Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6
    1. #1
      Ricardo Ricci avatar
      TSC institucija
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Sep 2008
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,934
      Teme
      319
      CHB
      64
      Spomenut(a)
      238 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      4617
      Like (dobivenih)
      2721
      Rep

      |~ 5. kolo Iskrenih 20 - Ricci ~|

      1. Predstavite nam se?

      Zovem se Rijad, imam 19 godina. Iz Sarajeva. U slobodno vrijeme idem u teretanu ,a ako nije to onda je košarka na repertoaru koju sam trenirao do prije par mjeseci. Veliki sam car & tattoo enthusiast.


      2. Šta radiš inace? Studiraš, ideš u školu, radiš negde?

      Još uvijek srednja škola. Srednja Elektrotehnička, smjer informatika i programiranje. Naravno, razmišljam da nastavim tim putem na ETFu. Radim povremeno, obično je ili web dizajn ili nešto vezano za photoshop.


      3. Kako provodiš slobodno vrijme? Možda se baviš nekim sportom?

      Naveo sam gore stvari na koje potrošim slobodno vrijeme. Već duži period me igrice odbijaju jer ne vidim toliku poentu u njima. Polahko mi postaju čisto gubljenje vremena, pa sam to srećom promjenio na gledanje tutorial vezano za ostale programske jezike, te stvari vezane za IT sektor. Što se sporta tiče samo teretana i košarka kad se staro društvo okupi na basketu i vjerujte da ništa od toga nije ljepše.


      4. Imas li djevojku?

      Toga vazda, ali ne djevojke kao veza. Skoro sam bio u jednoj dužoj vezi koja je trajala godinu i osam mjeseci. Nije to nešto što je potrebno u ovim godinama. Srećom, ohladio sam se tokom veze tako da nije bilo previše problema nakon veze. Naravno, sve je to lijepo, duga veza, sve uredu, volite se itd itd... ali najrahatniji ste i najsretniji kada imate svu slobodu te se ne vežete ili niste vezani ni za šta. Djevojku kao djevojku ne, ali cura kao "nisam za vezu ,ali mi ništa ne fali" da.


      5. Šapni nam nešto o sebi što niko ne zna!

      Pah, nije da niko ne zna ali je većina tu sigurno. Uglavnom, veliki sam fan tetovaža. Ogroman. I imam tetovažu ,te planiram do kraja sljedeće godine uradit minimalno pola sleeve lijeve ruke. Inače, trenutno imam samo jednu a to je dijamant na unutrašnjem dijelu nadlaktice odmah iznad lakta. Za ove koji se više razumiju linework je u pitanju. Planiram završiti podlakticu čitavu bar do augusta, u najgorem slučaju do kraja sljedeće godine. Savjet za sve Sarajlije koji razmišljaju o istome: Mustre i Šare ,sigurno se nećete zeznuti. Jeste da je malo skuplje ,ali sa razlogom je sve.


      6. Ko su ti omiljene poznate licnosti i zašto baš oni?

      Billie Eilish sigurno. Pratim je već odavno vjerovatno što je mlada ušla u to sve I htio sam da vidim čisto kako neko reaguje na sve te stvari koje uspijeh donosi. Slučajno ili ne, ona je to bila I što sam više stvari pratio koje su vezane oko nje, sve više i više mi se ''sviđala'' kao ta neka poznata ličnost. Još mi se haos svidjela njena muzika ,tako da ono... win win situation.


      7. Koji je tvoj hobi?

      Da se ne ponavljam, pomenut ću neki koji sam do sad 1 pomenuo a to su automobili. O njima mogu pričat danima, pogotovo o VW Golfovima. Okružen sam njima i vlasnik sam jednog (Mk 5). Nažalost sam se malo previše igrao te je potrošnja došla i do 16 litara pa ga skroz slabo vozim. Sljedeće godine ga prodajem pa ću vjerovatno radit project Honde CRX. No rano je još o tome.



      8. Da li ste ikada razmišljali o odlasku iz države u kojoj živite, ako jeste zašto?

      Jesam, što više izvukao sam studentsku vizu za UT univerzitet u Grazu. Međutim, ne znam njemački jezik. Bukvalno se ne znam ni predstavit ,a kroz čitav život me engleski i francuski prate. Malo je vremena ostalo za taj c1 tako da čisto sumnjam da ću studirati tamo.


      9. Sta preporucujes danasnjim generacijama koji faks je najbolja opcija?

      Prva I osnovna stvar jeste da faks nije tolika svetinja kolika se čini, naravno da se to treba i mora završit, de se treba truditi i sve uložiti u tu diplomu, ali ne treba nikoga bit strah bilo čega. Druga stvar jeste to da ne trebate slušati ama baš nikakvu tiraniju, slušajte sami sebe jer džaba vama svi univerziteti iz medicine I sve te diplome, 20 listova CVa ako se vi ne radujete ponedeljku. Stoga, nema najboljeg faksa kao jedinke, već ima samo najbolji faks ZA nekoga. Radite što volite, znam jednu osobu koja sada radi kao QA programer ,a zvanje mu je Hodža. Toliko je pokušavao da nađe neki posao u okviru islamse zajednice (SA FAKSOM) a nije uspio. QA programiranje je počeo učiti bukvalno jer nije imao drugog načina da sastavi kraj sa krajem jer je imao porodicu kući. Danas je jedan od glavnih ljudi u firmi Ministry of programming.


      10. Planovi za buduncnost?

      Da nastavim da radim ovo što volim. Završim faks na vrijeme te da se snađem u našoj državi, upadnem u neku dobru IT firmu sa još boljim ljudima oko sebe i uživam u svim svojim hobijima znajući da ta firma podržava sve što radiš. Naći neku osobu koja će mi promjenit mišljenje o vezama i uživat i bit zahvalan na svakom trenutku.

      IG

      11. Kada i kako si usao u TSC ? tvoji utisci o clanovima kroz cijelo vrijeme provedeno?

      U TSC sam ušao 2013, a priča o ulasku... Šećer sam dobio zbog toga. Naravno, gledao sam bande po forumu i TSC mi se nekako najviše svidio, ali po mom belaju bili su puni. Sačekam ja lidera IG I zovem da me testa. Naravno, nije me lider testao nego Fred Bentley. Taj momak je mene 3 puta oborio, prva 2 puta je na isti način, MG+PG u /me komandi, a drugi put sam pao zbog VSa. No srećom sam na kraju ušao I evo nas u 2018, still TSC. A što se tiče članova... Kad bih ti krenuo pričati ,ne bih do sutra. OG članovi i legende, najbolja stvar TSCa je to što je svaka legenda do sad istinska legenda. Arnela sam upoznao u RLu I već smo par puta izašli. Odličan momak. Ima tu još par njih koje bih volio upoznati u RL I nadam se da ću imat prilike. Uglavnom ,TSC je fakat dosta uticao na mene koliko god to ludo zvuči i svi članovi koji su vrijedni spominjanja stvarno jesu dio neke virtuelne porodice iza koje ću uvijek stajat.


      12. Kroz čitavo vremene provedeno u TSCu i toliko povrataka u TSC misliš li da si zaslužio legendu TSCa ?

      Iskreno, zar se ja pitam ? Naravno da bih volio biti na tom spisku, ali ne igram za to. Ne razmišljam o tome uopšte. Igram zbog ekipe koja je tu I koja se skroz malo promjenila od 2014. Stvarno su odlični momci te da nije njih u TSCu vjerovatno ni ja ne bih sad bio na CH, kamo li u TSCu.


      13. Da li nam možeš ispričati svoj najupečatljiviji detalj sa servera ?

      Najupečatljiviji dio kojeg ću se uvijek sjećati jeste kada sam za zimski raspust 2014 godine bio 107 sati online u jednoj sedmici. Naravno, bio sam TSC a to je meni bila treća ili četvrta sedmica u TSCu. Nadao sam se ranku havarija, znači 14 godina i uživljen u SAMP drama, da vam ne pričam koliko sam još tad TSC doživljavao... Kad Amina nije lider i nemamo niti jednog aktivnog lidera da mi može dat rank. Prvi put da sastanka nije bilo. Ja sam toliko bio razočaran da nije humano. Neko je zvao Anela Bonda IG ,lik je sebi dao lidera i dao mi rank 2. Imao sam tu sliku još do 2016 ,ali mi je crk'o stari komp. Uglavnom to je stvar koju ću zasigurno zadnju zaboraviti sa ovog servera.


      14. Zašto si napustio GameSage poziciju na Jocinom trenutnom modu kada si bio već blizu admina? I da li igraš isto kao kada si bio GS?

      Ne možeš ti bit GS I TSC nikako. Previše spamma ,previše akcije i svega. Bukvalno svi spremaju napad ili nešto ,a ti u tome ne možeš da učestvuješ. SAMP onda polahko postaje obaveza a realno nije vrijedna toga. Još plus da mi nude admina 1337 ,prije bih TSC izabrao. Ne igram isto kao prije, igram puno opuštenije, bez bilo kakve ironije ,sarkazma i hejta na /g chat na račun TSCa.



      15. Ako već toliko voliš i hvališ TSC-a kao što se može vidjeti iz biografije, zašto si bio uopće prvo GSF pa onda TSC? I da li si znao da te 2 bande imaju problema kao i u singleplayeru tako i na CH?

      Nisam znao da je TSC uopšte na serveru, msm znao sam ali nisam znao ko su. Moj RL najbolji jaran je GSFovac žešći, on me I doveo na CH a I danas je ta ista osoba lider GSFa, Kendrick Towns. Naravno da ću sa njim igrat. Govorio je da je to banda najvećeg standarda te je htio da RPamo I te zezancije. Međutim, u GSFu smo shvatili da nas iste stvari ne privlače te smo se često znali svađati oko ''nonRP'' teme.


      16. Da li si ostvario sve svoje ciljeve na CH? Da li žališ za nekom pozicijom? Misliš li za sebe da bi se dobro snašao u Forum staffu?

      Nisu, nije se ostvario Forum Staff. To mi je jedina želja već duže vrijeme. Iskreno ,ne žalim ni za jednom pozicijom, što više žalim što sam bio nešto od staffa u nekim dijelovima. Za sebe mislim da bih se snašao u tom poslu jer volim moderator poslove. Volim pedantnost a znam da sam neko na koga se može osloniti.


      17. Reci nam po tebi največe i najdraže iskustvo i dostignuće na CH? Ispričaj nam malo o tome ?

      Ne znam da li će ovo zvučati glupo, ali najveće dostignuće i ubjedljivo najdraže, po meni jeste baš taj TSC. Drago mi je što sam ostao lojalan toj nekoj priči i ekipi koja je I dan danas tu. Najveće dostignuće mi je što mi piše Hustla' pored imena i što sa nekim ljudima možeš ostat do kasno navečer IG I pričati komotno o 2013/2014/2015 godinama, a svi da znaju o kome tačno i o čemu se priča.


      18. Da li igraš na CH samo radi društva koje je tu ostalo ili pak zbog zabave? Tvoje mišljenje o modu? Šta misliš da li je bitan mod za uspjeh na samp sceni?

      Iskren da budem, da. Igram samo zbog aktivnog starog društva u TSCu jer mi je sama nostalgija pričat na /f chat, kamo li nešto drugo. Mod kao mod je odličan. Sviđa mi se tonu ideja i uveli su toliko novih zabavnih stvari koje su odlične i svaka čast Riveri, momak je razbijo ovim modom. Naravno da je bitan na SAMP sceni, mod I staff su krucijalna stvar za plasiranje ovog servera, a mod je odličan... Staff je bio diskutabilan, no srećom uzeli su par momaka te se realno vidi unapređen broj igrača na serveru. Samo polahko ,punom parom i siguran sam da može biti 200+ regularno.


      19. Sta bi promijenio na RP modu da mozes i zasto ?

      Uveo bih samo stare bombe, previše je posla oko ovih novih. Previše posla a mala eksplozija ,pa se realno ne isplati. Još + nostalgija vuče za onim starijim. I popravio bih bug sa grafitima, ona 2 koja su zbugana me toliko iritiraju da nije normalno.


      20. Za kraj intervjua koju poruku zelis da porucis svim clanovima Croherze zajednice?

      Nadam se da nisu bili dosadni odgovori te da ste iole uživali čitajući ovo. Uživajte u igranju i nemojte se previše uživiti da se nervirate oko ovoga, na kraju dana samp je samo igrica i nerviranje ,psovanje i ostale zezancije nisu vrijedne toga. Samo više fokusa i sve rega.

      Lijep pozdrav,
      Ricci.
      Posljednje uređivanje od Ricardo Ricci : 06-12-18 at 21:08
      | Ricardo Ricci | Ex. RP & DM GameSage | Terror Squad Crew legend |


      | Ricci | Ex. GMOD | Ex. PM Voditelj | Ex. HipHop Master, FA voditelj ,Promoter team |

    2. #2
      Kendrick Towns avatar
      Dođi ko nekad da ne sazna
      neko
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Lokacija
      GANTON
      Poruke
      2,066
      Teme
      144
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      33 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      17 min
      Like (kliknutih)
      2545
      Like (dobivenih)
      1027
      Rep
      To Ricci brate, znao si ovo vazda pisati, samo su loša pitanja, previše se ponavljaju i loše ti ove TSC boje
      | Kendrick Towns | GSF Legend | TOP O.G |

      | Ex. RP Admin, GameSage & GameMod | Grove Street Family since 15.4.2015. |

    3. Like Ricardo Ricci, Amel Hamilton se sviđa ovaj post
    4. #3
      Kuper avatar
      Freed from desire nananana
       
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      3,339
      Teme
      169
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      45 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1364
      Like (dobivenih)
      799
      Rep
      Rici svaka cast na odgovorima.

      PRODAJEM CHB

    5. Like Ricardo Ricci se sviđa ovaj post
    6. #4
      Tony Rogers avatar
      !
       
      Snazno
       
      Datum pristupanja
      Aug 2015
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      4,125
      Teme
      554
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      30 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      4255
      Like (dobivenih)
      1159
      Rep
      Ricci braoo
      Terror Squad Crew Lider







    7. Like Ricardo Ricci se sviđa ovaj post
    8. #5
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8582
      Rep
      Flexin' on these niggas.

      Lepi odgovori, vidimo se uskoro Rijade u SA.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    9. Like Ricardo Ricci se sviđa ovaj post
    10. #6
      Amel Hamilton avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      5,984
      Teme
      319
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      187 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      3585
      Like (dobivenih)
      3667
      Rep
      Zanimljiviji odgovori, sviđa mi se tvoj pogled na život i to što si dio nas TSCa već duže vrijeme I preporučujem ti da što prije počneš njemački učiti

    11. Like Ricardo Ricci se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •