Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 14
    1. #1
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep

      |~ 4. kolo Iskrenih 20 - Samurai ~|

      1. Za početak nam se prvo predstavi, kako se zoves , odakle dolazis,cime se bavis ..?

      - Moje ime je Marcel, dolazim iz Rijeke, Kroejša, radim kao grafički dizajner (hvala CH) u jednoj manjoj firmi.

      2. Reci nam kako provodiš svoje slobodno vrijeme? Imaš li hobije? Dali se većinu dana posvećuješ Croherzu?

      - Nemam baš neki hobi kojem sam posvećen, pa se volim baviti svime i svačime za čime već dobijem želju, možda jedina konstanta godinama što volim jest gledanje filmova i u manjoj mjeri serija, a u zadnje vrijeme i slikam, prije toga bili su izleti u prirodu no morao sam naći nešto novo kako je zahladilo, haha. Teško da mogu reći da većinu dana provodim na CH jer jedva da ulazim i na par minuta dnevno hahaha, ovo pitanje bi imalo potvrdan odgovor da je postavljeno pred nekoliko godina, no sad je to vrlo daleko od realnosti.

      3. Baviš li se kojim sportom? Koji sport najviše pratiš?

      - Ne bavim se već dosta dugo ničim sportskim, barem ne redovno, a što se praćenja tiče, pratim nogomet, posebno svoj dragi Arsenal.

      4. Kakav je zivot u Hrvatskoj ? Da li mislis ostajat u Hrvatskoj ili ipak otici negdje u inozemstvu ? Zasto?

      - Evo ide, gura se haha, razlikuje se od osobe do osobe naravno, kao i svuda, ja se požaliti srećom ne mogu. No, uvijek može i bolje, da li je moja budućnost negdje vani, ne bih sad znao iskreno, vrijeme će pokazati, ja se nadam da jest, nisam baš neki patriota, a zašto ne iskoristiti eventualnu priliku za boljim životom.

      5. Kakve planove imas za buducnost? Da li planiras osnivati porodicu ili mislis da je prerano za to? Da li ces pamtiti nekog sa CroHerze, i da li ima ljudi koje bi izdvojio kao tebi najblize na ovoj zajednici?

      - Nisam čovjek od planova, barem ne takvih velikih, više pustim da sve ide svojim tokom. Za obitelj mi je malo prerano, ima vremena za to još dosta. Pošto sam tu proveo veoma dug period, kroz moj boravak na CH prošli su brojni ljudi koji su mi ostali u dobrom sjećanju, da nabrajam koga sve pamtim ne biste do preksutra sve pročitali, a također teško mi je i izdvojiti određeni broj ljudi, istina neki su mi u puno boljem i jasnijem sjećanju ostali, s nekima razgovaram čak i danas, ali ne mogu izdvajati ovako ljude, takoreći rangirati ih, svi koje pamtim znaju tko su jer s njima dijelim te neke uspomene sa servera i foruma.

      6. Tvoje mišljenje o Donald Trump-u? Kako komentarišeš po što je današnji predsjednik Amerike bio u rijalitiju?

      - Ne zanima me to baš toliko, američki predsjednik - američka posla, ne baziram svoje mišljenje prema populističkim medijskim člancima, tako da nemam automatsko loše mišljenje o njemu čisto zato što je to kul i popularno, slažem se s nekim njegovim stavovima, s nekim drugima se ne slažem i tako. To što je bio u realityju ne vidim zašto je bitan faktor, u pozadini mnogi političari rade mnogo gore stvari koje se ne znaju, bio je i Schwarzenegger filmska i bodybuilding zvijezda pa je godinama bio guverner Kalifornije, to nisu stvari koje određuju čovjeka u svakom drugom aspektu njegovog života, za Trumpa bitnija je informacija da je on uspješan biznismen nego medijska zvijezda, mada mu je i to pomoglo dosta u biznisu.

      7. Da li čitaš stripove ?Mozes li nam reci koji su to ? Znamo da su staromodni ali su ipak neki zanimljivi. Ukoliko ne citas ili nisi citao reci zasto nisi ?

      - Ne čitam, ne znam zašto, jednostavno nije to nešto što me ikad zanimalo, jedino što mi je ikad došlo pod ruke su tatini Zagorovi stripovi kada sam bio klinac, koje sam više bojao nego čitao, to je jedino što mi je bilo zanimljivo u njima, što mogu poslužiti kao slikovnica haha.

      8. Bavis li se nekim tipom programiranja? Ako ne da li se razumijes u neki programski jezik?

      - Nemam tu baš nešto puno za pisati, odgovori su ne i ne. Nekad mi bude žao zbog toga, ali opet i nije baš toliko jer da me je zanimalo, naučio bih.

      9. Kako stojite sa ljubavnim odnosom? Da li vas je nekada "ljubav vašeg života" razočarala? i kako se ponašate u vezi?

      - U sretnoj i dugoj vezi sam, sve je super, ne mogu se požaliti haha. Pošto je i nakon dugo vremena i dalje sretno, očito da nismo jedno drugo razočarali hahaha.

      10. Da imate jednu želju koja bi to bila? Šta ste željeli biti kada ste bili dijete?

      - Zaželio bih neograničen broj želja hahaha. Ako to ne može, a ne znam teško pitanje, glupo mi je reći novac, sreća zdravlje i te ostale neke klasične gluposti jer ionako pričamo hipotetski, eto recimo zaželio bih da sam profesionalni nogometaš svjetske klase, to bi bilo zabavno. Što se drugog dijela pitanja tiče, mah mali ja je bio glup pa je htio biti profesor matematike, onda su mu se pojavila slova u matematici pa je završio na popravnom ispitu u 2. srednje i proklinjao se kako sam glup bio da sam tako nešto htio haha.

      11. Daleko si ''dogurao'' u staffu na RP serveru. Kako si došao do te pozicije, i što te je najviše privuklo na RP-u? Kome si najviše zahvalan što se tiče tvog napretka tamo?

      - Kud pitanje za RP, barem da je forum ili DM da mogu pričati o nekim zasluženijim pozicijama hahaha, dobro da sam bio GS ili admin 2009. ili 2010. to bih mogao reći da je zasluženo, no kad sam ja dobivao pozicije po RPu kasnije (toliko mi je bitno bilo da ne znam ni kad sam prvi put dobio admina, čak ni godine se ne sjećam ahahaha, niti koliko puta sam dobivao), to sam dobivao više zbog mojeg rada na forumu i tako, ne kao super aktivan odličan RP igrač, već zbog toga što je bilo kao "aha znamo da si ti pouzdan tip jer si se dokazao stoput u brojnim drugim stvarima, dobro bi nam došao i na RPu, znamo da ti se može vjerovati". No ok, jednom sam čak krenuo i od GSa, bio čak i admin lvl 2 pa 3 i onda valja head haha, čak su mi pratili i aktivnost koju sam morao ispunjavati, trudio sam se biti što više korektan kada mi je već tako nešto povjereno makar ne znam koliko mogu reći da sam to u toj situaciji na RP serveru više "zaslužio" od neke druge osobe. Naravno razumijem kako zna biti teško povjeriti nekoj osobi određenu poziciju koja toj osobi daje određenu količinu moći jer ako nekog ne poznaješ, bojiš se da će ta osoba loše iskoristiti svoju poziciju, pa zna biti lakši izbor povjeriti to osobi koju već znaš, makar ne bio on aktivan kao netko drugi. I sam sam bio u takvoj situaciji kao vjerovatno i svatko tko je odlučivao o tome, nije lako i možda nije skroz fer, ali nadam se da svi razumiju zašto. Nikola je bio voditelj, to sam siguran, makar ne znam da li mi je baš on dao admina, ili netko drugi. Zašto sam otišao, vjv zbog toga što je meni RP dosadio od 2010., na stranu kakav je koji mod bio po kvaliteti, jednostavno sam više tip za DM. Kako su pravila postajala stroža i opširnija, ja sam se više udaljavao od RPa. Svaka moja RP avantura nakon 2010. bila je zbog ekipe, ne zbog moda. Ne sjećam se stvarno kako je došlo do toga da sam postao admin, tako da ne znam kome sam zahvalan za to haha.

      12. Dugo si na CH, jesi ikada donirao za forum, ili za igricu? Koliko si donirao ako jesi, i što si uzeo sa tom donacijom? Koji je bio razlog što te navelo da doniraš? Ili ako nikada nisi zašto nikad nisi donirao? Tvoje mišljenje o donacijama?

      - Donirao sam, bolje rečeno kupio sam CH majicu 2009.-e ili 2010.-e kad su se već prodavale, ne sjećam se koliko je koštala, mislim da je otprilike malo više od 10€ s uračunatom poštarinom. Donacije su veoma bitne za daljni rad bilo čega i poštujem ljude koji mogu izdvojiti za nešto što vole jer pomažu tako i svima onima koji ne doniraju da mogu nastaviti igrati.

      13. Opiši nam svoj dolazak na Admina na RP serveru. Ko je bio voditelj u to vrijeme? Dali mislis da si zasluzio? Zašto si otišao sa admina?

      Dobar dio odgovora na ovo sam već dao malo iznad, ne sjećam se baš kako, Nikola je bio voditelj, zasluga veoma nategnuta hahaha, otišao zbog dosade.

      14. Šta misliš o sadašnjem voditelju Croherze? Dali misliš da će novi RP mod biti još uspješniji ? Reci nam malo više o tome.

      - Ah kako da kažem malo više o tome haha, nemam baš neko mišljenje o njemu jer ga ne poznajem baš, sjećam ga se iz admin tima, ali nismo baš bili u nekoj komunikaciji tolikoj niti prije niti sada pa da ga poznajem bolje, uglavnom nemam ništa protiv njega i drago mi je vidjeti da netko želi da ovo i dalje postoji i funkcionira, poštujem trud. Nijedan mod neće biti uspješniji od onih starih, odavno to više nije radi kvalitete već zbog vremena, zastarjela igrica i iskreno, zastarjela zajednica koja nikako da se uspije okrenuti nečem novom, mada to je odgovor na neko drugo pitanje.

      15. Da li si nekada bio voditelj nekog tima na CroHerzi ili eventualno glavni za GS/Admin Tim ?

      - Bio sam voditelj toliko timova na CH da mi ih se neda ni nabrajati hahaha, lakše bi bilo ono što nisam ispisati. Odnosi se to i na stvari vezane za forum i ostale stvari na webu, a i servere.

      16.Objasni nam taj osjecaj kada si dobio Crvenog na forumu , jeli ti to bio krajni cilj na citavoj zajednici i jesi li se obradovao?

      - To je definitivno bio moj ultimativni cilj s obzirom na moju ljubav prema forumu, no za razliku od GMODa ili SMODa, za admina nije bilo toliko uzbuđenje, mislim naravno da jest, ali u manjoj mjeri, jer to nije bio baš neki veliki skok što se tiče ovlasti i moje realne pozicije na zajednici, to sam postepeno više manje ostvario kroz poziciju SMODa, crvena boja je bila šlag na tortu svog tog rada i truda kroz godine, znao sam da sam poziciju potpuno zaslužio. Ako se to može nazvati osjećajom idem onda s time, osjećao sam se priznato.

      17. Tvoje mišljenje o današnjem našem skripteru "Riveri", šta misliš o njemu i da li se trudi da vam obezbjedi da vam bude zabavno na serveru?

      - Teško pitanje jer iskreno mislim da ne znam tko se krije iza tog nicka, možda netko poznat tko je prije imao drugi nick, možda netko koga znam pod ovim nickom ali ne baš toliko da se sjećam nakon svih godina, a možda se uopće ne znamo. Čestitam i njemu na trudu i ima moj respekt jer iako nisam bio skripter nikada, znam koliko to zna biti nezahvalan posao, obično skripteri znaju čuti puno više kritika za svaku sitnicu i najmanji bug, a premalo pohvala za sve ono što je dobro, imao sam puno puta priliku vidjeti koliko se malo cijeni skriptere. Nisam vidio ovaj trenutni mod, ali sigurno se trudi raditi što bolje može, mislim da sam generalno pohvatao po forumu da se ljudima sviđa mod, ispravite me ako griješim, ponavljam nisam osobno bio na serveru, pa ne mogu suditi.

      18. Kada bi bio voditelj šta bi promjenio na serveru što se tiće Staff-a i igrača? Da li bi stavio veče kazne za ove koje krše pravila ili ne bi mjenjao ništa povodom toga?

      - Bio sam voditelj haha, kakav sam bio, to je na drugima da kažu, nisam upućen u trenutan staff i oštrinu kazni, tko je igrao dok sam ja bio voditelj na DMu mogao je vidjeti na djelu kakav sam bio sa staffom i s kaznama, također i na forumu. Vjerujem u sistem manjih kazni, ali većih za ponavljače, posebice česte.

      19.Igras li idalje RP server ? Koji ti se mod vise sviđa , mod u vrijeme kada si ti aktivno igrao ili pak ovaj ?

      - Ne igram godinama, naravno da mi se najviše sviđa mod iz 2009. i 2010. i makar da se to sada vrati opet to nije to, jer po meni igra pripada jednom drugom, davno prošlom vremenu. Svaki mod je imao neke svoje prednosti, ali nijedan ne može vratiti vrijeme.

      20. I nesto za kraj, kada bi ti se pruzila prilika da ti se vrate sve pozicije koje si imao , da li bi prihvatio ? Ukoliko ne bi zasto ?

      - Prvi dan što sam se pojavio na forumu sad nakon godinu +, odmah sam dobio to pitanje haha, kao i svaki put nakon što bih odlazio. Odgovor je ne, ne bih se vratio jer znam da nemam volje i vremena za kvalitetno obavljati posao koji ide uz pozicije, a bez toga nema smisla da budem itko i išta ovdje. Zahvalan sam i polaskan ponudama, bio i jesam svaki put, ali to je odgovornost koju nisam željan prihvatiti.



      Hvala svima na čitanju.

      Posljednje uređivanje od Mar$el : 29-11-18 at 20:13

      Victoria Concordia Crescit

    2. #2
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,597
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Lijepi odgovori !
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    3. Like Mar$el se sviđa ovaj post
    4. #3
      Esad Plavi
      Deleted User
      Super odgovori sve sam procitao..

    5. Like Alek Cortez, Nije dostupno, Mar$el se sviđa ovaj post
    6. #4
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Skoro oslijepio čitajući, fino Marcel
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    7. Like Mar$el se sviđa ovaj post
    8. #5

      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,119
      Teme
      301
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      74 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      987
      Like (dobivenih)
      2447
      Rep
      Kakva su pitanja odgovori su odlični.. Doduše nisam ni sumnjao da ćeš kao i uvijek odraditi maksimalno svoj dio.. Previše pitanja koja su se mogla sklopiti u jedno,nedostatak poznavanja i nedostatak kreativnosti članova. Lično,sam bi osobno sastavio 20 boljih i zanimljivijih pitanja za tebe.
      Svaka čast tebi na odgovorima.. Definitivno postao si ikona CH svojim radom i trudom..


    9. Like Mar$el, Geko, zlatan, [C9]Penja se sviđa ovaj post
    10. #6
      Young Caesar avatar
      A da nije Knegnacijus?
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Valhalla
      Poruke
      6,632
      Teme
      334
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      80 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      6070
      Like (dobivenih)
      3092
      Rep
      Tanka pitanja s obzirom kome se postavljaju

      "How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered"
      LLK - Long Live Keny

    11. Like Mar$el, Geko se sviđa ovaj post
    12. #7
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,597
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Young Caesar Vidi poruku
      Tanka pitanja s obzirom kome se postavljaju
      Da je napisao vise o sebi u prijavi imao bi na cemu sastavljati..
      *ujedno ja nisam igrao kad i on tako da ne znam puno o njemu.
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    13. #8
      martinus avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      5,826
      Teme
      484
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      660
      Like (dobivenih)
      957
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Quarnero Vidi poruku

      - Ne bavim se već dosta dugo ničim sportskim, barem ne redovno, a što se praćenja tiče, pratim nogomet, posebno svoj dragi Arsenal
      <3

      Uzivaj mi kralju <3
      | GSF Legend | Kendrick Washington | Ex. RP Admin lvl 3 |

      GSF since 8.7.2011
      Snove čuvaj samo za Nju.

    14. Like Mar$el se sviđa ovaj post
    15. #9

      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,119
      Teme
      301
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      74 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      987
      Like (dobivenih)
      2447
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Chilly Vidi poruku
      Da je napisao vise o sebi u prijavi imao bi na cemu sastavljati..
      *ujedno ja nisam igrao kad i on tako da ne znam puno o njemu.
      Pa da je napisao više o sebi ne bi morali pitanja ni postavljati.


    16. Like Matthew, Geko, Mar$el se sviđa ovaj post
    17. #10
      Tenfo avatar
      :D
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Poruke
      5,783
      Teme
      431
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      236 post(ova)
      Označen(a)
      33 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1414
      Like (dobivenih)
      2261
      Rep
      Zanimljivo.

    18. Like Mar$el se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •