Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 11
    1. #1
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep

      |~ 3. kolo Iskrenih 20 - Archer ~|

      1. Ukratko nam se predstavi. Odakle dolazis? Koliko imas godina? Cime se bavis u zivotu?
      Zdravo! Zovem se Nemanja, dolazim iz Beograda, imam 21 godinu i trenutno radim kao prodavac / magacioner u supermarketu. U slobodno vreme volim da se izlezavam i ne radim nista, sedim na kompjuteru i igram igrice poput "The Elder Scrolls Online", "The Elder Scrolls V: Skyrim", "Euro Truck Simulator 2" i naravno SA:MP. Hobi mi je povremeni rad u Photoshopu, gledanje animea i za sad uredjivanje sopstvenog gaming setupa koji je pri kraju.

      2. Kakvi su tvoji planovi za buducnost? Gdje se vidis za 5 godina? Planiras li napustit svoju trenutnu zemlju i otici negdje drugdje?
      Nisam neko ko voli previse da gleda u buducnost, izbaksuzirao bih samog sebe. Generalno nisam preterano zadovoljan zivotom u ovoj drzavi, ponekad se osecam da sam okruzen neukim, inferiornim, samozivim ljudima. Vise volim Beograd kao grad nego sto volim ovaj narod i ovu drzavu. Sebe za 5 godina vidim verovatno isto gde i sad, mozda na nekom boljem radnom mestu, u Srbiji. Cekam da mi mladja sestra zavrsi skolovanje (2002. godiste je) pa da pokusam da odem s njom preko. Planirala je Norvesku ili Svedsku, htela bi tamo da radi u struci medicine i ja je podrzavam u potpunosti, ne zato sto bih se ja kao parazit spakovao i otisao s njom, nego zbog toga sto mi je stvarno drago sto ona zeli da ide iz ove rupetine od drzave u potrazi za boljem. Dakle, da, planiram da napustim Srbiju i ako je moguce, nikad se ne vratim.

      3. Tvoje mišljenje kakav treba biti u svijetu prema ljudima? Imaš li proslih iskustava sa ljudima što se tice prevara, razocaranja, izdaje i tako dalje?
      Ne mogu za sebe da kazem da sam totalni sadista, ali moze se reci da sam neka vrsta sociopate. Apsolutno me ne zanimaju tudji zivoti, afere i sl. Totalno sam ravnodusan prema svima koji to zasluzuju, nemam empatiju prema siromasnima, migrantima i ostalim "ugrozenim" vrstama. Ne znam zasto tako mislim o sebi ali jednostavno me "boli uvo" za sve, osim za sebe i moje sopstvene interese, kome se svidjam - ekstra, kome se ne svidjam - I don't give a fuck.. Nemam nekih losih iskustava sa drugim ljudima licno jer ne padam na jeftine fore i kojekakva obecanja. Niko mene nije izdao niti sam ja ikog izdao, osobe s kojima sam postao dobar, sa njima sam ostao dobar, nikakve svadje, prepirke, pizdarije. Oko sebe drzim jedan krug ljudi, prijatelja, kojima mogu da verujem i koji mogu da veruju meni u svakoj situaciji.

      4. Da li navijas za neki klub iz Srbije i da li odlazis na stadion da bodris taj tim?
      Tradicija u mojoj familiji je navijanje za Partizan. Godinama sam stvarno voleo taj klub i odlazio na utakmice kad god sam imao prilike, ali u poslednje vreme me sve manje i manje interesuje domaci sport i domaci klubovi zbog prevelike politicke umesanosti u isti. Politika nema sta da trazi u sportu, prosto i jednostavno. Jedino sto propratim kako KK Partizan odigra jer vidim da se polako ali sigurno vraca u put stare slave za vreme doktora Duleta Vujosevica, ali do tog nivoa ima dug i trnovit put sa preprekama poput khm khm Covic kurva, khm khm Vucic. Dakle, navijam za Partizan.

      5. Tvoje misljenje o nasoj trenutnoj politici na balkanu? Da li se slazes sa ostalim ljudima koji govore da politicari uništavaju drzavu?
      Politika na balkanu se nije promenila od Titove smrti. Politicari truju mozgove debila s ovih prostora sa temama poput rata, ovi ove mrze, ovi su nam zaboli noz u ledja i sl. Ukratko, prave zlu krv medju narodom. Ne slazem se sa tim ljudima, pricaju gluposti. Drzavu unistava narod pre svega, biranjem i glasanjem za ljude koji nisu kompetentni za tu poziciju. To nije slucaj samo sa Srbijom, vec generalno svim drzavama bivse Jugoslavije. Dakle, nisu politicari krivi, oni su veoma pametni i snalazljivi, kriv je narod, pogotovo starija generacija, koja je dozvolila da se sve ovo zapravo desi. Nema niko od nas pravo rec da kaze o ratu jer su svacija misljenja subjektivna.

      6. Sta mislis o migrantskoj krizi u Europi, a pogotovo na Balkanskoj regiji jer ih ima previse i šta bi se po tom pitanju trebalo uraditi?
      Previse ih ima, da. U Beogradu, kod Ekonomskog fakulteta ih ima roj, gade mi se kad ih vidim. Ne volim ih, cak sta vise prezirem ih jer su paraziti koji su pobegli "za boljim zivotom" .. da, kako da ne, vecina tih inferiornih migranata nosi sa sobom skupocene mobilne telefone, satove, patike itd. Svi su oni tu politicki, islamizacija Balkana i Evrope, protivim se tome maksimalno. Sta bi trebalo uraditi? Odjebati Evropsku Uniju i silom ih oterati iz drzave kao sto je to Madjarska uradila. Viktor Orban je gospodin doktor za sve ove nase podrepase od politicara.

      7. Kada si prvi put poceo da se bavis PhotoShop-om? Jeli prvi put bio tezak ili si se za kratak period navikao na taj program?
      Sa Ps-om sam se upoznao krajem 2014. godine. Svidjali su mi se sigovi i avatari sa animacijama, pa sam kao i svako drugi poceo da ih radim sam. Iskren da budem, nisam niti jedan tutorial na yt/deviantart pogledao, vec sam gledao radove u CH FanART galerijama i samo pokusavao da iskopiram. Usao sam u stos sa funkcijama Ps-a veoma brzo, ali ni dan danas za sebe ne govorim da sam dobar, jer kad god pogledam rad od ljudi zbog kojih sam maltene i poceo da radim u Ps, mene bude sramota. Najvise se divim radovima Krese(Filozofa), Ace, Jelene(Athena), Faruka (Wicky) i Docka. Oni su mi bili mentori na neki nacin.

      8. Mozes li nam reci svoj najveci blam u zivotu i zasto bas mislis sa je to tvoj najveci blam?
      Da budem maksimalno iskren, nisam se nikad blamirao. Stvarno ne mogu da se setim nikakvog svog ispada zbog kojeg se kajem dan danas.

      9. Da imas pravo na jednu zelju koja bi to bilo i zasto?
      Vratio bih svoju preminulu tetku koja me je hajde da kazemo vaspitala i bila mi je druga majka. Njoj sam mogao da se poverim i da otvoreno razgovaram sa njom, sto nisam mogao sa sopstvenom majkom.

      10. Da li bih voljeli upoznati nekog iz NBA lige i kojeg to igraca?
      Russell Westbrook.

      11. Kroz citavo to vrijeme provedeno na DMu koji ti je period bio najdrazi, da li si s nekim idalje u dobrim odnosima?
      Najdrazi period igranja na CHDMu mi je bio kada smo Vanja, Kula, pokojni Keny i ja bili admini. U to vreme smo unistavali ostale mafije u ownanju. #FAOneLove #FASupremacy. Sa Vanjom sam u svakodnevnom kontaktu i najboljim odnosima, igramo zajedno igrice, zajebavamo se na Discordu. S Kulom sam isto u super odnosima samo sto se ne cujemo toliko cesto. Sa Cavom sam isto u super odnosima, cujemo se ponekad na Viberu i tu po forumu.

      12. Tvoje mišljenje o tome da li se DM moze vratiti na stare staze slave i postati pet aktivan server?
      Ne moze, niti ce. CHDM je bio cvet ove zajednice i taj CHDM je usrala administracija zajednice, ne DMa. Trazili smo podrsku, nismo je dobili zarad RPGa koji im je bio bitniji.

      13. Bio si jedan period voditelj DM servera, reci nam da li si ti zasluzio tu poziciju? Kako si se osjecao kada ti je bilo receno da ces ti biti novi voditelj?
      Cela ta prica oko voditelja se odvila veoma brzo. Nakon sto su poskidali sve DM headove i ugasili DM, meni je Savana prvobitno dosao sa PM-om u kojem je pitao da li sam zainteresovan da vratim DM, da mu pomognem u vodstvu. Naravno, pristao sam jer nisam zeleo da on unakazi reputaciju DMa. Dao sam sve od sebe, zaista, ali sa takvim idiotom jednostavno nisi mogao. Beastmode i ja smo mu bukvalno crtali sta treba da radi, on je to ignorisao i ... eto, tako je DM bio manje-vise zakopan. Pravo da vam kazem, bio sam polaksan time sto cu bas ja biti voditelj DMa, meni licno najdrazeg CH servera, na kojem gajim veoma drage uspomene. Zalim sto nisam uspeo sam da ucinim nesto.

      14. Već duži period si u TSCu , da li mislis da za taj dugi period si doprinio svako dobro toj organizaciji? I da li mislis da zasluzujes da ti se upise legenda TSCa?
      To pitanje je sad "outdated". Vise nisam TSC. Mislim da sam ucinio sve od sebe da ne ukaljam ugled TSCa i da sam bio fer prema svim clanovima i legendama TSCa. Na trece pitanje stvarno ne bih da dajem konkretan odgovor jer smatram da cu zapoceti bezazlene svadje zbog igrice sa ljudima iz TSCa s kojima sam dobar, ali da, mislio sam da zasluzujem legendu, ocigledno sam pogresno mislio.

      15. Mozes li reci za sebe da si bio dobar lider TSC-a i mozes li se porediti sa starim liderima koji su vodili istu bandu u ovih 11 godina CH-a?
      Mogu da kazem naravno, mislim da sam ucinio sve sta sam mogao da bih se dokazao kao kompetentna osoba za lidera jedne velike organizacije i grupe ljudi, ali nema sanse da mogu sebe da poredim sa starim liderima, cak ni blizu, sramno bi bilo od mene da se svrstavam medju takvu elitu.

      16. Mozes li nam reci razlog odlaska iz TSCa u drugu bandu tj. Solntsevskayu Bratvu? Nakon tolikog vremena u provedenog u TSCu zar ti nije zao sto si je napustio?
      Otisao sam pre svega jer sam uvideo da sam dzaba bio clan i lider TSCa u par navrata. Ne mogu da kazem da sam se posvadjao sa bilo kim, jednostavno se moji ideali i njihovi nisu poklapali. Najvise me iznervirala prozivka da sam nastetio TSCu kad sam lidera dao Eziu Lopezu dok je TSC bio war superteam, krajem 2017. godine (cini mi se). Ezio je bio jedini aktivan clan koji je stvarno zasluzio da bude lider uz mene, jer u to vreme nisu igrale legende. Isto bih opet uradio jer smatram da je Ezio top momak i da on, takodje, ne bi ucinio nista lose TSCu. Sad kad se okrenem i sumiram celu situaciju, i jeste i nije mi zao sto sam otisao. Zao mi je samo silnih sati provedenih tamo i ljudi s kojima sam bio dobar i s kojima jesam i dan danas.

      17. Da li te privlači SAMP kao prije 4-5 godina kada je CH bila u zlatnom dobu ili ipak da li bi igrao kao prije da ima sada 500 i više aktivnih igraca na CH?
      Ne bas, sad sam odrastao, nemam vise vremena za igranje igrica po ceo dan. Naravno, SA:MP cu uvek moci da igram jer znam da se necu smoriti nakon 10 minuta kao sto je to slucaj sa GTA V. Ako igram sad na ovih sitnih 60ak igraca, onda naravno da bih igrao i na 500.

      18. Kada bi ti dali da vodis CH, sta bi bilo prvo sto bi promjenio? Da li bi promjenio citav staff team ili bi ipak ostavio neke ljude na trenutnim pozicijama?
      Prvo bih promenio forum layout. Gadi mi se ovaj ubagovani vBulletin. Staff bi, naravno, promenio skroz, oko sebe bi okruzio svoje ljude od poverenja za koje znam da me ne bi zajebali. To bi bili ljudi poput Vanje(Brian Torreto), Ace i Igora Jevremovic, Docka, Paje, Ade(North) Krese(Filozof), Dine(PFEIFFER), Nine. RPG mod je ok, samo bih ukinuo teritorije jer su te teritorije jedan jedini razlog zle krvi izmedju igraca. Ubacio bih ove mini misije sto Rivera trenutno radi, sisteme koji bi igracima dali razlog da igraju a da se ne smore brzo.

      19. Posto smo te ispitali za DM server da te pitamo, kakvo je tvoje iskustvo na nasem FR serveru? Sta si tamo postigao? Jesi li ostavio kakav trag na tom serveru? I zasto si DM volio vise nego FR server?
      Moje iskustvo sa FRom je veoma tanko. Tamo sam postigao jedino legendu Yamaguchi Gumija, ali bitnije od legende, tamo sam upoznao mnogo dobre momke s kojima sam i dan danas okej. To su osobe poput Krzne, Kuma, Vasica, svi veci rankovi iz YGa poput Santa i sl. Nisam ostavlja trag na FR jer me mod nije preterano interesovao, na FR sam igrao samo zbog ljudi koji su bili tu, mod je meni licno bio previse dosadan. To je i jedan od razloga zasto sam vise gotivio DM nego FR.

      20. I za kraj, opisi nam svoje poznastvo i prijateljstvo sa Kenyem, odnosno tvojim kolegom sa DMa koji je nedavno nazalost preslio na bolji svijet. Reci nam da li ce taj covjek ostati u tvojim sjecanjima?
      Veoma pipljiva tema koja me uvek podseti na to kakvog sam ja prijatelja izgubio zapravo. Adin ce, dok sam ziv, ostati u mom secanju, uvek po dobrom. Adin je bio jedan veoma lojalna i ne iskvarena osoba koja ce stvarno uvek biti tu za tebe, kad god, sta god. Adina sam smatrao za brata, uz Kulu i Vanju. Verovatno ste procitali moje iskustvo na dan njegove smrti i nacin na koji mi je ta najtuznija vest sa CH doneta. Planiram jednog dana da odem do njegovog grobnog mesta, da se upoznam po prvi i poslednji put sa njim. Neopisivo mi je zao i stvarno nikad sebi necu moci da dozvolim da zaboravim na njega. Pocivao u miru lepi moj. Toliko.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    2. #2
      bakuta
      Deleted User
      Opsirno, uredno i veoma lijepo za procitati.. Bravo

    3. #3
      el Krzna
      Deleted User
      E baš su ti lijepi ovi odgovori Alfo

      Šteta za TSC i žao mi je

      Otkad te znam uvijek si bio terror al šta je tu je

    4. Like Archer se sviđa ovaj post
    5. #4
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,099
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      55 min
      Like (kliknutih)
      4103
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Dobri odgovori nadam se i iskreni,pogotovo dio za prijatelja pokoj mu dusi,dodji ti nama u GSF i izgradi si karijeru
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    6. Like Cesar Wolfman, Archer se sviđa ovaj post
    7. #5
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,597
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Lijepi odgovori alfice !
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    8. #6

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Dobar si Nemanjice dok se politike ne uhvatiš hahah. Kakva crna islamizacija, pa među njima na prste možeš muslimane nabrojati.

    9. Like Archer, LaMAR se sviđa ovaj post
    10. #7

      Datum pristupanja
      Mar 2016
      Poruke
      387
      Teme
      28
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      26 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      8 min
      Like (kliknutih)
      745
      Like (dobivenih)
      341
      Rep
      Lijepo i opširno, bravo .

      P.S ovo oko DM-a, što je tu je, sumnjam da bi se uspio oživit :/.

    11. Like Archer se sviđa ovaj post
    12. #8
      Joca_Williams avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Smederevo, Srbija
      Poruke
      1,541
      Teme
      20
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      953
      Like (dobivenih)
      665
      Rep
      Alfo, moram brate, jace od mene, brisi 4. pitanje i ne brukaj se ahahaha

    13. Like Archer se sviđa ovaj post
    14. #9
      Ron avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Mali Losinj
      Poruke
      1,190
      Teme
      32
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      103 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1293
      Like (dobivenih)
      890
      Rep
      Lijepo slozeno alfic, zadnje pitanje me malo rastuzilo... ugl svaka cast

      *Old school team*

    15. #10
      Fiennes avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Milwaukee, Wisconsin
      Poruke
      1,852
      Teme
      114
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      96 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1175
      Like (dobivenih)
      1153
      Rep
      Jako fini odgovori Nemanja i pravopisno cista 5ica.

     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •