Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5
    1. #1
      Scar avatar
      .
       
      Zgrozeno
       
      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      Mostar
      Poruke
      881
      Teme
      31
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      53 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      874
      Like (dobivenih)
      976
      Rep

      |~ 15. kolo Iskrenih 20 - ScaR ~|


      1. Opiši nam neki svoj postupak iz prošlosti na koji si najviše ponosan? Neki postupak ili situacija u kojoj si maestralno odreagovao i postupio, da si poslije toga bio ponosan na sebe?


      Jedini postupak koji mi trenutno na um pada; učlanio se u organizaciju koja pomaže beskućnicima, socijalno ugroženim osobama i mladima, organizacija se zove Minores, djeluje na području Mostara. Učlanio sam se dok sam bio još u srednjoj školi te smo tjedno prikupljali hranu i odjeću koju ljudi više ne nose te bismo se dogovorili tko će „djelovati“ na kojem dijelu grada. U toj organizaciji sam vidio i naučio dosta stvari. Prikazano nam je pravo svijetlo države u kojoj živimo, koliko se jadni ljudi pate stari i mladi, mladih mi je iskreno više žao jer možda imaju potencijal da postanu u životu netko i nešto,ali nemaju mogućnosti niti im država daje. Tako da, to je jedan od trenutaka dijela mog života na koji sam ponosan. „The saddest thing in life is wasted talent“






      2) Šta voliš da radiš u slobodno vrijeme,privlači li te išta u životu od čega možeš imati koristi u budućnosti(zaraditi)? Šta želiš da postaneš i koji ti je životni san?
      U slobodno vrijeme najviše volim da odigram nogometni termin sa društvom, inače to bude bar 2 puta tjedno. Mislim da balkanski mentalitet samo traži korist u materijalnom a prazni su unutra, realno, mislim da je bolje da sam ispunjen duhovno nego materijalno. Želim da postanem ono za šta i studiram, geodet, a životni san mi je da ostanem okružen s ljudima koji su odrasli sa mnom i da danas sutra imamo o čemu pričati.


      3) Sigurno si nekada razmišljao o tome kako zamišljaš svoju porodicu/familiju u skorijoj budućnosti. Opiši nam kakvu ženu vidiš(želiš) kraj sebe do kraja života(fizički izgled,osobine,karakter...) i koliko djece želiš?

      Što se tiče izgleda ne mora biti ni guzata ni sisata, da se tako izrazim, ne mora bit ni atletske građe a vala ni špek bomba. Može bit i crnka,plavuša, ni po tom pitanju nisam izbirljiv, nek' ona bude otkačena da mi u životu ne bude dosadno sa njom. Karakterno je već bitno, volio bi da bude sigurna u sebe i u svoje odluke iskrena i odana partneru. Što se tiče djece, ma mislim da je 2 dovoljno.


      4) Šta misliš o današnjem prijateljstvu? Da li se družiš sa istim ljudima kao prije 5-10 godina, da li ste uspjeli održati to prijateljstvo , ili se prijatelji sticajem životnih okolnosti često mijenjaju? Da li si ikada bio baš razočaran u prijateljstvo (ako jesi opiši ukratko) ?

      O ovoj se temi može pisati danima, ali ukratko. Današnja prijateljstva ono što ja mogu da vidim u svom gradu su zasnovana doslovno na „pratilacima“ mislim da nema više one čari koju smo mi imali kao djeca, svi stariji će ovo razumjeti. Tada nisu trebali telefoni i mobiteli uvijek se znalo gdje se sastajemo i šta radimo imali smo ipslanirani čitav tjedan, a na kraju dana bi svakako dobili batine od roditelja jer smo napravili cirkus. Okružen sam sa jednim malim brojem ljudi s kojim se družim konstantno 4 prijatelja već 14godina, od prvog osnovne smo skupa i dan danas je to prijateljstvo u funkciji svi se slažemo, jedini problem je što smo teški pa se ne možemo dogovoriti za izlazak, no, svi problemi u tome bili. Hvala Bogu svi smo tu jedni za druge, prolazili smo kroz svašta,a uvijek smo ostajali skupa. Još nisam do dana današnjeg bio razočaran u prijateljstvo.


      5) Šta bi sve uradio kada bi dobio na lutriji tipa par miliona $? Misliš li da novac mijenja ljude?

      Ma iskreno ne razmišljam o tome jer ni ne igram pa ne znam,ali evo da dam odgovor. Poznavajući sebe vjerojatno bio potrošio na društvo dio novca, dio dao u dobrotvorne svrhe, te ako išta ostane na kraju kupio stan na moru pa iznamljivao.


      6) Koje po tebi dobre osobine , možda i neke loše , treba da ima savršen lider neke organizacije/bande?

      Da bi organizacija ili banda opstala po meni svaki član te bande/org prema lideru treba da ima neko, ajmo ga nazvati strahopoštovanje. Lider ne može biti savršen, nitko nije, svakome bi nešto smetalo, nekome što je strog nekome što nije. Realno gledajući lider treba da bude odlučan i stog u granicama, ali isto tako i treba da bude šaljivdžija da ne bi bilo dosadno i monotono, ipak je ovo samo igrica.


      7. Rekao si da si prije stalno RPao sa GSFom i da ti je to bilo jako zanimljivo,jer je mašta velikim dijelom uključena. Šta misliš o sadašnjoj situaciji na serveru što se RPanja tiče? Da li iko uopšte i koristi RPanje osim ugradjenog i neizbježnog '/me' teksta koji je povratna informacija neke druge radnje/komande?

      Mislim da je svima jasno da ovdje više nikakvog RP-a nema, to doba je isfuralo. Moram priznati da mi je bilo drago kada sam vidio da neki članovi iz GSF-a objavljuju slike RP-a, također mi je bilo drago i vidjeti TSC-a da RP-a, točnije tadašnjeg njihovog lidera Nick-a.


      8) Tvoje mišljenje o Staffu na serveru? Smatraš li da ih ima previše u odnosu na sam broj igrača na serveru? Da li dobro odrađuju svoj posao? Da li se stvarno trude da pomognu zajednici ili im je više stalo do same pozicije kako bi bili 'poznatiji'(važniji,uzdignutiji) na serveru?

      Iskreno niti ne znam tko je ostao u Staff timu, prestao sam igrati zbog RL-a, ali evo reći ću ono čega se sjećam. Po meni Marshmello je bio jedan od Admina koji je kad je u pitanju pravda stao na njenu stranu, Bred jedini koji je znao voditi forum i uhvatit čitera, također po meni je bio pravedan, nisam ulazio u te teme. Što se tiče GS-ova, dosta dobrih momaka ima (ne znam jesu li još na poziciji) koji sigurno zaslužuju da napreduju. Imali ste ljude i Staffu kojima je stalo do pozicije, ima ih i sad i bit će ih uvijek.






      9) Kako ocjenjuješ trenutnu situaciju na serveru uopšteno? Šta ti se sviđa , a šta misliš da se pod hitno mora promijeniti da bi se stanje poboljšalo?

      Opet, nisam dugo ulazio IG, najviše vremena provodim na forumu. Mod mi se sviđa, princip Dilera mi je brutalan, dok teritorija i nije baš. Za napredovanje Mod-a nemam ideju mislim da je i igrica pre stara da bi napredovali više dalje.


      10) Kakva je trenutna situacija u GSFu , jesu li članovi aktivni , RPaju li i da li si ti zadovoljan trenutnom ekipom?

      Ekipa u GSF-u je stvarno do jaja, čjudi koji ih ne znaju i koji ih nisu upoznali će reći da su provokatori, majmuni i 'vaki 'naki. Momci i Tanja su stvarno vrh, fer i korektni, legende su na nivou, sviđaju mi se i poštujem ih. Za trenutnu situaciju nisam siguran, znam da se ne RP-a 100%, a vjerujem da je i aktivnost puno lošija nego na početku Mod-a.


      11. Ispričaj nam neki svoj najluđi nezaboravan događaj.

      Definitivno prvo pijanstvo sa prijateljem koji je tad punio 18. Iz priča što su mi pričali definitivno znam da je bilo nezaboravno. Prvo pijanstvo, bilo nas je 20-ak, rosštilj piće bla bla. U toj ekipi je bio policajac koji je u autu imao policijsku kapu i pendrek, te u pola frke su mene pijanog izveli iz kuće te rekli da će me privesti da ne smijem voziti i da mora neko doći po mene, majka, na šta sam ja zaplako i kroz suze rekao „ne samo mamu zvat“. Iako se ja toga ne sjećam, bilo je nezaboravno, mali dio prvog pijanstva samo.


      12. Da uhvatiš zlatnu ribicu te da imaš mogućnost za jednom željom, šta bi zaželio ? Zašto baš tu želju ? Da li je ona jedna od starih ili je imaš u posljednje vrijeme ? Ako je tvoj odgovor da je skorija, misliš li da je tvoja zrelija svijest kreacija iste ?

      Iskreno ne razmišljam o takvim glupostima, ne zamaram se. Da znam da mi hoće ispunit želju, vjerojatno bi zaželio mir u svijetu i jednakost svih ljudi. To mi je sad palo na pamet jer kažem, ne razmišljam toliko o tim stvarima koje su nemoguće.



      13. Da li si noćna ptica ili te izlasci toliko ne privlače ? Postoji li tvoj porok te koji je najveći ? Da li te muči što se to može prisvojiti tvom karakteru ? Da li bi išta zamjenio što se tiče noćnog života u svom gradu ?

      I nisam baš noćna ptica, volim nekada otići u „Ante“ ili „Golden“, ali sam više tip koji će se napit vani uz neki roštilj vatricu dobru muziku i tjt. Porok imam jedan, a to su cigare, volim ćejfit uz kavu kutiju cigara. Ma u Mostar use ne može nisšta promijeniti, imamo 2 kluba u koja se izlazi i zimi i ljeti,a ljeti 1 koji oba ova jede. Tako da ima se gdje i izać, pa naletite.


      14. Šta misliš o napredovanju balkanskih zemalja ? Da li misliš da je EU na Hrvatsku pozitivno uticao ? Zašto ? Da li bi volio da se vrate vremena ranih 2000 ili ti ova ipak više odgovaraju ? Zašto ?

      Sve dok se sa fotelja ne ustanu guzonje, napretka nema. Ne pratim politiku nigdje, iskreno, mediji prenose samo ono što se njima sviđa uopće nema priče sa druge strane, tak oda oni po meni samo ispiru mozak i mi ne znamo čime raspolažemo. Ne bi volio ništa da se vraća, nek svijet napreduje, polako ali pametno.


      15. Upoznaj nas sa svojim ljubavnim životom. Da li si u vezi ? Šta misliš u parovima današnjice te o eksponiranju istih ? Obrazloži.

      Slobodan od nedavno, prekinuli nakon 3.godine veze, razlog ću ostavit za sebe, a što se tiče današnjih parova, mislim da je isto kao i prije para na paru, fukara na fukaru. Također su zatucani socijalnim životom te probleme ne riješavaju ko ljudi u 4 oka već preko poruka itd. itd. Žive Instagram životom, sretni, zaljubljeni, a u realnosti druga priča. Jadno.


      16. Šta misliš o trenutnom staffu na svim platformama koje održava CroHerze gaming zajednica ? Misliš li da bi se tu išta trebalo mijenjati te šta bi ti uradio po tom pitanju ?

      Mislim da ima previše debila i ljudi koji uopće nisu zaslužili da budu tu na pozicijama. Neću ulazit u to kako su došli do tih pozicija, ali definitivno treba uzimati ljude koji su to zaslužili.



      17. Misliš li da je pametno zatvaranje DM I FR servera ? Zašto ? Misliš li da je RP fokus koji treba čuvati ? Da li bi nekim promjenama (ako da, kojim?) stanje bilo popravljeno ?

      Pa mislim da bi bilo pametnije zatvoriti i FR i DM, dok se stanje na RP-u ne popravi. Kada bude 500+ igrača onda neka se otvaraju oba servera. Za promjene ne znam, ja nisam vlasnik, valjda oni znaju što treba promijeniti da bi se stanje poboljšalo.




      18. Šta misliš o odnosu TSCa I GSFa ? Obrazloži.

      Ma džabe da pričam, riječi su suvišne. Pričao sam sa Cezom, lik je prema meni bio normalan i mogu reć da smo se podnosili i sa nekim od članova također, sa Nick Crackom sam i RP-ao tako da sa moje strane i prema meni je bilo solidno. Mislim da se te ratne sjekire koje traju godinama trebaju zatrpati ipak je ovo ****na igrica, a da se nađemo danas-sutra slučajno u istom gradu vjerujem da bi se zapili i smijali budalaštinama koje smo radili.


      19. Da li si ikada bio staff ? Da li misliš da bi se zadovoljio očekivanja na toj poziciji ? zašto ? Da li si ostvario sve ono što si želio tu ? Ako je odgovor ne, koje su pozicije na kojim bi se volio vidjeti ?

      Staff nisam nikada bio, imao sam veliku želju da budem, ali nisam htio napustiti lider poziciju. Siguran sam da bi ispunio očekivanja jer volim pomagati ljudima, tako da se nadam da će biti prilike i za to.

      20. Da li je skripta CH RP servera overrated ili underrated ? Zašto ? Misliš li da bi server doživio najveće svoje dostignuće sa boljim marketingom ? Kako ?
      Da li je bitniji staff ili skripta ? Obrazloži.

      Ni jedno ni drugo, skripta je ok, ali nema ništa što već nije viđeno. Marketing i to jedino YouTube može pomoći ovom serveru i to je to, lik koji će igrati, naglašavam IGRATI, a ne snimiti 2-3 klipa izbacit ih i očekivati da će igrači doći, ne, on treba biti tu stalan, a drugo što se tiče Staff-a puno je bitniji od same skripte, ne bi trebalo da u Staffu budu ljudi koji nisu to zaslužili ili koji su tu poziciju dobili preko veze, oni kvare igru igračima, znam iz iskustva. Nadam se da Joca zna šta hoće i da ima plan kako podignuti ovo na noge, ali vidit ćemo s vremenom.

      Iskreno očekivao sam škakljivija pitanja i malo više pitanja vezanih za RL, ovdje smo da se upoznamo, zar ne?
      Sportski pozdrav!


    2. #2

      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Düsseldorf
      Poruke
      11,327
      Teme
      384
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      47 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      5511
      Like (dobivenih)
      2982
      Rep
      Svidjaju mi se odgovori,svaka cast

    3. Like Scar se sviđa ovaj post
    4. #3
      martinus avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      5,826
      Teme
      484
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      660
      Like (dobivenih)
      957
      Rep
      Gdje je pitanje koje narod želi ?

      Dobri odgovori buraz
      | GSF Legend | Kendrick Washington | Ex. RP Admin lvl 3 |

      GSF since 8.7.2011
      Snove čuvaj samo za Nju.

    5. Like Scar, Hrvoje Andrakovic se sviđa ovaj post
    6. #4
      Andreja Blend avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Chinatown
      Poruke
      1,519
      Teme
      64
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      35 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2138
      Like (dobivenih)
      1274
      Rep
      Očekivala sam ovakve iskrene odgovore i opširne od Luke svaka čast


    7. Like Scar se sviđa ovaj post
    8. #5
      marshmello avatar
      Plodan
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      21000
      Poruke
      3,119
      Teme
      221
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      41 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      981
      Like (dobivenih)
      1758
      Rep
      Hvala sto si me naveo

      btw.nisi htio rec da te mala otkantala radi mene,evo ja im sad kazem
      Samo kreni, rasti i cvitaj

    9. Like Matthew, Scar, hanoje se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •