Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 16
    1. #1
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,356
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      268 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1708
      Like (dobivenih)
      4554
      Rep

      |~ 12. kolo Iskrenih 20 - Alek Cortez ~|

      PITANJA:

      1. Za početak nam se predstavi odakle dolaziš , kako se zoveš, šta trenutno pohađaš itd ?
      - Ja sam Aleksa , trenutno zivim u Beogradu , imam 21 godinu , student sam druge godine pravnog fakulteta.

      2. Da li si zadovoljan svojim karakterom? Imaš li autoritet? Da li si osoba koja progleda uvijek kroz prste grešku? Da li misliš da te onda kasnije iskorištavaju jer znaju da si "dobar" što se tiće toga?
      - Svojim karakterom jesam , autoriteta imam , sto se tice autoriteta na igrici i vise nego dovoljno (ipak je igrica). Sto se tice gledanja kroz prste umem da progledam.

      3. Što misliš o pušenju na javnim mjestima? Da li si osoba koja je prije pušila? Ako jesi koliko je prošlo da ne pušiš? Da na kutiji cigareta piše "Donosi zdravlje", šta misliš da li bi ljudi koristili cigarete?
      - Ja sam inace strastveni pusac bio do 5.1.2017 tad sam slucajno prestao da pusim i pored toga sto sam pricao da nikad necu prestati da se trujem cigaretama. Jedini sam u drustvu sad koji ne pusi i iskreno smeta mi. Nikad od 5.1.17 nisam imao potrebu niti cu imati da zapalim opet to zlo , to je stapic koji gori i uzima pare iz dzepa i truje narod.

      4. Jesi li dobar u kuhanju? Je li imaš problema oko spremanja jela? Da li znaš sve skuhati i pripremiti za sebe ili si osoba koja jede u fast foodu recimo brzom hranom? Da li misliš da je bitna kilaža za izgled osobe?
      - Iskreno ne bas , znam sendvice, testeninu ,jaja da spremim. Fast foodovi me spasavaju. Kilaza iskreno jeste bitna za izgled osobe.

      5. Kakvi su ti dalji karijerni planovi? Ako ih imaš možeš li nam ispričati o tome? Da li misliš da je planiranje za budučnost dobro ili pak se prepustiti sudbini? Imaš li nekih želja još od djetinjstva šta si želio raditi?
      - Cilj mi je da zavrsim pravo i da se okusam sa pravosudnim ispitom preko kojeg bih postao advokat, ako ne tu onda nesto u politici jer sam povremeno aktivan politicki.

      6. Kada ste došli na CroHerze? Jeste li ikada banani na CroHerze i možete li navesti razlog ako se možete sjetiti? Da li mislite da ste bili prije uzoran član prije nego što ste dobili Gamesage/Admina na CH:RP.
      - Dosao sam negde 2009/10 sa Jocom Wiliamsom i jos par drugara koji su odmah prestali da igraju, banovan sam oko 5 puta, a prvi put kad sam stupio u staff 2013 jesam bio uzoran igrac , ne toliko aktivan , ali moja forum aktivnost (vodjenje marketing tima) je dosta pomogla u mom razvitku u staffu.

      7. Možete li nam objasniti i opisati vaše uspjehe na Staff CHRP i Forum Staff? Sigurno da ste se trudili čime ste toliko postigli na CroHerzi? Kakvo je bilo mišljenje igrača o vama kada ste bili GameSage level 1 i Head Admin 1338 na serveru?
      -Kao sto vidite sad sam 38 i forum admin. Iskreno sam primetio da kako sam vise napredovao na serveru/forumu manje igraca me je gotivilo, imam par ljudi sa kojima sam dobar od kad sam GS1 i koji nisu pravili razliku da li sam obican igrac,gs ili head.

      8. Da li vam se svidja trenutni staff team na CHRP? Kako se nosite sa kaznama kada staff igrač pogriješi, da li mislite da ste previše bili blagi prije nego što ste bili suspendirani? Kako su se igrači i staff team ponašali prema vama kada ste bili suspendirani?
      - Iskren da budem STAFF je ocena 3 na skali od 1 do 5. Sto se tice kazni , nove igrace ne kaznjavam i uvek se trudim da im objasim sta smeju i sta ne , dok prema starijim igracima cesto umem da primenim Drakonske kazne. A za vreme onih 7 dok sam bio suspendovan sam dobio poruke podrske od igraca od kojih to nisam ocekivao (tipa ljudi koje sam x puta kaznio).

      9. Možete li nam reći vaše mišljenje o prošlim skripterima? Da li su oni bitni za uspjeh CroHerze ili pak je to zaslužan sve Staff Team? Šta mislite o trenutnom skripteru kojem je ime Dimi? Da li mislite da će on ispraviti neke bugove i uvesti nove zanimljive stvari na serveru?
      - Raznih je ovde skriptera bilo , ali nikad se nece naci takva glava kao Zoran. On je decko bio klasican manimejker , i on je u neku ruku i upropastio ovu zajednicu. Secam se 2013 godine posto sam vodio njegov marketing , pitao sam ga Zorane kako napreduje mod ? Njegov odgovor je bio: Koji mod?
      Zokiju je u interesu samo novac bio
      A sto se tice Dimija , decko je isto masina, da nema njega ne bi bilo pola balkanskih servera. Jednostavno svi koriste njegove modove

      10. Možete li nam reći vaše mišljenje o vlasniku Orange? U kakvom ste odnosu sa vlasnikom? Da li ste nekada iznevjerili ili razočarali njegovo povjerenje?
      - Iskreno Joca je dobar lik. Zgotivio sam ga iskreno, postao mi je online prijatelj. Uskoro bi trebali da se upoznamo u RL da ovekovecimo online saradnju. A sto se tice poverenja , ja mogu slobodno reci da sam jedan od retkih koji nikad nije ni pomislio da ga prevari.

      11. Dugo si na mjestu head admina. Da li misliš da je to lagan posao ? Zašto ? Misliš li da se dobar admin ne postiže vremenom već treba i dara za to ? Zašto ? Da li misliš za sebe da si dobar admin ? Zašto ?
      - Biti head nije lako , stalno te zovu na /report , stalno imas PMove , ti generalno sve vodis. To je kao da si ti premijer vlade , pitajte Vucica da l mu je lako , covek ne spava !!!

      12. Šta misliš o trenutnom stanju i broju igrača ? Misliš li da je staff ili skripta ono što ih privlači ? Zašto ? Šta je po tebi nešto što bi primamilo najviše novih igrača?
      - Trenutno smo u krizi sa igracima , ali mislim da ce updateovi i youtuber pomoci da to bude okej. Nove mlade igrace privlaci koliko sam shvatio iskljucio youtuber , dok stare privlaci ekipa koja je godinama ovde

      13. Šta misliš o trenutnom forum staffu ? Misliš li da si jedan od gorih ? Zašto ? Misliš li da nakon skidanja zaslužuješ crvenu boju ? Zašto ? Misliš li da bi neko drugi puno efikasniji bio ?
      - Forum staff je dobar , jeste da sam ja malo mana jer se ja ne snalazim toliko po forumu , znam sve osnove ali nisam neki programer niti bilo sta , niti me je to ikad interesovalo.

      14. Da li ti diže ego ulizivanje ostalih članova staff teama ? Da li misliš da ih to unazađuje ili ipak ima koristi od toga ? Zašto ? Koji je tebi lično omiljeni admin, a koji omiljeni GS trenutno ? Zašto ?
      - Nemam problem sa egom, mada mi je zanimljivo kad neki ljudi pokusavaju da mi se cmare , to ih niti unazadjuje niti imaju korist od toga. Omiljeni admin mi je bio moj brat Ahmo (Eduardo Suarez) i Aleksa (Alexandro Barzini). Omiljeni GS je moja slatkica Sara Madi.

      15. Kada bi se vratili DM I FR misliš li da bi nagrnuli i neki novi igrači ? Zašto ? Misliš li da bi bio živ server ili ipak čista 0 ? Zašto ?
      - Nije RP u bajnom stanju da bi se vracali DM i FR , deca ne vole takve servere , tako da mislim da bi to bila losa investicija.

      16. Kada već spominjem vraćanje FR i DM servera da li si se ikada bazirao na njih kao na RP ? Jeli mislis da ta dva servera zahtjevaju malo više pažnje ? Jesi li išta postigao na tim serverima ?
      - Bio sam kratko 38 na FR kad sam probao da uvedem red tamo. Iskreno ja toliko psovanja ,krsenja pravila i svega ostalog nikad nisam video kao tad. Posto su se staffovci i igraci pobunili protiv te moje pozicije resio sam da se povucem.

      17. Znamo da su FR i DM serveri imali ponekad 0 igrača a ponekad su znali da pređu i 20 , pa nas zanima zašto su ugašeni , broj igrača raste i opada kao na RP to znači da bi se i RP trebao ugasiti , da li ti mislis da su ova dva servera bili na neki način ključni za uspjeh zajednice ? Ne zaboravi da su to dva unikatna moda ove zajednice.
      - Iskreno ja sam forsirao Jocu od pocetka da nisu potrebni FR i DM serveri i da treba da se baziramo iskljucivo na RP pa ako nekad RP dostigne veliki broj igraca ,probati sa from ili dmom.

      18. Da li će dolaziti vise organizacija na RP server ? Ukoliko hoće zast
      o se toliko gomilaju te organizacije i trpaju u jedan grad odnosno LS . Jeli moguce da se neke orge rasporede van Los Santosa ?
      - Nisam u toku sa novim organizacijama , to ide preko donacija a ja nemam veze sa istim. A verovatno ce organizacije morati da se smestaju po SFu i LVu jer u LSu nema vise mesta.

      19. Da li očekuješ da će RP server doseći 1000 igrača , koje su sanse za takav uspjeh ? Mozes li nam reci kada otprilike bi ti mogao da ocekujes toliki broj igraca ? Ujedno kada bi nenormalno porastao broj igraca bili uz to i porasle kazne na serveru ?
      - Ja se nadam da ce nekad doci ta brojka od 1000 i da ce se svim ovim hejterima zapusiti tad usta zauvek. Ja bih za pocetak bio zadovoljan i sa prosekom od 300 igraca, a sto se tice kazni mislim da za neka pravila treba da se povecaju kazne.

      20. I za kraj je pitanje na koje svi žele odgovor , ovo pitanje se sastoji iz dva djela , prvi je :
      - Pošto si head admin na RPu i vodiš server, zanima me sljedeće;
      Kako je osoba koja je NAPRAVILA grupu i potencirala cijelu priču u vezi pljuvanja Joce i Amele prošla nekažnjeno (još je admin), a svi ostali su skinuti zbog nje i njezinih priča i ubacivanja u grupu? (Pitanje od strane člana zajednice)
      - Možes li nam reci zašto nekima od smjenjenih admina/gsova nije pruzena druga prilika ? Posto ste davali druge prilike nekima zasto onda ni ostatku koji su se trudilu za zajednicu CH niste pruzili drugu šansu ?
      - Na ovo pitanje moze da odgovori iskljucivo Orange; jer ja nisam u toku sa desavanjima vezanim za tu grupu
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    2. #2
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,597
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Lijepi odgovori aleksa!!
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    3. Like Alek Cortez se sviđa ovaj post
    4. #3
      marshmello avatar
      Plodan
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      21000
      Poruke
      3,119
      Teme
      221
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      41 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      981
      Like (dobivenih)
      1758
      Rep
      Vecina pitanja o igrici to mi se ne dopada
      Drzi se prava tu je lova
      Samo kreni, rasti i cvitaj

    5. Like Alek Cortez se sviđa ovaj post
    6. #4
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,597
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marshmello_Marshall Vidi poruku
      Vecina pitanja o igrici to mi se ne dopada
      Drzi se prava tu je lova
      Trazio je da bude više pitanja vezana za IG ..
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    7. Like marshmello se sviđa ovaj post
    8. #5
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Jel realno da 90% nas mladih iz BGa zivi na brzoj hrani hahahahaha

      Umrecemo mladi
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    9. Like Alek Cortez se sviđa ovaj post
    10. #6
      Aladeen avatar
      .
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Dubrovačka Republika
      Poruke
      7,362
      Teme
      470
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      92 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      5843
      Like (dobivenih)
      2643
      Rep
      (Vezano za 12,15,16 pitanje)

      Mislim da ti youtuberi dovode mlade igrace koji "pate" od toga da se vide na live-u ili nekim gameplayevima od tih youtubera. Sto znaci da ti mladi igraci dolaze u kratkorocno vrijeme, a ne dugorocno. Oni ce tu biti za vrijeme livea i mozda jos par dana, a rijetki ali bas rijetki ce ostati da igraju na serveru ( razlog jer ce im se svidjeti ).

      Ali svakako podupirem ideju za te youtubere to je samo individualno moje misljenje .

      Vezano za ovo DM/FR server. Mislim da je velika greska sto ste te servere zatvorili, zato sto igraci koji se zele izivljavati tj DM-ati(njihov interes) to rade na RP serveru i tako svi onda gube . A onda kad ih se kazni i vide da ne mogu to raditi odlaze sa zajednice na neki DM server strani . Zato mislim da je DM IMAO VELIKU ULOGU .

      Svakako jako lijepi odgovori, iskreni i ponajvise opsirni .Veliki respekt za iskrenost .
      CH Minecraft Voditelj × CH Rust Voditelj × CH Marketing Team Voditelj × CH Insider Team Founder × Oxasson Wei
      CroHerze Roleplay Admin 1337 × EK Legend × RED Legend × CIA Legend × H Legend



      Demokracija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.
      Siromasi će htjeti imetak bogatih.
      A demokracija će im to dati.
      Mladi će htjeti biti uvažavani kao stari,žene će htjeti biti kao muškarci,stranci će htjeti prava starosjedilaca.
      A demokracija će im to dati.
      Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije.
      A demokracija će im to dati.
      A kada lopovi i prevaranti konačno demokratki preuzmu vlast,jer kriminalci i zločinci
      teže za moći,nastat će gora tiranija nego u vrijeme bilo koje monarhije ili oligarhije.

      [/CENTER]

    11. Like Matthew, Candy, Alek Cortez, Evil Activities se sviđa ovaj post
    12. #7
      toMa avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Poruke
      19,036
      Teme
      876
      CHB
      110
      Spomenut(a)
      130 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3021
      Like (dobivenih)
      3362
      Rep
      Zadovoljan sam odgovorom na svoje pitanje

    13. #8
      Shinobu Tsukasa avatar
      Zivcano
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      ¯\_(ツ)_/¯
      Poruke
      6,007
      Teme
      105
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      10 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1225
      Like (dobivenih)
      940
      Rep
      Nista o tvom privatnom zivotu, hobiju, misljenju o RL stvarima... sve pitanja o samp-u.
      Al inace dobri odgovori, nisu kratki a nisu ni romani

    14. Like Alek Cortez se sviđa ovaj post
    15. #9
      pyrozeN avatar
      1950
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      16,293
      Teme
      674
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      48 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      11056
      Like (dobivenih)
      3974
      Rep
      da mi je ovako nešto bilo za lektire, tri bi fakulteta završio! poz druže!
      FAF since 28.6.2013.
      Tom Barry


    16. Like Mauro Vitelli, Alek Cortez, Kalle, Fiinky99 se sviđa ovaj post
    17. #10
      Kalle avatar
      Kalleyon Gomez - Više puta
      bio u staffu, loše se pokazao
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      4,919
      Teme
      306
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      787
      Like (dobivenih)
      893
      Rep
      15. Pitanje, naime dosta starih igraca bi se vratilo kada bi vratili DM i FR server. Imas igraca koji zele da igraju samo DM ili samo FR pa s njima kroz pricu neko ili nesto mozda pocnu igrati i RP...

      12. Pitanje, Odgovor si dao i vise nego dobar. Starije igrace stara ekipa. Nove YT, za to svaka cast

      Ovi ostali odgovori, su odlicni, opsirno si sve rekao
      Posljednje uređivanje od Kalle : 01-03-19 at 06:14

    18. Like Alek Cortez se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •