Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
    Pokazuje rezultate 51 do 51 od 51
    1. #51
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Neferpitou




      Ime lika:
      Neferpitou

      Naziv anime/mange:
      Hunter x Hunter 2011

      Visina:
      172cm

      Tezina:
      Nepoznato

      Rodjendan:
      Znamo u kojoj sceni je rodjeno, ali ne i datum.

      Titule i nadimci:
      Pitou

      Opis lika:
      Napomena: Pitou je bezpolan lik, tako da opis njega na nasem jeziku je malo potezak. Nikad nije definisan pol ovoga lika, ja sam je uvjek gledao kao zensko, ali moze biti i vrlo lako musko, a neki ga smatraju za Trap lika, mada to ne vidim. Tako kada budem pisao o Pitou pokusat cu pisati u trecem polu.


      Izgled macke, macije usi, u govoru nekad prede, zvuci slatko zar ne? Pitou je zvijer i jedan od najstrasnijih likova HxH zapravo.

      Pitou je prva Kajmera koja je rodjena kao jedan od tri Rojalna cuvara kralja. Ono izgleda kao macka i ponasa se kao macka, njeno culo zvuka i osjeta je apsolutno i moze osjetit plijen na kilometre, to se odnosi i na Nen energiju. Njene moci su Terpsichora, Doctor Blythe, Puppeteering. Jedno je za snagu, gdje moze enormno uvelicati svoje misice, drugo je za lijecenje i pomaganje drugima a trece je za trazenje plijena, takodjer moze i osjetit, predvidjeti opasnost.

      Ono sto svi znamo o mackama je da su radoznale, a Pitou je isto, mada na jedan morbidan nacin, narucito se interesuje za ljude sa Nen energijom i ako uhvati nekog takvog, drzat cega u zivotu sa svojim mocima i vrsit gnusne eksperimente. To smo vidjeli na liku kojeg smo upoznali u prvom arcu koji je nazalost zavrsio u njenim rukama i bukvalno je od njega pokusala napravit lutku tako sto bi stimulisala odredjene dijelove mozga (Stimulisala bi ih dok mu je glava otvorena). Tako da.. Pitou je jedno uzasno radoznalo bice i to vidi u svim postupcima, radoznalo je i u vezi sebe i uvjek je zanima njena snaga.

      Takodjer macke se vole igrati sa svojim plijenom, takva je i Pitou. Ono ubija iz radoznalosti i zabave, ali vidjet cemo na kraju da je i sposobno da stiti one do kojima joj je stalo.

      Pitou je lojalan sluga svoga kralja Meruema. Garda od tri Kajmere nacinjena licno od kraljice da stiti kralja, Pitou je vjerovatno najopasniji clan iste. Kao i ostala dva gardista, Pitou se ne sjeca svoga zivota kao covjek, ako ga je opste i imala.

      Jedan mi je od drazih likova u HxH, ima neke slatke trenutke a isto tako neke zastrasujuce. Ima nesto u njenom izgledu sto mi je mngo strasno, ne znam sta, ali vjerovatno me podsjeca na nesto sto me prepalo kao djete. Ali kao sto sam rekao, Pitou je u nekim scenama preslatka, narucito sto volim macke.

      Upecatljivi citati:

      "That was so fun! It felt like a dream. I wish I could do it again with you..."
      "I'm sorry, but I have to kill you. For the King..."
      "Yup! I'm purrrty strong!"

      Pitou GIFs:











      Pitou AMV


      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 01-05-22 at 22:29
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


     

     
  • Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •