Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 13
    1. #1
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,099
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      55 min
      Like (kliknutih)
      4103
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep

      |~ 19. kolo Iskrenih 20 - Šumar ~|


      1. Predstavi nam se, kako se zoveš?
      Odakle dolaziš? Koliko godina imaš?
      Čime se baviš?


      Prije svega da pozdravim ljude ovog foruma,kak' smo danas ?
      08.12.1993 na svijet dolazi predivni mladic imena Hrvoje Andraković i ako sam pri rođenju imao malo drugacije ime koje je bilo Kristina,jer je doktor rekao mojoj mami da ce roditi curicu ali onda je ispao super alpha male zvani Hrvoje. (true story)
      Imam 25 godina dolazim iz Hrvatske grada Osijeka kvarta Juga 2. Dolazim iz šokačke obitelji prezimena Andraković,ukoliko znate tko je Meri Andraković (Ne nije mi nikakav rod,ali da mi je zena nebih se bunio,jer tad moze uzet i svoje prezime ako bas zeli)
      Trenutno radim posao u proizvodnji industrijskih vreca,u Osijeku. Na mjestu strojar gdje imam svog pomocnika i proizvodimo vrece za npr brasno,zito,cement,jecam,glet masu i slicno.. Prije mjesec dana mi se podigla odgovornost jer sam sa mjesta pomocnika dosao na mjesto strojara pa mi s time i odgovornost porasla ali se placa nazalost nije podigla. Napravim im preko 50 tisuca kuna po smjeni a nedaju povisicu niti majstorski ugovor,sve sto mozes dobit je otkaz ako si bezobrazan i trazis nesto od njih.. Eto uzasna firma ali je barem blizu imam 10 minuta autom 8 ako si pustim Los Bandaleros i ufuram se da sam Vin Diesel.
      U slobodno vrijeme ako ne radim budem vani sa prijateljima,igram igrice kao sto su SAMP,Fortnite,Dekaron,World of Warcraft,The Crew,H1z1,CS:Go,League of Legends i tak jos toga.
      Doduse pratim serije i filmove,volim pogledat filmove npr ove zadnje Marvelove sam pogledao sve koji su izasli.
      A od serija pratim Supernatural (najbolja ikad,eat yourself games of thrones) The Walking Dead,The 100,Chicago Fire,Sons of Anarchy & Mayans MC,The Vampire Diaries & The Originals & Legacies,The Grimm,NCIS: Los Angeles i tako,volim ta paranormalna...
      Volim slusati glazbu,od malena sam bio zaludjen Gangsta Rapom/Hip Hopom od Tupaca do Eminema,ali u zadnje vrijeme poslusam glazbu koja mi na uho dobro zvuci,bila to Elvis Presley Jailhouse Rock ili Luis Fonsi Despacito,volim soundtrackove iz igrica i filmova npr kao sto je Skyrim: The Song of the Dragonborn do Pirates of the Caribbean i slicno.
      Prije 3-4 mjeseca sam kupio sam sebi svoj prvi auto,Renault Megane Coupe 2003god,nije idealan prvi auto ali barem nije Golf 3 kako velim haha

      Uzasno volim zivotinje a najvise pse i tako neke kao sto su lasice vidre merkati i to,nesto predivno. Imam psa koji ima jos malo 7 godina zove se Rocky. Eto slike.

      2. Šta najviše voliš raditi? Zašto?
      Koji je tvoj životni san? Jel misliš da ga možeš ostvariti? Zašto?


      Sto najvise volim raditi ? A ima dosta toga. Volio bih posjetiti neka fina mjesta u svijetu proputovati malo vidjeti neke fine planine,sume,mora i slicno,to mi je jedan od zivotnih snova.
      Imam snove u vezi auta gdje bih volio sjesti u Nissan Skyline-a GTR R34,Plymouth Roadrunnera,Chevrolet Impalu 60 & 64 (takozvani Voodoo i Savanna iz sampa) cisto da sjednem da osjetim auto,ne trebam ih vozit jer mislim da bi poginio kroz 3 minute
      Ali ultimate san mi je ozenit djevojku koja ce me voliti koliko ja nju,da imam posao, svoj auto,svoju krov nad glavom i 2 djece,sina i kcerku.. Matiju i Ivanu... da znam uvjerit cu svoju zenu za imena bas me briga hahha


      3. Opiši nam svoj ljubavni život.
      Da li imaš curu? Ako imaš koliko si dugo snjom?
      Kakvo je tvoje općenito mišljenje o vezama?
      Kakvo je tvoje mišljenje o vezama za jednu noć?


      Trenutno nemam curu s time nemam ljubavni zivot ali ima jedna osoba koju volim vise od planete pa kad shvati to zapravo bude bilo nesto *wink wink*
      Pa ne znam iskreno,mislim da te veza sa odredjenom osobom onako dosta oblikuje da naucis nekakakve stvari kao postovanje,vjerovati nekome i slicno,ali isto o ljubomori i slicnim stvarima. Zajebana je to stvar kad vjerujes osobi ali si opet ljubomoran na nju i brines se.
      Veza za jednu noc nije veza vec obican sex,to mi se iskreno gadi i osobno nikad nebi mogao radit,kolika god da je suho nebih iz svojih nekih razloga,iz toga mogu izaci dobre i lose stvari ali se nebih htjeo mjesat u misljenja ljudi,ja osobno nebih mogao.

      4. Da li više voliš izlaske po danu ili pak po noći? Zašto?
      Kakvo je tvoje mišljenje o alkoholu?
      Koliko često konzumiraš alkohol? Zašto?


      Moje neko misljenje je da su izlasci po noci puno bolji nego po danu jer iskreno gdje ces po danu izlazit ?
      Ja sam prestao izlaziti u klubove jer uvijek vecer petak/subota prodje krvavo,uvijek se nadje ekipa koja ima jednog glasnog koji ce zakuhati sve,tako da kad skontas da se potuces 4 puta u 4 dana kroz 4 tjedna zapitas se dali ti treba takva sranja u zivotu,nije se bed potuc ali cemu nasilje ?!
      Ah taj alkohol haha,zanimljiva tekucina. Alkohol sam od 15te do 18te godine zivota bas konzumirao svaki tjedan vikend,nije prosao tjedan da se nije pilo ali sada u zadnje vrijeme tesko,okupimo se mi drustvo onda ako slucajno sjednemo u kafic i zapijemo se bit cemo do fajronta ali ovako prije smo cugali na klupicama pa smo poceli dobivati sulude kazne radi toga od policije pa smo se preselili na vikendicu pokraj grada Đakova ali u zadnje vrijeme kod jednog lika u kuci se cugalo uvijek,tamo mozes pustit glazbu jer susjedi dozvoljavaju da budem iskren,nemaju nista protiv.
      Od alkohola kao klinac sam poceo sa bambusom vise kole nego vina jer eto,nisam podnosio haha pa sam se bio prebacio na rakiju Šljivovicu (jer ipak nema bolje od Slavonske) ali sad samo pivo pijem,i to nista osim Osječkog a tu i tamo Slavonsko,nema boljega kad te hladno Osječko sreze na vruci dan,nema boljeg osjecaja,zar ne ?

      5. Koju si srednju školu upisao? Zašto baš tu?
      Neka tvoja najneugodnija situacija iz školskih dana.
      Opiši.


      Prvu skolu koju sam upisao bila je Obrtnicka skola u Osijeku smjer koji je jedan od naj starijih na svijetu cak je i Isus bio to,a to je stolar. Posto sam puno markirao,blizila se skolska godina imao sam 5 jedinica i 1 ne ocjenjenu jer nisam bio sve ukupno mislim 25 do 30 sati na tom predmetu,onda su mi roditelji vidjeli da nema spasa i ispisali me ali su me upisali iduce godine u Građevinsko-Geodetsku skolu isto u Osijeku to sam zavrsio za smjer Soboslikar-Licilac (takozvani moler ako se pitate sta je to) ali ne planiram to raditi uopce jer sam zavrsio skolu samo da imam nesto da mogu lakse naci posao i nista vise.
      Neugodna situacija koju sam imao iz skolskih dana morat cu pricat o 3. osnovne skole kad je bila ekskurzija u Orahovicu a isli smo busom,ja se frajer nalio Coca Cole u busu kao manijak jer nisam slusao nastavnicu i nisam mogao izdrzat jer se nije smjelo navodno ici u WC u tim busovima koji ih imaju pa sam se ****no upisao u gace jer nisam mogao trpiti vise,mozete misliti sramote hahaha,mislim sad mi je svejedno proslo je vise od deset godina ali opet,bio sam mal da sam barem znao ispisao bi se u bocu ono katastrofa teska fuj odvratan sam,pa sam se bio presvukao kad su me nastavnice vidjele e sramota me bila 2 godine u skolu ici haha

      Onda jos kad sam dobio dnevnikom onim teskim **** sebe ako nema barem 5 kila u sebi,ucitelj me udario dva puta s njime jer sam lupao vratima od WCa,naravno rekao sam razrednici ali nista od toga nije bilo,nastavio je predavati kao i prije...Eto to su mi 2 najsramotnije stvari iz skole kad smo vec iskreni

      6. Šta misliš o novome modu na CH? Zašto?
      Je li vrijeme za global restart? Zašto?


      Ne znam nista,nisam dugo bio ali samo znam da se ovi milioni skupili kroz svega par mjeseci gdje si grindo za te milione na Djurinom modu kao blesav,ne mogu reci dal je vrijeme za global ali ako jeste novi mod s njime treba doci siguran sam poprilicno.

      7. Koja je razlika između 2010 godine na CH i 2019?
      Pojasni. Kakav ti je bio prvi dojam o CH? Opiši


      Pa mislim da ne mozes usporeditit CH na vrhuncu i CH na dnu zar ne ?
      2010 je godina kad sam dosao u 12 mjesecu kad sam dobio svoj internet nesto poslje mog rođendana i aktivno sam igrao mislim do 2014 gdje sam prestao pa dolazio na neke periode da vidim kakav je GSF.
      Svoje prve samp dane sam proveo kod bivseg prijatelja kad sam markirao i visio kod njega da bi igrao samp,totalno sramotno ali samp je bila jaca droga od koksa i heroina tad,mislim da bi se slozili.
      CH mi je na pocetku bio odlican server,dobre ljude upoznas s nekima ostanes u kontaktu izvan sampa a s nekima samo u sampu,ali opet ljepo je vidjeti neka lica s kojima si dobar tipa kad sam npr vidio da je Filozof napisao dabog se osusile ruke ako ne glasaju za mene utjero vam strah momak iskreno haha.

      8. Od svih organizacija postao si legenda GSF-a.
      Zašto baš GSF? Opiši.
      Kakva je ekipa u GSF tada i sada?
      Opiši.


      Zasto GSF ? Zato sto je GSF institucija CroHerzegovine uvijek bila i bit ce. Moj RL lega kojeg znam oko 15 godina Leo Nucleo je bio puno prije mene u SAMP svijetu i naravno kad sam poceo igrati htio je da budemo zajedno u GSFu gdje mi je prolazio prvi test za GSF on kod lidera Marka Velica (Manrique Montana) gdje sam dobio kick 15 minuta kasnije kad sam ja sjeo za svoj acc jer sam bio kickan za PG,tad je kasnije izbilo nekakvo sranje izmedju mene i Velica gdje sam se ponasao kao nadobudni klinac ali kasnije smo postali predobri. U GSF sam imao uspone i padove,ja sam u GSF usao kao najveca DMercina a izasao sam kao jedan od najvecih RPera,mene DM nikad vise nije zanimao vec samo perjanje RPa u kvartovima oko Gantona.Jednostavno privukao me je Roleplay do te granice gdje sam morao misliti sta i kako napravit da moj character ostane ziv,kako se izvlaciti i pristupati problemima na drugacije nacine,meni je zao sto ostali osim GSFa nisu ukljucivali RP u svoje vrijeme u fakcijama.
      Legenda GSFa sam postao jer sam iskreno zasluzio sa svojim postupcima i svojom odanosti prema toj fakciji,nije me zanimalo nista drugo niti jedna druga boja na mapi osim zelene. Dobivao sam najvise rankdown i rankup nego itko drugi u toj fakciji mislim ikada,mislim da sam jedno vrijeme bio osoba koja je najduze bila lider GSFa od 8 mjeseci a poslje tih 8 mjeseci sam dobio legendu. 2 puta sam,sam sebe predlozio za BL gdje su mi rekli da sam kreten i obrisali post.Ekipa mi je iskreno ona prije bila bolja,jos uvijek pamtim neke likove koji su bili moja osobna old school GSF ekipa je moja old school GSF ekipa i nece biti bolje od nje,ali ovi momci s kojima sam igrao par mjeseci isto nisu losi,trolleri su i super su momci,kad vidis da si onako 5-10 godina stariji od njih ali neki i dalje imaju respecta prema tebi to je super vidjet. Upoznao sam dosta super ljudi ali eto imali smo nezgodu da smo izgubili legendu GSFa Kristijana Pejica (Kiko pocivaj u miru) gdje ga se sjecamo svake godine i lockamo chat na par dana da se i ostali ljudi prisjete da smo izgubili dobrog GSFovca ali jos bolju osobu. Iskreno mogao bih vam govoriti o GSFu cijeli dan ali nemate toliko vremena citati.

      9. Šta misliš o trenutnom stanju na serveru?
      Da li će se broj igrača podići ili će CH propast? Zašto?
      Ima li smisla plaćati YouTube-re ili su oni pak bacanje novaca?
      Zašto?


      Trenutno stanje servera je katastrofa iskreno,ako cu ja zaradit ban ili "CH Govno" nakon svojih iskrenih 20 onda ne znam sta uopce radim ovdje zar ne ? Ja ovdje ne zelim pljuvat nikoga ali cu realno morati reci neke stvari koje ste svi vidjeli ali niste htjeli reagirati.
      CH je trenutno unistena zajednica,ljudi koji su dan danas na njemu igraju ili zbog wara ili zato sto nemaju niti jedan drugi server osim CHa sto je u jednu ruku pohvalno.
      Voditelj servera sa objektivnim pogledima moze podici broj igraca lagano iskreno a ne trebaju placati niti jednog Youtubera.
      Mod je bio dosta dobar s novitetima i ostalo,ali voditelj je imao vise padova nego uspona zato nije uspio,jer je isao logikom "ovo je nasa zajednica".
      Ne brate ovo je TVOJA zajednica mi samo igramo na njoj jer smo bili odani do trenutka gdje su voditelji htjeli izvlaciti vise para nego sto ulazu u nju,a to tako nazalost uspjeti ne moze.
      Tako je bilo sa Nikolom,Shipovalom i sada sa Jocom.
      Ja sam na pocetku govorio kako ce Joca biti lik koji ce sve nedostatke rijesavat jer je igrao na zajednici prije nego sto ju je kupio ali sam se prevario i jebat ga sada.
      Igraci cine zajednicu,voditelji cine server. Mi bez vas ne mozemo a ne mozete ni vi bez nas zar ne ?
      Kad si u stanju smjenit 13 staff clanova radi 2 cure onda znas koliko je sati...

      10. Hoće li se CH vratit na stare dane 2012 godine? Zašto? Ili pak živi na staroj slavi?
      Općenito tvoje mišljenje koliko će SAMP još opstati? Zašto
      Šta misliš o trenutnom stanju u staffu? Zašto? Dali treba staff mjenjat ili je trenutni staff dovoljno dobar? Zašto?


      Ne moze,zlatno doba balkanskog SAMPA je proslo,CH zivi na "since 2008" nista vise.
      Ako zelite da se CH vrati na stare dane,morate uvjeriti Jocu u nekakve stvari da shvati sta zapravo radi od zajednice.
      O trenutnom staffu ne znam nista,samo znam da se admini i GSovi mjenjaju strahovito brzo,ja sam dobio CH govno jer sam rekao "dali netko popisuje ove GSove koji se mjenjaju,jel ih ima 40ak barem ovaj mod" mislim zalosno ono..

      11. Misliš li da igranje sampa utječe na tvoj životni tok s obzirom na utrošeno slobodno vrijeme? Zašto? Kako zamišljaš život bez igranja sampa ?

      Pa je da,ja sam markirao skolu da bih visio na SAMPu,potrosio sam eto 9 godina zivota posto jos uvijek igram haha
      Kako zamišljaš život bez igranja sampa ? Iskreno ne mogu,uvijek cu se na par dana vratit na igricu da ju vidim jer mi je najdraza igrica ikad napravljena. Ne kazem da cu igrat do smrti ali eto jos koju godinu i tjt

      12. Pratiš li nogomet? Za koji klub navijaš ? Dali si ikada išao gledati utakmicu uživo? Što misliš o divljanjima i neredima navijača sa balkana? Misliš li da se tako iskazuje ljubav prema svome klubu? Zašto?

      Pratio sam nogomet kao klinac cak sam i trenirao za NK Osijek 2 puta,ali zbog financija nisam mogao nastaviti. Ne pratim sport vise jer su preplaceni i ne zasluzuju toliko novca za ganjanje lopte koliko dobivaju da ne govorim o onim simuliranjima gdje padne pa se odvrti jos 5 puta kao npr Neymar.
      Neredima tucnjavama i divljanjem se ne iskazuje ljubav prema svome klubu,vec ti daje samo razlog da se ponasas kao najveca stoka i to je sve. Ljubav se iskazuje kad ispostujes onu sjedalicu na kojoj sjedis bez da ju pokidas i bacis u teren,kad podrzavas svoj klub kad je na zadnjem mjestu kao kad je na prvome. Kad glasno navijas u ljepe transparente a ne da na transparentima pises kojekakve gluposti da ispadnes ne znam ni ja sta. Iskreno u zatvor bi strpao takve ljude koji rade to,stave fantomke na sebe i rade sranja i mislis da si sada neka baja ? Obicni klosar si buraz.

      13. Svaki čovjek ima svoje mane i vrline. Nabroji nam neke svoje. Misliš li da imaš više vrlina nego mana? Kako društvo gleda na tvoje mane, a kako na vrline? Smatraš li da i vrline i mane jednako opisuju čovjeka? Zašto?

      Mane i vrline,covjek ih svaki ima... Ne postoji osoba koja ih nema.
      Moje mane su te sto previse psujem,stvarno ako se ne iskontroliram na vrijeme necu birati osobu kojoj cu reci neke stvari,to mi je bas problem. Sto se znam toliko nazivcirati da imam toliko bjesa u sebi da moram nesto razbiti od muke jer se bojim da ne puknem doslovno.
      A moje vrline,mislim da ih imam puno jer meni dosta ljudi govori kako sam dobra osoba i kako se izgradjujem u finog muskarca s godinama. Kad mi dodjes s problemom reci cu da necu ili da ne mogu ali cim odes od mene bacit cu se na problem kao da je moj osobni i pokusati napraviti sve da ti pomognem. Marim za osobe i stvari previse,vise nego sto bih trebao jer ne znam trenutno drugacije,dovodim se u neke situacije u koje nebi trebao,gdje me ljudi gaze i stavljam sve ljude u zivotu ispred sebe,mislim da je to neki tip bolesti iskreno ali ne znam drugacije. Kad se pogledam sa 17 godina i sada,to je nebo i zemlja koliko sam se promjenio,jer sam poceo shvacat neke stvari

      14. Dali bi se više opisao kao momak koji gleda na unutrašnju lijepotu djevojke ili na momka kojemu je više bitan vanjski izgled? Zašto? Smatraš li osobe kojima je bitniji vanjski izgled primitivnima? Zašto?

      Definitivno se gledam na osobu koja vise mari na unutrasnju ljepotu djevojke nego na vanjski izgled. Ja npr imam problem sto imam dobru unutrasnjost a los izgled pa to sprijecava djevojke da pricaju samnom,jer eto imam malo viska kila kojih 10 pa im to valjda cini problem. Postoji jedan citat koji mi je drag "Da Bog mari za izgled uzeo bi tijelo a ne dusu".
      Trenutno se cujem sa jednom curom koja je fizicki ljepa osoba ali ima i super karakter,ima kvaliteta koje su meni drage ali opet radi svog izgleda se bojim malo prici jer shvacam da joj upadaju kojekakvi puno zgodniji momci od mene,ali eto u utorak idemo van pa cemo vidjet kako i sta ce biti od toga. Ali mislim da svatko koji mari za osobu da ju ne gleda kao trofej da ce prije birati unutrasnjost nego vanjski izgled.

      15. Kažu da je na dan čaša piva zdrava za bubrege, 2 dcl crnog vina za rad srca i bolji krvotok, rakija dobra protiv bolesti. Misliš li da je ipak ta "alternativna medicina" bolja od tableta i sirupa koje danas pijemo? Zašto? Koje je tvoje mišljenje o štetnosti alkohola ljudskom organizmu? Što misliš zašto postoji alkohol? Objasni.

      Uh ovo mi zvuci kao neka teorija zavjere pihh. Naslusao sam se prica o takvim stvarima gdje ljudi kazu da je zdravo a opet umru od toga istog ?! Mislim da alternativna medicina i tablete i sirupi su samo nekakav placebo,da sam sebe uvjeris u te stvari ako ti mozes ozdraviti od temperature i prehlade npr bez toga,sto nam to onda treba ? Ali ako ti popijes 2 tablete za glavobolju tebe ce odmah glava popustit ? Osobno mislim da ne drzi vodu,mozak je jak instrument. Skoro sam poceo pisat stvarno teorije zavjere ****te... Uglavnom mislim da konzumiranje prekomjernog alkohola jako steti ljudskom organizmu,jer gledam ljudi umiru od ciroze jetre i slicno,umjerena kolicina je po meni okej,ali kad te se vidi svaki dan da pijes ispred lokalne trgovine,neces dugo prijatelju.

      16. Pošto si legenda GSFa, što misliš o sukobima između TSCa i GSFa? Misliš li da taj sukob vuče korijene iz singleplayer kampanje ili je nešto drugo uzrok tomu? Misliš li da će ti sukobi ikada prestati? Zašto?

      Kao legenda GSFa cu reci stvari koja ce pomalo mozda uvrijediti legende TSCa i clanove ali ovo pisem ne da bih uvrijedio njih,nego da kazem prave probleme tog odnosa.
      Ja sam branio GSF kao clan,kao lider i kao legenda,to se nikad nece promjeniti. Taj sukob se vuce od 2009/2010 godine cak ne znam tocno zasto zbog ceka jer svaka strana prica svoju pricu koja je totalno drugacija od druge. TSC nas dominira godinama nam je unistavao nas RP,sa bombama nas rokali,avionima se zabijali u nas spawn,kad bi god Amer Chupaja dosao jednom u 2 mjeseca online,spawnali bi se tenkovi i drito u Ganton nas ubijati. Toliko su bili nafurani da je Chupaja rekao mapperima da na CJ kucu stave Ballas graffit i jos na par kuca u Gantonu. Uvijek su nas gazili pa smo morali prakticki moljakati da nas ostave na miru,cak je Bobo Balde napravio RP program i gdje bi banao svakog TSCovca i GSFovca ako bi se pogledali a kamoli pucali. I to je odgovaralo pa su se zalili TSCovci pa je i to ukinuto bilo.
      Svake godine bi se odnosili prema nama dok ovaj mod mi nismo pokazali mod i poceli ih doslovce gaziti pa su se oni bunili kako nije u redu to sve od nas,kao nisu provocirali a mi se tako ponasamo,a jelda majstore sada nisi a to sto 8 godina bez prestanka imate isto razmisljanje i unistavate nam volju za igrom je ok ? Ja sam znao pricat sa Rosketom i malim Amelom da se to sve smiri i kad bi se smirilo vratio bi se igranju neki stari TSCovac kojemu je taj sukob bio zivot ocigledno i opet sve po starom,ja sam uvijek pokusavao na ljepo ali ako ne mozes na ljepi nacin onda moras vratit istom mjerom. Ja sam iskreno njihovog najjaceg clana Brutalnog mrzio godinama,evo do trenutka gdje smo zapeli zajedno u Cartel De Sinaloa i vidjeli da smo zapravo normalni likovi koji imaju odanost prema svojoj organizaciji gdje smo legende,on neda na TSC ja nedam na GSF i sad kad se vidimo,zakocimo autom sjednom i pobijemo pola servera nas dvojica..Ja sam njih znao zvati na brawl,pokusavao sam organizirati nekakve pucacine samo 2 bande da ne moramo puniti prijave igraca ali kad nije islo ****ga,i ovaj mod sam sa Cesarom postao onako dosta dobar valjda je shvatio da sam normalan GSFovac kojeg mozes ubiti 100 puta a necu te prijaviti jer nemam nista od toga.. Protiv TSCa nemam nista,ali nemoj mi dirati GSF i tjt. Oni npr brisu postove u svom chatu kad bilo koji GSFovac napise,ali mi ne brisemo njima postove.. To vam govori o necemu. Finih ljudi ima u TSCu,igraca samo sto ih ponesu drugi ljudi da postanu arogantni bahati i kurceviti.. To je moje misljenje o svemu tome.
      Sukobi iskreno nece prestat sve dok TSC ne prestane,mi njih ostavljamo na miru cijelo vrijeme,ali oni ne mogu ostaviti nas.
      Pozdrav za sve TSCovce koji me postuju barem malo nemojte se uvrijedit na ovo,govorim realno barem mislim s moje strane.


      17. Nikola, Shipovala ili Joca? Tko je po tebi najbolj voditelj zajednice? Zašto ? Misliš li kada bi se zamjenila mjesta u kronološkom poretku voditelja danas bilo drugačije stanje na zajednici? Zašto?

      Iskreno cu reci Nikola,jer Nikola je bio lopov i djubre od lika ali CH je imao pod njim 500/500 pa si ti sada misli..
      Nikola je meni osobno ukrao 400 kuna za Latino Kingse koje sam bio dao Djuri na ruke posto smo obojica iz Osijeka bili. Jer sam htio preprodati bez njegovog znanja,gluposti ono.
      Radis 2 tjedna prakse da dobijes 400 kuna i onda ti to sve uzme iz hira,sta ces

      18. Koliko stanje na serveru utječe na tebe kao na starog igrača? Misliš li da ovakvom politikom vođenja servera ima budućnosti u kojoj vidiš i sebe ili misliš da zajednica nema budućnosti, te da te tera od sebe kao starog igrača?

      Ljepo je cuti to stari igrac,pa mene uvati nostalgija pa se vratim ali kad vidim starije igrace od sebe ovdje bude mi drago.
      Stanje na serveru nije dobro po meni,klinci su pre bahati,ljudi ne znaju sta je to postovanje i odanost prema organizaciji,legende malo tko zasluzuje danas da se dobivaju i slicno. Drugacije je bilo prije i sada.
      Ljudi te traze kick nakon 2 dana u organizaciji,nema postovanja prema vecim rankovima i liderima

      19. Kako bi bilo više igrača, što misliš što je najpotrebnije zajednici ; dolazak novih igrača, vraćanje starih ili zadržavanje pristunih? Što je po tebi od ovoga prioritet? Kako bi ti postupio u ovom slučaju?

      Ti moras biti kadar privuci nove i zadrzati stare,da ti mjenjas 5 starih za 10 novih,sta imas od toga ? Radije imam 50 odanih igraca nego 100 koji ce se mjenjati. Updateovi trebaju cesce,mape se moraju promjeniti ali ne s onim odvratnim texturama CH petrol i ostala sranja jer to botovski serveri rade,CH nije botovski server nikad nije bio.. Uvijek si drzao za klasu iznad drugih. Vratit ime CroHerze RPG/DM jer ovako samo sramotis pojam Roleplaya nista vise. Teritorije dileri i sve,super stvar ali eto ljudi nadju nacin da abusaju i slicno,sve sto je dobro ljudi zapravo gledaju kako da si olaksaju. Ja sam rekao da mi fali vrijeme kad si mogao c bugat sa diglom i to ti je jedino bilo potrebno u waru,a sad je bitno da ti odes i pucas kroz zid/drvo jer je igrica lose optimizirana jer je stara,pa ti drva stoje u zraku,sakrijes se iza zidica ti njega mozes on tebe ne moze ni nanisanit,bas hrpu odvratno ono.

      20. Što misliš o trenutnome modu? Misliš li da što je RP kompliciraniji da je manja zabava na serveru? Za vrijeme zorana nije bilo puno stvari, ali ono što jest vuklo igrače je jednostavnost i zabava. Misliš li da ipak fali ta jednostavnost i zabava u sampu? Zašto ?

      Otkako smo izgubili 13 GSova nisam krocio na server,skripta je super uz nedostatke ne znam kako da se drugacije izrazim,CH nije tip Roleplay servera nikad nije bio,ti si tu da si kupujes imovinu i zajebavas sa prijateljima,pucas se i tjt. Ako ti ne planiras RPati na serveru tebi ne treba da svakih mjesec dana registriras auto ? Cemu to ako se ne RPa,puno stvari koje ima server je dobro za RP servere,uvijek sam rekao da CH treba biti server fun/freeroam,jer ovako kad imas RP skriptu DM igrace ne mozes uspjeti iskreno,sto u jednu ruku se dokazuje polako..



      Eto ljudi nadam se da ste se nacitali pokusao sam sto iskrenije odgovoriti sa svojim stavom i misljenjem.
      Pozdravljam sve ljude a najvise one koji su samnom pricali i provodili vrijeme na bilo kakav nacin.
      Nadam se da ste uzivali i procitali sve i da ste stekli bolji dojam o meni kao osobi.
      Pozdrav od Andrakovica,ugodan dan zelim,barem jedno hladno dernite danas,uzivajte ovo ljeto lege i legice.



      ♫♫ "Country roads, take me home
      To the place I belong
      West Virginia, mountain mama
      Take me home, country roads"
      ♫♫


      Posljednje uređivanje od Hrvoje Andrakovic : 30-06-19 at 12:22
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    2. #2
      [GSF] J'Buck avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,906
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3059
      Like (dobivenih)
      3777
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od andrakovic Vidi poruku
      Svake godine bi se odnosili prema nama dok ovaj mod mi nismo pokazali mod i poceli ih doslovce gaziti pa su se oni bunili kako nije u redu to sve od nas,kao nisu provocirali a mi se tako ponasamo,a jelda majstore sada nisi a to sto 8 godina bez prestanka imate isto razmisljanje i unistavate nam volju za igrom je ok ? Ja sam znao pricat sa Rosketom i malim Amelom da se to sve smiri i kad bi se smirilo vratio bi se igranju neki stari TSCovac kojemu je taj sukob bio zivot ocigledno i opet sve po starom,ja sam uvijek pokusavao na ljepo ali ako ne mozes na ljepi nacin onda moras vratit istom mjerom. Oni npr brisu postove u svom chatu kad bilo koji GSFovac napise,ali mi ne brisemo njima postove.. To vam govori o necemu. Finih ljudi ima u TSCu,igraca samo sto ih ponesu drugi ljudi da postanu arogantni bahati i kurceviti.. To je moje misljenje o svemu tome.
      Sukobi iskreno nece prestat sve dok TSC ne prestane,mi njih ostavljamo na miru cijelo vrijeme,ali oni ne mogu ostaviti nas.


      and that's a fact
      blood makes you related, loyalty makes you family



    3. Like Hrvoje Andrakovic, Zee se sviđa ovaj post
    4. #3
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Wow cool post, thanks for sharing!

      Lepo si napisao, nisu losa pitanja bila.

      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    5. Like Hrvoje Andrakovic, Matthew se sviđa ovaj post
    6. #4
      Scar avatar
      .
       
      Zgrozeno
       
      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      Mostar
      Poruke
      881
      Teme
      31
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      53 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      874
      Like (dobivenih)
      976
      Rep
      Hvala ti sto si me se sjetio, kao troller-a, ahhaha.

      Brutalno ****ni odgovori, svaka cast, ali CH Govno incoming.

    7. Like Hrvoje Andrakovic, Matthew se sviđa ovaj post
    8. #5

      Datum pristupanja
      Apr 2019
      Poruke
      38
      Teme
      1
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      19
      Like (dobivenih)
      18
      Rep
      Ti si brate zaslužio CH spomenik ovim odgvorima bilo bi smješno kad bi dobio CH govno
      Lijepi odgovori i bilo je gušt čitati

      Joca je samo neiskusan dečko, ništa više. Naučit će, lagano samo

    9. Like Hrvoje Andrakovic se sviđa ovaj post
    10. #6
      Zee avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Osijek
      Poruke
      2,215
      Teme
      70
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      466
      Like (dobivenih)
      434
      Rep
      Hrca doktore!

      ♫♫ "Vratio, vratio
      Osijek se vratio
      Europo pazi se
      Osječani dolaze" ♫♫
      Kiki (05.02.1997. - 09.02.2016.)

    11. Like Hrvoje Andrakovic se sviđa ovaj post
    12. #7

      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      3LJ
      Poruke
      1,329
      Teme
      72
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      834
      Like (dobivenih)
      536
      Rep
      Ekstra odgovori !!
      Thumbs up.

    13. Like Hrvoje Andrakovic se sviđa ovaj post
    14. #8
      marshmello avatar
      Plodan
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      21000
      Poruke
      3,119
      Teme
      221
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      41 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      981
      Like (dobivenih)
      1758
      Rep
      Hrca odgovori odlicni,sve si im rekao u glavu
      Samo kreni, rasti i cvitaj

    15. Like Hrvoje Andrakovic se sviđa ovaj post
    16. #9
      Paul avatar
      :)
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      8,012
      Teme
      908
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      188 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      3815
      Like (dobivenih)
      3684
      Rep
      Super iskreni odgovori. Napokon da su malo promjenili pitanja u zadnjih nekoliko kola se samo vrte pitanja i normalno da nije zanimljivo


      Cool bro.

    17. Like Fiesta, Hrvoje Andrakovic se sviđa ovaj post
    18. #10
      Plemeniti avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Zagreb, Hrvatska
      Poruke
      4,096
      Teme
      372
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      168 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1688
      Like (dobivenih)
      2366
      Rep
      Dobivao sam najvise rankdown i rankup nego itko drugi u toj fakciji mislim ikada
      Ne znam da li bi se Dominik Odorjan slozio s time...

    19. Like Hrvoje Andrakovic, Zee, Paul se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •