Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 14
    1. #1

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      100
      Teme
      5
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      107
      Like (dobivenih)
      324
      Rep

      |~ 9. kolo Iskrenih 20 - TSC4Life ~|

      1. Za početak nam se predstavi. Reci nam svoje puno ime i prezime, koliko imaš godina, čime se baviš i šta najviše voliš da radiš kada si slobodan ?

      Ja sam Boris Pražak, dolazim iz Sarajeva, s Bistrika, imam 22 godine. Trenutno sam nezaposlen, radio sam dvije godine u jednoj finoj firmi. Imao sam platu oko karte, al pohlepa i ponosanje su me dovele do otkaza i nekih postupaka protiv mene. Kada sam slobodan pratim fudbal, najvise sve vezano za FK Sarajevo, otac mi je jedan od osnivaca navijacke skupine, a u istu sam uclanjen sa godinu i pol, a na prvu utakmicu su me odveli sa dvije godine bilo je na sjeveru protiv Celika, to mi je u krvi jednostavno. Osim toga u slobodno vrijeme sam u Carsiji jer mi je blizu, il sam u mahali, a ovako sam na CH vecinom dok traje zima, tad sam najaktivniji.

      2. Šta volite da radite, koji su vaši životni snovi, šta trenutno želite da postanete, kakva je vaša vizija budućnosti ?

      Najvise volim da ne radim nista, da pijem kaficu dok pare same dolaze, al ne moze tako stalno. Kao dijete sam htjeo biti aritekta, al me put odveo drugacijim smjerom, ziv dan za dan tako sam navikao tako da sta cu postati iskreno ne znam, nadam se nekom postenom poslu na proljece. U buducnosti bi volio imati cistu savjest i porodicu normalnu.

      3. Da li podržavaš masovno iseljavanje ljudi sa Balkana u potrazi za boljim zivotom u drugoj državi ?

      Ako misle da im je bolje neka idu. Ja sam imao priliku za Australiju al udaljenost i nacin zivota su me odvratili. Da imo bi novac, posao, al ne bih bio sretan, tamo su ljudi drugaciji, nije ko ovdje, ovdje iako sklapamo kraj s krajem znamo zivjeti, a tamo mi se ne svidja zivot. Balkan ima srcane ljudi, lijepu prirodu, samo nam fali novca. Mislim da ljudi koji odu vecina njih se pokaje.

      4. Da li misliš da je tvoja psiha jedna od tvojih najjačih strana ili si osoba koja se može lagano nagovoriti na nešto ? Da li imaš svoje poroke ? Koji su to ? Da li bi volio prestati konzumaciju navedenog ? Zašto ?

      Psiha mi je naopaka, rijetko ko moze sa mnom. Imam velik ego, volim sebe tj. najvise sebe, ponekad i samo sebe. Imam jak karakter, na nesto me je nagovorit tesko, a sa druge strane godinama sam naucio manipulisat ljudima, tako da mene je tesko, a ja druge lako. Imam poroke, pusenje, kocka i narkotici. Sa dvije stvari sam prestao, al idalje sam pusac. Svi mi imamo poroke neko vise neko manje, kocku sam volio, mislim na pravu kocku a ne igranje binga u marku po 3 sata. Narkotici i kocka idu zajedno, al na kraju bolje je nesto fino pojest nego aparatu dat. Sto se tice alkohola nisam ga nikad volio, nit sam kad pio nesto.

      5. Imaš li smisla za humor ? Kakav humor voliš ? Podržavaš li crni humor ? Zašto ? Napiši nam jedan vic.

      Paaa, imam. Volim svaki humor koji je dobar, a najvise crni humor. Volim one srpske filmove crnjake tipa "Bumerang" "Kad porastem bit cu kengur" i slicno. Sad mi nikakav ne pada na pamet, vecinom kad bi nasmijavao ljude to bi bila prica neke scene sa rajom il slicno.

      6. Da li si ikada imao problema sa zakonom ? Da li imaš dosije u policiji ? Zašto ? Ispričaj nam kako je to sve bilo.

      Jesam, dosije imam. Pa vidite malo je glupo o tome pricat u gaming zajednici, al ono bilo je svega. Imam uslov, sem toga imam i dosta kazni za oruzje, i neki postupaka koji jos slijede. Npr. prosle jeseni je bila pljacka pumpe u mahali i kako smo krenuli prema gore starta nas petica i potrpa, otisli smo na prepoznavanje pred pumpu, naravno nismo mi, al nesrecom drug jedan je imo kod sebe svasta nesto pa smo zestoke batine dobili, druga su zadrzali ( u pitanju je momak iz TSCa ) a nas su pustili, jer je preuzeo sve na sebe. Bilo je svega, ovo sam dao primjer eto sto je momak sa CH, batine su opasna stvar, murija ne stedi kad te ne voli, al vodim se jednom "Batine su gotivna stvar, skontas dal si covjek il pi***" Imam par drugova iza resetaka, sa nekima sam i odrastao, posaljem cigare, odjecu, jedva cekam da izadju.

      7. Možeš li nas upoznati sa tvojim ljubavnim životom ? Da li si trenutno u vezi, ako da koliko ? Kakvo je tvoje mišljenje o vezama ? Šta je ono što te najviše privlači i obara s nogu ? Da li te ikada neka cura oborila sa nogu ? Ispričaj nam i kako.

      Trenutno sam u vezi, upoznao sam je prije nego sto cu "lec", slala mi je poslije pisma, cigare, neke majice, sto jako cijenim. Ona je zgodnica prava, mladja je od mene, tek 18 godina, al vrlo ozbiljno razmislja, vidim da je zaljubljena u mene, al ja nisam u nju, mada mi se svidja, al nije to ljubav. Ne zelim je ostavit jer je fakat dusa ne bi da je povrijedim, a sad da sam nesretan u vezi, nisam i da smo prijatelji odlicna bi bila prijateljica. Jedna me je samo oborila sa nogu, al sam i ja nju. Isli smo u razred zajedno, zaljubio sam se u nju, bila je fakat lijepa, niska, siske, garava, al prije svega nevjerovatno budalasta i simpaticna. Tako nakon jednog izlaska kad smo se trebali rastat na stanici na Skenderiji ona mi je rekla da "Misli da je zaljubljena u mene" i tako je pocelo, zajedno smo ostali dvije godine, izgubili nevinost zajedno, al ja sam bio bas u ludim godinama tad, ne znam mozda jedno 15 godina, i moje gluposti su prevagnule da zavrsimo vezu. Idalje smo prijatelji jer sam joj obecao da ako se ista desi da cemo ostat prijatelji. Sto se tice mog ukusa, volim niske djevojke, slatke, slicne meni, nekako kad su niske osjecam se zastitnicki. Samo sam jednu imo sto je visa, fakat je ruzan osjecaj haha.

      8. Tvoje mišljenje o narkoticima ? Da li si ih ikada koristio ? Kako si se toga riješio ? Ispričaj nam malo o tome.

      Ako vas zanima kako je prodati dusu sejtanu pocnite uzimat drogu. Mnogo sam godina proveo sa tim, sve sam zivo miksao iz noci u noc, fakat nisam imao granice, bio sam bukvalno bure bez dna za svaku drogu. Poceo sam sa 13 godina, igrali smo lopova i policajaca i tu sam probao travu. Sa 14 sam probao opijate, speed, poslije i extazy. Svaku sam volio uzeti dnevno u vecim kolicinama. Na kraju uz podrsku prijatelja koji su se takodjer skinuli i podrsku porodice otisao sam potraziti pomoc. Trenutno sam cist 5 mjeseci, hvala Bogu ostao sam zdrav i citav nakon svega. Mnogo me to promjenilo, svega sam se nagledao, snovi su mi uzasni, al bitno je da sam sretan kad se probudim, da nemam na dobro jutro nekakve seme, mnogo sam mirniji sad.

      9. Da li si imao priliku da vratiš nešto izgubljeno, ali ipak nisi vratio ? Zašto ?

      Nalazio sam nekad novac, mozda najvise sto sam nasao je 100 KM, nisam nikad vratio. Kad bih nesto nasao, neku veliku cifru, ne bih sigurno vratio.

      10. Koji je bio najskuplji predmet / stvar koju ste kupili ? Koliko je koštala ? Gdje ste je kupili ?

      Pa ne znam, kupujem markiranu odjecu pretezno Nike. Mozda najvise potrosim na tene, koje izadju oko 350, 400 KM, zavisi sta kupujem. Volim da imam stvari koje niko nema, a i kad ih vidim na nekom "debilu" vise ih ne nosam.

      11. Šta vas je toliko privuklo pa ste sa prvim serverom sa svojim mahalcima počeli igrati CH ? Koliko ste dugo igrali/ostali, a koliko oni ?

      Obozavao sam San Andreas, onda sam cuo da moze preko interneta, bio sam raspamecen. Tu su igrali dva druga iz mahale Bojka i Ajdin, tada smo dosli ja, Izo, Benjo i Cirilo i jos par likova. Bili smo navuceni na CH, jos su neki bili u TSC, neki u GPF, pa smo se svadjali vani, sarali grafte nake po ulici, ludilo. Izo, Benjo igraju idalje, ostali ne, Bojka je nedavno otisao.

      12. Poznato je da si legenda TSC-a. Opiši nam svoje mišljenje o ostalim legendama te tvoj odnos sa njima ponasob ? Da li ima neko da te nervira ili ga slabije podnosiš ? Zašto ? Da li misliš da je TSC sastavljen od odlične ekipe ili bi ipak nesto mjenjao tu ?

      Svaka legenda zasluzuje svoju legendu, sto se tice TSC. Mi se ne sramimo svojih legendi kao neki sto su izbrisali ljude koje su ih stvorili. Neo koji je smislio naziv TSC, mada ne igra dosta godina ne pada nam na pamet da mu brisemo legendu, jer cijenimo te ljude. Sa svima sam u dobrim odnosima a izdvojio bi Cezara, sa njim najvise vremena provedem IG, upoznali smo se u RL na gostovanjima, momak je odlican, smatram ga prijateljem iako smo iz dva razlicita grada. Ekipa u TSC je trenutno odlicna, nema "kidova" kao u mnogim ostalim orgama, i ako je neko mladji normalno se ponasa. Svi rade kako treba, svaku obavezu IG bace ako je nesto potrebno TSCu.

      13. Šta mislite o event sistemu ? Da li bi se trebao vratiti stari event sistem ? Zašto ? Mislite li da bi se nagrade na eventima trebale korigovati ?


      Evente ne vozim, nervira me ramanje. Ne bih vracao stari sistem, jer je velika peglancija, ubacio bi samo ghoust mod. Sto se tice nagrada vjeruj mi da ne znam koje su opce.

      14. Šta mislite o sadašnjem voditelju CroHerze-a ? Da li misliš da je sadašnji RP mod uspješan kao prethodni ? Reci nam malo više o tome.

      Kad se sjetim prijasnjih tipa Ibrahim, ovi su sad zlatni. Joca mnoge stvari ispostuje, Alek iako smo se svadjali nekad radi dobar posao i to mu ne mogu osporiti. Mod je dobar, mnogo zanimljiv, ima se svasta radit, steta sto nema ljudi kolko ovaj mod zasluzuje. Naravno da ima bugova al i to ce se popravit, momci rade dobar posao.

      15. Koji su razlozi zbog čega ste toliko puta banani i protjerani sa CH-a, da li je to neka svadja sa rukovodstvom CH-a ili nekog pojedinca ?

      Nikad nisam dao na sebe i na TSC, uvjek sam govorio ono sto mislim, al tako sam dobio i mnoge banove. Kada bi se staff okomio na TSC mi bi poceli unistavati red i mir i evente i sve zivo, tako sam najvise banova dobio. Takodjer kad bi neko dobio iz TSC ban, svi bi mi napravili problem i bili banani za istim. Na kraju sam izasao na 40 do 50, ne znam broj vise. Protjeran bi bio kad bi pretjerao, npr. kad smo Zupi psovali sestru al ispostavilo se da je ona nedugo prije nastradala u nesreci.

      16. Da li te privlači SAMP kao nekada prije kada je CH imalo zlatno doba ili ipak uđeš čisto onako u igricu zbog starog žara ?

      Ne privlaci, prije je bilo mnogo bolje i ljudi su bili mnogo bolji, sada svi gledaju kako ce nekome smjestit, kako ce nekog slikat i prijavit. I prije su neke orge bile na ratnoj nozi, al to smo rijesavali puskama, sad pojedinci rijesavaju preko staffa, ja to smatram nekim smekanjem, a to su najveci sljam od ljudi. Da nema TSC i raje neke ne bih igrao na CH i samp, igram jedino zbog ovi stvari.

      17. Zanima nas tvoje mišljenje o savezima na serveru ? Da li to dosta utiče na igru ? Misliš da bi bila drastična razlika na serveru bez istoimenih ? Zašto ? Kakvo je tvoje iskustvo sa savezom ? Da li donosi više dobra ili lošeg ? Zašto ?

      Sistem je odlican, da ga nema mislim da bi neke orge imale i po 2 saveznika, jer svasta se radi iz ocaja. Ne svidjami se sto pojedine orge ostave svoje saveznike kao kakvog kera, nit im jave, nit ista, samo potpisu sa drugim. Uveo bi da treba minimalno 30 dana provesti u savezu, jer svake sedmice neko drugi je u savezu. TSC je od pocetka sa Yakuzom, imali smo razne ponude al nismo htjeli ispast kao ostale orge, imamo cast i obraz, ostat cemo vjerovatno sa Yakuzom do kad ima CH, odlicno se slazemo.

      18. Jeste li ikada bili GameSage ili Admin, i koliko je trebalo igre i truda da ulozite da bi dogirali, i dokle ste stigli ?

      Na RPu nisam, nit me zanima. Na DMu jesam, krenuo sam od DJa brzo sam napredovo na Admina, moje poznavanje citera i citova je dobro posluzilo, na kraju sam dogurao do lvl 3 Admina al zbog neslaganja sa kolegama sam otisao. Zalosno je to sto likove koje sam fatao po 10 puta igraju trenutno na RPu, cak su i lideri, nadam se da ce se to ocistit.

      19. Kada si dobio BAN, kako si se osjećao ? Da li si bio zabrinut za svoju imovinu ?

      Ban nije nesto strano za mene, bilo bi mi zao imovine samo zato jer je novac iz TSC sefa. Nemam nesto posebno, mozda sve ukupno vrijedi 4 do 5 miliona. Trenutno nista ne radim da bih zasluzio ban, cak i kad nadjem npr. nacin za abjuzanje javim Aleku da ne bi bezveze zbog jednog baga i pohlepe otisla skroz ekonomija CH.

      20. Za kraj nam navedi osobe koje su na tebi ostavili dobar dojam ? Da li si na ovoj zajednici upoznao danas mnogo poznate osobe a to su one "dvolicne"ako jesi navedi nam neke i reci razlog sto su na toj listi ?

      Ima ih mnogo. Spomenuo sam Cezara i rekao zasto. Mnogo ljudi sam upoznao koje su ostavile dobar dojam prvenstveno iz TSCa, kao Amel, Chupo, Veldo, Emilio, Arnel, Joca, Roske i sad da sve ne nabrajam, svaki dobar TSC clan je ostavio za mene dobar dojam. Od ostalih iz LCN npr. tu su Lula, Dominik, al najvise Sonny Corleone sa njim sam bio najbolji u stara vremena. Tu su naravno i ljudi iz RL sto ih znam, takodjer da ne zaboravim Hrcu iz GSFa, i on je dobar momak. Pa dvolicnih ima, ima svakakvih, najvise ne volim ljude koji se ponasaju u RL drugacije nego IG. Prosipaju neku silu, a znaju i sami da su misevi, ne volim te prijetenje i to, svjestan je i on da se nikad necemo srest pa onda se satro mangupise. Mnogi su mi u RL prijetili pa kad me vide ljubakaju me, brate ovo ono ( cast izuzetcima ), a tek sad vidite IG gdje ljudi znaju da se necemo srest. Al ne palim se na te stvari tolko, kako kazu "Boli vuka ku***, sta ovce misle o njemu".

      Pisem ovo treci put, gramatika ako ima sta kakvi gresaka sta cu, neka pitanja mi nisu bila draga al kad je iskreni 20 hajd da odgovorim iskreno, pozz.

      BRUTT


      Posljednje uređivanje od TSC4Life : 18-01-19 at 18:25

    2. #2
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,099
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      55 min
      Like (kliknutih)
      4103
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Stvarno sam uzivao citajuci ovaj post i saznao od cega si. Znam da smo se mrzili dosta godina,ali mi je drago sto smo na kraju ispali ovakvi. Kao sto si rekao u postu,dva svijeta razlicita i nedamo na svoje s cime se covjek zaista moze ponosit. Bole ti si komad covjeka za mene.
      Nikad necu zaboravit dan kad je ta mrznja pocela a isto tako nikad necu zaboraviti kad je ta mrznja prestala.
      Zivio mi 100 godina brate.
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    3. Like Amel Hamilton, TSC4Life, neymar, Cesar Wolfman se sviđa ovaj post
    4. #3

      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,862
      Teme
      225
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      22 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1424
      Like (dobivenih)
      1770
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od TSC4Life Vidi poruku

      7. Možeš li nas upoznati sa tvojim ljubavnim životom ? Da li si trenutno u vezi, ako da koliko ? Kakvo je tvoje mišljenje o vezama ? Šta je ono što te najviše privlači i obara s nogu ? Da li te ikada neka cura oborila sa nogu ? Ispričaj nam i kako.

      Trenutno sam u vezi, upoznao sam je prije nego sto cu "lec", slala mi je poslije pisma, cigare, neke majice, sto jako cijenim. Ona je zgodnica prava, mladja je od mene, tek 18 godina, al vrlo ozbiljno razmislja, vidim da je zaljubljena u mene, al ja nisam u nju, mada mi se svidja, al nije to ljubav. Ne zelim je ostavit jer je fakat dusa ne bi da je povrijedim, a sad da sam nesretan u vezi, nisam i da smo prijatelji odlicna bi bila prijateljica. Jedna me je samo oborila sa nogu, al sam i ja nju. Isli smo u razred zajedno, zaljubio sam se u nju, bila je fakat lijepa, niska, siske, garava, al prije svega nevjerovatno budalasta i simpaticna. Tako nakon jednog izlaska kad smo se trebali rastat na stanici na Skenderiji ona mi je rekla da "Misli da je zaljubljena u mene" i tako je pocelo, zajedno smo ostali dvije godine, izgubili nevinost zajedno, al ja sam bio bas u ludim godinama tad, ne znam mozda jedno 15 godina, i moje gluposti su prevagnule da zavrsimo vezu. Idalje smo prijatelji jer sam joj obecao da ako se ista desi da cemo ostat prijatelji. Sto se tice mog ukusa, volim niske djevojke, slatke, slicne meni, nekako kad su niske osjecam se zastitnicki. Samo sam jednu imo sto je visa, fakat je ruzan osjecaj haha.

      Bole haveru, ne znam što mi je ovo zapalo za oči, najbolji odgovor haha. Što se tiče svega ostalog, veoma iskreno i oštro.

    5. Like TSC4Life se sviđa ovaj post
    6. #4
      Amel Hamilton avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      5,984
      Teme
      319
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      187 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      3585
      Like (dobivenih)
      3667
      Rep
      Odlični i zanimljivi odgovori brate, hvala što si me spomenuo Drago mi je što si dio TSC familije već duži niz godina !!

    7. Like TSC4Life se sviđa ovaj post
    8. #5
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8582
      Rep
      Pitanje 18 najjace Borise bili smo nenad****va sila na DMu i bas to sto kazes balonje koje smo hvatali svaki treci dan su sad lideri i isti ti mene sad prijavljuju hahahaha

      Vidimo se u Sarajevu od 26. nadam se da cemo popiti kafu
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    9. Like TSC4Life se sviđa ovaj post
    10. #6

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Kad bi vi znali koliko je Borke bio našikan za matrusko slikanje hahahaha.

    11. Like TSC4Life se sviđa ovaj post
    12. #7
      Cesar Wolfman avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Bremen
      Poruke
      386
      Teme
      33
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      17 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      594
      Like (dobivenih)
      685
      Rep
      bole je brat, uvijek bio i uvijek ce bit.
      TSC Legend/TSC since 2009
      HORDE ZLA

    13. #8
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,356
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      268 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1708
      Like (dobivenih)
      4554
      Rep
      Iskren da budem zanimljivi odgovori, realan si momak i delujes pametan ali ovo mi je zaparalo oci

      da te citiram

      " Na kraju uz podrsku prijatelja koji su se takodjer skinuli i podrsku porodice otisao sam potraziti pomoc."

      druze je si ti na pajdu bio pa si se skido ?


      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    14. #9
      Joca_Williams avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Smederevo, Srbija
      Poruke
      1,541
      Teme
      20
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      953
      Like (dobivenih)
      665
      Rep
      Znaci izdominirao si skroz. Ubedljivo najjači lik na CH

    15. #10
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,597
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Odlicni odgovori brute !!
      Za sljedece kolo je nesto novo
      Sljedece kolo je sljedece sedmice i sigurno ce vam se svidjet jer nece biti kao ostala
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •