Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 12
    1. #1
      marshmello avatar
      Plodan
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      21000
      Poruke
      3,119
      Teme
      221
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      41 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      981
      Like (dobivenih)
      1758
      Rep

      |~ 16.kolo iskrenih 20 - marshmello ~|

      Mojih iskrenih 20....


      10 RL PITANJA



      1. Da li nam mozes reci nesto vise o sebi?Odkale nam dolazis? Koji je tvoj hobi? Sta najvise volis radit u slobodno vrijeme?
      Dolazim iz Makarske grad na moru u Hrvatskoj...Zavrsio srednju ekonomsku skolu upao sam na ekonomski faks ali mi se nije dalo studirat pa sam odlucio radit i tako vec 4 godine radim---Uzdradjem sam sebe..Moji hobi motor,boks,samp i pivnica....Najvise volim ako je lipo vrime vozit motor a ako je ruzno spavat doma naravno...Svaki vikend sam u pogonu ako je lijepo vrijeme....


      2.Jedna od tvoji vecih strasti su automobili i motori..Da li posjedujes motor ili auto?Ako da koji su modeli? i dali si ih sma kupio?Koliko ih cesto vozis i ulazes li dosta novca i vremena u njihovo sredivanje?Smatras li se pouzadin i dobrim vozacem?

      Ljubitelj sam motora a automobila manje....Motor vozim od 16 godine ....Trenutno vozim od auta Audi A5 SportBack a od motora Yamahu Tmax 530..Zimi auto vozim,ljeti motor....Pa volim ulozit novac al optimalan ne sad kupit felge pa da nemam za kave..Svi se mi smatramo pouzdanima vozacima dok se ne desi neko sranje..Imam vozacku 8 godina ukupno i mislim da trebam jos puno pure i mlika do dobrog vozaca...Svaki put kad bih mislio da znam vozit motor trusnio bih i tako u krug..Zato sad polako vozim i normalnije i ne desavaju se u zadnje vrime takve stvari..


      3.Mozes li nam reci nesto o svom ljubavnom zivotu?Da li imas neku suparnicu sa kojom bi volio proci kroz neke stvari u svom zivotu?Sta mislis o dananjim vezama ?Sta smatras idealnom vezom
      Imao sam curu malo vise od 3 godine sve do nedavno,nakon tog sve neke avanture i slicno....Nemam volje u zadnje vrime za to....Danasnje veze su po meni doista ne iskrene jer se vecina cura zaljubi u imovinu a ne u osobu i zato trebamo otvorit oci...Cure pate za onima ko ima GRAY GOOSE na stolu i MOET a ne ko je dobar momak i ostalo...Mislim da je Instagram pokvario veze danasnje,takoder mislim da te "insta price" su toliko isfurane i glupe a to njih pali i to je zalosno


      4.Mislis li da igranje SAMPA utjece na tvoj zivotni tog s obizirom na utroseno slobodno vrijeme?
      Pa iskreno misli da utjece i zato ga igram u stankama...Sad mi dolazi sezona i necu imat vremena za SAMP,cilu zimu sam igra samp jer mi je bilo dosadno a ovako ts3 zajebancija i drustvo.. A i ustedim novac uz SAMP ili kad je kriza neka s novcem onda igram SAMP....


      5.Koji je tvoj zivotni san?Dali je vezan za novac?Mislis li da ceg ga ikad uspijet ostvarit?Zasto DA/NE?
      Moj zivotni san nije vezan za novac direktno....Moj zivnotni san je osnovat obitelj al obitelj bez novca ne izdrzi dugo...NPR. vecina raspada brakova je radi novca jer neko kocka drogira se i ostalo i novac ode i desava se propast braka.A meni je zivotni san osnovat obitelj i da smo zivi i zdravi svi....


      6.Kako planiras provest nastojece ljeto?Planiras li radit,ili cak putovat,drusit se ili nesto slicno?Imas li neke ciljeve koje zelis ispunit tokom ljeta?

      Nastojece ljeto planiram provest na poslu i nista drugo..Taj posao mi omogucava sve ostalo tijekom godine..3 miseca dam sve od sebe i radim samo i zivim od tog
      Nakon ljeta se onda putuje i ostalo...Ovako rad samo i ponekad pivo i plaza


      7.Rekao si da si upoznao neke ljude sa RPa i u stavnom zivotu?Ko su oni i kako ste dosli na ideju da se upznate u zivotu?Ko je kome putovao i gdje ste se nasli i kakvi su momci u stvarnom zivotu

      Pa defintivno najbolje iskustvo sam imao sa William Summersom/Matej Matkovic...Prosle godine sam bio na Oktoberfestu i Munchenu i igrali smo SAMP od 2011 i druzili se konstano al nikad se nismo vidili
      i on je osao radit u Munchen a ja sam putovao sa drustvom i jednu noc smo se nasli i zalomili stvarno vrhunski i definitvno najbolje iskustvo u SAMPu je to
      A upoznao sam jos Terrela Jeffersona bas nedavno bili na pivi on dosao u Makarsku,to smo se dogovorili i kad god budem u Mostaru cu se javit..Oba dva su momci prva liga..

      8.Sto mislis o danasnjem prijaeljstvu?Da li se druzis sa istim ljudima kao prije 5-10 godina,da li ste uspjeli odrzat to prijateljstvo ili se prijatelji sticajem zivotnih okolnosti cesto mijenjaju?Da li si ikad bio razaran u prijateljstvu opisi?

      Danasnja prijateljstva su kakav vas đir pere....Pa druzim se sa dosta ljudi kao prije ali manje,razlog tom je koji vas đir opere,ako vas đir trave opere svako ide di ima vutre i mice se pomalo od ovih "prijatelja",navijacki đir onda i dosta slicnih ako se ja ne vidim u nekom điru ja se maknem i dovidenja a ne da me pere to neko kratkotrajno ludilo.Imam dosta prijatelja od prije 15 godina al sa jednim sam non stop jer s njim sam i imamo slican đir a ovo ostalo je oslo drugim putevima pa se slabije druzimo..


      9.Svaki covjek ima svoje mane i vrline.Nabroji nam neke svoje,mislis li da imas vise vrlina nego mana..Kako drustvo gleda na tvoje mane

      Mane kad poludim nema kraja...Vrlina volim radit i zaradit takoder pocastit se od tog..Mislim da imam vise mana..Drustvo iskoristava nekad moje mane pa me izlude namjerno i slicno..

      10.Dali bi se vise opisao kao momak koji gleda unutarsnju lijepotu djevojke ili je bitan vanjski izgled?

      Pa iskreno prilazim curama koje mi se svide vanjskim izgledom i poslje vidim unutrasnji dio..Nikad do sad nisam prisao curi koja mi se nije svidila na vanjski izgled..Pa tako da nemam pravo komentirat ovo....

      10 IG PITANJA


      1.Zanima nas upravo taj tvoj odlazak sa jako visoke pozicije,sta je uzrokovalo takvom postupku,mozes li nam objasnit?
      Nakupilo se tu svega a kap koja je prelila casu odlazak Bred-a....Kad je skinut Alek koji je po meni vrhunski voditelj servera (i ako ga mnogi mrze i ne vole to je dovoljan dokaz da je radio posao) mislio dam da je zabrljao nesto,al poslje se uspostavilo da je zabrljao jer Joca nije cijenio njega dovoljno i nije postovao.Dolaze tu mnogi ljudi u Staff i napreduju abnormalno brzo i doslovno ko im smeta micu ga iz Staffa uz pomoc vlasnika..Tako doslo vrijeme na Breda i maknu i Breda...Pa sam se zapitao koji ***** se ja tu trudim?Jucer Alek danas Bred sutra Ja?Zasto bih ja bio necija ovca za sisanje?Dogovorimo se ja i Lazzaro da idemo sa pozicije i odemo.. Mislim da se ne isplati bit takoder u danasnjem CH STAFFu jer te se isto pita kao GS lvl 1 i 1338 admin...Ako se Joci i Ameli ne svidas dzaba i da si najbolji i da dovedes 300 igraca oni ce te maknit ili te otjerat..Zao mi je sto sam glup i kasno shvatio tu al vise mi je zao po meni Breda i Aleka koji su puno ucnili za CH a pojeli su govno i nikad im nije receno niti hvala..Tako bi bilo i s menom da sam bio voditelj ili bilo sta jer ne volim trpit niciji teror i kad sam upravu da sutim...
      Bolje bit GSF lider i da te 25 igraca slusa nego 1338 admin i da dode neki zenska na GS1 i ne smis joj rec a jer je ona zensko i prati Jocu na instacu


      2.Tvoje misljenje o trenutnoj situaciji na serveru?Da li je previse staffovaca na serveru i koje je tvoje misljenje o istima?Koga najvise gotivis a koga najmanje i zbog cega?

      Pa sitaucija na serveru je boze sacuvaj....Youtubera nema,updatova nema niceg nema...Obecanje ludo radovanje.....Ostala je samo stara ekipa na serveru i koji novi igrac...Zadnji pravi update ima 3 miseca...Glavni chat zakljucan jer bi neko napisao nesto o tom i njima bi kruna s glave pala i zalipili bi ti odma CH GOVNO...Nepotrebno je komentirat stanje na serveru...Staffovaca ima dosta al neka bolje da ima nego da fali...Tu u staffu ima ih koji su zasluzeno dosli do pozicije a ima i koji nisu..Svi znamo ko su zasluzeno dosli a tko nije tako da nije potreba naglasavat imena...1337 admin ne zna osnovna pravila treba li dalje sta govorit?


      3.Na prijasnjnim modovima po tebi ko je bio najbolji voditelj?

      Pa iskreno najvise postujem Tony Soprana osnivaca ove zajednice...Gospodin bio i osto za sve..Napravio zajednicu ude nekad na server zajebaje se i ode off..Niti ga briga ko je GS niti ga briga ko je 37 38 admin...Ma bolio ga *****...Pravi gospodin...Joca se treba ugledat na njeg a ne tu svadat se sa igracima i gsovima i objasnjavat im situaciju...Nego imat nekog poput Aleka i Breda i nek vode sve....


      4.Dali je tvoja ljubav prema GSFu povezana sa GTA Singleplayerom?

      Nije....u GSFu sam zavrsio slucajno a na kraju ispalo savrseno...Ekipa TeamSpeak i ostalo zajebancija...Nikad nisam mogao zamislit da cu takve ljude upoznat u GSFu i upoznao sam takoder LCN savez momci prva liga i prava smo ekipa...Sad se ne mogu zamislit negdi ako nisu te dvi organizacije


      5.Sto misli o vjecnom prepucavanju izmedu GSFa i TSCa?mislis li da neki ipak pretjeruju?Zasto?Dali ce to ikad prestati?

      To je normalno,rivalstvo pravo i neka ga na serveru jer kad njega ne bude nece bit ni CH...Pretjeruju samo debili koji su novi tu i zele dokazat se liderima,pretjerivanje je po meni samo psovanje i nacionalizav a ovo ostalo DM i slicno to je sve normala..To i treba da bude izmedu rivala..Kakav bi bio derbi da se navijaci ne prepucavaju?Nikakv tako ni ovo..bilo bi dosadno


      6.Sto mislis o masovnom odlasku Staffa u vrijeme Aleka?Tko je kriv za to?Mislis li da je danasnji Staff jednako kvaliteta i oni sto su bili?
      Nema krivca....Kvaliteta staffa sad je katestrofa..Nema vam ko TV uzet i pregledat vas kako Bog zapovida...Prije su se natjecali ko ce uzet TV i pregledat vas...A o ostalome necemo ni pricat...


      7.Opisi nam svoje najlijepse trenutke na ovoj zajednici?
      Moj najlijepsi trenutak Anes Velic,William Summers i ekipa uzicko kolo na burgu na Youtube ima dan danas video


      8.Koje je po tebi zlatno vrijeme CH:RPa ?Kad je on bio u najvecem usponu?Koja je razlika u igri tada i danas?
      Zlatno vrijeme CH:RPa 2010/11,140 igraca plafon svak svakog postuje svi smo klinci bili i znao se red..Psovanje ban,cit ban i najlipsa igra bila.Nije bilo puno organizacija nego sve je bilo taman.Danas i to vrijeme se ne moze usporedit po meni danas je sjebano sve na serveru od bugova do pravila.


      9.Kakva je trenutna situacija u GSFu ?Kako si zadovoljan sadasnjim clanovima?Smatras li se dobrim liderom?Odrzavas li ikakve trenige u vidu poboljsanja VSa ili pak RPa?Da li forisras clanove da Rpaju i ako je poznato da je RP zaostao na serveru?

      Situacija u GSFu je kao solidna kakvo je stanje na serveru.Jako zadovoljan ima dobri momaka.Jesam li dobar lider to trebate pitat konkurenciju a ne mene i GSF...Niste ne odrzavam nego sam se prilagodio serveru i rokam samo grafite zlatara paketi i pokusavam dilere i teritorije...RP IS DEAD !


      10.Za kraj mozes li nam reci nesto o momcima koje si upoznao na CH ?Dali se druzite van igrice i kakvi su po tebi ti momci?
      Dodite na TeamSpeak i vidite kakvi su to momci!!



      Lijep pozdrav toliko od mene ako se nekom ne svidaju moji odgovori nazalost ovo je iskreno i moje misljenje o svemu na CH...Mogao sam puno brutalnije pisat kao sto ste zasluzili al sam ostao suzdrzan i pokusao dozu respekta uvalit u iskrenost ! Zivili vi meni 100 godina
      Samo kreni, rasti i cvitaj

    2. #2
      [GSF] J'Buck avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,906
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3059
      Like (dobivenih)
      3777
      Rep
      CTRL + F
      "Jorek"
      0/0
      Exit
      blood makes you related, loyalty makes you family



    3. Like marshmello, Zee se sviđa ovaj post
    4. #3

      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      1,439
      Teme
      176
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1030
      Like (dobivenih)
      661
      Rep
      Reko si da nema RPa ovo ti necu zaboravit.!

    5. Like marshmello se sviđa ovaj post
    6. #4
      Scar avatar
      .
       
      Zgrozeno
       
      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      Mostar
      Poruke
      881
      Teme
      31
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      53 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      874
      Like (dobivenih)
      976
      Rep
      Samo da ti kazem ta tvoja veza nije uspjela mala je pala na moja kola, tako da nikad nisi imo sanse hahaha.

      Ziv bio Ljubo, sve na mjestu.

    7. #5
      marshmello avatar
      Plodan
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      21000
      Poruke
      3,119
      Teme
      221
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      41 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      981
      Like (dobivenih)
      1758
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od ScaR Vidi poruku
      Samo da ti kazem ta tvoja veza nije uspjela mala je pala na moja kola, tako da nikad nisi imo sanse hahaha.

      Ziv bio Ljubo, sve na mjestu.
      Hvala ti sto si me rijesio problema
      Samo kreni, rasti i cvitaj

    8. 14-05-19, 23:24
      Razlog
      .

    9. #6

      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      1,010
      Teme
      116
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      49 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      582
      Like (dobivenih)
      1145
      Rep
      Ljubo preimenuj potpis u "Ne bojim se se ni Amele ni Joce".
      Johnny Gruber 0.2x - 0.3.7 R4




    10. #7
      marshmello avatar
      Plodan
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      21000
      Poruke
      3,119
      Teme
      221
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      41 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      981
      Like (dobivenih)
      1758
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Lil'John Vidi poruku
      Ljubo preimenuj potpis u "Ne bojim se se ni Amele ni Joce".
      Pise ti jasno vukova i zmija
      sad ti skontaj ko su vukovi ko zmija
      a ko su miševiiii
      Samo kreni, rasti i cvitaj

    11. Like Fiesta se sviđa ovaj post
    12. #8

      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      1,010
      Teme
      116
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      49 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      582
      Like (dobivenih)
      1145
      Rep
      Misevi ili bolje receno pacovi tsc, amela i sara zmije a borna stari vuk, ako si tako mislio..
      Posljednje uređivanje od Lil'John : 15-05-19 at 12:57
      Johnny Gruber 0.2x - 0.3.7 R4




    13. #9

      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      93
      Teme
      23
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      71
      Like (dobivenih)
      63
      Rep
      Bravo Ljubo

    14. Like marshmello se sviđa ovaj post
    15. #10

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,140
      Teme
      364
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2647
      Rep
      Zanimljivi odgovori, a donekle i realni
      y legenda, ex rp admin

     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •