Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 13
    1. #1
      hAm3 avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      71210
      Poruke
      3,042
      Teme
      110
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      49 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1408
      Like (dobivenih)
      1172
      Rep

      |~ 8. kolo Iskrenih 20 - hAm3 ~|

      1. Za početak nam se predstavi , kako se zoves , koliko godina imas , odakle dolazis , cime se bavis .. ?

      Moje ime je Hamdija , dolazim iz Sarajeva , nedavno sam napunio 18 godina , ljubitelj ljeta , izlazaka , pive , omiljeni fudbalski klub Željezničar i Roma , posao u budućnosti mi je kuhinja u nekom restoranu i ljubav prema metalnim ljubimcima . Igranje igrice po cijeli dan i gubljenje vremena na njima .

      2. Opiši nam svoj ljubavni život. Da li si trenutno u vezi? Kakvo je tvoje opće mišljenje o vezama? Misliš li da su duge veze zdrava stvar u mlađoj raji? Zašto?

      Trenutno sam slobodan i nisam u nekoj vezi . Moje opće mišljenje o vezama je ako je veza iskrena i puna ljubavi to je neka prava veza . Ne ! Zašto bi naprimjer neki klinci u 8 razredu bili baš u toj nekoj dugoj vezi i onda kasnije da on/ona pati zbog tog prekida .

      3. Da li preferiraš izlaske tokom dana ili si noćna ptica? Zašto? Da li više gotiviš nargilhane ili pubovr i kafiće? Nervira li te činjenica da je nargila sve učestalija u gradu gdje živiš? Zašto?

      Trenutno izlazim tokom dana , ali u budućnosti idu noćni izlasci . Pa zbog raje i pića . Pa te Nargile su me privlačile negdje od devetog razreda osnovne do početka drugog razreda srednje škole , i u drugom razredu sam ih izbacio iz mog života , sad odem jednom u 3 mjeseca , a nekada ni jednom , jer nisam više ljubitelj toga ne privlači me više kao što je bilo prije . Najgore mi je kad vidim neku djecu da ono "crijevo" vuču i po društvenim mrežama objavljuju al eto valjda im neće to preći u naviku . Sve se više osjeti dim nargile nego dim ćevapa što je veoma loše .


      4. Koja je tvoja najveća slabost? Da li ste osoba uopće koja ima neke slabosti što se tiće vas? Da li mislite da to neki drugi možda i koriste samo zato što znaju vaše slabosti? Kako karakterizirate te osobe?

      Moju najveću slabost ne mogu navesti jer je ja ne znam . Pa ja mislim da ne , jer zašto bi taj neko bio pored mene i to koristio .


      5. Kada bi imao priliku da se ponovo rodiš, šta bi promenio kod sebe? Da li je to neka sasvim druga osoba? Da li vjerujete u novi život poslije smrti?

      Ne bih ništa jer takav sam kakav sam i uvijek ću biti . Ne vjerujem jer život poslije života na zemlji se dijeli na 2 života Pakao/Džehennem ili Raj/Džennet .



      "Nisam birao datum
      ni mesto rodjenja
      poreklo, ni gene"



      6. Što je to što bi ti mogao/la naučiti od svojih prijatelja (svakog pojedinačno)? Da li ste osoba koja vjeruje svojim prijateljima? Da li vas je nekada Vaš prijatelj izdao? Da li vam se desilo da sa najboljim prijateljem odjednom prestanete komunicirati?

      Naravno da vjerujem jer žasto bi neko bio moj prijatelj ako mu ne bih vjerovao . Nikada jer moja raja nije takva . Ne .




      7. Što bi promijenio/la u svijetu kada bi to bilo moguće?

      Promjenio bih ekonomsko stanje , zdravstveno stanje i međuljudske odnose jer u svijetu vlada tolika mržnja među ljudima da je to teško opisati jer odrastamo u regiji sa puno mržnje koje se prenose putem medija , raznih portala i slično .




      8. Pošto si nedavno postao punoljetan ispričaj nam svoj najluđi trenutak iz djetinjstva koji nikada nećeš zaboraviti.

      Pa bilo je dosta tih "ludih" trenutaka ali trenutno se ne mogu sjetiti nijedne i kroz godine ću ih se sjetiti .



      9. Kako se nosite sa stresom povezanim s radom i navedite primjer neke ekstremne situacije koja Vam se dogodila? Jeste li osoba koja izvršava svoje poslove sve u roku ili ostavljate kada mognete da uradite? Vjerujete li da je važnije raditi brzo ili obaviti posao ispravno?

      Pa trenutno tog stresa nemam jer ne radim pa na to podpitanje ne mogu dati odgovor . "Što možeš za danas , ne ostavljaj za sutra " vodim se po toj izreci , a ako imam baš puno posla onda razlažem na 2 dana . Obaviti posao ispravno naravno . "Work smarter not harder"



      10. Da li ste ikada imali šansu putovati avionom ? Na koje mjesto ste išli ? Da li vam je to bio prvi let ? Da li si osjecao neki strah ? Ukoliko nisi nikad putovao mozes li nam reci koji je razlog tome .

      Putovati avionom nisam imao priliku jer nisam imao potrebe da putujem s avionom , jer toliko daleko u svijet nisam išao . A dozu straha bi sigurno osjećao , ali naravno probao bih putovati .



      IG


      11. Šta misliš o trenutnom RP staff teamu? Misliš li da je staff team jednako bitan kao i sama skripta? Kakvo je tvoje mišljenje o kaznama na serveru? Da li bi volio dobiti priliku i u RP staffu i misliš li da bi se dobrim pokazao i daleko dogurao?


      Pa kompletan RP staff team je kvalitetan ali često zanemarljuju "/Report" ili odgovor na "/askq" napišu "Poštovani /Report" a /askq koristi da admini i gsovi odgovore naravno ako gsova nema i ako je nešto baš za admine . Naravno da je staff i skripta bitna jer skripta zadržava igrače, a staff team pomaže novim igračima te je na usluzi igračima koji su tu malo duže i kažnjavaju čitere i slične osobe. Za sada kazne su tu i tamo , neke bi se trebale povisiti neke smanjiti al sve u svoje vrijeme . Da dobio sam bio sam GS lvl 1 - 1 dan i da sam ostao sigurno bih daleko dogurao al šta je tu je .

      12. Upoznat si sa novim RP modom. Reci nam tvoje mišljenje o njemu? Da li je ovo jedan od jačih modova koje je ova zajednica vidjela? Šta bi promjenio na njemu? Zašto? Kada bi se napravio mod za FR slične ili iste kvalitete, misliš li da bi ga uspio vratiti na stari put?

      RP mod je dosta kvalitetan i zanimljiv jer da nije ne bi brojao dnevno cca 170 igrača . Pa tu je negdje u vrhu sa ostalim modovima na ovoj zajednici . Promijenio bih sistem teritorija . Nije zanimljivo stajati na jednom mjestu i čekati da te neko s autom pokupi s tog mjesta i da se prekine zauzimanje . Mod za FR se može uzeti bilo koji samo da je kvalitetan i da ima wara i par dm mapa , jer igrači na FR su upravo zbog toga dolazili i zbog bandi koji su bili na serveru .




      13. Koja je vaša omiljena banda/mafija/organizacija? Da li ste negdje možda željeli da budete lider? Po vašem mišljenju koja banda/mafija/organizacija je najbolja ako mislimo na uzor, aktivnost i skill igrača u njoj?

      Omiljene bande/mafije/organizacije su ETL i LCN . Da LSPD jer u zadnje vrijeme RPa mi se baš , a ne bih volio otići u bande jer me ne privlaći . Pa trenutno po svim tim segmentima variraju TSC/GSF i LCN/Y i naravno svako će reči da je orga u kojoj je on . I tako ću ja reči LCN jer ne bih volio da iznevjerim Begića ili Krznu (hahah) .



      14. Kakvo je vaše mišljenje o CH Timovima? Da li je isto kao i prije što su postojali ili je danas sasvim drugačije? Možete li nam opisati trenutni rad u CH Timovima a posebno Interview Team pošto vidimo da ste u tom timu? Da li bi se pronašao kao voditelj tog tima?

      Svaki aktivni tim na CH radi svoj posao za koji je i zadužen . Trebalo bi još aktivirati YT team i radio team(možda) ali sve je manje igrača koji bi ušli u YT team i onih koji znaju praviti filmove i ostalo . Svaki član radi svoj posao što je i važno da bi se doprinjelo zajednici . U ITu svi radimo koliko možemo svako završava svoj zadatak u datom roku ne bitno da li to bili članci ili pitanja . Voditeljsku poziciju IT bih prihvatio i dobro bi se pronašao kao voditelj ITa .




      15. Da li misliš da je ekipa u ETLu sastavljena od istinski dobrih ljudi ili djeliš mišljenje ostatka servera? Da li misliš da su uvijek pogrešno prozivani za cheat? Objasni nam situaciju koja je vladala u toj organizaciji. Da li ti je bilo ugodno u toj ekipi?

      Svi u ETLu smo bili prijatelji i ostali koji su dolazili bili su u extra odnosima sa ostatkom ETLa i mogu reči da smo svi bili jedna "porodica" , a mišljenje ostatka servera me ne zanimaju . Priznat ču da smo u nekim situacijama bili krivo optuženi, a u nekima ne . Situacija u ETLu je bila veoma odlična svi smo se družili non stop preko skypa igrali warove zajedno i uz njih sam počeo igrati warove . Da mi nije bilo ugodno u ETLu otišao bih prvog dana i ne bih imao kontakte sa ownerima i ostalim članovima .





      16. Spomenuo si HoC... Da li si bio tamo kada je bilo zlatno doba HoCa? Sjećaš li se Zero familije? Misliš li da je u vrijeme kada si ti bio dio HoCa, isti bio jedna od najjačih, ako ne i najjača privatna orga? Zašto?


      Zlatno doba HoCa ne znam kad je bilo te ne mogu reči da sam tada bio u HoCu . Zero familiju ne znam i ne sjećam se . U HoCu sam bio 2012 godine i tada sam imao 11 godina dolazio sam samo na treninge i sastanke war teško koji da sam odigrao . I tako da nisam ni znao da je privatna .



      17. Pošto si nam spomenuo Adu,opiši nam ga u par riječi. Misliš li da je on najviše zaslužan za tvoje pojavljivanje na FRu? Nakon toga si ušao u staff. Kakva je ekipa u staffu bila? Ko te najviše nervirao? Da li misliš da si se dobro snašao u ulozi 1337 admina?


      Ado jedna teška ljudina imao sam priliku da ga upoznam u RL i on je zadužen za moj ostanak u DBu , drago mi je što sam ga dobio u Iskrenih 20 nakon 8 kola . Za moje pojavljivanje na FRu zadužen je Vaso on me doveo na FR kao i u ETL . U staff sam ušao nakon možda godinu malo manje . Ekipa je odlična svi su se zezali pogotovo na naš /G chat , kao zovne te i onda kasnije kaže "kc" ma daj hah . Niko . Snašao jesam ali eto vidite da sam ja dobio admina krajem 2018 godine kad su tu bili sve stari igrači i nije bilo puno posla orgaš war i tjt , a da sam prije dobio admina tamo 2015 bilo bi sigurno posla banana , aree i to , jer tada je bilo novih igrača . I definitvno bi se trebali naći 2 skriptera za DM i FR da ih vrate tek toliko da su tu .






      18. Da li ste nekada bili banovani ili protjerani sa nekog od CH servera? Možete li nam opisati vaš 1. BAN na ovoj zajednici i da li ste bas zaslužili taj BAN?

      Banovan sam samo na RPu 2 puta , protjeran nikada . Prvi ban mi je dao Nikola zbog parkiranja vozila kod kolodvora jbga dijete šta češ nisam imao forum i tako da mi je otišao acc , perrenial faggio i bmx ja mislim , a da li sam ga zaslužio ne znam nisam jednostavno stigao pomaknuti vozila i ban .




      19. Osim što si igrao na FR i RP kakve je utiske na tebe ostavio DM server ? Da li si uopste igrao DM server ? Ako nisi zasto nikad nisi zapoceo igru na njemu ? Ako si igrao koji su ti bili nickovi , koja si orga bio i sta si postigao na tom serveru ?


      DM server me nikada nije privlačio . Ulazio sam čisto par puta kada je moj rođak Vaso dobio gsa . Nick hAm3 a orga ne znam da li sam u nekoj orgi bio .



      20 I za kraj , kada bi dobio voditelja cjelokupne CH zajednice šta bi izmjenio , bili to bio skripter , staff ili nesto trece ? Kako bi se snasao na toj poziciji ?


      Voditelja cijele CH zajednice ne bih poželio da budem jer jednostavno ne da mi se sve voditi i nemam volje , a kada bih ga dobio , prvo bih ispitao rad skriptera i staffa i onda bih tek odlučio , a u ovom slučaju oni rade dobar posao .





      I za kraj hvala svim glasačima koji su glasali kroz svih ovih 8 kola kako za mene tako i za druge takmičare , hvala mojim kolegama iz ITa na postavljenim pitanjima .


      Posljednje uređivanje od hAm3 : 09-01-19 at 15:30
      × RP × SB LEGEND × ADMIN ×

      × FR × DB LEGEND × 1337 ×

    2. Like Matthew, aarnelz, Caka, Player123, Daenerys, Y a v u z z' se sviđa ovaj post
    3. #2
      marshmello avatar
      Plodan
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      21000
      Poruke
      3,119
      Teme
      221
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      41 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      981
      Like (dobivenih)
      1758
      Rep
      Hama steta sto nije bilo pitanje o Mirzi
      Odlicni odgovori
      Samo kreni, rasti i cvitaj

    4. Like hAm3, Dominic Black se sviđa ovaj post
    5. #3

      Datum pristupanja
      Jan 2015
      Lokacija
      Stuttgart, Deutschland
      Poruke
      134
      Teme
      21
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      99
      Like (dobivenih)
      61
      Rep
      Ne sikiraj se hame sredit cu ti ja onu picku sta je bila sa tobom na TSu, podjeli sa drugovima
      ( Zene nemojte se uvrijediti to nije moje misljenje, to sam samo napisao da ispadne nesto komicno iz ovoga svega sto zapravo u sustini nije ali neki ljudi ce to shvatiti kao komediju, i tu se povlaci ta linija naseg mentaliteta.)

    6. Like hAm3 se sviđa ovaj post
    7. #4
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,597
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      To hame moj , kupicemo ti gajbu jednu da zalijes
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    8. Like hAm3 se sviđa ovaj post
    9. #5
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8582
      Rep
      Font i boje u kojem si postavio svoje odgovore su bolni za gledati, nisam procitao nijedno pitanje osim sedamnaestog vezano za @North; istina, vecu ljudinu od njega neces upoznati, samo sto eto ljudi ne shvataju neke stvari.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    10. Like hAm3 se sviđa ovaj post
    11. #6

      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,862
      Teme
      225
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      22 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1424
      Like (dobivenih)
      1770
      Rep
      Hame osoba, koja ima 18, a stekneš dojam da ima 25, mnogo dobar dečko, a i hoće pomoći. DB ekipa na FRu je uvijek bila dobra, a posebice North i onaj drugi lider, uvijek dadnu šansu. Sviđa mi se način odgovaranja, nisi površan, samo da si malo ugodio font, oči su me zabolile . Pozdrav za raju iz Sarajeva.

    12. Like hAm3 se sviđa ovaj post
    13. #7
      Dominic Black avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      STARI GRAD
      Poruke
      394
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      13 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      468
      Like (dobivenih)
      392
      Rep
      mozel mirza jedan intervju za raju

    14. Like hAm3, marshmello, Nije dostupno se sviđa ovaj post
    15. #8
      Filipovski avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Zenica
      Poruke
      5,278
      Teme
      302
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      614
      Like (dobivenih)
      2354
      Rep
      Legendo dobri odgovori steta sto pola nisam procitao,ali vjerujem u tebe haha

    16. Like hAm3 se sviđa ovaj post
    17. #9
      Y a v u z z' avatar
      Vjera je stvar srca,a domovina
      stvar duše.
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina Cazin
      Poruke
      3,981
      Teme
      203
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      1199
      Like (dobivenih)
      1404
      Rep
      Veliko hvala za post Hamdija,zanimljivo rijetko kad sve procitam ,gajba je zasluzena i tu gajbu obavezno pij navecer dan ne valja *

      * | Ertugrul Yavuzz | ex: Esmir Civic a.k.a El Fatih' | *

    18. Like hAm3 se sviđa ovaj post
    19. #10
      marjo avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Poruke
      5,877
      Teme
      382
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2653
      Like (dobivenih)
      2053
      Rep
      Pitanja ko pitanja, vecinom su ista, a sto se tice odgovora, okej su, vjerujem da su iskreni. Citao sam samo vezano za rl, posto nisam nista o tebi ovako znao nesto vise, a za ig me ni ne zanima

      Uživaj

    20. Like hAm3 se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •