Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2
    1. #1
      Paul avatar
      :)
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      8,012
      Teme
      908
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      188 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      3815
      Like (dobivenih)
      3684
      Rep

      |~ 18. kolo Iskrenih 20 - Paul ~|

      1. Predstavi nam se, kako se zoveš? Odakle si? Čime se baviš? Koliko godina imaš?

      Zovem se Paul, živim u Puli u Hrvatskoj i imam 20 godina. Trenutno sam zaposlen kao dostavljač/kurir u kurirskoj službi(vozač kombija). Vrlo sam pričljiva i druželjubiva osoba, cijenim iskrene ljude i ljude koji cijene nečije vrijeme i trud. Ne volim nepravdu i spreman sam dokazivati dok ne dokažem da sam u pravu ako stvarno jesam. Vrlo sam racionalna i objektivna osoba, pedantan i perfekcionist.
      2. Imaš li djevojku? Koliko dugo? Što misliš o "ljubavima" za jednu noć? Misliš li da je danas to normalno?

      Da imam curu, već 5 godina. "Ljubav" na jednu noć je nešto što je u današnjici česta pojava i osobno nisam baš za to jer nisam odrastao u takvom društvu i moje racionalno mišljenje je tko voli nek izvoli. Svakako trebaju postojati ciljevi. Ako tražite za jednu noć i osoba s kojom ste u odnosu također traži samo za jednu noć to je potpuno u redu, ali ako želite pronaći normalnu curu za malo "kulturnije" druženje, brak, djecu i sl., onda takvu uglavnom nećete pronaći na mjestima gdje se pronalaze osobe za jednu noć.
      3. Baviš li se politikom? Pratiš li je? Što misliš o političkoj situaciji na području balkana?

      Ne bavim se politikom i trenutno je ne pratim, do prije godinu dvije sam pratio, ali više ne. Trenutna politička situacija je takva da svi obećavaju sve, a rijetko što se ispuni, i tako u krug. Nije više za vjerovati nikome, političari su nebrojeno puta izigrali povjerenje građana obećavajući svašta, a na kraju je to samo zamka da se glasa za njih i da pobjede na izborima, a u konačnici da podebljaju svoj novčanik neradom, čast izuzecima.
      4. Imaš jednu crvenu pilulu kojom ćeš vratiti vrijeme unatrag i ispraviti sve greške i jednu koja bi ti dala 100 miliona dolara. Koju bi popio? Zašto? Misliš li da bi se ikada pokajao zbog svog odabira?

      Definitivno crvena. Svatko na ovom svijetu ima stvari koje bi htio ispraviti da može vratiti vrijeme. Kad određena situacija, određene odluke prođu, tek tad razmišljamo detaljnije i pitamo se jesmo li ispravno odlučili, a onda shvatimo da možda i nismo, ali je većinom nemoguće ispraviti tu odluku. Uzeo bih za primjer školu. Dok sam bio dijete, kao i većina prosječne djece sam razmišljao kako je škola bezveze, gledao na sat kad će završiti samo da idem kući, učenje sam smatrao "obavezom" samo kako bih završio školu. Sad, nekoliko godina nakon završetka škole malo dođe iz guzice u glavu kako kažu, razmišljam da sam mogao puno bolje odraditi i puno više znanja steći iz raznih smjerova. Ne kažem da mi je sad loše, ali uvijek je moglo bolje. Što se tiče plave pilule, novac je vrlo bitan u životu i svatko bi ga htio što više imati, ali nije on ključan za uspjeh. Ipak mislim da je mentalni sklop osobe ključan, a ako je mentalni sklop potpuno ispravan, novac će sam doći, ljudi će vam ga gurati u ruke.
      5. Kakvu vrstu glazbe slušaš? Zašto? Misliš li da je uredu nekoga osuđivati zbog vrste glazbe koju sluša? Zašto?

      Slušam narodnu muziku(srpsku, bosansku), slušam hrvatsku muziku, slušam raznu stranu muziku hip hop, trap i sl. Također slušam i metal, obožavam električnu gitaru, a i akustičnu. Iskreno, ja ne osuđujem osobe po tome koju muziku slušaju, ali najčešće se osobe koje slušaju određene pjevače ugledaju na tu osobu odnosno osoba koju slušaju im je u neku ruku uzor pa mi to nekad zna igrati malu ulogu, ali svakako dajem svima šansu da pokažu lice i uvijek sam za izbjegavanje konflikata koliko god je moguće.
      6. Tko je na tebe imao najvise utjecaja da postanes osoba kakva si danas?

      Uz naravno roditelje, puno utjecaja na moj poslovni život je imala moja prva šefica u hotelu u kojem sam odrađivao školsku praksu. Ona me je za jako puno stvari uputila na pravi put, dala mi puno savjeta vezanih za posao i život. Također je moja cura jedan od razloga jer smo se poklopili da ne konzumiramo alkohol i ne pušimo cigarete i srodne proizvode, ne živimo raskalašenim životom i to je jedan od razloga zašto ne konzumiram alkohol i cigarete.
      7. Kako planiraš provesti nastojeće ljeto? Planiraš li raditi,ili čak putovati,družiti se ili nešto slično? Imaš li neke ciljeve koje želiš ispuniti tokom ljeta?

      Ljeto u mom kraju u Istri je vrlo posebno. Istra, a pogotovo Pula je turistička destinacija u kojoj je ljeto najživlje godišnje doba. Ljeto ću provesti radeći u većim omjerima od uobičajenog jer zbog spomenutog razloga, u 90% poslova je povećan opseg posla zbog turista. Planiram u sedmom mjesecu putovati kad mi dođe brat s Islanda, a cilj koji želim ostvariti do kraja ovog ljeta je da završim uređenje stana za useljenje.
      8. Šta misliš o današnjem prijateljstvu? Da li se družiš sa istim ljudima kao prije 5-10 godina, da li ste uspjeli održati to prijateljstvo , ili se prijatelji sticajem životnih okolnosti često mijenjaju? Da li si ikada bio baš razočaran u prijateljstvo (ako jesi opiši ukratko) ?

      Došla su vremena da u današnjem prijateljstvu(a i šire) veliku ulogu igra novac. Ako imaš novca, imaš puno više "prijatelja" koji su zasnovani na financijskom stanju. Ako ima netko koristi od tebe biti će ti još veći prijatelj. Danas je teško naći prijatelja koji će cijeniti bez obzira na vjeru, državljanstvo, financijsko stanje, zdravlje ili nešto peto. Drugi dio pitanja je malo uvrnut jer s obzirom da imam 20 godina, 5, 10 godina je velika razlika. Ima ih nekoliko u zadnjih 5-6 godina i u dobrim smo odnosima. Ne družimo se baš svaki vikend, ali barem jednom ili dvaput mjesečno se čujemo ili vidimo. Ne pada mi na pamet neko razočaranje u prijateljstvu.
      9. Opiši nam neki svoj postupak iz prošlosti na koji si najviše ponosan? Neki postupak ili situacija u kojoj si maestralno odreagovao i postupio, da si poslije toga bio ponosan na sebe?

      Najviše sam ponosan na sebe što sam samostalno bez ičije pomoći s 19 godina pronašao posao u kojem velikim trudom i profesionalnošću zarađujem iznadprosječnu Hrvatsku plaću i što sam si svojim novcem platio polaganje vozačkog ispita i kupio auto. Jedan dio je bio mog novca, a drugi dio su mi roditelji posudili pa sam im kroz 4-5 mjeseci vratio. Smatram da je to uspjeh za mladu osobu u mojim godinama.
      10. Šta voliš da radiš u slobodno vrijeme,privlači li te išta u životu od čega možeš imati koristi u budućnosti(zaraditi)? Šta želiš da postaneš i koji ti je životni san?

      U slobodno vrijeme se družim s curom i prijateljima, vozim se biciklom, odgiram nogomet s prijateljima, odigram malo igrice na kompjuteru, odradim obaveze u kući i ostalo po potrebi. Radim od 06-15h, a nekad i malo duže ostanem pa mi neki dani prođu odmarajući na krevetu. Što se tiče posla koji me privlači, a da bih mogao zaraditi je rally ili neka vrsta automobilskih utrka. Za ulaz u takav sport treba imati jako dubok džep i poznanstva, a i vrlo je opasan, pa ćemo vidjeti šta će i od toga biti. Želio bih postati osoba koja zarađuje od profesionalne vožnje automobila.
      11. Koja je tvoja životna želja koju želiš da ispuniš u naredih 10 godina i zbog čega baš ta
      želja,kada se ona pojavila?

      Veliki sam entuzijast za automobile, a kako za svoj prvi auto nisam mogao izdvojiti neki velik novac, nisam ni mogao kupiti nešto bolje od auta starog 20 godina. Trenutno otplaćujem kredit za izgradnju i uređenje stana,
      odnosno to je u sklopu obiteljske kuće i kad njega otplatim planiram ušteđenim novcem i uz pomoć kredita kupiti automobil koji sam oduvijek želio.
      12. Voliš li putovati? Tvoje mjesto iz snova koje zelis posjetiti ? Mozes li reci koje ? Da li planiras putovati avionom ili nekim drugim prevoznim sredstvom ?

      Volim putovati, u 1,5 godinu od kad imam vozačku dozvolu sam obišao Hrvatsko Zagorje, Slavoniju, Dalmaciju i Istru te sam bio u Italiji i jednom dijelu BiH. Sljedeće destinacije su neke europske države koje ću individualno odabrati kad odlučim putovati. Moje mjesto iz snova je definitivno SAD. Moguće da je to zbog mnogobrojnih pogledanih filmova ili jednostavno zbog pojma "Američki san", ali volio bih posjetiti Miami Beach, Floridu, San Francisco i još neke gradove, nadam se da nekad i hoću u budućnosti.
      13. Iz priloženog smo vidjeli da si dosao na CH 2012 godine, možes li opisati svoj pri dan na CH kada si se registrovao, kako je to sve pocelo?

      Moj tadašnji susjed, danas prijatelj, sa in game nickom Dzevad Sindik je aktivno igrao i on je doveo mene i brata, tada Toni Sindik na Croherzu. U početku nam je malo pomagao, poslje je jednostavno CH postala droga.
      14. Da li si ikada slagao nekome nešto InGame što se tiče tvog RL života da taj isti ne bi izgubio mišljenje o tebi? (tipa jesi li ikada lagao za godine ili nešto slično)?

      Pa s obzirom da sam došao 2012 godine kad sam imao 13 godina, lako moguće da sam slagao. Vjerovatno su to bile bezazlene laži, ali ne mogu reći sa sigurnošću da nisam slagao.
      15. Kazes da si bio Staff Team CH, reci nam nesto vise o tom vremenu na CH kada si ti bio Staff Team, kakva je situacija tada bila, dok gledas sadasnju situaciju?

      Bio sam 2016. godine dok su voditelji RP staffa bili Tomo Matta i Stefan Djukic. Definitivno je bio bolji staff i mislim da se više poštovao red, pravila, bilo je ljepše stanje na serveru, mod je bio uredan, a igrača je bilo više.
      16. Da li imas neka poznanstva sa CH, da li ste jos u kontaktu mimo igrice?

      Imam nekoliko osoba koje sam upoznao sa CH, a da se nismo prije znali. Uglavnom nisam s takvim osobama u kontaktu, ali s osobama s kojima sam igrao na CH u ovih 7 godina, s nekima sam u kontaktu.
      17. Šta misliš o trenutnom staffu na svim platformama koje održava CroHerze gaming zajednica ? Misliš li da bi se tu išta trebalo mijenjati te šta bi ti uradio po tom pitanju ?

      Nebih puno komentirao trenutni staff team, ali mogu reći da je forum staff uredan, ali RP staff ima jako jako slabe i nerealne kriterije i samim tim je nekompetentan za obavljanje posla što se rezultira stanjem na serveru i zajednici.
      18. Objasni nam zašto si nepravedno smjenjen sa pozicije admina? Što misliš o tom vodstvu CH?

      Ljudi koji su bili u staffu samnom u to vrijeme znaju da možda nisam imao najbolju komunikaciju s pojedinim kolegama, ali sam definitivno bio jedan od najaktivnijih admina/gsova i imao sam puno zaduženja a to su; CH radio sa online streamom pjesama po želji igrača, aukcije, prijavi igrača, natjecanja na serveru, glavni chat, izgubljena imovina i in game u dogovoru s tadašnjim head adminom Franz Leeom sam imao ovlast za pravljenje eventa te sam bio jedina osoba koja je to radila. Situacija zbog kojeg sam smjenjen je neiskustvo jednog od vodećih admina, konkretno Stefana Djukica. Zapravo za moje smjenjivanje su kumovala dva razloga. Prvi je bio taj što sam išao afk po 1-2min često, a to se dešavalo iz razloga što sam online stream radio puštao i na mikrofon čitao narudžbe na serveru i morao sam preko programa puštati muziku. A glavni razlog je taj što sam bio na admin dužnosti kad sam istraživao mapu gdje bih mogao organizirati jedan unikatan event na serveru i na ESC sam bio (pokazivalo je pješčani sat) i jedan igrač pod imenom Ian Moon ako se ne varam me slikao da afkam na dužnosti i poslao Djuki. To je uradio iz razloga što sam ga često kažnjavao zbog njegovog nedoličnog ponašanja na serveru, a bio je vrlo poznat po čestom psovanju i DM-u. Tada kad sam bio ESC i gledao mapu, slikao sam mapu u namjeri da je uredim preko painta i ocrtam gdje će ići šta i sl, i poslje kad sam smjenjen sam poslao Djuki tu sliku kao dokaz, ali nažalost se nije vidjela strelica gdje se nalazim. Optužio me da lažem i da ga pokušavam prevariti, da ga pravim budalom, i tada sam smjenjen. Za vodstvo u tadašnje vrijeme nemam komentar.
      19. Što misliš koliko će dugo zajednica još opstati? Zašto? Kako komentiraš potez Nikole koji je napustio CH?

      Opstati će dugo sigurno, uvijek dolazi netko novi. Pitanje je koliko je igrača imati. Za sad je već jako slabo stanje, ali funkcionira tako da će funkcionirati još neko vrijeme. Naš Nikola je napustio CH zbog svojih obaveza i svatko normalan bi to napravio u nužnoj situaciji, napustio virtualni svijet zbog realnog.
      20. Što misliš o trenutnome modu i stanju na serveru? Misliš li pošto su se igrači previše obogatili da bi bio potreban global restart? Zašto?

      Mod je uglavnom u redu, postoje greške i besmisleni sistemi ali ok. Staff mi se ne sviđa, o tome sam napisao svoje mišljenje već.
      Vezano za global, to je greška svakog voditelja i svakog novog global restarta. Igračima se očito nema šta ponuditi osim novca, pa kad se ekonomija zezne i više se ne cijeni novac u igri, tad se mora raditi restart.




      Eto ga, to bi bilo to. Nisam htio puno komplicirati pa su uglavnom odgovori kraći, LP

    2. Like Nije dostupno, Andreja Blend, Andrés se sviđa ovaj post
    3. #2
      marshmello avatar
      Plodan
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      21000
      Poruke
      3,119
      Teme
      221
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      41 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      981
      Like (dobivenih)
      1758
      Rep
      Znam kakv si u dusu kad si u igrici ovakav,pa je ovo laznih 20 nemojte citat
      Samo kreni, rasti i cvitaj

    4. Like Paul se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •