Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4
    1. #1
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,597
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep

      |~ 10. kola Iskrenih 20 - Demarcus _Aldridge , Diego_Rivera! ~|

      Poštovani korisnici forum ovde će se nalaziti odgovori naših Head Admina : Alek_Cortez(odustao),Demarcus_Aldrige,Diego_Rivera .
      Njihovi odgovori na data pitanja će se nalazit ispod mog posta !!
      Posljednje uređivanje od Matthew : 03-02-19 at 00:16
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    2. Like Michael Taylor, ViKING se sviđa ovaj post
    3. #2
      demarcus avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      5,628
      Teme
      403
      CHB
      86
      Spomenut(a)
      72 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      19 min
      Like (kliknutih)
      2650
      Like (dobivenih)
      1364
      Rep

      Odgovori-Demarcus Aldridge

      Pitanja:

      1. Misliš li da si zaslužio trenutne pozicije ? Zašto ? Misliš li da si dovoljno aktivan da bi ostao na pozicijama ? Zašto ?
      2. Da li je ikada iko od kolega u tvoje ime obavljao neki posao koji si sitriktno ti morao ? Da li misliš da ima toga na serveru ? Misliš li da je trenutni staff korektan ili precijenjen ? Zašto ?
      3. Koja osoba do sada je bila tebi lično tvoj najdraži kolega ? Zašto ? Misliš li da je bio odgovoran za taj posao ? Zašto ? Da li ti se kod njega svidio rad ili karizma koju si osjetio u njegovom pisanju ?
      4. Koga smatraš dosadašnjim najgorim voditeljem CH zajednice ? Zašto ? Misliš li da je uništio nešto što se više ne može vratiti ? Objasni nam svoj point of view na tu stvar.
      5. Misliš li da je zajednica trenutno u svom najjačem izdanju ? Zašto ? Misliš li da je nekada bila jača ? Kada ? Zašto ? Misliš li da je tu jačinu činio tadašnji staff ili ipak mod ? Zašto ?
      6. Koja su tvoja zaduženja na RP serveru, i misliš li da li ih sprovodiš kako treba ?
      7. Kada si dobio Head Admina da li si se toga dana osjecao ponosno na sebe ? Ipak je ovo veca zajednica i nisu kao neke druge .
      8. Kakav je odnos tebe i ostalih Headova pa i Joce ? Da li se slazete ti, Alek i Rivera ? Da li ste vi samo kolege ili ipak prijatelji ?
      9. Kakvo je tvoje mišljenje o forum staffu? Da li misliš da si zaslužio neko veče unapredjenje pošto vidimo da si tu više od 4 mjeseca? Kako se snalažiš kao GMOD n a forumu?
      10. Možeš li nam opisati kako si se ti snalazio kao GameSage? Da li je prije bilo lakše raditi kao GS pošto su sada uvedena neka nova zaduženja i pravila?


      __________________________________________________

      Odgovori:

      1. Kao i svi drugi vjerovatno, mislim da sam zasluzio svoju poziciju. Ukupno sam 2 godine CHRP staff i mislim da korektno obavljam svoje duznosti, koliko toliko. Naravno niko nije perfektan... Sto se tice aktivnosti, nije neka to priznajem ali posao heada je dosta vise od aktivnosti IG...
      2. U 2 godine je vjerovatno bilo nekoliko situacija kada mi je neko pomogao, ali sada se ne sjecam. Trudim se da obavim svoje zadatke, ne volim prebacivati svoj posao na druge. Toga ima na serveru naravno, svi smo tu da se pomazemo medjusobno, sto je ok sve dok se ne iskoristava to...Trenutni staff je po meni ok, opet kazem niko nije perfektan ali trudimo se da uradimo sto bolji posao i da staff bude sto kvalitetniji. Za to ce mozda trebati neko vrijeme ali polako stizemo tu.
      3. Imao sam dosta kolega iskreno, ali eto ako moram birati reci cu Nemanja Erceg. Sa njim sam bio 2015/16 admin, a i sada sam. Sto mi se svidja kod Nemanje je konstantnost. Jako solidan admin i radnik i nije neko ko odustaje, lako se je oslonuti na njega jer je jako odgovoran. Još ih ima ali ne padaju mi na pamet trenutno.
      4. Pa hajde reci cu Bronx, jer je uzeo pare i otisao. Pinkman i kfa su predugo radili mod koji je radio 7 dana, to je nastetilo zajednici ali eto na kraju krajeva opet smo tu sa dobrim prosjekom igraca vec duze vrijeme. Ne volim se vracat na proslost nesto puno, u fokusu je da sada budemo sto bolji. Sta je bilo bilo je..
      5. Nije najjaca ikad, bila je jaca prije to svi znamo. Tada je bilo drugacije vrijeme, igraci moraju shvatiti da je to bilo prije 5-6 godina sto nije malo. Tako da tadašnju jacinu je cinilo prije svega to vrijeme, onda dosta napredan mod za to vrijeme (opet vrijeme). Trenutno se ne mogu zaliti sa stanjem na zajednici kako sam gore rekao, bilo je mnogo gore. Sto ne znaci da ne mozemo ici dalje, mozemo postati bolji u svakom aspektu. Staff, mod i jos milion malih stvari.
      6. Ima ih dosta, ovisi kako kad. Sprovodim ih najbolje sto mogu.
      7. Iskreno i nisam nešto, razmisljao sam o tome kako tek sada dolazi prava odgovornost koju moram prihvatiti.
      8. Odlican, trenutno je Alek suspendovan ali nema veze valjda ce se vratiti. Slazemo se odlicno, sve odluke donosimo zajedno i nema nikakvih problema barem za sada.
      9. Svidja mi se forum staff, na celu sa iskusnim adminom Taletom imamo dobar tim. Odlicno se snalazim kao GMOD na forumu. Sto se tice unapredjenja iskreno ne volim o tome pricati, kada bude bit ce.
      10. Bio sam dva puta GS na CHRP i mogu reci da je bilo dosta lakse nego sada iz jednog razloga; sada ima i previse novih igraca, vecinom mladjih. To zahtjeva dosta vremena i jos vise strpljenja. Zaduzenja i pravila GSa su vise-manje ista kao prije, tako da ne bih znao na sta se tacno misli.


      Dema

    4. Like Alex Martinez, Mk4, Michael Taylor, nowitzki se sviđa ovaj post
    5. #3
      Rivera avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2012
      Lokacija
      Tuzla
      Poruke
      939
      Teme
      73
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      98 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      29 min
      Like (kliknutih)
      167
      Like (dobivenih)
      1780
      Rep
      Pitanja

      ---------------------------------------------
      1. Koliko dnevno vremena provodiš poboljašavajući mod? Pošto su igrači već nabili levele, razmišljaš li već o razvoju 2.0 moda i global restartu kako bi svi imali jednake uvijete?


      2. Koje su prednosti skriptera u odnosu na ostale 1338 admine? Imaš li kakve privilegije?


      3. Misliš li da bi ipak trebao dobiti veću funkciju na forumu s obzirom da si Head admin?


      4. Dali si zadovoljan s modom kako sada napreduje? Misliš li da ima budućnost? Kakvi su ti daljnji planovi u razvoju moda?


      5. Voditelj si mapping teama, skripter i 1338 admin , misliš li da si preuzeo na sebe previše posla? Misliš li kako bi smanjili lagg na serveru da bi trebali izbaciti mape sa texturama?


      6. Unatoč tome da znaš da se ova skripta može poboljšati kako u vidu anticheata, tako i u vidu abusanja... Da li je obraz ono što te vuče od savjeta i rješavanja problema koji su možda liga ili 2 iznad tvoje ili ipak od silnog posla ne vidiš PMove ?


      7. Da li bi bio podjednako bolji ili bi više briljirao kao forum staff ? Zašto ? Privlače li te HTML kodovi i samo moderiranje ? Zašto ? Koliko znaš o tome ?


      8. Misliš li da je staff krucijalniji i važniji od same skripte ? Zašto ? Misliš li da bi ovaj mod vidjelo puno više balkanskih glava kada bi se staff promjenio iz korjena ? Zašto ?


      9. U odnosu na historiju CH, da li je ovo zlatno doba ? Misliš li da će CH ikada biti jači ? Zašto ? Šta bi joj pomoglo u tome ? Misliš li da je ova zajednica polahko postala stacionirana koja polahko umire ili misliš da je na nogama koja će uskoro biti jača nego ikad ?


      10. I za kraj zasto si tako dugo u UR , jesi razmisljao da odes u neku drugu organizaciju ? Sta te idalje cuva u organizaciji jeli to raja ili to sto si legenda ?


      ODGOVORI
      -----------------------------------


      1. Ovisi od slobodnog vremena i kolicine posla, nekada 1h nekada 5, 8h. Globalnog restarta nece biti nema potrebe, postoji mnogo nacina da se to izjednaci ili priblizi a vec uveliko radimo na tome.


      2. Pa i nema nekih prednosti , 1338 kao i svaki drugi, sve se radi uz dogovor sa kolegama i nista na svoju ruku, svi smo isti tako da nema privilegija.


      3. Ne, razlog jednostavan , mislim da sam svojim ig i skripter poslom dosta zauzet da mi dodatna obaveza ne bi trebala, bolje to ostaviti nekome ko ima vremena i ko ce bolje obavljati taj posao.


      4. Naravno da sam zadovoljan. Ima itekakvu buducnost i uskoro cete dobiti temu sa detaljnim planovima razvoja istog.


      5. Mislim da ne, voditelj mapping tima mislim da kao skripter bi trebao biti na toj poziciji radi bolje komunikacije o tome sta zelim za mod kakvu tacno mapu, 1338 admin odnosno head admin
      mi ne predstavlja neki veliki problem jer sve poteskoce rijesim lagano sa ostalim kolegama, skripter posao volim radit tako da to za mene nije posao i ne predstavlja mi
      teret, tako da ovo je po meni taman posla. Ne, ne mislim da se trebaju ukloniti mape sa texturama, ali mislim da bi se generalno trebao smanjiti broj objekata na istom mjestu, tipa vijecnica trg pd, previse objekata u maloj blizini sto stvara odredjeni lag


      6. Djelomicno ne kontam pitanje, a sto se tice odgovaranja na PMove i gledanje prijedloga, generalno ja ne odobravam prijedloge niti ih uvazavam, to radi Joca(ORANGE) vlasnik servera, a ja odobrene stvari od strane njega pretvaram u dijelo,
      Nemam problema sa citanjima PMova sve ih procitam medjutim ne odgovorim na sve, neke ostavim neodgovorene jer smatram da nema potrebe da odgovaram , ili jednostavno IG sa tom osobom rijesim tu stvar.


      7. Kao sto sam rekao ne bih volio obavljati forum staff duznost iz razloga koji je gore naveden. Ne znam sta mislite pod tim "privlace li te" ali da imam znanje i da volim raditi opcenito oko web developminga , da volim i imam znanje kako u HTML tako i u CSS i PHP.


      8. Mislim da ne, jer na pocetku kada igrac udje prvo sa cime se susretne jeste sami mod(skripta) a ne sa staffom, tako da prvi dojam moda je najbitniji da li ce taj igrac ostati tu . Nema potrebe da se mjenja kompletan staff pojedinci koji trebaju biti zamjenjeni,
      bit ce kad se vidi da ne rade svoj posao kako treba i doci ce neko ko radi , tako da postepeno se dolazi do savrsenog staffa sa kojim niko nece imati problema, uvijek ima izuzetaka koji se pokvare.


      9. Svi znaju da je zlatno doba CH 2012 godina. To se ne moze garantovat mozemo samo vjerovati i raditi ka tome sto i radimo tako da vidjet cemo u bliskoj buducnosti . Sta bi joj pomoglo u tome, podrska igraca koji su vec tu, da se prema pocetnicima ponasaju
      normalno, da lideri ne budu odvratni prema pocetnicima, kao i sami staff, i da pojedini igraci ne dmaju namjerno pocetnike koji vecinom odlaze radi takvih stvari. Itekako je na nogama i mislim da je unazad par godina ovo najstabilniji rad zajdnice.


      10. Jednostavan odgovor na jednostavno pitanje, volim voznju ne volim pucanje , volim zezanciju sa rajom koja je tu i tjt. Nisam legenda

    6. Like Alex Martinez, Matthew, Michael Taylor, nowitzki se sviđa ovaj post
    7. #4
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,597
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      BUMP Dva HD su odgovorila na pjtanja , bacite neke komentare na njihove odgovore !
      *Alek Cortez je odustao od kola
      .
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •