Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 22 od 35 PrviPrvi ... 12202122232432 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 211 do 220 od 343
    1. #211
      dock avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Serbia, Nis
      Poruke
      3,382
      Teme
      149
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      246 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      802
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od babyblue Vidi poruku

      Nisam ni ja


      Pravi JoJo je Part 4 i 5, to su masterpiece jednostavno, Part 5 narucito. Stand koji je osnova JoJa je uvedena tek u Part 3, ali Part 3 je nekako jednostavan po pitanju tih moci, nisam ni njega pogledao.

      Znaci Stand je nesto unikatno, nema granica sta se sve moze osmislit, od obicnog koristenja vatre, do lika koji ima mali avioncic i slijece mu po ledjima, ili mozda lika koji koristi moc da kada napadne protivnika taj protivnik govori sve suprotno od onoga sto misli, ili mozda lika koji upravlja vojskom, ali igrackama malim. Znaci ludilo, zamisli te borbe kakve su, a nevjerovatne su.

      Ne moras opste gledati Part 1 2 3, da bi pratio part 4 ili part 5. Novi likovi svake sezone, uskoro ce i part 6 za zenom u glavnoj ulozi i to JoJo u ebenom Majamiju, a nakon toga najbolji JoJo u Wild Westu, to ce obarati rekorde sigurno, mada tesko ce se animirati zbog konja koji se koriste konstatno.




      Pogledao sam dostupne epizode za Tokyo Revengers, ono, sta da kazem, gledljivo je, jest mozda malo pretjerano, ali moze se gledati, cekam novu epizodu. Vjerovo sam fanovima mange da prica postaje bolja sa vremenom, i postaje, tako da vjerujem da ce biti jos bolja u nastavku.
      This hurts my soul, svaki Jojo part je unique, i svaki je dobar, ali nije svaki za svakoga.. Think of it as Part = Miniseries, but don't you go dissin' mah boys Jonathan, Joseph and Jotaro..

      Also Part 7 best part - fite me

    2. #212
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,661
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od dock Vidi poruku
      This hurts my soul, svaki Jojo part je unique, i svaki je dobar, ali nije svaki za svakoga.. Think of it as Part = Miniseries, but don't you go dissin' mah boys Jonathan, Joseph and Jotaro..

      Also Part 7 best part - fite me
      To je do ukusa, part 1 jednostavno mi je negledljiv, dosadan. Part 3 je jedna avantura po svijetu koja mi se svidjela ali ne bas toliko da budem obozavatelj. Ali kada sam pogledao part 4 WoW, Villian odlican i nezaboravan, grad odlican, prica odlicna, sve odlicno. Part 5 jos bolji. Kroz dijelove osim sto su glavni likovi "tanji" primjetio sam da su i moralno sivi.

      Sto se tice Anime, i mog ukusa, Part 5 je za sada meni najbolji, cak i preporucujem dubb verziju jer glavni villian ima po meni najjaci glas u industriji.

      Da part 7 sam procitao, glavni lik je fenomenalan, ali kao sto sam vec pisao, animacija tog dijela ce biti nemoguca misija, zbog Konja.

    3. #213
      dock avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Serbia, Nis
      Poruke
      3,382
      Teme
      149
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      246 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      802
      Rep
      Logicno da ima stvar ukusa, i ja najmanje gotivim Part 1, ali reci da to nije pravi JoJo, not allowed. It's all Jojo's, samo su neki delovi za neke ljude, a neki za druge ljude.. Ne znam idalje Jojo fana koji je za svaki part rekao da mu je masterpiece, ali svi partovi moraju da se postuju ^^

      Zasto mislis da bi konji bili problem za SBR? :?

    4. #214
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,661
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od dock Vidi poruku
      Logicno da ima stvar ukusa, i ja najmanje gotivim Part 1, ali reci da to nije pravi JoJo, not allowed. It's all Jojo's, samo su neki delovi za neke ljude, a neki za druge ljude.. Ne znam idalje Jojo fana koji je za svaki part rekao da mu je masterpiece, ali svi partovi moraju da se postuju ^^

      Zasto mislis da bi konji bili problem za SBR? :?
      Mozda sam tako napisao, ali nisam tako mislio, svaki JoJo part je JoJo. Ali ono sto najvise obozavam u JoJu izostaje iz prvih dijelova a to je Stand. U trecem dijelu su idalje vrlo jednostavni, alli komplikacije i ideje i ludosti 4 i 5 dijela evo sad napokon i sestog su fenomenalni.

      Nisam neki Fight Junkie, uvjek sam volio vise bitke umova, a JoJo borbe su pune strategije a ne samo Brute force. Imati moci vatre, vode, vjetra, vidjeno je hiljadu puta, ali imati moc da pravis raifeslus u svijetu je nesto interesatno, bukvalno nemogu objasnit kako tacno funkcionise, a znas da o Bruni iz part 5 pricam. Standovi su fenomen, i bezkrajan izvor ideja.

      Moje znanje o animaciji je maleno, ali najbolji ljudi iz te industrije imaju misljenje da ce biti vrlo tesko. Zasto tacno ne znam, e sad tehnologija napreduje, mozda je to misljenje zastarilo i da je danas vrlo lako napravit JoJo taj. Ima do njega jos, ali vjerujem da ce taj dio biti pravi klasik i uci na listu najboljih svih vremena u Anime industriji
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 01-10-21 at 09:48

    5. #215
      dock avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Serbia, Nis
      Poruke
      3,382
      Teme
      149
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      246 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      802
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od babyblue Vidi poruku
      Mozda sam tako napisao, ali nisam tako mislio, svaki JoJo part je JoJo. Ali ono sto najvise obozavam u JoJu izostaje iz prvih dijelova a to je Stand. U trecem dijelu su idalje vrlo jednostavni, alli komplikacije i ideje i ludosti 4 i 5 dijela evo sad napokon i sestog su fenomenalni.

      Nisam neki Fight Junkie, uvjek sam volio vise bitke umova, a JoJo borbe su pune strategije a ne samo Brute force. Imati moci vatre, vode, vjetra, vidjeno je hiljadu puta, ali imati moc da pravis raifeslus u svijetu je nesto interesatno, bukvalno nemogu objasnit kako tacno funkcionise, a znas da o Bruni iz part 5 pricam. Standovi su fenomen, i bezkrajan izvor ideja.

      Moje znanje o animaciji je maleno, ali najbolji ljudi iz te industrije imaju misljenje da ce biti vrlo tesko. Zasto tacno ne znam, e sad tehnologija napreduje, mozda je to misljenje zastarilo i da je danas vrlo lako napravit JoJo taj. Ima do njega jos, ali vjerujem da ce taj dio biti pravi klasik i uci na listu najboljih svih vremena u Anime industriji
      Pa generalno vazi da su konji zeznuti za animaciju, jer se bas vidi kad je traljavo animirano, ali recimo ako bacis pogled kako su animirani u Attack on Titan-u vidi se da se moze, sad je samo pitanje da li david productions ima iskustva i/ili zelju da se petlja s tim...

      Ako volis borbe umova, cat and mouse game koju igraju u Psycho Pass je vrh.. Moguce i da si gledao, ali nije na svacijem watch listu a predobro je pa moram da preporucim ^^

    6. #216
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,661
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od dock Vidi poruku
      Pa generalno vazi da su konji zeznuti za animaciju, jer se bas vidi kad je traljavo animirano, ali recimo ako bacis pogled kako su animirani u Attack on Titan-u vidi se da se moze, sad je samo pitanje da li david productions ima iskustva i/ili zelju da se petlja s tim...

      Ako volis borbe umova, cat and mouse game koju igraju u Psycho Pass je vrh.. Moguce i da si gledao, ali nije na svacijem watch listu a predobro je pa moram da preporucim ^^
      Psiho Pas sezona jedan, ima dobrog villiana, i super je ideja kako tu tehnologiju moze iskoristit neko sociopativan. Ostale sezone nisam gledao niti cu.

      Ja ti moram preporucit Manwu BASTARD. Imas review o njoj u ovom PDF, blirijantna igra umova, procitao sam je za dvije noci. Glavni lik zivi sa ocem koji je serijski ubojica, a glavni lik, koji je mladic, istom i pomaze u ubistvima, ali kada upozna djevojku u skoli koja mu se svidi, mora naci nacin da je odbrani od svog oca. To je neka osnova, otac je jedan od najstrasnijih likova u svim medijima, zlosutna mirnoca.

      Samo tri naslova od 200 odgledanih imaju 10/10 na mojoj listi, jedan od takvih je "Shinsekai yori". Ako si raspolozen za nesto depresivno a u isto vrijeme prelijepo, mozda imamo slican ukus. Ova Anime je po mom ukusu, remekdijelo, tu je naravno i drugi naslov sa 10/10 Made in Abyss, Alfo idalje nece da pogleda ovaj naslov, ako i ti nisi, ne znam sta cekas. Emocije, muzika, animacija, bez greske, osim u sredini sto imaju problem mali sa pejsingom, ali to je sad trazenje sitnica.

      Mislim odrastao sam covjek, ali samo OST iz Made in Abyss mi je dovoljan da me rasplace narednih deset minuta. Anime u kojoj recenica "Molim te, ubij moju prijateljicu" predstavlja najveci oblik ljubavi.

      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 10-10-21 at 23:11

    7. #217
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,329
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5224
      Like (dobivenih)
      8578
      Rep
      @babyblue;


      dude...
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    8. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    9. #218
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,661
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Preuzimam opet ovaj PodForum, pa cemo ga malo aktivirati. Iako sam slab sa vremenom, bit ce nesto novo svaka dva dana ili tri na PDFu.
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    10. #219
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,329
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5224
      Like (dobivenih)
      8578
      Rep


      ostavljam ovo ovde
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    11. #220
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,661
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Archer Vidi poruku


      ostavljam ovo ovde
      Sutra se vracam sa odsustva pa ce biti i vijest u vezi toga.
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


     

     
  • Stranica 22 od 35 PrviPrvi ... 12202122232432 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •