Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Vidi rezultate ankete: Da li mislite da ce Balkan ic naprijed?

    Glasači
    42. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
    • Hoce al ne uskoro

      11 26.19%
    • Hoce ubrzo

      2 4.76%
    • Nece nikad jer nas **** mentalitet

      29 69.05%
    Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 21 do 30 od 35
    1. #21

      Datum pristupanja
      Jun 2010
      Lokacija
      https://t.me/pump_upp
      Poruke
      8,219
      Teme
      283
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      36 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4004
      Like (dobivenih)
      2147
      Rep
      Hoce ubrzo mozda vec sutra

    2. #22
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,356
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      268 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1708
      Like (dobivenih)
      4554
      Rep
      ja sam zadovoljan trenutnim stanjem
      verovatno sam jedan od retkih
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    3. #23
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gaius Cassius Longinus Vidi poruku
      ja sam zadovoljan trenutnim stanjem
      verovatno sam jedan od retkih
      Svaka tebi čast.

      Citiraj Prvotno napisano od Paulo Bonucci Vidi poruku
      Nece nikad iz razloga sto su ljudi ovce za sisanje,dok ima ovaca ima i vune...
      Citiraj Prvotno napisano od Paulo Bonucci Vidi poruku
      Mislim da bi se trebala promjeniti skroz nova generacija ljudi da bi doslo do promjena na balkanu,jer ova danasnja generacija ljudi (koju cine najvise stariji ljudi) laka za manipulaciju i oni cine vecinsko stanovnistvo na balkanu,kad oni izumru onda bi mogle doci neke promjene.

      Koja nova generacija? Poslije rata je rođeno dosta generacija, koje ne da su isti, nego su i veći nacionalisti od onih koji su ratovali.

      Od kako ima Balkana nema generacije koja nije po jedan rat doživjela. Nisu nama političari, geografija ni rat krivi. Krivi smo mi jer smo stoka. Finska je 80ih bila poljoprivredna zemlja, a danas je broj 1 u svijetu po obrazovanju i mnogočemu. Hitler u Mein Kampf-u navede da Slaveni nisu sposobni za ikakav napredak. Povijest je pokazala koliko je bio u pravu (barem što se tog tiče).
      Kao što Amel gore navede, 90% mojih vršnjaka je na Zapadu, ostali studiraju i čekaju dan kad će otić. Nadam se da ću dijelit istu sudbinu i napustit ovaj zahod Europe i svijeta. Nek ostanu nacionalisti, lopovi i religijske vođe i drugi ispirači mozga i nek se grupno jebu do svršetka svijeta. Pozdrav
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    4. Like Amel Hamilton se sviđa ovaj post
    5. #24
      Amel Hamilton avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      5,984
      Teme
      319
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      187 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      3585
      Like (dobivenih)
      3667
      Rep
      Još samo nešto da dodam, bar što se tiče mog kraja. Većim dijelom ja krivim privatnike za odlazak naroda. Prije je narod radio za dnevnicu 10€ odnosno za plate do 200-250€ u vrh glave, i ako ti ne paše ili se žališ postojala je ona "Ako ti nećeš, ima ko hoće raditi". Vozaju auta od 100hiljada eura dok radnici rade za minimalne plate, ali sad je druga stvar i zbog toga mi je drago. U narednim godinama privatnici će moliti radnike da dođu raditi zbog masovnog iseljavanja, neće imati radnika. Sinoć sam baš pričao sa drugom koji ima firmu i kaže da je samo takva kriza za radnike, a kum koji ima firmu sa voznim parkom vrijednosti pola miliona eura radi sa željeznim konstrukcijama i varenjem, zbog manjka posla i radnika prodaje čitav vozni park, dok ogromna hala koja mu je služila za skladište i rad u vrijednosti 150k€ može samo stojati kao ukras.

    6. #25

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Raskolnikov Vidi poruku
      Svaka tebi čast.


      Koja nova generacija? Poslije rata je rođeno dosta generacija, koje ne da su isti, nego su i veći nacionalisti od onih koji su ratovali.

      Od kako ima Balkana nema generacije koja nije po jedan rat doživjela. Nisu nama političari, geografija ni rat krivi. Krivi smo mi jer smo stoka. Finska je 80ih bila poljoprivredna zemlja, a danas je broj 1 u svijetu po obrazovanju i mnogočemu. Hitler u Mein Kampf-u navede da Slaveni nisu sposobni za ikakav napredak. Povijest je pokazala koliko je bio u pravu (barem što se tog tiče).
      Kao što Amel gore navede, 90% mojih vršnjaka je na Zapadu, ostali studiraju i čekaju dan kad će otić. Nadam se da ću dijelit istu sudbinu i napustit ovaj zahod Europe i svijeta. Nek ostanu nacionalisti, lopovi i religijske vođe i drugi ispirači mozga i nek se grupno jebu do svršetka svijeta. Pozdrav
      Može biti zadovoljan jedino što još uvijek nismo za puške uhvatili .
      Inače dođu Poljaci, Malezijci i Čileanci pa ovdje glasaju i biraju političare.
      Nađi uvijek izgovor, krivi su socijalizam i tranzicija. Češka, Slovačka, Poljska, Estonija i Mađarska su bile u daleko većem kurcu od nas uvijek, pa su danas pojam za nas.

      To što su nacionalisti ja u potpunosti razumijem, posebno za svoju grupu. Danas je dosta vjerodostojne literature dostupno o onome što se zataškivali, pa te opet napalo. Nisu prvi napadi počeli 1992, zato i kažem - ništa, nikad i niko ovdje valjao nije, niti će. Previše zle krvi i nepravde na jako malom prostoru, a kancerogenom okruženju.

    7. Like Raskolnikov se sviđa ovaj post
    8. #26
      Plemeniti avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Zagreb, Hrvatska
      Poruke
      4,096
      Teme
      372
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      168 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1688
      Like (dobivenih)
      2366
      Rep
      Ja iskreno mislim da cemo svi mi poslijeratni klinci do 2000. u svojim zivotima (od 60-70 godina) sigurno prozivit barem jedan rat na nasim prostorima bilo to na razini cijele Europe ili samo na razini regije. BiH je bila i jos je tempirana bomba. EU nece trajat zauvijek, ako gledamo povijest ratovi su svako malo pogotovo u Europi i pogotovo na nasem podrucju, tako da mislim da cemo i mi svi prozivjet barem jedan.

      Koliko ce nase drzave ici naprijed je nesto na sto i ne mouzemo utjecat ali mozemo svi utjecat na to koliko je nama lijepo u nasim drzavama, o tome da li radite za 400 ili 1400 eura odlucujete sami. Ne doslovno i izravno, ali u konacnici odlucujete sami.

    9. #27
      Amel Hamilton avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      5,984
      Teme
      319
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      187 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      3585
      Like (dobivenih)
      3667
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Plemeniti Vidi poruku
      Ja iskreno mislim da cemo svi mi poslijeratni klinci do 2000. u svojim zivotima (od 60-70 godina) sigurno prozivit barem jedan rat na nasim prostorima bilo to na razini cijele Europe ili samo na razini regije. BiH je bila i jos je tempirana bomba. EU nece trajat zauvijek, ako gledamo povijest ratovi su svako malo pogotovo u Europi i pogotovo na nasem podrucju, tako da mislim da cemo i mi svi prozivjet barem jedan.

      Koliko ce nase drzave ici naprijed je nesto na sto i ne mouzemo utjecat ali mozemo svi utjecat na to koliko je nama lijepo u nasim drzavama, o tome da li radite za 400 ili 1400 eura odlucujete sami. Ne doslovno i izravno, ali u konacnici odlucujete sami.
      U EU si cijenjen kao radnik i imaš sva prava, imaš dovoljno za normalan život a da pritom i uštediš nešto. Ukoliko radiš i ti i žena slobodno jednu platu možeš ostavljati na stranu tj. uštediti. Eh dolaziš onda u fazu da imaš SVE, ali u suštini NEMAŠ ništa. Duša prazna, novčanik pun ali narod odlazi zbog prevelike nepravde. U gornjem postu sam naveo da su sad plate dosta povećane tj. povećavaju se svake godine zbog nedostatka radne snage. Ne možeš biti pametan, ni kako otići, a ni kako ostati.

    10. #28
      Aladeen avatar
      .
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Dubrovačka Republika
      Poruke
      7,362
      Teme
      470
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      92 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      5843
      Like (dobivenih)
      2643
      Rep
      Nije sve u parama... svaki post spominje pare o boze
      CH Minecraft Voditelj × CH Rust Voditelj × CH Marketing Team Voditelj × CH Insider Team Founder × Oxasson Wei
      CroHerze Roleplay Admin 1337 × EK Legend × RED Legend × CIA Legend × H Legend



      Demokracija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.
      Siromasi će htjeti imetak bogatih.
      A demokracija će im to dati.
      Mladi će htjeti biti uvažavani kao stari,žene će htjeti biti kao muškarci,stranci će htjeti prava starosjedilaca.
      A demokracija će im to dati.
      Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije.
      A demokracija će im to dati.
      A kada lopovi i prevaranti konačno demokratki preuzmu vlast,jer kriminalci i zločinci
      teže za moći,nastat će gora tiranija nego u vrijeme bilo koje monarhije ili oligarhije.

      [/CENTER]

    11. #29
      Čavo Ledeni avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Rijeka
      Poruke
      456
      Teme
      53
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      274
      Like (dobivenih)
      131
      Rep
      Nece, financijsko sr(t)anje nikad biti bolje (bar sto se tice dok smo mi zivi) premalo je vremena da se sve sredi tako brzo.....al opet mi smo jedna ne zanimljiva, mala "nebitna" drzavica s obzirom na druge, stoga relativno zivimo slobodno s obzirom na druge drzave, sto se tice i slobode govora, kontroliranja gradjanja i slobode opcenito...sto znaci ako se trudite, ali uistinu ste sebi zacrtali cilj (nekazem da je lako) umjesto da kukate...mozete zivjeti bolje od bilo koga na svijetu i cak na nasem prirodom obdarenom balkanu
      kad narastem bicu televizor kad narastem bicu tv

    12. #30
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Aladeen Vidi poruku
      Nije sve u parama... svaki post spominje pare o boze
      ...reče svatko tko nije bio gladan (u ovom ili onom smislu) ili bolestan (u bilo kojem smislu).

      Liječimo se kod travara, pušimo motanuše cigare, živimo od danas do sutra i busajmo se u prsa potkovani nacionalizmom i ponosimo se junaštvom naših djevova, a sve to gledajući bolji život na Tv-u.
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


     

     
  • Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •