Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4
    1. #1

      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      1,010
      Teme
      116
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      49 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      582
      Like (dobivenih)
      1145
      Rep

      |~ 11. Kolo Iskrenih 20 - Lil'John ~|


      0. Za početak nam se predstavi , odakle dolaziš , kako se zoveš, koliko godina imaš itd ?


      Pozdrav svima, zovem se Alen i dolazim iz Mostara.
      Imam 21 godinu i student sam Informacijskih znanosti na Filozofskom Fakultetu, prva godina.
      U slobodno vrijeme igram SA:MP i CS:GO i živim noćni život. Što bi se reklo "noćna ptica".






      1. Upoznaj nas sa svojim ljubavnim životom. Da li si u vezi ? Šta misliš o istima ? Misliš li da si u godina u kojim duge veze nisu zdrave ? Zašto ?


      Trenutno sam slobodan i nemam problema sa time. Mislim da je jako lijepo imati pored sebe nekoga tko te može usrećiti svaki dan i na koga možeš pomisliti uvijek u bilo kojim situacijama.
      Veze su ipak nešto najljepše što nam se dešava u našim životima, jer ljubav je ono što čovjeka najviše ispunjava i što mu donosi osmijeh na lice svaki dan.
      Duge veze su za mene normalna stvar.
      Jednostavno ako se dvoje ljudi neizmjerno voli i ako vide da su jedno za drugo nek uživaju.






      2. Da li si ljubitelj vozila ? Imaš li položeno ? Privlači li te to ikako ? Zašto ? Imaš li omiljenu marku i model vozila ? Koji ? Zašto baš taj ?


      Nisam toliko ljubitelj vozila ono baš da nešto sam zagrijan i da razmišljam o tome svaki dan, ali se naravno zanimam za iste i uvijek volim sa nekim popričati na tu temu.
      Imam položeno od osamnaeste godine i mogu vam reć da mi je već dosadila vožnja auta i sve što se veže za nju.
      Omiljena marka automobila mi je Volkswagen definitivno, pogotovo "Golf petica" kako mi raja to zovemo.
      Tu marku sam zavolio baš zbog Golf petice.
      Dosta je moćno auto, pogotovo kad ga vidiš u mraku kad se svjetlo od semafora ocrtava na njegovoj crnoj farbi.







      3. Da li zadovoljan društvom i ekipom oko sebe ? Misliš li da je taj krug prije bio bolji ? Zašto ? Šta te privlači kod osoba te šta je ono krucijalno da bi ti neko ostao prijatelj ? Kakve kvalitete treba posjedovati osoba ?


      Nisam zadovoljan društvom i ekipom okolo sebe iskreno govoreći. Mnogi te gledaju kao neku korist i onda kad im više nisi potreban, "otkantaju te" ako me razumijete.
      Mislim nije to samo u mojem krugu, to je malterne sad svugdje tako i 90% raje tako priča i jednostavno to je sada postalo baš IN izgleda.
      Prije smo se svi družili skupa, skupljali bi se na igralištu po nas petnaest, dvadeset, a nekad i više.
      Igrali bi lopte, onda kako je prolazilo vrijeme sve se jednostavno raspadalo, i nova era je došla i trenutno vlada.
      Kod osoba me najviše privlači njihova iskrenost, dakle mojne me muljat.
      Ako ne možeš vani, ne možeš ovo ono, reci mi iskreno zbog čega a ne da ja moram saznavat preko četvrtog petog da si me izradio.
      Malo je danas iskrenih i poštenih ljudi, ali to su dvije glavne vrline barem kod mene, koje osoba mora posjedovati da bi mi postao "prijatelj".






      4. Da li si ambiciozna osoba? Otkriji nam svoju najveću ambiciju. Da li misliš da bi ti to donijelo više dobrog ili lošeg ? Da li si spreman na to sve ? Zašto ?


      Pa ajmo reć da jesam malo. Najviše na sampu, a u životu općenito i nisam baš.
      Želim se uvijek isticati kao jedan od najboljih članova CH zajednice, bez kažnjavanja, opomena i sličnih stvari, jer nema potrebe za tim.
      Naravno donosi mi više dobrog kako meni tako i samoj zajednici.
      Kao jedan ugledan igrač koji poštuje pravila tako i doprinosi ugledu i razvoju zajednice na neki način i privlači raju i stječe respekt i za svu ekipu što se oko njega nalazi.






      5. Kada bi napustao trenutnu poziciju lidera ko bi te mogao zamjeniti na toj poziciji i zasto bas on ?


      Kada bi napuštao lider poziciju, prepustio bi legendama da sagledaju situaciju i da odluče o istoj, možda neki član, a možda i neka legenda ako je baš stanje alarmantno ili ako nema niko baš dovoljno dobar i da je sposoban za takav posao.
      Trenutno je takvo stanje na serveru da članovi odlaze i dolaze svako malo, stoga je to jako teško izabrati.






      6. Postao si GS. Da li si zadovoljan svojom poziciom ? Misliš li da si se zeznuo što si pristao na GSa ? Zašto ? Misliš li da ćeš biti jedan od boljih te da si se dobro snašao na toj poziciji ? Zašto ?


      Bio sam GS i nije mi uopšte žao zbog toga. Zeznuo se nisam, jer sam htio da vidim kakav je svijet staffovaca i kako se snalaziti u samom tom svijetu.
      U to kratko vrijeme pokušao sam zajednici pomoći što sam više mogao i nadam se da sam to i uspio.
      Upoznao sam neke nove ljude i jako dobro sam se zabavio, mnogo hvala nadležnim staffovcima i samom Joci što su me primili u njihov tim.
      Počašćen sam i jako mi je drago što sam bio dio svega toga.






      7. Šta misliš o trenutnoj skripti ? Da li je bitnija ona ili staff kada je u pitanju dolazak i odlazak igrača ? Zašto ? Misliš li da je dizanje novih igrača ispred starih pametna stvar ? Zašto ?


      Trenutna skripta je dobra, ocjena 3. Zašto dajem ovakvu ocjenu i na osnovu čega? Jednostavno skripta je jako zanimljiva jedna od najzanimljivih ikada i koja se može iskoristiti i za dobar RP i DM.
      No, mora se jednostavno optimizirati, neke stvari se moraju popraviti i samo lagovi i crashevi se moraju smanjiti što je više moguće.
      I jedno i drugo je jako bitno što se tiče odlaženja igrača i dolaženja igrača.
      Staff mora poštivati svoj pravilnik i pravilnik običnih igrača na serveru, kako bi bili ugled starim i naravno novim igračima koji budu dolazili.
      Kazne se moraju poštivati i neke se stvari ne smiju tako lako opraštati kao čitovi i slične gluposti.
      Skripta kao što sam i maloprije naveo šta sve mora biti odrađeno po mom mišljenju kako bi se povećao broj igrača.
      Nema tu nekog filozofiranja, odobriti prijedloge igrača na prvom mjestu, jer je to ono što igrači žele vidjeti na našoj zajednici.
      To je jedan od razloga zašto su tu i šta bi ih privuklo na samo igranje.
      Svi ovdje moramo biti ravnopravni, treba izbrisati misao iz glave stari i novi igrači, svi imamo ista pravila i svi se tih istih pravila skupa i trebamo pridržavati.
      Bio on peti ili pedeset i peti level, nebitno.
      To je iluzija kada se izdižu novi igrači nad starima, radi čega bi ti stari onda trebali igrati?
      Dakle SVA pravila vrijede isto za sve nas i nema razlike novi ili stari igrač.







      8. Da možeš izmjeniti jednu stvar na serveru ,koja bi to bila ? Zašto ? Misliš li da bi svojim prijedlozima doprinio skripti ? Zašto ? Da li bi volio da je ovaj server RP, a ne RPG ? Zašto ?


      Server je trenutno RPG/DM, realno govoreći. No poznavajući CH zajednicu, ona je oduvijek bila zasnovana na samom RolePlay fazonu i to je jedina stvar koju bi promijenio.
      Ali, pazite nisam rekao da bi ukinuo sve što se smatra pod to RPG/DM, nego bi mod vratio sa 100%tnog DM-a, na 50% RP i 50% DM.
      Tako bi se mnogi igrači vratili i ovi što trenutno igraju na ovom modu, a godinama su navikli na neke RP stvari imali bi neku zabavu i bili bi zadovoljniji.
      Naravno da bi volio da je RP, ali i sa dozom DM-a, kako bi se igrači mogli odmoriti ponekad od konstantnog RP-anja.







      9. Svi imamo jedan trenutak koji pamtimo sa servera. Ispričaj nam svoj najponosniji ili najluđi trenutak koji sumnjaš da ćeš zaboraviti.


      Dolazak na lidera GSF-a 2018 godine. To je nešto najponosnije i najvrijednije što mi se desilo od same 2008 kad sam prvi put zakoračio na CH:RP server.
      Jorek Birnison je bio svjedok svega toga, bio je na TeamSpeaku u tom momentu i čuo je moju rečenicu "odo čašu vode popit da dođem sebi".
      To je mene tako obradovalo, da jednostavno sumnjam da će se išta drugo desiti da može premašiti tu radost.
      Naravno osim dobijanja same legende u mojoj prvoj jedinoj i najdražoj organizaciji ikad.







      10. Kakvo je stanje između legendi GSFa ? Da li se svi slažete ? Da li misliš da postoji legenda koja nije zaslužila to ? Zašto ? Misliš li da je David Shwyze pokraden što se toga tiče ?


      Ma momci su super, prvenstveno ja ih ne gledam kao neke legende GSF-a, već kao same prijatelje kojima se mogu povjeriti za bilo šta, a ne samo vezano za SA:MP.
      To su iskreni i odrasli ljudi koji imaju razumijevanja za sve i koji su uvijek tu za tebe da te saslušaju i da ti pomognu kako god mogu, bilo kad i bilo gdje.
      Svi su zaslužili legendu svak na svoj način, jer svak ima svoj stil vođenja organizacije i svak se ističe i svak je doprinjeo GSF-u na svoj način.
      Kendrick Towns je dobio legendu zasluženo i on uopšte nije pokraden, nego se samo čekao pravi trenutak da momak dobije legendu i taj pravi trenutak je i došao.
      Keno čestitam još jednom ovom prilikom! <3







      11. Toliko dugo si GSF , mozes li nam reci u koga sve imas povjerenja iz GSF , kako je on zasluzio to povjerenje ?


      Povjerenje imam u sve legende GSF-a, povjerenje prijateljsko koje se jako teško stječe i koje sam stekao godinama razgovarajući sa njima.
      Prvenstveno sam ja dobio od njih povjerenje tako što su me izabrali za lidera jedne od najelitnijih organizacija na ovom serveru ikad.
      To im nikad neću zaboraviti i uvijek ću imati poštovanja prema njima i povjerenja, ma šta god da bude.
      U članove imam povjerenja, ali trenutno samo poslovno povjerenje odnost lider-član, a za to drugo povjerenje treba ipak vremena i treba se dokazat.







      12. Da li je jednostavno biti GS ? Slažeš li se sa ostalim staffom ? Koji ti je nadraži kolega ? Zašto ? Misliš li da ćeš daleko dogurat ? Zašto ?


      Nije jednostavno biti GS.
      GS je posao koji zahtjeva vrijeme i brzinu. S vremenom dobiješ brzinu, ali za sam uspjeh trebaš odvojiti nešto više slobodnog vremena.
      Ja sam uzeo GS-a uzeo prvenstveno kako bi pomagao igračima i kako bi se upoznao sa novim ljudima, jer je to što me ispunjava.
      Ma nisam imao najdražeg kolegu, svi smo mi tu normala i ne mogu nekog izdvojit, jer su svi tu priskočili i pomogli kad sam tek došao.







      13. Šta misliš da privlači igrače na ovaj mod ? Misliš li da se rekordan broj igrača više neće oborit ? Zašto ? Šta bi po tebi dovelo svježinu na ovaj mod ? Zašto baš to ?


      Ovaj mod i igrače na njemu što trenutno igraju, privlači najviše war.
      War je osnovica ovog moda i bez njega teško da bi ga nešto moglo zamijeniti. Nažalost tako je, po svemu sudeći war će i dalje ostati glavna aktrakcija.
      Rekord se može oboriti, ali samo ispunjavanjem onih uvjeta koje sam naveo u prethodnim pitanjima.
      Novi igrači i novi prijedlozi za server su nešto novo i "next" level za samu zajednicu.
      Uvijek među tim novim igračima se nalazi par intelektualaca koji mogu na neki način pomoći našoj zajednici.
      Ali, rekao sam već netreba praviti razliku između novih i starih igrača svi smo mi ovdje jedno i svi se skupa borimo da budemo jedna od najboljih zajednica.







      14. Misliš li da je previše organizacija IG ? Zašto ? Misliš li da je to zdravo za server ? Zašto ? Šta bi uradio po tom pitanju ?


      Po trenutnom stanju i broju igrača mislim da je previše organizacija.
      Mnoge organizacije naravno teško je reć da bi trebalo izbrisati, ali barem bi trebali premjestiti onda njihove baze i samo porijeklo u druge gradove kao što je to slučaj kod EK.
      Ili jednostavno, ako stvarno te pojedine organizacije ne funkcionišu, ukinut ih i povećat slotove u ostalim organizacijama pa bi se napravio neki balans.







      15. Šta misliš o ulasku HR u EU ? Misliš li da je to dovelo više dobra ili lošeg ? Da li je HR ušla u krizu povodom odlaska mladih vani ? Kakvo je tvoje mišljenje i stav o tome ?


      Hrvatska ulaskom u EU je postigla jedan od najvećih uspjeha po mom mišljenju u svojoj povijesti.
      Ušla je u krug jednih od najbogatijih i najuglednijih država na svijetu.
      Naravno nije se tu ništa drastično promijenilo, osim nas što moramo prelaziti granice haha.
      Hrvatska je zemlja koja dosta ulaže u turizam i to je ono što nju snabdjeva i što joj donosi velike prihode, pogotovo sad otkako je ušla u Europsku uniju što je naravno super.
      Naravno u svim zemljama bivše Jugoslavije pa tako i iz Hrvatske, raja masovno odlazi i ide trbuhom za kruhom.
      To je jako žalosno za čuti, ali jednostavno takvo je vrijeme i takvo je stanje na ovim prostorima da ljudi nemaju drugog izbora.







      16. Voliš li romantiku ili si ipak onaj dio populacije koji patetiku smatraju djetinjastom? Zašto ? Čitaš li knjige ? Koliko često te koji stil najviše gotiviš ?


      Romantiku volim i romantičan i nije tako teško biti, jer sve je u čovjekovoj glavi.
      Ti kad se opustiš doslovno možeš i poletiti kad ti misli odlutaju.
      Samo lagano što bi se reklo i nema problema.
      Knjige ne čitam, to mi je previše dosadno i samo gubljenje vremena, naravno mnogi će se zgroziti na ovo, ali živimo u 21. stoljeću gdje jednostavno je više neizvodivo čitati knjige.
      Jedino možda kad bi završio u zatvoru, mada bi i tad isto razmišljao o tome.







      17. Koju vrstu muzike slušaš ? Misliš li da je glazba koju slušaš prekretnica tvog životnog stila i načina života ? Zašto ? Koji je po tebi album godine i da li te je neki izvođač posebno iznenadio ove godine 2018 godini ?


      Slušam komercijalni rep.
      Glazba koju sad slušam je bila prekretnica u mom životu, na raznorazne načine. Moj stil života je odlazak u klubove i naravno tu se opustim na svoje komercijalne pjesme.
      Zato što sam u tim pjesmama i u njihovim stihovima pronašao sebe i uživanje u istim.
      Nemam album neki, slušam pjesme individualno od izvođača, bio to Coby, MC stojan, Jala i Buba ili neko četvrti.







      18. Upoznaj nas sa svojim stavom prema tehnologiji ? Da li si njen ljubitelj ili se trudiš da budeš okružen istom onoliko koliko je potrebno ? Zašto ? Misliš li da se današnja generacije previše oslanja na tehnologiju ? Da li je ona donijela više dobra ili zla ? Objasni.


      Tehnologija je nešto bez čega današnje stanovništvo ne može zamisliti svakodnevni život.
      Jednostavno za tehnologiju se sve veže. Tehnologija koliko god bila nezdrava omogućava čovjeku ubrzan život.
      Raznorazni besplatni i beskonačni pozivi preko društvenih mreža, raznorazna vrsta zabave kao što su videoigrice i ostalo.
      Što se tiče tehnologije nisam ljubitelj, ali po samoj prirodi kako vrijeme prolazi tehnologija se sama nameće i omogućava nam neke olakšice u životu.
      Današnja generacija je mnogo ovisna o današnjoj tehnologiji preciznije mobitelima, društvene mreže kao što su Instagram i Whatsapp.
      U neku ruku se može razumjeti Whatsapp jer je to vrlo korisna aplikacija, ali Instagram je "moderna slikovnica", koju pokušavam odgonetnuti i dan danas.







      19. Da li ima nešto zbog čega se kaješ iz prošlosti ? Upoznaj nas sa tim događajem. Da li te i dan danas grize savjest ? Zašto ? Da li si inače samokritična osoba ?


      Kajem se zbog toga što sam propustio dvije godine fakulteta beskorisno.
      Jednu godinu sam pauzirao dok sam drugu pao. U početku mi je to bilo normala, no kako je vrijeme sve više prolazio shvatio sam da sam malo i bezobrazan.
      Ipak ako te već neko finansira i trudi se da te što više pripremi za budućnost kao što su tvoji roditelji, budi zahvalan.
      Ne dopusti da te to poslije tišti i da se poslije kaješ i da te sekira više nego što te u početku trebalo sekirat.
      Ne dovedi se u takve situacije, treba jednostavno uključit mozak u životu i razmislit o velikim odlukama i donijet ih u pravo vrijeme.
      Nisam samokritična osoba, uvijek pokušavam pronaći način da sebe obranim makar bio u krivu, to je možda jedna od vrlina koja je jako primljetljiva kod mene.






      20. Za kraj nam reci šta bi poručio osobama sa zajednice ? Kada bi mogao uputiti pažnju čitaoca na jednu stvar ,koja bi to bila ? Zašto ? Da li si to naučio na svojoj ili tuđoj grešci ? Ispričaj nam svoje iskustvo.


      Što se tiče samog života, budite iskreni prema svima i poštujte svoje roditelje, jer su oni tu uvijek za vas šta god vi uradili na ovom svijetu.
      Zna se desiti da im odbrusite nekad naravno, ali uvijek se pokajte i samo slušajte šta vam oni govore i šta vas savjetuju, jer to je najvažnije.
      Nastojte griješiti što manje u svakodnevnici, kako postoje pravila na SA:MP-u kojih se svakodnevno "pridržavamo", tako postoje i pravila u životu.
      Ona su mnogo važnija i koliko vi njih poštivati, takva će biti i sama slika o vama.
      Dobro se dobrim vraća


      Posljednje uređivanje od Lil'John : 23-02-19 at 07:02
      Johnny Gruber 0.2x - 0.3.7 R4




    2. #2
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,597
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Lijepi odgovori brate !
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    3. #3
      marshmello avatar
      Plodan
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      21000
      Poruke
      3,119
      Teme
      221
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      41 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      981
      Like (dobivenih)
      1758
      Rep
      Odlicno odgovori vidimo se u mostaru
      Samo kreni, rasti i cvitaj

    4. #4
      TraVa avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2018
      Poruke
      134
      Teme
      8
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      259
      Like (dobivenih)
      49
      Rep
      Lijepi odgovori svaka cast

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •