Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 17 od 35 PrviPrvi ... 7151617181927 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 161 do 170 od 343
    1. #161
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Nakanio sam sebe da pogledam Seven Deadly Sins. Art stil je kriminalan, karakteri kada trebaju biti strasni, izgledaju kao neki Meme inspirisan Dragon Ballom... Ali ipak moram reci, da nakon prve sezone, sada su stvari dosta bolje, sto se tice price, lik koji je sigurno najinteresatniji je Ban, odavno nisam vidio ovako kompleksno napisanog lika, bas me zanima sta ce biti sa njim, da njega nema sigurno ne bih gledao ovako Avarage Anime..

      Kada zavrsim gledanje, Ban ce sigurno dobiti pricu u Anime likovi, napisao bih je sada, ali imam osjecaj, da ovo sto znam, da je samo 10 % ovog lika, iako izgleda samouvjeren, bezobrazan, mocan, Ban je zapravo tragicar, vodjen ljubavi prema jednoj osobi, osobi koju hoce da vrati u zivot, i za nju ce ako treba unistit citav svijet i pobiti sve bliznje. Vidjet cemo, mnogo kompleksan lik.

      Mislim, iznenadio sam se, kada je Boginja ponudila Banu da ubije Meliodisa, bukvalno jedinog prijatelja, i ako ga ubije Elain ce biti vracena u zivot, ocekivao sam da ce Ban odbiti, ali bez trunke razmisljanja kreno je da ubije jedinog prijatelja, nakon tih scena, sam bas zavolio ovoga lika, nepredvidljiv i tesko je znati sta mu je u glavi. Uz to dodajte njegovu "cool" personu, stav i izgled i mocan i nezaboravan glas, i dobijete odlicnog lika.

      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 01-03-21 at 15:19
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    2. Like Neferpitou se sviđa ovaj post
    3. #162

      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      339
      Teme
      45
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      222
      Like (dobivenih)
      85
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mikaela Vidi poruku
      Nakanio sam sebe da pogledam Seven Deadly Sins. Art stil je kriminalan, karakteri kada trebaju biti strasni, izgledaju kao neki Meme inspirisan Dragon Ballom... Ali ipak moram reci, da nakon prve sezone, sada su stvari dosta bolje, sto se tice price, lik koji je sigurno najinteresatniji je Ban, odavno nisam vidio ovako kompleksno napisanog lika, bas me zanima sta ce biti sa njim, da njega nema sigurno ne bih gledao ovako Avarage Anime..

      Kada zavrsim gledanje, Ban ce sigurno dobiti pricu u Anime likovi, napisao bih je sada, ali imam osjecaj, da ovo sto znam, da je samo 10 % ovog lika, iako izgleda samouvjeren, bezobrazan, mocan, Ban je zapravo tragicar, vodjen ljubavi prema jednoj osobi, osobi koju hoce da vrati u zivot, i za nju ce ako treba unistit citav svijet i pobiti sve bliznje. Vidjet cemo, mnogo kompleksan lik.

      Mislim, iznenadio sam se, kada je Boginja ponudila Banu da ubije Meliodisa, bukvalno jedinog prijatelja, i ako ga ubije Elain ce biti vracena u zivot, ocekivao sam da ce Ban odbiti, ali bez trunke razmisljanja kreno je da ubije jedinog prijatelja, nakon tih scena, sam bas zavolio ovoga lika, nepredvidljiv i tesko je znati sta mu je u glavi. Uz to dodajte njegovu "cool" personu, stav i izgled i mocan i nezaboravan glas, i dobijete odlicnog lika.

      Čula sam mnogo pohvala u vezi te Anime,ali nikada je nisam počela gledati.Znam da je jedan od naslova,gdje prava priča počinje kada saznaš istinu o likovima,i čitavu tu tragediju i prokletstvo koje nose hiljadama godina,možda nekada u budućnosti pogledam ovo,ali art style je dosta iritantan.
      I prefer to have my nightmares with open eyes

    4. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    5. #163
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Ja ne znam, jel iti jedan film, serija, knjiga, anime, manga, ostavila supljinu i oziljak na meni, kao sto je ostavio Made in Abyss. Stvarno ne vjerovatno, pola godine nakon gledanja iste, svaki put kad nekome pisem o istoj da je pogleda, suze same krenu. Evo sad decku na MALu pisem radnju iste, i rasplaka se. Mislim ja, koji se vecinom smijem na scene koje su kao najemotivnije ikada, ova Anime me sokirala.

      A jos mi se vise place, kada vidim da ovo remekdjelo, animacije, muzika i price ima manju ocjenu i popularnost od The Promised Neverlanda...
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    6. Like Neferpitou se sviđa ovaj post
    7. #164
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Tensura i Mushoku Tensei dva najbolja Isekai animea ikad (iza Konosube)
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    8. #165
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Biti najbolji Isekai i nije neki podvig :/

      Mada o Mushoku Tensei, sam cuo dosta pohvala. Ali realno ne mogu gledati vecinom taj podzanr, jer skoro uvjek je tu harem, fanservice, overpowered likovi i svaki izgleda ko kopija, jucer sam nasio na Isekai sa dobrom idejom, zamisli neko se sjetio da napravi Isekai gdje likovi ne znaju da su u igrici ili prebaceni na drugi svijet, Grimrar, se zove, nije opste los, pogledam ga danas.



      @Neferpitou;, moras procitat mangu Owari no Seraph, od chaptera 41 kreni, prije svega prelijepo izgleda, a prica je postala nevjerovatna, vise se ne vrti oko Mike i Yuu, dva drugara ili ljubavnika xd, vec se prica bas prosirila, Ferid je potao heroina price bukvalno hahah, nevjerovatno smjesan ali i okrutan, uz to demon od Yuu ima bas dobar backstory, ja sam se najezio kada sam skontao ko je on zapravo, kada sam procitao rijeci, tvoje ime ce biti ........ sve dobija smisao, puni krug se pravi, nista ovo u Anime nisu ispricali :/
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 04-03-21 at 12:00
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    9. #166

      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      339
      Teme
      45
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      222
      Like (dobivenih)
      85
      Rep
      Demon Slayer film će biti nominovan za Oscara 2021. Dobar podvig, bilo bi lijepo za Anime zajednicu da ga osvoje. Sve novosti će biti u Anime Vijestima.
      I prefer to have my nightmares with open eyes

    10. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    11. #167
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Neferpitou Vidi poruku
      Demon Slayer film će biti nominovan za Oscara 2021. Dobar podvig, bilo bi lijepo za Anime zajednicu da ga osvoje. Sve novosti će biti u Anime Vijestima.
      Kad se nakupi jos koja vijesti napisi Anime vjesnik.

      Vidim i Lupin je nominovan i jos nakav film sa istoka, mada ne znam da li ta dva filma spadaju pod termin Anime. Prelijepih filmova je u proslim godinama proizvedeno, kao npr Silent Voice, i opet nije osvojio Oscara, osvojio je film Boss Baby te godine, to ti samo govori koliko je smjesna ta nagrada i koliko su umjetno zaostali.

      Da je Silent Voice proizveden od Pixara, bio bi proglasen najboljim filmom ikada, to je realnost nazalost.
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    12. #168

      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      339
      Teme
      45
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      222
      Like (dobivenih)
      85
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mikaela Vidi poruku
      Kad se nakupi jos koja vijesti napisi Anime vjesnik.

      Vidim i Lupin je nominovan i jos nakav film sa istoka, mada ne znam da li ta dva filma spadaju pod termin Anime. Prelijepih filmova je u proslim godinama proizvedeno, kao npr Silent Voice, i opet nije osvojio Oscara, osvojio je film Boss Baby te godine, to ti samo govori koliko je smjesna ta nagrada i koliko su umjetno zaostali.

      Da je Silent Voice proizveden od Pixara, bio bi proglasen najboljim filmom ikada, to je realnost nazalost.
      Dupli standardi, ipak je to američka nagrada, mora i američki pobjednik.

      Počela sam čitati OnS,i to sam se baš načitala,vidim Manga se idalje izdaje ? Tako barem piše ?
      I prefer to have my nightmares with open eyes

    13. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    14. #169
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Neferpitou Vidi poruku
      Dupli standardi, ipak je to američka nagrada, mora i američki pobjednik.

      Počela sam čitati OnS,i to sam se baš načitala,vidim Manga se idalje izdaje ? Tako barem piše ?
      Kada ti zatrebaju zadnji chapteri reci, jedva sam nasao ovaj stoti. Iskreno dosta se bilo zakoplikovalo i bilo je malo zbunjujuće, ali sada je mnogo bolje, nadam se da će se Mika i Yuu spojiti opet, iako ono, reko sam ti da je Mika mrtav, ali je postao demon, pa traže nacin kako da on opsjeda Yuu-a. Znam da je mali spoiler ali ono moro sam ti reci, ne znam dokle si sa pricom, ali ces vidjeti da je na vecem nivou nego Anime.

      I Mikaela kada je postao Demon, posto oni prave svoje svijetove, napravio je svijet u kojem on Akane, Yuu i ostala djeca zive sretno i zajedno. I sada mora postati oruzje od Yuu-a i onda ce biti zajedno do beskonacnosti, kako su obecali.



      Ovo me bas dirnulo :/ Iskreno u Anime sam ih gledao kao prijatelje, ali nakon ovoga svega....

      I vidi ga sada, Demon, cak ima i malo srce na repu nekada haha


      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 06-03-21 at 01:15
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    15. Like Neferpitou se sviđa ovaj post
    16. #170

      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      339
      Teme
      45
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      222
      Like (dobivenih)
      85
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mikaela Vidi poruku
      Kada ti zatrebaju zadnji chapteri reci, jedva sam nasao ovaj stoti. Iskreno dosta se bilo zakoplikovalo i bilo je malo zbunjujuće, ali sada je mnogo bolje, nadam se da će se Mika i Yuu spojiti opet, iako ono, reko sam ti da je Mika mrtav, ali je postao demon, pa traže nacin kako da on opsjeda Yuu-a. Znam da je mali spoiler ali ono moro sam ti reci, ne znam dokle si sa pricom, ali ces vidjeti da je na vecem nivou nego Anime.

      I Mikaela kada je postao Demon, posto oni prave svoje svijetove, napravio je svijet u kojem on Akane, Yuu i ostala djeca zive sretno i zajedno. I sada mora postati oruzje od Yuu-a i onda ce biti zajedno do beskonacnosti, kako su obecali.



      Ovo me bas dirnulo :/ Iskreno u Anime sam ih gledao kao prijatelje, ali nakon ovoga svega....

      I vidi ga sada, Demon, cak ima i malo srce na repu haha




      [/QUOTE]

      Samo Ferid je postao previše simpatičan, toliko da zaboravim da je on pobio čitavu porodicu od Mikaele i Yuu-a.

      Jeeeee Rekao mu je da ga voli, mada opet otvoreno za tumačenje, ali ja sam odpočetka njih gledala na više od prijatelja.

      Tu sam na chapterima kada se pojave vampiri iz Rusije, oni najmočniji.

      Vidi ga što je malen ko Demon, sad je baš Mika, nije Mikaela.
      I prefer to have my nightmares with open eyes

    17. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 17 od 35 PrviPrvi ... 7151617181927 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •