Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9
    1. #1
      Candy avatar
      Exeptio regulum confirmat.
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Nov 2011
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      9,571
      Teme
      651
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      101 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      2810
      Like (dobivenih)
      1917
      Rep

      Prijave za Hitnu Pomoc [ OTVORENE level 2 ]

      Otvorene su prijave za bolnicare , tražimo aktivne djelatnike za bolnicu !

      Potrebno radno iskustvo level 2 za zapošljavanje .

      Prijave ce biti otvorene dok ne nađemo dovoljan broj djelatnika.

      Ukoliko budete primljeni na test , javit ce vam se lideri Steve Yates & Ricardo Makaveli


      Prijavu Postajte u ovom obliku :

      Kod:
      OOC Dio:
      
      Ime na forumu:
      Ime na serveru:
      Ime na discordu:
      Koliko dnevno provodite vremena na forumu i serveru  :
      Slika statsa [/stats] :
      Zasto zelite postat postati clan HP:
      
      
      IC Dio:
      
      Vase ime i prezime:
      Kada ste rođeni:
      Godina kolko imate:
      Zanimanje:
      Iskustvo:
      Biografija [ Minimalno 100 rijeci ] :
      Posljednje uređivanje od Candy : 21-01-24 at 21:59
      Candy || Member since 2009 || Mapping Team || Global Moderator || RP staff team ||

    2. #2
      Pa1ke avatar
      Najveci
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Apr 2020
      Lokacija
      Los Santos
      Poruke
      359
      Teme
      60
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      26
      Like (dobivenih)
      51
      Rep
      OOC Dio:

      Ime na forumu: Pa1ke
      Ime na serveru: Enrico_Makaveli
      Ime na discordu: bandricaa
      Koliko dnevno provodite vremena na forumu i serveru : 4/5h
      Slika statsa [/stats] : https://imgur.com/a/96iyb3B
      Zasto zelite postat postati clan HP: Zeleo bih da se vratim tu po stare dane, jer mi je to prva orga


      IC Dio:

      Vase ime i prezime: Enrico Makaveli
      Kada ste rođeni: 19.05.1988
      Godina kolko imate: 36
      Zanimanje: Hirurg
      Iskustvo: Imam dosta iskustva
      Biografija [ Minimalno 100 rijeci ] : Pre nego sto sam odlazio iz grada bio sam prinudjen da dam otkaz u drzavnoj bolnici. Drugacije nisam mogao da odem u inostranstvo.
      U inostranstvu sam proveo vise od devet godina radeci kao hirurg. Medjutim, zbog nekih privatnih razloga vratio sam se u grad i zelim se vratiti na staro radno mesto.
      Dosao sam do kontakta starog prijatelja, koji mi je bio kolega. Izasli smo na pice i raspitao sam se za radno mesto. Zajedno smo se prisecali akcija koje smo obavljali bas davno.
      Koliko smo samo operacija zajedno izveli... Bilo je tu i uspeha i ne uspeha ali nikada nisam posustao. Sada zelim da nastavim tamo gde sam stao i da vrsim bolnicku duznost jos dugo godina.



      Yates : Primljen na test , javi se IG Steve Yates .

      Prošao test , primljen.
      Posljednje uređivanje od Candy : 22-01-24 at 03:39

    3. #3
      Mata avatar
      Gladno
       
      Datum pristupanja
      Aug 2019
      Lokacija
      Smederevo
      Poruke
      96
      Teme
      54
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      107
      Like (dobivenih)
      49
      Rep
      OOC Dio:


      Ime na forumu: Mata
      Ime na serveru: Sale_Kvaka
      Ime na discordu: Mateja (mateja1206)
      Koliko dnevno provodite vremena na forumu i serveru: forum po potrebi, sto se tice servera 4h minimalno + sam afk i dodjem povremeno
      Slika statsa [/stats]: https://imgur.com/a/2pukukP
      Zasto zelite postat postati clan HP: Bio sam pre r5 i lider i zelim da nastavim sa time, ustedeti novac, rpati sa ostalima




      IC Dio:


      Vase ime i prezime: Sale Kvaka
      Kada ste rođeni: 22.1.1979
      Godina kolko imate: 45
      Zanimanje: Onkolog i hirurg
      Iskustvo: Rad u bolnici vec 17 godina, razne hiruske operacije, itd.
      Biografija [ Minimalno 100 rijeci ]: Imam 35 godina. Rodjen sam u selu u okolini Los Santosa, selo Palomino Creek. Majka mi je radila kao medicinska sestra u ambulanti. Cesto me je vodila sa sobom na posao jer nas je otac ostavio na mom rodjenju, a sva ostala rodbina nas nije volela. I bas zbog toga sto sam stalno isao sa njom, izrazio sam ljubav prema lecenju ljudi, brizi, krvlju i iglama.
      Majka me je poslala u Medicinsku skolu nakon osnovne gde sam zavrsio kao najbolji u razredu. Nakon toga zavrsavam medicinski fakultet i postajem onkolog. Dobio sam razne ponude za posao i u Los Santosu i u Las Venturasu, ali pri kraju mog skolovanja moja majka se razbolela od neizlecive bolesti i morao sam da se brinem o njoj i bavim cudotvornim metodama lecenja koja sam sam u kucnim uslovima istrazivao. Mojoj majci je bilo veoma bolje ali zbog nedostatka novca, jer je njena invalidska penzija bila premala da bi izdrzala i lecenje i normlan zivot, ona umire.
      Sa svojih 45 se vracam se u Los Santos i upoznajem svoj plan sa direktorom Bolnice koji me upoznaje sa investitorima, prihvatam ponudu za posao, dobijam svoju laboratoriju, takodje dobijam donacije sirom sveta od farmaceutskih i medicinskih kompanija. Okupljam tim onkologa i medicinskih tehnicara koji bi mi pripomogli u stvaranju leka. Ali na kraju ove price ostaje jos samo jedno pitanje, a to je: Da li cu naci cudotvorni lek koji ce spasiti milione ljudi???



      Yates : Primljen na test , javi se IG Steve Yates .

      Prošao test , primljen.
      Posljednje uređivanje od Candy : 22-01-24 at 03:38 Razlog: gramaticke greske

    4. #4

      Datum pristupanja
      Jan 2024
      Poruke
      1
      Teme
      0
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      0
      Like (dobivenih)
      0
      Rep
      OOC Dio:


      Ime na forumu: Krem
      Ime na serveru: Krem_Bananica
      Ime na discordu: ilijaa5871
      Koliko dnevno provodite vremena na forumu i serveru : 3+ sati i dosta sam afk
      Slika statsa [/stats] : https://imgur.com/r3HLfvZ
      Zasto zelite postat clan HP: Zelim postati clan HP-a, zato sto bih voleo da imam dobar temelj sto se tice roleplay-a i plate




      IC Dio:


      Vase ime i prezime: Krem_Bananica
      Kada ste rođeni: 28.06.1989
      Godina kolko imate: 35
      Zanimanje: Medicinski tehnicar
      Iskustvo: Visegodisnji rad u zdravstvenoj ustanovi u Crnoj Gori
      Biografija [ Minimalno 100 rijeci ] : Rodjen sam 28. juna 1989. godine, i sa svojih 35 godina, imam znacajno iskustvo rada kao medicinski tehnicar u Crnoj Gori. Kroz godine prakse, stekao sam ekspertizu u prikupljanju uzoraka, merenju vitalnih znakova i pruzanju nege pacijentima. Uzivam u pomaganju ljudima i osecam ispunjenje kada doprinosim njihovom zdravlju. Posvecen sam zdravstvenom sektoru i zelim dodatno unaprediti svoje vestine, te postati medicinski tehnicar. Moj entuzijazam, posvecenost i prethodno iskustvo cine me idealnim kandidatom za ovu ulogu, te se radujem prilici za dalje usavrsavanje i doprinos u oblasti medicinske nege.



      Yates : Primljen na test , javi se IG Steve Yates .
      Posljednje uređivanje od Candy : 23-01-24 at 08:09

    5. #5

      Datum pristupanja
      Jan 2024
      Poruke
      3
      Teme
      1
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      0
      Like (dobivenih)
      0
      Rep
      OOC Dio:


      Ime na forumu: Don
      Ime na serveru: Don_Corleone
      Ime na discordu: Don_Corleone
      Koliko dnevno provodite vremena na forumu i serveru : Forum -1h, Server 8h+
      Slika statsa [/stats] : https://prnt.sc/PRbH_tx8d1uG
      Zasto zelite postat clan HP: Zelim postati clan HP-a, jedan od razloga je bolji odnos prema drugim ljudima, naravno zelim da ucinim RP boljim.




      IC Dio:


      Vase ime i prezime: Don_Corleone
      Kada ste rođeni: 31.08.1998
      Godina kolko imate: 26
      Zanimanje: Specijalizant Urgentne medicine
      Iskustvo: Visegodisnji rad na UC Beograd i Institut za majku i dete.
      Biografija [ Minimalno 100 rijeci ] : Ja sam Don, dolazim i Los Santosa gdje trenutno i zivim. Rodjen sam 31.08.1998 sto bi se reklo novogodisnje dijete.
      Zivot mi se zasnovao na raznim turbulencijama kao prvo moj otac i majka nisu dugo mogli da imaju dijete, morali su da potraze spas u medicini. Nakon nekoliko godina uspjeli su u tome uz pomoc raznim terapijama. A kada ugledah svjetlost dana nastadose i prvi problemi zbog visoke temperature jedva ostadoh ziv.
      Sva sreca majka je bila medicinski tehnicar pa je spasavala neke situacije a moj otac je radio kao vozac u Hitnoj tako su se i upoznali na poslu. Tako da je ceo moj zivot u tom svijetu naravno da su mi pricali i pokazivali kakve su sve situacije prolazili u cemu sam se i uvjerio napocetku u srednjoj skoli pa potom na fakultetu. Pravu car ovoga posla osjetio sam na terenu kada su situacije bile urgentne i hitne , prvo vatreno krstenje sam dozivio na saobracajnoj nezgodi na autoputu kada je iz smrskanog auta izvucena trudnica od strane tehnicara i vatrogasaca. Da spasili smo je, da ne zaboravim gdje sada radim. Sada sam na specijalizaciji u Liberty City. Tamo se spremam za sefa specijalizanata da ih vodim i prenosim svoja iskustva sa terena i sa raznih obuka iz cijelog svijeta.
      Oprobao bih se u ovome gradu jer bih htjeo da oformim porodicu i da se konacno ovde skrasim, vjerujem da bih ovom malom gradu bio potreban bas ovaj stav, motiv i iskustvo sa zapada. Radujem se otvaranju konkursa i spremno cekam kandidaturu.


      Yates : Primljen na test , javi se IG Steve Yates .
      Posljednje uređivanje od Candy : 24-01-24 at 09:17

    6. #6
      Jack Carttell avatar
      Everything starts healing,
      when you stop feeling.
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Jun 2020
      Lokacija
      Prijedor
      Poruke
      158
      Teme
      55
      CHB
      225
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      117
      Like (dobivenih)
      78
      Rep
      OOC Dio:

      Ime na forumu: Carttell
      Ime na serveru: Jack_Carttell
      Ime na discordu: Carttell
      Koliko dnevno provodite vremena na forumu i serveru : Na serveru 3-4h otprilike na forumu možda po pola sata
      Slika statsa [/stats] : https://imgur.com/a/bWNs1bn
      Zasto zelite postat postati clan HP: Zato jer je to org u kojoj sam najduže bio prije pa se želim vratiti opet


      IC Dio:

      Vase ime i prezime: Jack_Carttell
      Kada ste rođeni: 19.06.1995
      Godina kolko imate: 29
      Zanimanje: Trenutno radim kao dostavljač u jednoj većoj firmi u Los Santosu.
      Iskustvo: Završen Medicinski fakultet i privatan rad kao fizioterapeut.
      Biografija [ Minimalno 100 rijeci ] : Prije nego što sam se doselio u Los Santos živio sam sa majkom i ocem u jednom malom zabačenom selu. Selo je bilo na 5km od grada Las Venturasa te sam imao poteškoća zbog putovanja do škole, ali me to nije moglo spriječiti jer sam imao visoke ciljeve. Završio sam srednju Medicinsku školu za fizioterapeuta, te nakon punoljetstva i završene srednje škole sam se preselio u Los Santos i upisao Medicinski fakultet koji sam uspiješno završio. Kasnije se zapošljavam kao dostavljač u jednoj firmi kod mog dobrog prijatelja kako bih za početak u novom gradu zaradio nešto novca. Malo po malo snašao sam se u gradu, nešto kroz studiranje a nešto poslije fakulteta, od prvog novca kupio sam auto kako se ne bih morao više služiti javnim prevozom. Kasnije dobijam ponudu da radim kao Novinar u CNN Redakciji te tu ponudu prihvatam. Rad u CNN je bio zadovoljavajući, brzo sam i napredovao do Reportera. Ali to sve pada u vodu jer CNN Ostaje bez Novinara i plate postaju sve manje. Zato sam se sada odlučio popuniti prijavu za radu u Hitnoj, sada sam spreman da radim posao iz snova za ozbiljno.









      Yates : Primljen na test , javi se IG Steve Yates .
      Posljednje uređivanje od Candy : 26-01-24 at 11:32
      CARTTELL

    7. #7
      Lightning avatar
      Dream
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      1,426
      Teme
      190
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      20 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      26 min
      Like (kliknutih)
      311
      Like (dobivenih)
      184
      Rep
      OOC Dio:

      Ime na forumu:Lightning
      Ime na serveru:Bob_Marley
      Ime na discordu:Lightning
      Koliko dnevno provodite vremena na forumu i serveru :2-3sata
      Slika statsa [/stats] : https://ibb.co/y8jLcgY
      Zasto zelite postat postati clan HP:U prošlosti sam stalno bio bolničar čak i dva puta lider i želim da nastavim tako


      IC Dio:

      Vase ime i prezime:Bob_Marley
      Kada ste rođeni:
      Godina kolko imate:23
      Zanimanje:Trenutno radim kao bus vozač
      Iskustvo:Završena medicinska škola i fakultet
      Biografija [ Minimalno 100 rijeci ] : Ja sam Bob, dolazim iz malog grada gdje sam živio sa svojim roditeljima. Dječački san mi je bio da postanem bolničar i kada je došlo vrijeme za srednju školu odabarao sam medicinsku. Tokom školovanja sam naučio dosta stvari i slali bi me da radim u okolnim bolnicama. Nakon srednje sam upisao medicinski fakultet i morao se preseliti iz kuce mojih roditelja u dom.Nakon završenog fakulteta bio sam aplicirao da radim u bolnici tada smo roditelji i ja neopisivo isčekivali
      .Kada su došli rezultati bili smo presrecni jer počinjem da radim ono što sam oduvijek želio.Nakon nekoliko godina rada u bolnici desila se ozbiljna povreda i morao sam stati sa radom. Oporavio sam se od povrede i sada sam spreman opet za rad.



      Yates : Primljen na test , javi se IG Steve Yates .
      Posljednje uređivanje od Candy : 26-01-24 at 11:33





    8. #8
      Ricky Zero avatar
      X
       
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      1,340
      Teme
      71
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      15 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      579
      Like (dobivenih)
      400
      Rep
      BUMP!
      Ponovno otvorene prijave!
      Posljednje uređivanje od Ricardo Makaveli : 01-03-24 at 15:09

    9. #9
      Ricardo Makaveli avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Lokacija
      Gornje Jesnje, Centar Svijeta
      Poruke
      406
      Teme
      52
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      250
      Like (dobivenih)
      166
      Rep
      Prijave i dalje otvoreno, od sad se svaku nedjelju dobije plaća za protekli tjedan.


      R1 - 6k
      R2 - 8k
      R3 - 10k
      R4 - 12k
      R5 - 15k
      Ne možeš birati kako ćeš i kada umrijeti. Možeš samo odlučiti kako ćeš živjeti.


     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •