Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 10 od 35 PrviPrvi ... 8910111220 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 91 do 100 od 343
    1. #91
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Raspisah se danas svega mi.

      https://croherze.com/forum/showthrea...nama-2000-2020

      Koliko samo nostalgije u nekim naslovima koji su se pronasli ovde: Beyblade, Shaman King, Medabots, sve sam to kao klinac gledao na Kanalu D (koji nazalost vise ne postoji).

      Sutra nastavljam sa 2002. i 2003. godinom, stay tuned.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    2. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    3. #92
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Danas pocinje prikazivanje nove Anime "Kemono Jihen". Jedna popularna manga, koja je najslicnija Tokyo Ghoul, glavni lik nije ljudsko bice, uskoro ce biti dostupna epizoda 1. Imali smo neke novije Anime na ovaj fazon, ali citaoci Mange tvrde da je ovo jedan Dark Take na ovaj premis, dosta tema za odrasle i da Anime nije nikako za mladje gledaoce.

      Osim toga dosta novih epizoda i novih sezona pocinje danas World Trigger Season 2 je poceo takodjer. WT je jedan nekonvencijalni Shounen, koji nije toliko popularan, ali oni koji ga gledaju, kao ja, obozavaju ovu Anime. Sci-Fi Shounen Anime sa najubudljivijim turnirima, sa ogromnim brojem likova, kao i sa vjerovatno najbolje osmisljenim stilom borbe i moci. Odo gledati sezona 2, cekao sam je dugo, dugo, bas dugo

      Upravo pogledao WT S2, i vise nego sto sam ocekivao, akcija je odma pocela, kada sam vidio bad ass Jina ponovo u akciji, skoro pa da sam se najezio, a i tu je u prvom planu najopasniji Black Trigger, kojem jos ni ime kako treba ne znamo, ali vjerovatno cemo saznati, ko je i sta je. Osim price, animacija je dozivjela upgrade, i pejsing je mnogo bolji, prvu epizodu na MAL tabeli je 89% clanova ocjenilo sa 5/5, ostatak sa 4/5, to govori koliko se ljudima svidjela. Super prva epizoda, odma mi je povecala hype za nastavak. Gledajte Word Trigger, ne znate sta propustate.

      Da mi je jos docekat da najave Owari no Serpah novu sezonu, ali tesko ocekivati. I World Trigger niko nije ocekivao, a fanbase za OnS je ogroman, ne znam sta cekaju.
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 10-01-21 at 13:47
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    4. #93
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Kakav Hype jbt. Sinoc je opet, Attack on Titan usao u historiju, jednim nezaboravnim momentom.

      Mislim da bi trebali "veliki" pisci, izvadit olovke i zabiljeske, da znaju kako napisati nemoralne glavne likove, narucito DD koji su od GoT i Deneris napravili sprdnju. Ovako se to radi ! Ovako se pravi glavni lik u ulozi ubice, u ulozi "Villiana", iako bas to nije, ovo je samo cista osveta, ali osveta koja ce izgleda pobiti milione.

      "When Attack on titan makes YOU go through character development", i ovo je ziva istina. Kao i to da postoje dvije vrste ljudi, oni koji obozavaju AoT i gledaju ga, i oni koji ga pljuju jer ga nisu nikad gledali, ili pak pogledali dalje od prve sezone. Mislio sam da cu nakon gledanja silnih naslova, mislit da AoT nije masterpiece, ali evo nakon vise od 150 pogledanih anime naslova, sta vise, AoT cijenim mnogo vise nego prvi put. A sto se tice zapadnih medija, mislim da najbolje serije BB,GoT i slicno, ne mogu u istu recenicu sa Attack on Titan, sto se tice svega, muzike, likova, pisanja, apsolutni vrhunac. Da li je najbolja Anime ikad ? Po meni ta rijec ne postoji, najbolji ikad, toliko naslova, toliko zanrova, toliko razlicitosti, sve je do ukusa, da li je u top10 najboljih ikada ? 100%

      @[GSF] J'Buck;, sad opet valja cekat iducu nedjelju.. Ali vrijedi. Volio bi jedino da nekako Falco prezivi, ako vec nije mrtav. Ostale nek pobiju, zasluzili su.
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 11-01-21 at 08:53
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    5. Like Jorek Birnison se sviđa ovaj post
    6. #94
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Au kakva je 2006. godina bila za anime industriju.

      https://croherze.com/forum/showthrea...=1#post4784631
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    7. #95
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Za sve ljubitelje Bungo Stray Doga, a i one koji nisu gledali isti, nek pogledaju, moraju ! Dostupna je nova Anime, nazalost nije nova sezona, vec BSD Wan ! Upitanju su one chibi animacije, bez puno akcije, day to day life likova i dosta humora.

      Iako mi je drago sto vidim opet te likove, narucito Oktagawu, koji izgleda bas smjesno i simpaticno, njegova zla persona u nekom chibi tijelu haha, u isto vrijeme sam dosta iznerviran. Narucito na kraju, kada sam cuo Ending Song onaj isti iz orginalne Anime, uhvatila me nostalgija i zelja za gledanjem prave stvari. Zasto su trosili novac na ovako nesto ? Mange idalje ima da se napravi makar jos jedna sezona, i nisam jedini koji je mnogo ljut, mogli su nam ponudit novu sezonu, umjesto da trose novac na neke comedy skitove jos imaju hrabrosti da na kraju ubace muziku za koju smo svi ljubitelji BSD mnogo vezani...

      Nadam se da nakon Wan ! Slijedi Sezona 4, cekamo je vec 3 godine, materijala ima. Da li je ovo simpaticno, ovaj Wan ! ? Jeste.. Ali nedovoljno, mi gledaoci hocemo novu sezonu a ne ovo, stvarno me iznerviralo ovo, toliko glupih naslova dobija sezone, a jedan unikatni naslov kao ovaj Ne, vec dobija chibi verziju, ali eto nadam se da je ovo uvod za novu sezonu...

      Mnogo naslova ne dobije novu sezonu, a zasluzuje, to je najveca tragedija nas koji gledamo Anime, sta bi dao za novu sezonu BSD, za novu sezonu OnS, evo docekao sam World Trigger sezona 2 ! Nazalost autor mange je bio tesko bolestan, ali ipak su uspjeli nastavit mangu, samim tim i Anime. Necemo chibi verzije, hocemo pravu stvar !


      Pogledao sam takodjer novu sezonu The Promised Neverlanda, hodajuce obnadiste koje je davno trebalo biti pobijeno, ali nekim cudom svi su zivi jer imaju IQ 160 sa svojih 7 godina. Pogledao sam iz razloga, sto me zanimao svijet ove Anime, sada kada znam razlog i desavanja mogu istu dropati. Najveca zalost sto je ova Anime popularnija i bolje ocjenjena od Shinsekai Yori, koja ima slicnu pricu, samo sto je Shinsekai masterpiece, a ovo drugo trash, bezukusni gledaoci..

      P.S.
      Vec tri mjeseca pokusavam napisati Post o Meruemu, ali bukvalno nemam rijeci kako da opisem toliko fanstinatnog lika kao Meruem iz Hunter x Huntera..
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 15-01-21 at 17:05
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    8. Like Neferpitou se sviđa ovaj post
    9. #96
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Pogledao upravo epizodu 7 AoT Finalnu, stvarno nema se sta reci, ne sjecam se da sam ikada bez daha odgledao nesto. Jedina mana, pojavljivanje Armina jeste bilo super, ali samo da su malo bolju muziku stavili, bilo bi epsko... Uz put, Armin izgleda odlicno, prije je izgledao kao kakva tetkica.
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    10. Like Jorek Birnison se sviđa ovaj post
    11. #97

      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      339
      Teme
      45
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      222
      Like (dobivenih)
      85
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mikaela Vidi poruku
      Pogledao upravo epizodu 7 AoT Finalnu, stvarno nema se sta reci, ne sjecam se da sam ikada bez daha odgledao nesto. Jedina mana, pojavljivanje Armina jeste bilo super, ali samo da su malo bolju muziku stavili, bilo bi epsko... Uz put, Armin izgleda odlicno, prije je izgledao kao kakva tetkica.
      nemoj mi armina dirati jedini lik koji se proljepšao heh,i ja mislim da su mogli bolju muziku stavit ova nije loša čak je i dobra,ali kako si rekao moglo je biti nešto epsko

      sutra uz kahvu ćemo pričati o ovoj epizodi,to nam je postala rutina nakon svake epizode Attack on titan,da ne pišemo spoilere velike u ovaj čat.
      Posljednje uređivanje od Neferpitou : 26-01-21 at 14:11

    12. #98
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Neferpitou Vidi poruku
      nemoj mi armina dirati jedini lik koji se proljepšao heh,i ja mislim da su mogli bolju muziku stavit ova nije loša čak je i dobra,ali kako si rekao moglo je biti nešto epsko

      sutra uz kahvu ćemo pričati o ovoj epizodi,to nam je postala rutina nakon svake epizode Attack on titan,da ne pišemo spoilere velike u ovaj čat
      Pa jest vala, od svih likova, njega su godine izgleda mazile najvise. Ali odma se vidjelo da se kaje sta je uradio, decko je ubio najmanje deset hiljada ljudi jednim potezom, a kazu glavni lik, znajuci njega, ovaj momenat cega proganjati u buducnosti.

      Tesko je ne pricati, dodje mi da starom pocnem pricati sta se sve desava i sta sve mislim, Hype ovoliki nikada nisam dozivio, a bilo je mnogih. Takodjer, Kolosal Titan najbolje izgleda od njih, primjetio sam da je on crtan za razliku od ostalih koji su CGI. Ajde da ne duljimo, cujemo se..

      Dodao bih, da je zanimljivo ipak, za ovo njegovo kajanje, da nije bilo, sta sam uradio, ubio sam tolke ljude, vec je rekao "Znaci ovakav je bio tvoj pogled Bertholdu?", tako da mu je osveta prva na pamet pala, mozda se i on promjenio apsolutno, vidjet cemo.


      Armin: Hey, any of you heard of Hiroshima or Pearl Harbor?
      Marley: No...?
      Armin: Y'ALL WANNA SEE BOTH AT THE SAME TIME?
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 24-01-21 at 21:58
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    13. Like Neferpitou, Jorek Birnison se sviđa ovaj post
    14. #99

      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      339
      Teme
      45
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      222
      Like (dobivenih)
      85
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mikaela Vidi poruku
      Pa jest vala, od svih likova, njega su godine izgleda mazile najvise. Ali odma se vidjelo da se kaje sta je uradio, decko je ubio najmanje deset hiljada ljudi jednim potezom, a kazu glavni lik, znajuci njega, ovaj momenat cega proganjati u buducnosti.

      Tesko je ne pricati, dodje mi da starom pocnem pricati sta se sve desava i sta sve mislim, Hype ovoliki nikada nisam dozivio, a bilo je mnogih. Takodjer, Kolosal Titan najbolje izgleda od njih, primjetio sam da je on crtan za razliku od ostalih koji su CGI. Ajde da ne duljimo, cujemo se..

      Dodao bih, da je zanimljivo ipak, za ovo njegovo kajanje, da nije bilo, sta sam uradio, ubio sam tolke ljude, vec je rekao "Znaci ovakav je bio tvoj pogled Bertholdu?", tako da mu je osveta prva na pamet pala, mozda se i on promjenio apsolutno, vidjet cemo.


      Armin: Hey, any of you heard of Hiroshima or Pearl Harbor?
      Marley: No...?
      Armin: Y'ALL WANNA SEE BOTH AT THE SAME TIME?
      videtćemo šta će se desiti sa Arminom

      da li si gledao novu epizodu Kemono Jihen? mnogo je simpaticna ova nova djevojka,lisica,ali u isto vrijeme i strašnog izgleda,mislila sam da će epizoda imati drugačiji završetak,dosta neočekivano,i to mi se najviše sviđa,jer iako liči na neki običan shounen,to nije

      stavila sam signaturu ovu,mogao bi mi kupit veliki avatar ..
      Posljednje uređivanje od Neferpitou : 26-01-21 at 14:11
      I prefer to have my nightmares with open eyes

    15. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    16. #100
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Neferpitou Vidi poruku
      videtćemo šta će se desiti sa Arminom

      da li si gledao novu epizodu Kemono Jihen? mnogo je simpaticna ova nova djevojka,lisica,ali u isto vrijeme i strašnog izgleda,mislila sam da će epizoda imati drugačiji završetak,dosta neočekivano,i to mi se najviše sviđa,jer iako liči na neki običan shounen,to nije

      stavila sam signaturu ovu,mogao bi mi kupit veliki avatar
      Da gledao sam je prije Attack on Titan-a...

      Hmm, mene je iskreno dosta iznenadila, glavni lik mi je simpatican, ne mogu ga objasnit. Ljudi ga usporedjuju sa Jujutsu Kaisen, znam da ga ti gledas, ali ja sam dropao, ne znam zasto, ali nije mi to, to. Po meni je Kemono Jihen dosta interesantniji. Takodjer "Djevojka Lisica", Kon zapravo, je simpaticna, kraj mi je bio smjesan, nekako grupa ovih prijatelja, ce raditi zajedno, iako svih cetvero su apsolutno drugaciji, i svi imaju cudne odnose medjusobom, kao sto sam rekao, humor se sam pravi od sebe u ovoj Anime.

      Kupim ti, najveci kosta 240 CHB, trenutno imam 220, sutra ti posaljem To na potpisu Ciel ? Zadnja epizoda Black Butler-a ?
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    17. Like Neferpitou se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 10 od 35 PrviPrvi ... 8910111220 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •