Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8
    1. #1
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep

      |~ 17. kolo Iskrenih 20 - Andrés ~|

      1) Reci nam nešto više o sebi! Kako se zoveš? Koliko imaš godina? Koju si školu završio? Školuješ li se dalje? Čime se baviš ili čime se zeliš baviti u životu? Imaš li pored osnovnog zanimanja još neki hobi kojim se baviš u slobodno vrijeme?


      Zovem se Matteo, imam 22 godine, živim u Reykjaviku, na Islandu. Završio sam Tehničku školu, ali sada radim kao voditelj jedne od 25 trgovina u lancu pizzerija. Taj posao mi oduzima previše vremena tako da nemam vremena gotovo za ništa drugo. Cilj mi je ostati na Islandu još jedno 2 godine te nakon toga se vratiti u Pulu te napraviti nešto od tih para koje sam uštedio.


      2) Kako planiraš provesti nastojeće ljeto? Planiraš li raditi,ili čak putovati,družiti se ili nešto slično? Imaš li neke ciljeve koje želiš ispuniti tokom ljeta?


      Ljeto na Islandu je već počelo, prije mjesec dana. Dan traje od 4 ujutro pa do 1 u noći, sunce prži non stop. Raditi ću cijelo ljeto osim mjesec dana kada budem išao u Hrvatsku. Planirao sam provesti cijeli godišnji sa obitelji, sa braćom i sestrom, također odmoriti se od posla, otići na more, i napokon jesti ćevape.


      3) Šta misliš o današnjem prijateljstvu? Da li se družiš sa istim ljudima kao prije 5-10 godina, da li ste uspjeli održati to prijateljstvo , ili se prijatelji sticajem životnih okolnosti često mijenjaju? Da li si ikada bio baš razočaran u prijateljstvo (ako jesi opiši ukratko) ?


      Pa više cijenim prijatelje nego prije, to je sigurno. Ne družim se sa istim ljudima, već sam počeo da biram jer sam primjetio da mnogo ljudi u mom životu nisu dobri za mene, pa sam ih odlučio izbaciti iz svog života. Ne volim ljude koji gledaju samo sebe, samo na jednu stranu. Prijateljstvo treba biti obostrano, a ne samo da se javljaju kada im nešto treba.
      Naravno uvijek postoje prijatelji koji će biti u životu zauvijek, nebitno koliko smo daleko.
      Bio sam se jednom osjećao razočarano i izdano od strane prijatelja, ali ne volim se prisjećati te osobe jer sam je izbrisao iz života.


      4) Opiši nam neki svoj postupak iz prošlosti na koji si najviše ponosan? Neki postupak ili situacija u kojoj si maestralno odreagovao i postupio, da si poslije toga bio ponosan na sebe?


      Pa ne znam baš za neki postupak iz prošlosti na koji sam ponosan, ali znam da sam ponosan na ono što radim već skoro dvije godine, a to je dolazak i kompletan život na Islandu. Ponosan sam jer sve što imam ovdje zaradio svojim rukama. Uložio sam puno truda i vremena, i napokon mogu reći da dobro živim i uživam u životu.


      5) Šta voliš da radiš u slobodno vrijeme, privlači li te išta u životu od čega možeš imati koristi u budućnosti(zaraditi)? Šta želiš da postaneš i koji ti je životni san?


      Nemam slobodno vrijeme, ali kada ne radim većinom spavam po cijeli dan ili opet odem na posao da napravim raspored i slično. U životu sam imao drugačije interese prije, prije mi je uvijek nogomet bio drag, bio mi je san. Sada ga gledam samo na televiziji i to rijetko.
      Koji mi je životni san? Pa hajmo reći da mi je san da zaradim dovoljno para na Islandu da mogu u Hrvatskoj započeti neki normalan život, steći neke stvari bez kredita ili pomoći roditelja. Dok nakon toga nemam neki cilj ili san, živio bih dan po dan.


      6) Šta bi sve uradio kada bi dobio na lutriji tipa par miliona $? Misliš li da novac mijenja ljude?


      Uložio bih ih u budućnost, vjerojatno izgradio apartmane te rentao turistima. Možda bi čak kupio i stan na Islandu jer je tu renta jako skupa i na taj način bi se moglo zaraditi dosta. Ali znam da neću dobiti na lutriji jer ne igram, tako da se ne brinem previše..
      Novac definitivno mjenja ljude, samo što neki postanu gori a neki bolji ljudi. Sve zavisi o kakvoj se osobi radi.


      7) Da li si noćna ptica ili te izlasci toliko ne privlače ? Postoji li tvoj porok te koji je najveći ? Da li te muči što se to može prisvojiti tvom karakteru ? Da li bi išta zamjenio što se tiče noćnog života u svom gradu ?


      Nisam noćna ptica i zapravo ne volim izlaziti toliko. Ali ako je neka specijalna proslava, rođendan ili vjenačnje, sigurno dolazim.
      Moj najveći porok su cigare definitivno ali me to ne muči ni malo. Ne mogu si zamisliti kavu bez cigare ujutro..
      Noćni život je zapravo jako interesantan u Reykjaviku, ljudi su druželjubivi i vole popiti. Ali najinteresantnije je što ih ima iz cijelog svijeta, ne samo Islanđani.




      8) Upoznaj nas sa svojim ljubavnim životom. Da li si u vezi ? Šta misliš u parovima današnjice te o eksponiranju istih ? Obrazloži.


      Moj ljubavni život nije nešto posebno, nisam u vezi i ne planiram biti još neko vrijeme, pogotovo ne ovdje jer se ne vidim ovdje u daljoj budućnosti.


      9) Opiši nam svoju najneugodniju situaciju u životu,kada si "propao u zemlju od srama"?


      Svako jutro nakon izlaska. Dešava se rijetko ali se desi. Samo pogledam slike sa Instagrama i propadnem u zemlju od srama.. Pijem rijetko, ali kada pijem napravim sranje.
      Nemam baš neku posebnu situaciju u kojoj sam se osjećao toliko neugodno da ću je zapamtiti do kraja života, barem ne još.


      10) Kako vidiš sebe? Da li si ponosan na ono što si danas, ili ipak postoji mali mlaz razočarenja, koji te dubi u sebi, i govori ti da težiš ka boljem ?


      Jako sam ponosan na ono što sam danas. Naravno uvijek ima nekih stvari koje bi volio promjeniti, i uvijek radim na tome, ali ponekada je teško jer ne ovisi sve uvijek o meni..


      11) Tvoje mišljenje o današnjim generacijama, da li si ovisan o telefonu i društvenim mrežama? Da li koristiš telefon kad s nekim izađeš na piće?


      Pošto ja imam 22 godine, sebe smatram mlađom generacijom i ne mislim da smo pokvareni kao ovi mlađi od nas. Gledam djecu ovdje na Islandu i vidim da svako dijete između 5 i 15 godina već ima mobitel, i to ne bilo kakav, najnoviji, veći od njihove ruke. Ja mogu reći da nisam ovisan o mobitelu, koristim samo instagram i facebook, i to kada mi je dosadno. Kada sam u društvu gledam da iskoristim to vrijeme maksimalno i da se družim kao normalna osoba, bez mobitela u rukama.


      12) Voliš li putovati? Tvoje mjesto iz snova koje zelis posjetiti ? Mozes li reci koje ? Da li planiras putovati avionom ili nekim drugim prevoznim sredstvom ?


      Volim putovati, te bih volio jednog dana otići u Barcelonu i pogledati El Clasico. Također bi volio posjetiti Meksiko. Što se prijevoznog sredstva tiče, samo avion dolazi u obzir. Busom se ne mogu voziti duže od sat vremena, dok autom može ali ne duže od 6-7 sati.. Kada budem išao u Barcelonu i Meksiko, definitivno ću ići avionom.


      13) Da li si ikada imao problema sa policijom ? Kada ? Zašto si imao ? Tvoje iskustvo?


      Imao sam, dva puta. Jednom u Puli, i jednom na Islandu, prošli tjedan. Oba dva puta je bilo zbog iste stvari, vožnja pod utjecajem alkohola i to je jedno od sranja koja moram popraviti kod sebe. Iskren da budem, velika je razlika između policije u Reykjaviku i Puli. U Puli sam napuhao više i dobio manju kaznu, dok sam na Islandu dobio 1000 eura kaznu za 0,06 promila, te dva mjeseca bez vozačke. Ogromne su kazne i za pojas i za sve.


      14) Pošto živiš na Islandu , kakvo je tvoje viđenje Balkana i balkanskog naroda iz te perspektive? Ima li ikakve nade za bolji život na Balkanu? Da li si živio prije u nekoj od balkanskih zemalja,ako jesi opiši nam neke najbitnije razlike u životu ovdje i na Islandu?


      Kada sam se preselio na Island sam prestao pratiti Hrvatske novine i internetske stranice, znam samo što čujem od brata i mame. To znači da pojma nemam šta se dešava na Balkanu unazad 2 godine.. Da li ima nade za bolji život na Balkanu ne znam, ali znam da na Balkanu je novac sve. Onaj tko ima novaca imati će dobar život.
      Najveća razlika je u cijeni. SVEGA. Na Islandu je sve skuplje za oko 7 puta. Ono što je u Hrvatskoj 10 kuna, na Islandu je 10 eura.




      15) Koja je tvoja životna želja koju želiš da ispuniš u naredih 10 godina i zbog čega baš ta želja,kada se ona pojavila?


      Želja mi je da nakon 10 godina imam svoj stan i auto, naravno bez kredita, te ženu i djecu. Tada ću imati 32 godine pa bi bio red da si to obezbijedim. Ta želja se pojavila kada sam počeo razmišljati o svojoj budućnosti, otprilike nekada kada sam došao na Island.
      Također u tih 10 godina volio bih posjetiti par prijatelja u Češkoj, Bugarskoj i Poljskoj sa kojima sam ostao u jako dobrim odnosima nakon što su oni otišli sa Islanda.


      16) S obzirom da si i ti još uvijek relativno mlad, reci nam šta misliš o svojim vršnjacima? O takozvanim ''gaserima''? Koje je tvoje mišljenje o ''gasiranju'' uopšteno te o takvim ljudima?


      Uopće ne znam šta to znači(Gaser), tako da na ovo pitanje nemam odgovor. Žao mi je.

      17) Kada si počeo igrati na CH, tj. kada si se uopšteno pojavio na CH , i kako je izgledao tvoj put do onoga što si sada?



      Počeo sam, ako se dobro sjećam, 2012. godine. Počeo sam igrati na RPu, ali nije mi se svidjelo pa sam se prebacio na FR gdje sam vrlo brzo dogurao do GSa i YD Legende, a kasnije do Administratora i YD zadužene legende. Kasnije kada nisam imao više vremena da igram, prebacio sam se na forum, te pomalo gradio svoj put prema Staffu. Bio sam GMOD duže od godinu dana, te nakon toga odustao od CHa zbog nedostatka vremena. Vratio sam se na forum početkom ove godine i cilj mi je bio dogurati do SMODa jer sam u tih godinu dana radio i radio da jednogdana postanem SMOD, ali nije se desilo. Sada napokon je i trudim se koliko god mogu s obzirom da imam 4 sata tjedno slobodnog vremena.


      18) Koje je po tebi zlatno doba CHa uopšteno? Da li bi volio vratiti neko od ranijih vremena kada je situacija bila bolja , kada je FR bio najdominantniji mod CHa te imao najviše igrača?


      Zlatno doba CHa, hmm.. CH je bio najjači u doba Nikole i Zorana, definitivno. Ali mogu reći da je i kfa sa TDKom bio jako blizu njima. Sviđalo mi se što su oni napravili sa forumom. Jer zapravo ovaj forum je jedina stvar koja može opstati kao CH. SAMP generalno pada jer je igra jako jako stara i mislim da u SAMPu nema budućnosti. Ja iskreno ne planiram nikada više igrati SAMP, a i nije baš da imam kada.
      Pa volio bih vratiti samo da vidim koliko ima zainteresiranih igrača za to, a da li bih igrao? Ne bih.


      19) Misliš li da je pametno zatvaranje DM I FR servera ? Zašto ? Misliš li da je RP fokus koji treba čuvati ? Da li bi nekim promjenama (ako da, kojim?) stanje bilo popravljeno ?


      To ovisi što igrači žele, oni bi trebali to odlučiti ne ja. Ovo stanje može biti popravljeno, ali treba se jako potruditi, i treba dosta toga promjeniti. Ja nisam osoba koja to može promjeniti pa neću da komentiram tu temu.


      20) Šta misliš o trenutnom staffu na svim platformama koje održava CroHerze gaming zajednica ? Misliš li da bi se tu išta trebalo mijenjati te šta bi ti uradio po tom pitanju ?


      Trenutni Forum Staff smatram jako dobrim, ali nam fali aktivnosti. Pogotovo meni. Prije smo bili najaktivniji i najbolji od cijelog CH Staffa Što se tiče ostatka staffa, ne znam puno o njima ali ovo što vidim, nije loše. Trude se i korektni su. Ja ne znam dovoljno o njima da mogu komentirati da se šta treba mjenjati. To je također na igračima, te zato i postoji tema za pritužbe i pohvale na CH Staff Team. Ukoliko netko konstantno griješi, treba ga mjenjati, a svi znamo da nitko ovdje nije nezamjenjiv.





      Ja se ispričavam što mi je trebalo dugo da odgovorim na pitanja. Već tjedan dana pišem odgovore, svaki dan po par njih i ne bih stigao ni danas završiti ali sam obećao voditeljima, pa sam morao nešto drugo otkazati da ovo završim. Također ispričavam se ako ima grešaka.


      Ukoliko imate kakvih pitanja, slobodno pitajte u postu ispod, biti će mi zadovoljstvo odgovoriti na njih.

    2. #2
      Emellianenko avatar
      Jedan Pirke je morao biti
      ubiven!
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2015
      Lokacija
      Fallen Tree
      Poruke
      1,634
      Teme
      152
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1045
      Like (dobivenih)
      1277
      Rep
      Svaka čast. Vidim tvoj trud na forumu koji je daleko veci od svih drugih uz toliko obaveza kojih imas dovoljne su samo rijeci hvale.

      Sve sam pare spisko na žene i disko.
      CH since. 2008



    3. Like Paul, Andrés se sviđa ovaj post
    4. #3
      Paul avatar
      :)
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      8,012
      Teme
      908
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      188 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      3815
      Like (dobivenih)
      3684
      Rep
      Nice bro, prešutio si mi za tu kaznu...

    5. Like Beastmode, Andrés se sviđa ovaj post
    6. 06-06-19, 08:50
      Razlog
      spammerski post

    7. #4
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Audi Vidi poruku
      Nice bro, prešutio si mi za tu kaznu...

      Desila se sada u subotu haha

      Nisam ti ni stigao reći...

    8. Like Paul se sviđa ovaj post
    9. #5
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Gaseri su ti u prevodu nafurani klinci sa skupocenom garderobom. To ti dodje kao onaj engleski izraz "flex".

      Jel ovo neki beogradjanin postavio pitanje? Hahahahaaha
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    10. Like Andrés se sviđa ovaj post
    11. #6

      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      1,010
      Teme
      116
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      49 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      582
      Like (dobivenih)
      1145
      Rep
      Jel ozbiljno zivis na islandu
      Johnny Gruber 0.2x - 0.3.7 R4




    12. Like Paul se sviđa ovaj post
    13. #7
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Johnny Gruber Vidi poruku
      Jel ozbiljno zivis na islandu
      Ozbiljno. Zvuči nevjerojatno a? Hehe

    14. #8

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      100
      Teme
      5
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      107
      Like (dobivenih)
      324
      Rep
      e cuj na Islandu zivi, valja se navic na taku promjenu, ja bi otiso na zivcima tamo

    15. Like Andrés se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •