Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2
    1. #1
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,609
      Teme
      1788
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      242 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 21 min
      Like (kliknutih)
      4630
      Like (dobivenih)
      3537
      Rep

      |~ #11- Matthew- Iskrenih 20 ~|

      Mojih iskrenih 20, ako nekog interesuje još nešto rado ću odgovoriti ispod ove poruke
      Greškica ima i uvijek će biti , ne zamjerite


      1. Zdravo, predstavi nam se, odakle dolaziš, te koliko imaš godina? Šta radiš u slobodno vrijeme, čime se baviš? Izlaziš li sa prijateljima, ako da koliko često, ako ne zašto?

      - Pozdrav svima ja sam Adi Drakovac, dolazim iz Bosne i Hercegovine tačnije iz Sarajeva i imam 20 godina. Student sam Elektrotehničkog fakulteta odsjek računarstvo i informatika. Dio slobodnog vremena koristim za neke šetnje , druženja i igranje igrica s prijateljima s fakulteta. Što se tiče oficijalnih izlazaka sa prijateljima, zbog nedostatka vremena, to se dešava jednom u dvije sedmice ali onda kada se izađe onda se ostaje zadugo..

      2. Rekao si da studiraš elektrotehnički fakultet kako se snalaziš sa predmetima,dali predaješ ispite na vreme ? Koji predmet nemožeš smisliti i koji predmet ti je jako teško naučiti ?
      Odeš li nekada na piće s kolegama sa fakulteta ili si nisi nešto dobar sa njima ?
      - Elektrotehnički fakultet sam po sebi jeste težak ali nije nemoguć. Niti jedan predmet nije težak za naučiti kada se uči na vrijeme i ukoliko postoji neka disciplina. Trenutno jedini predmet koji nisam pokušao da savladam jeste diskretna matematika, koja za razliku od drugih predmeta je pravo opširna na mom fakultetu ujedno i ne tako zanimljiva .

      3.Imaš li neki hobi, baviš li se nekim sportom? Kako izgleda tvoj običan dan kada nemaš puno obaveza? Izlaziš li sa društvom?
      Da li imaš devojku, koliko ti je trajala najdraža veza? Da li imaš određeni "tip" cure koji te privlači pažnju, i ako da, možeš li opisati te karakteristike detaljnije?
      - Pah nemam neki konkretan hobi niti se bavim sportom, ali planiram ! Kao što sam već rekao kada imam vremena a i volje za životom onda to vrijeme utrošim sa prijateljima uživo ili putem discorda igrajući neke MP igre zajedno. Nemam djevojku niti sam imao neku ozbiljnu vezu, a basic tip cure koju ja trazim jeste da je prije svega kulturna i da poštuje sebe pa ljude oko sebe, ako ona ogovara svoje ljude što onda očekivati za mene?!

      4. Možeš li nam reći neke svoje ciljeve u životu koje si sebi zadao, i koje si sebi zadao za ovu godinu a koje za čitav život?
      - Životni cilj mi je završiti fakultet i osnovati porodicu, dok cilj za ovu godinu je da smršam

      5. Koje su to stvari koje voliš od malih nogu, primer fudbal, motore i td? jesi li uspeo sve to sebi da priuštiš, i da li su ti se mišljenja menjala da si nešto pre jako voleo a sad ne?
      Možeš li nam napraviti neku takvu listu stvari koje voliš da radiš po tome šta najviše voliš ako možeš da se odlučiš izmedju tih stvari?
      - Biću iskren nemam nešto za šta bi rekao da sada volim a da prije nisam ili da mi nešto fali od prije. Kao mali sam imao sve, roditelji su mi priuštili lijepo djetinjstvo. Što se tiče liste stvari koje volim za to stvarno nemam ideje, mogu jedino reći da su to neke basic stvari.

      6. Koliki je tvoj krug prijatelja, zašto? Kako biraš prijatelje, šta misliš da treba tražiti u prijateljstvu? Šta bi tebe ''nateralo'' da prekineš prijateljstvo sa nekim?
      Jesi li prekinuo neko dugo prijateljstvo i zašto ako smemo znati?
      - Što se ovoga tiče kod mene postoji titula "prijatelj" i "drug/jaran", prvu titulu ima svega par osoba koje smatram "svojim" ljudima dok ostali mnogobrojni drugovi/jarani su neki ljudi s kojima se družim ali u koje nemam veliko povjerenje. Nikada nisam prekinuo neko dugo prijateljstvo jer kao što sam prije rekao dobro biram s kim ću i kome ću povjeriti svoje prijateljstvo.

      7. Koliko sati dnevno provodiš na internetu pošto isto tako studiraš informatiku ? Voliš li više se koristiti računarom ili mobilnim uređajem ?
      Jesi li zadovoljan svojim računarom i setupom, šta bi menjao u vezi s tim?
      - Provodim baš neki minimum koji je neophodan za moje studiranje ili ako trebam da googlam nešto što me zanima. Više volim da koristim svoj mobilni, kad sam za laptopom pretežno ne uradim ništa što zamislim jer se nikako ne mogu fokusirati. Ne posjedujem računar već laptop a njime sam prezadovoljan.

      8. Dosta te ljudi također poznaje kao Chillya, zašto Chilly? Da li imaš neku priču vezanu za taj nadimak?
      Da li si ti sam smislio taj nadimak ili ti ga je neko dao, da li ti se svidja ili te nervira/nerviralo te nekad pa si se navikao?
      - Ne postoji nikakva priča iza nicka Chilly, nastao je slučajno odnosno da se bolje izrazim nedostatkom mašte.

      9. Kada bi osvojio neku veću svotu novca, na šta bi je trošio? Da li bi pomagao drugima, ili bi trošio striktno na sebe, otvorio biznis i td..?
      - Novac mijenja čovjeka, stoga šta god bih ja sada rekao ne znam da li bi to bio scenario koji bi se desio kada bih ja osvojio veću sumu novca, ali nadam se da bi donirao neki dio ljudima kojima je neophodniji, dok ostatak bi definitivno iskoristio za otvaranje svoje firme.

      10. Da li imaš neki porok, alkohol, cigarete? Jesi li ikada probao nešto od toga? Možeš li nam opisati tvoje prvo pijanstvo ako si ga imao?
      Da li imaš nekog ljubimca, kojeg? Kojeg bi voleo da imaš i jel planiraš da ga uzmeš?
      - Nemam poroka, alkohol sam probao samo jednom i to je bilo neko vino koje sam razblažio hahahah. Ne konzumiram cigarete, mislim da ništa od toga mi nije neophodno u životu stoga ga izbjegavam. Nažalost nemam ljubimca niti ga planiram uzimati.

      IC

      1. Došao si na CH 2016 godine, kakav je tvoj prvi utisak bio o serveru, ko te doveo? Šta ti se u to vreme najviše svidelo? Koliko su se tada igrači razlikovali od ovih današnjih?
      - Prvi put sam zaigrao na FreeRoam serveru sa svojim rođakom i sa dvojicom jarana iz osnovne škole, nickovi su nam bili Memorex,Arma,HeroiN,Kokain. U to vrijeme ne bih znao tačno šta mi se toliko svidjelo, vjerovatno je to bio hype što prvi put igram tu igricu. Igrači se dosta razlikuju, većina ih je ostarila pa su postali zreliji pa se lakše goniti sa takvima nego sa djecom, ali opet ima izuzetaka koji kako stare postaju veća djeca nego prije hahaha.

      2. Koja ti je prva organizacija bila na RP serveru, zašto baš ta? Jesi li znao da postoje ta RP pravila koja trebaš znati da bi ušao u org?
      Jesi li kao i većina nas u početku čitao RP pravila iz telefona na testu za org?
      - Ako se dobro sjećam prva organizacija mi je bila ili LCN ili Yakuza ali opet nisam siguran ipak je prošlo dosta dugo vremena. Ne vjerujem da se trebalo znati toliko pravila obzirom da ja nisam zaigrao u periodu kada je RP bio zapravo RP nego kada se furala ekipa i zezancija.

      3. Kako si se odlučio početi sa staffom, jesi li nekad zamišljao da ćeš toliko dugo ostati, jel bilo situacija kad si razmišljao da leftaš poziciju ali si ipak ostao?
      - Staff šansu sam dobio nakon nekog perioda u marketing teamu od tadašnjeg voditelja Aleka Corteza, sve je krenulo od njegovog testa. Nikada nisam očekivao da ću ostati tako dugo i da naravno bilo je perioda kada sam htio sve napustiti i otići ali eto još nisam.

      4. Bio si voditelj na prošlom modu, šta mislilš zašto je došlo do zatvaranja i gašenja istog?
      Koje su po tebi najveće greške toga Moda i vođenja istog? Ako ima grešaka, misliš li da ste naučili nešto od istih i da takve više nećete ponavljati na ovom modu?
      - Mod sam po sebi, bar meni, je bio super i nije imao nekih mana za koje bi rekao da su greške koje su dovele do zatvaranja. Mnogo faktora je uticalo na samo zatvaranje a najveća je bila nezainteresiranost nakon što je opala aktivnost servera kako od članova staffa tako i od običnih igrača.

      5.Dugo si vremena Forum staff, i kroz isti je vremenom prošlo dosta ljudi. Koga pamtiš po dobrom od bivših kolega, koga bi volio videt u budućnosti kao novog/starog kolegu?
      - Više se ni ne sjećam tko je sve bio forum staff, jedina osoba koja mi pada na pamet a da ga pamtim po dobrom jeste kolegaš mladi Mateo aka @Alveus; , se gledamo drug a? Što se tiče novih kolega, nemam nikakvog favorita, novi kolega će biti onaj ko se pokaže da zaslužuje poziciju.

      6. Koja je godina na CH ostavila najupečatljiviji utisak na tebe i zašto? Kakav je tvoj trenutni odnos s ljudima koji su bili deo te godine?
      Ako bi imao priliku, šta bi želio ponovo doživeti ili promeniti iz tog perioda?
      - Za mene najbolja je bila 2019. kada sam tek započinjao neku ozbiljniju karijeru i kada sam se okušavao u raznim timovima. Što se tiče odnosa dosta ih je propala, ljudi te drugačije gledaju kako napreduješ i ako im ne služiš onda te više ne vole.. Jedino šta bih promenio jeste jednu grešku koju sam napravio koja me je dovela do bana na duži period, ništa više

      7. U koliko forum tima si bio, koji ti je ostavio najbolji utisak? U koji bi se najpre vratio, koji voditelj i kog tima ti je ostavio najbolji utisak?
      Bio si i interview team voditelj, pa kako je izgledao put do voditelja, jel ti trebalo puno vremena? Kako si odlučio da napustiš tim i voditelja, kome si ga ostavio?
      - Bio sam član Marketing, Interview i Moderator teama i najveći utisak na mene je ostavio marketing u kojem sam proveo baš dugo i kao član i kao voditelj. Put do voditelja interview tima je bio teži, tada je sve timove vodio gospon moj kolega Tale, mislim da sam toga voditelja dobio zbog kolege ViKINGa, pretpostavljam da nije bilo njega onda ne bih ni ja bio voditelj . Ne sjećam se razloga napuštanja IT-a niti kome sam ga ostavio ali ono što znam jeste da se više ne planiram baviti timovima niti vođenjem istih.

      8. Koga bi pomenuo da si puno vremena s njim provodio ig? jesi li upoznao nekog u RL iz sampa, ako jesi kako je izgledao vaš susret, jeste li nastavili se vidjati, postali drugovi ili se čujete povremeno?
      - Nekada sam provodio sam ekipom iz LCNa jer sam se tamo najduže zadržao ali niti sa jednim se nisam upoznao u RL, nekako su naše veze pukle i tjt. Pored LCN upoznao sam 4 osobe s CH u RL a to su @Ocelot; , @fenomen; , @Role; (zaboravio sam mu forum nick) i @Ricci; , sa prvom trojicom se čujem dok s Rikijem ne.

      9. Da li si ti više DM ili Racerski tip igrača, ili nešto treće? šta ti je bio cilj kad si došao, da budeš jedno od dve nevedenih ili na primer najbogatiji na serveru?
      Kako si uglavnom provodio vreme pre staffa, u kojoj organizaciji si se najviše zadržao?
      - Prije staffa provodio sam igrajući warove s ekipom tj bolje rečeno učio sam se pucati. Danas ne spadam niti u jednu kategoriju što se tiče igranja, igram ponekad kada mi nadođe ali i to je rijetko, mislim da nakon silnog vremena provedenog u staffu igra mi je dosadila i više mi nije zanimljiva za igrati kao prije.

      10. Kako si došao do imena Matthew na forumu i serveru, koliko dugo ga koristiš? Jesi li za taj nick video od nekog ili si ga sam smislio?
      - Nick Matthew je nastao od nicka sa RP servera a njega sam googlo, nema neke zanimljive priče iza toga i on je došao spontano i tako je ostao.



      Peace out..
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    2. Like Ocelot, Demarcus Aldridge, fenomen se sviđa ovaj post
    3. #2
      fenomen avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      1,060
      Teme
      81
      CHB
      150
      Spomenut(a)
      31 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      827
      Like (dobivenih)
      795
      Rep
      fino si ovo napisao, vidi se da si fakultetski obrazovan

      p.s bolje sto se s ricijem ne cujes

    4. Like Matthew se sviđa ovaj post
     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •