Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5
    1. #1
      Zackary Wright avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2011
      Lokacija
      Konjic, Bosna i Hercegovina
      Poruke
      2,298
      Teme
      283
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      29 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      985
      Like (dobivenih)
      992
      Rep

      |~ 2. kolo Iskrenih 20 - Sabaton ~|

      1.Mozeš li nam se predstaviti ? Kako se zoves? Odakle nam dolazis? Koju skoli su zavrsio i sta planiras u buducnosti?

      Zovem se Tarik,živim u Konjicu,prelijepom gradicu izmedu Sarajeva i Mostara. Završio sam srednju gimnaziju i trenutno sam 2. godina Fakulteta informacijskih tehnologija u Mostaru.

      2. Kada bi mogao da promjenis neku stvar na Balkanu, koja bi to bila?

      Mentalitet ljudi definitivno.

      3.Kakvo je tvoje misljenje o migrantima koji samo dolaze?

      Ljudima treba pomoci bez obzira odakle su oni ali i medu migrantima ima svakakvih tako da moramo biti jako oprezni jer smo nažalost svjedoci cestih tuca izmedu migranata ali i napada na lokalno stanovništvo od strane istih.

      4. Da li si se bavio nekim sportom, kako je islo i baviš li se sada nekim ?

      Trenirao sam kick-box pola godine,baš sam se bio nafurao,cak sam i na jedno takmicenje trebao ici ali nije se dalo i odustao sam.

      5. Kako si otkrio CroHerze i samp opcenito, tko te je doveo na zajednicu? Opiši nam malo taj trenutak.

      Kao i svi mi vjerujem,GTA San Andreas prešao sam milion puta i postalo mi je dosadno uvijek jedno te isto te sam od druga cuo da se može GTA San Andreas igrati i online. Malo sam proguglao i naletio na CroHerze,prvi server koji mi je google tada izbacio. Ušao sam IG i sve se dalje odvijalo samo od sebe.

      6.Da li si posjetio neku stranu zemlju i koja je to bila? I zašto si bas tu drzavu posjetio a ne neku drugu ?

      Nažalost nisam bio nigdje van Bosne i Hercegovine. Ne krivim za to lošu materijalnu situaciju nego jednostavno nije bilo prilike. Jedina prilika je bila ekskurzija na kraju srednje škole ali tada sam imao nekih privatnih problema pa nisam mogao otici.

      7. Studiras li neki faks ? Ukoliko studiras mozes li nam reci koji je to ? Koliko dnevno provodis uceci za faks a koliko dnevno budes na faksu ?

      Da,kao što sam vec rekao,studiram Fakultet Informacijskih tehnologija u Mostaru. Moj fakultet je fakultet kojem se trebate dosta posvetiti i stalno biti "updateovani" što se tice toga. Pošto studiram na daljinu (DL studij) na fakultetu polažem samo ispite a predavanja pratim od kuce.

      8. Da li si ikada planirao odlazak sa CHa i zasto ? Ukoliko nisi onda nam reci da li si ikada planirao odlazak sa cjelokupne samp scene ?

      Da,naravno. Vjerujem da smo svi mi u jednom trenutku pomislili da odemo sa CH i ostavimo se SAMPa,pa i ja,ali uvijek sam se,eto,vracao da ubijam vrijeme ovdje. Mislim da je GTA SA (pod tim mislim i SAMP) jedina igrica koju u kontinuitetu igram preko 10 godina i koju planiram igrati u buducnosti.

      9. Kada bi ti se ponudilo da vodis neku veliku kompaniju bili napustio svoju porodicu na 3 mjeseca ili bi odbio tu ponudu?

      Prihvatio bih ponudu jer sam mišljenja da uspješan covjek ne smije biti vezan nizašta,pa makar to bila i porodica. Naravno da bi mi bilo teško ali ako mislite nešto postici u životu,morate se žrtvovati.

      10. Reci nam sta bi ti htio postici u zivotu a sta promjeniti u njemu ?

      Ja nisam covjek koji puca na visoko. U buducnosti bih volio voditi jedan normalan,skroman život. Ne tražim vile,avione,skupa auta,nego jednostavno da imam za osnovne stvari u životu,da meni i mojoj porodici ništa ne fali,ali eto,danas je to luksuz na našim prostorima.

      11. Da li ti je uspjesno prosao plan sa zenskim nickom i dobijanjem vise novca od drugih?

      Hahaha. Moram se nasmijati na ovo jer sam neki dan pricao na teamspeaku ovu situaciju pa me vjerovatno neko od mojih sagovornika to pita. Nije mi prošao taj plan jer su mi svi davali "korpe" a najviše što sam uspio izvuci od toga što sam imao ženski nick je Faggio od 20 hiljada.

      12.Zbog cega si bio protjeran sa CHa, odnosno sta ste tacno uradili?

      Uh,duga je to prica. To vrijeme sam se družio sa Elmedinom Whiteom i on je skontao neki bug za prebacivanje novca,šta li. Upitao me da li i ja hocu da suradujem. Ja sam tada poletio za tim IG novcem,mada i opet bih ako cemo iskreno. I ništa,skontao nas je tadašnji admin Bobo Balde i protjerao nas.

      13.Da li bi zelio da ponovo budes admin i global moderator?

      Kada bi mi se pružila prilika,zašto da ne.

      14.Kada bi imao tu mogucnost da promjenis nesto na CH:RP, sta bi to bilo?

      Vidite,meni je trenutno prezanimljivo igrati na CH:RP serveru. Možda je ovo i najbolji mod poslije Zoranovog koji je CroHerza imala. Kada bih mogao mijenjati nešto,ukinuo bih da Hitmeni mogu zauzimati teritorije i dilati drogu i sve te ilegalne stvari koje bande rade i ispravio bih sistem zauzimanja teritorija,tacnije da igrac koji zauzima može da se krece po teritoriji a da ne prekine zauzimanje.

      15.Da li mislis da trenutni voditelji CroHerze mogu vratiti staru slavu CH zajednice ?

      Mislim da mogu ali moramo biti svjesni da ne mogu samo voditelji vratiti slavu CH zajednici. Tu im u velikoj mjeri moramo pomoci i mi igraci,tako da pojedinci ne pišu svašta po forumu,da ne pljuju po necijem radu,ne unose negativnu atmosferu,nego da svi zajedno,zajedno sa staffom i voditeljima pokušamo vratiti CH gdje ona pripada.

      16. Osim sto si bio admin na Role Play serveru , da li si nekada bio negdje drugdje staff ? Tipa freeroam ili deathmach?

      Bio sam jako dugo staff na FreeRoam serveru. 4 mjeseca sam bio GS ako se dobro sjecam i oko 7-8 mjeseci admin. Dogurao sam do 1337 admina i napravio sam jednu grešku pa mi je admin skinut.

      17.U koje bi se doba vratio i ponovo zaigrao Samp sa prijateljima koji su odavno napustili samp scenu?

      Definitivno u doba kada sam bio u La Cocaini,tj. ljeto 2012. godine. Bila je to prejaka ekipa. Sa vecinom od njih ja više nisam u dobrom odnosu ali tada,dok je to trajalo,bilo je perfektno.

      18. Da li si nekome nastetio od igraca CHa ?Ukoliko jesi koga i zasto ?

      Mislim da nisam,a ako i jesam nekome,to je bilo nenamjerno.

      19.Tvoje misljenje ljudi koji danas koriste citeve na serveru ? Sta bi ti poduzeo u vezi toga i sta bi ucinio da se odstrane svi citeri ?

      Moje mišljenje vam ovdje nije mjerodavno jer sam i ja svašta koristio i znam kako je to. Evo recimo,igraci koji koriste aimbot ili tako neka pomagala za war,ostvaruju trenutnu prednost nad nekime. Kasnije,ako se odluce da ne koriste cit,postat ce jako,jako loši igraci,izgubit ce sav njihov skil koji su do tada imali i biti ce lošiji nego što su do sada bili. Moja poruka svima njima je da prestanu sa tim,pa ovo je igrica majku mu,zabavimo se,nece pasti mrtva glava ako izgubiš war ili teritoriju.

      20. Mozes li nam navesti osobe koje ti znace i koji su ti pomogali u svakom trenutnku na zajednici ?

      Pa morao bih se baš dobro zamisliti da vam odgovorim na ovo pitanje. Bilo je tu dosta osoba koje su mi u nekim trenucima pomagale i sa kojima sam bio u jako dobrom odnosu ali ja sad ne bih konkretno navodio imena jer se može desiti da nekoga ne spomenem pa da se neko uvrijedi,nego bih rekao ovako: Hvala svima koji su mi bilo kako pomogli u ovom vremenu boravka na CroHerzi.

    2. #2
      Kendrick Towns avatar
      Dođi ko nekad da ne sazna
      neko
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Lokacija
      GANTON
      Poruke
      2,066
      Teme
      144
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      33 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      17 min
      Like (kliknutih)
      2545
      Like (dobivenih)
      1027
      Rep
      Lijepi odgovori Real Memba', zaslužuješ r up za koji mjesec ehehehe
      | Kendrick Towns | GSF Legend | TOP O.G |

      | Ex. RP Admin, GameSage & GameMod | Grove Street Family since 15.4.2015. |

    3. Like Zackary Wright se sviđa ovaj post
    4. #3
      marjo avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Poruke
      5,877
      Teme
      382
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2653
      Like (dobivenih)
      2053
      Rep
      Odlicni odgovori, jedina zamjerka je redoslijed pitanja.

      Ali sve u svemu, zato sam i glasao za tebe jer sam znao da cu uzivati u odgovorima.

    5. Like Zackary Wright se sviđa ovaj post
    6. #4
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,597
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od royal Vidi poruku
      Odlicni odgovori, jedina zamjerka je redoslijed pitanja.

      Ali sve u svemu, zato sam i glasao za tebe jer sam znao da cu uzivati u odgovorima.
      Redoslijed pitanja je mogao sam birati , ovo pisem da ne bi bilo da Interview tim dao nulu od sebe , nemoj pogresno shvatiti

      Lijepi odgovori druze , opsirno odgovoreno sve je na svom mjestu ! Da je bar jos takvih kao ti
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    7. #5
      bakuta
      Deleted User
      Mogao si se jos malo raspisati, pogotovo na pitanje koje su osobe ostavile trag na tebi itd itd.. Sve u svemu, skromno i zanimljivo

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •