Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 972 od 1412 PrviPrvi ... 47287292296297097197297397498210221072 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 9,711 do 9,720 od 14111
    1. #9711
      Nerko' avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      2,442
      Teme
      158
      CHB
      175
      Spomenut(a)
      19 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      33 min
      Like (kliknutih)
      1458
      Like (dobivenih)
      1202
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cyttorak Vidi poruku
      Pazi nešto, imamo ljude koji su u stanju sa svojom pameću i inteligencijom, proračunat brzine, udaljenost, pad, vertikalne hice, gravitaciju, otpor vazduha, vakuuma, isprogramirat, i na kraju lansirat i poslat ga uspješno na Mars.

      Sa druge strane imaš osobu koja se hvali kako je bolja u waru od pola zajednice, s tim da pola te zajednice igra warove navečer od 1 do 3 u zajebanciji i ne uzimaju ovu igricu za ozbiljno.

      I onda imamo Carra Jona !

    2. Like On je Carr, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    3. #9712
      Maka avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Camp Nou 226 E32
      Poruke
      7,857
      Teme
      120
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      61 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1856
      Like (dobivenih)
      3419
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cyttorak Vidi poruku
      Pazi nešto, imamo ljude koji su u stanju sa svojom pameću i inteligencijom, proračunat brzine, udaljenost, pad, vertikalne hice, gravitaciju, otpor vazduha, vakuuma, isprogramirat, i na kraju lansirat i poslat ga uspješno na Mars.

      Sa druge strane imaš osobu koja se hvali kako je bolja u waru od pola zajednice, s tim da pola te zajednice igra warove navečer od 1 do 3 u zajebanciji i ne uzimaju ovu igricu za ozbiljno.

      Dođeš jednom u 2 mjeseca, izdominiraš i odeš bebo

      ♕ 27.1.2016 ETL WAR CHAMPIONS ♕

















      __________________________________________________ _________




    4. Like sheeesh, On je Carr se sviđa ovaj post
    5. #9713
      Raul Hernandez avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Bugojno
      Poruke
      2,424
      Teme
      203
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2709
      Like (dobivenih)
      3209
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Esoo Vidi poruku
      Ne znam uopste ko je dao riječ igracima kao jon carr i par njih da kometarišu o WARu a ne znaju prvo igrat.
      Kao prvo gdje ti je poštovanje prema starijem od sebe? Kao drugo Carr je nekad kidao u waru, a i danas kida. War turnir na kojem si ti uzeo 3. mjesto, Carr je uzeo 2. Ako je on loš, šta si onda ti?

      Citiraj Prvotno napisano od Esoo Vidi poruku
      Mene nikad nisi rešio nego igrače koji igraju sa mnom jer ja ne gledam kao vi da mi samo igraju najjaci war nego ubacim bilo koga.

      Ne znas igrat nit ces kad znat.

      Ja se nikad ne nerviram to ti mogu svi potvrdit koji me znaju.
      Itekako te "rešio". Igrao sam taj war i rekao sam Carru da te zanemari na lijevoj strani i da dođe ubijati 3v2 Bajru i nekog od čitera koje si tad ubacivao. Taktički te pobjedio jer si naivno išao za njim da ga ubiješ jer je "najslabiji" u postavi. Pogledat ću možda imam i snimljen war kako si kao pas lutao za njim, dok ja dolazim sa leđa i ubijam te. Nama su bitni war igrači koji nam igraju, a svi nam imaju war dozvole, kako to? Carr ti je loš war igrač tu pišeš, pa onda govoriš da ubacivamo samo najbolje?? Što se tiče nerviranja znamo da ti je war sve i da radiš sve moguće da bi pobjedio. Po meni ti ne znaš igrati i nećeš nikad znati. Kad osvojiš koji turnir, ligu ili nekakvo natjecanje javi nam.

      Citiraj Prvotno napisano od Esoo Vidi poruku
      Veoma mali broj igraca koji su poceli sa 7/12 godina poceli igrat samp da nisu koristili neka pomagala u igri pa tako i ja. A sada kada sam tu duze vremena, dokazao sam vam da sam za klasu od vas jaci..

      Igraci koji su kod vas dobri jedino mogu izdvojit Lulu.

      Kakav crni renco i stevo koji su tu dosli prije 2 godine i nisu znali sta je war. Nick Steve Brutal i Renco Wutong ne zna se koji je gore igrao war pa sada poceli odjednom mi znamo...
      Kad pomislim da ne možeš gluplji post napisati od onog prvog, stvarno se iznenadim na taj drugi, a bome i treći. Znači po tebi su svi koristili čit, pa si i ti morao godinama koristiti i biti čiter? Ti si nekome pokazao svoju klasu, čime? Od 2018. kad sam se vratio svakih par mjeseci si na čiter listi. Ni sa tim pomagalima nisi ništa postigao. Sa njima si svaki put izgubio. Gubiš i obične warove. Navikni se da si gubitnik sve dok misliš tako prljavo igrati. Kad nisi ti čitovao, onda si ubacivao druge čitere, svaka čast.

      Čemu opet pljuvanje po momcima koji su stariji od tebe? Nisu znali war i to je istina, jer ga nisu ni igrali. Počeli su aktivno igrati war i pucati negdje kad i ja 2018. god. i to je dokaz da se sve može na pošten način postići. Za kratko vrijeme su postali jedni od najboljih war igrača, a nikad nisu bili na čiter listi. Dok si ti bio i nemaš im šta reći. Evo i ja nepunu godinu imam uvjete za igrati war, pa opet mogu reći kako sam bolji od tebe. Jer sam više toga postigao u tu godinu, nego ti u 9-10 koliko spominješ da igraš. Samo da znaš dobar je osjećaj kada ne koristiš čit i da znaš nešto oko pucanja.
      Ugledaj se malo na Bajru, kad god su neke prepirke ili ste upali u neka govna, ti se moraš javiti i pametovati. Mogao bi se i ti malo držati one stare izreke "pametniji si kad šutiš".
      Ne znam zašto uopće trošim vrijeme na tebe, kad ti to nećeš ništa shvatiti.


      Usput da kažem oko armora u waru. Od mene jedno veliko NE. Trebala bi se uvesti opcija da biraš war sa armorom ili bez. Usput neke cmd rade u waru tipa /getmycar i tko zna koje još. DMG ne pokaziva točno zbog tog armora, kad pucaš nekoga piše da ima 100hp, jer mu skidaš armor, a za armor ne piše koliko ima. Što je glupo jer ne znaš koliko protivnik ima hp i možeš li ga napasti i ići u duel emkom ili ne. Bolje da se vrati stari način igranja i da se dodaju neke sitnice. Npr. DMG da pokaže na kraju wara koliko si imao kao i na FR što ima. Isto tako i chatovi za timove bi se mogli ubaciti sa FR /z i /r za žuti i rozi tim. To bi pomoglo u igranju međusobnih warova. Što se tiče skinova u waru mogu isto biti za međusobni, jer tamo bude TK zbog istih skinova. Dok u warovima između orgi nema problema, svaka orga koristi svoje skinove i tako da igrači znaju koji su njihovi, a koji protivnici. Igram emku i sa 50m mogu razlikovati skin, tako da je i to nepotrebno.


    6. #9714
      Nerko' avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      2,442
      Teme
      158
      CHB
      175
      Spomenut(a)
      19 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      33 min
      Like (kliknutih)
      1458
      Like (dobivenih)
      1202
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Raul Hernandez Vidi poruku
      Kao prvo gdje ti je poštovanje prema starijem od sebe? Kao drugo Carr je nekad kidao u waru, a i danas kida. War turnir na kojem si ti uzeo 3. mjesto, Carr je uzeo 2. Ako je on loš, šta si onda ti?



      Itekako te "rešio". Igrao sam taj war i rekao sam Carru da te zanemari na lijevoj strani i da dođe ubijati 3v2 Bajru i nekog od čitera koje si tad ubacivao. Taktički te pobjedio jer si naivno išao za njim da ga ubiješ jer je "najslabiji" u postavi. Pogledat ću možda imam i snimljen war kako si kao pas lutao za njim, dok ja dolazim sa leđa i ubijam te. Nama su bitni war igrači koji nam igraju, a svi nam imaju war dozvole, kako to? Carr ti je loš war igrač tu pišeš, pa onda govoriš da ubacivamo samo najbolje?? Što se tiče nerviranja znamo da ti je war sve i da radiš sve moguće da bi pobjedio. Po meni ti ne znaš igrati i nećeš nikad znati. Kad osvojiš koji turnir, ligu ili nekakvo natjecanje javi nam.



      Kad pomislim da ne možeš gluplji post napisati od onog prvog, stvarno se iznenadim na taj drugi, a bome i treći. Znači po tebi su svi koristili čit, pa si i ti morao godinama koristiti i biti čiter? Ti si nekome pokazao svoju klasu, čime? Od 2018. kad sam se vratio svakih par mjeseci si na čiter listi. Ni sa tim pomagalima nisi ništa postigao. Sa njima si svaki put izgubio. Gubiš i obične warove. Navikni se da si gubitnik sve dok misliš tako prljavo igrati. Kad nisi ti čitovao, onda si ubacivao druge čitere, svaka čast.

      Čemu opet pljuvanje po momcima koji su stariji od tebe? Nisu znali war i to je istina, jer ga nisu ni igrali. Počeli su aktivno igrati war i pucati negdje kad i ja 2018. god. i to je dokaz da se sve može na pošten način postići. Za kratko vrijeme su postali jedni od najboljih war igrača, a nikad nisu bili na čiter listi. Dok si ti bio i nemaš im šta reći. Evo i ja nepunu godinu imam uvjete za igrati war, pa opet mogu reći kako sam bolji od tebe. Jer sam više toga postigao u tu godinu, nego ti u 9-10 koliko spominješ da igraš. Samo da znaš dobar je osjećaj kada ne koristiš čit i da znaš nešto oko pucanja.
      Ugledaj se malo na Bajru, kad god su neke prepirke ili ste upali u neka govna, ti se moraš javiti i pametovati. Mogao bi se i ti malo držati one stare izreke "pametniji si kad šutiš".
      Ne znam zašto uopće trošim vrijeme na tebe, kad ti to nećeš ništa shvatiti.


      Usput da kažem oko armora u waru. Od mene jedno veliko NE. Trebala bi se uvesti opcija da biraš war sa armorom ili bez. Usput neke cmd rade u waru tipa /getmycar i tko zna koje još. DMG ne pokaziva točno zbog tog armora, kad pucaš nekoga piše da ima 100hp, jer mu skidaš armor, a za armor ne piše koliko ima. Što je glupo jer ne znaš koliko protivnik ima hp i možeš li ga napasti i ići u duel emkom ili ne. Bolje da se vrati stari način igranja i da se dodaju neke sitnice. Npr. DMG da pokaže na kraju wara koliko si imao kao i na FR što ima. Isto tako i chatovi za timove bi se mogli ubaciti sa FR /z i /r za žuti i rozi tim. To bi pomoglo u igranju međusobnih warova. Što se tiče skinova u waru mogu isto biti za međusobni, jer tamo bude TK zbog istih skinova. Dok u warovima između orgi nema problema, svaka orga koristi svoje skinove i tako da igrači znaju koji su njihovi, a koji protivnici. Igram emku i sa 50m mogu razlikovati skin, tako da je i to nepotrebno.
      Meni mrsko ovo procitat , nez kako ti se dalo pisat lol
      Zik(sere po chatu) Pro
      Posljednje uređivanje od Nerko' : 23-02-21 at 07:06

    7. Like On je Carr se sviđa ovaj post
    8. #9715
      Storm Shadow avatar
      ?
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      2,368
      Teme
      275
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      1089
      Like (dobivenih)
      968
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Raul Hernandez Vidi poruku
      Kao prvo gdje ti je poštovanje prema starijem od sebe? Kao drugo Carr je nekad kidao u waru, a i danas kida. War turnir na kojem si ti uzeo 3. mjesto, Carr je uzeo 2. Ako je on loš, šta si onda ti?



      Itekako te "rešio". Igrao sam taj war i rekao sam Carru da te zanemari na lijevoj strani i da dođe ubijati 3v2 Bajru i nekog od čitera koje si tad ubacivao. Taktički te pobjedio jer si naivno išao za njim da ga ubiješ jer je "najslabiji" u postavi. Pogledat ću možda imam i snimljen war kako si kao pas lutao za njim, dok ja dolazim sa leđa i ubijam te. Nama su bitni war igrači koji nam igraju, a svi nam imaju war dozvole, kako to? Carr ti je loš war igrač tu pišeš, pa onda govoriš da ubacivamo samo najbolje?? Što se tiče nerviranja znamo da ti je war sve i da radiš sve moguće da bi pobjedio. Po meni ti ne znaš igrati i nećeš nikad znati. Kad osvojiš koji turnir, ligu ili nekakvo natjecanje javi nam.



      Kad pomislim da ne možeš gluplji post napisati od onog prvog, stvarno se iznenadim na taj drugi, a bome i treći. Znači po tebi su svi koristili čit, pa si i ti morao godinama koristiti i biti čiter? Ti si nekome pokazao svoju klasu, čime? Od 2018. kad sam se vratio svakih par mjeseci si na čiter listi. Ni sa tim pomagalima nisi ništa postigao. Sa njima si svaki put izgubio. Gubiš i obične warove. Navikni se da si gubitnik sve dok misliš tako prljavo igrati. Kad nisi ti čitovao, onda si ubacivao druge čitere, svaka čast.

      Čemu opet pljuvanje po momcima koji su stariji od tebe? Nisu znali war i to je istina, jer ga nisu ni igrali. Počeli su aktivno igrati war i pucati negdje kad i ja 2018. god. i to je dokaz da se sve može na pošten način postići. Za kratko vrijeme su postali jedni od najboljih war igrača, a nikad nisu bili na čiter listi. Dok si ti bio i nemaš im šta reći. Evo i ja nepunu godinu imam uvjete za igrati war, pa opet mogu reći kako sam bolji od tebe. Jer sam više toga postigao u tu godinu, nego ti u 9-10 koliko spominješ da igraš. Samo da znaš dobar je osjećaj kada ne koristiš čit i da znaš nešto oko pucanja.
      Ugledaj se malo na Bajru, kad god su neke prepirke ili ste upali u neka govna, ti se moraš javiti i pametovati. Mogao bi se i ti malo držati one stare izreke "pametniji si kad šutiš".
      Ne znam zašto uopće trošim vrijeme na tebe, kad ti to nećeš ništa shvatiti.


      Usput da kažem oko armora u waru. Od mene jedno veliko NE. Trebala bi se uvesti opcija da biraš war sa armorom ili bez. Usput neke cmd rade u waru tipa /getmycar i tko zna koje još. DMG ne pokaziva točno zbog tog armora, kad pucaš nekoga piše da ima 100hp, jer mu skidaš armor, a za armor ne piše koliko ima. Što je glupo jer ne znaš koliko protivnik ima hp i možeš li ga napasti i ići u duel emkom ili ne. Bolje da se vrati stari način igranja i da se dodaju neke sitnice. Npr. DMG da pokaže na kraju wara koliko si imao kao i na FR što ima. Isto tako i chatovi za timove bi se mogli ubaciti sa FR /z i /r za žuti i rozi tim. To bi pomoglo u igranju međusobnih warova. Što se tiče skinova u waru mogu isto biti za međusobni, jer tamo bude TK zbog istih skinova. Dok u warovima između orgi nema problema, svaka orga koristi svoje skinove i tako da igrači znaju koji su njihovi, a koji protivnici. Igram emku i sa 50m mogu razlikovati skin, tako da je i to nepotrebno.
      Ma sta si ti bolan osvojio, osvojio digi renco stevo quadra nemoj se hvalit tudjim pobjedama.

      Ti kad budes jaci igrač od mene ja cu otic sa ch, ovo sto sam napisao ubacujete najjace zna se na sta mislim igraci koje sam spomenuo malo prije.

      Ja od 2018/19 nisam nista koristio za razliku od tvog clana koji je sam sebe snimio i postavio na yt kako koristi pomagala u 2021 tako da o tome pricaj nekome drugom.

      A evo vidim i ovaj vas podrzava svakim postom lajkom, a prozivao vas redovno dok sam bio sa njima u orgi a vjv i danas je isto samo glumi pa vam se ovdje ulizuje

      A i da sto se tice nolajfanja na serveru kad napišete da je meni igrica sve za razliku od vas vidimo ko koliko igra a evo i ovaj tvoj post je objavljen skoro pa 4 ujutro a IG si bio vjerovatno u to vrijeme...
      Posljednje uređivanje od Storm Shadow : 23-02-21 at 10:18
      YG Legend | PS Legend



    9. Like Unravel, DeBadosa, nowitzki se sviđa ovaj post
    10. #9716

      .
       
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Aug 2020
      Lokacija
      El corona ili jail
      Poruke
      830
      Teme
      147
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      849
      Like (dobivenih)
      319
      Rep
      Ja mislim da je esoo najjaci

    11. Like Storm Shadow, Rastafari se sviđa ovaj post
    12. #9717
      Nerko' avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      2,442
      Teme
      158
      CHB
      175
      Spomenut(a)
      19 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      33 min
      Like (kliknutih)
      1458
      Like (dobivenih)
      1202
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Esoo Vidi poruku
      Ma sta si ti bolan osvojio, osvojio digi renco stevo quadra nemoj se hvalit tudjim pobjedama.

      Ti kad budes jaci igrač od mene ja cu otic sa ch, ovo sto sam napisao ubacujete najjace zna se na sta mislim igraci koje sam spomenuo malo prije.

      Ja od 2018/19 nisam nista koristio za razliku od tvog clana koji je sam sebe snimio i postavio na yt kako koristi pomagala u 2021 tako da o tome pricaj nekome drugom.

      A evo vidim i ovaj vas podrzava svakim postom lajkom, a prozivao vas redovno dok sam bio sa njima u orgi a vjv i danas je isto samo glumi pa vam se ovdje ulizuje

      A i da sto se tice nolajfanja na serveru kad napišete da je meni igrica sve za razliku od vas vidimo ko koliko igra a evo i ovaj tvoj post je objavljen skoro pa 4 ujutro a IG si bio vjerovatno u to vrijeme...
      Jesi i ti to poranio da ideš tražit tratinčicu za svoj herbar

    13. Like Rastafari, hana, On je Carr se sviđa ovaj post
    14. #9718
      Rastafari avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Lokacija
      HXVRMXN
      Poruke
      5,296
      Teme
      138
      CHB
      650
      Spomenut(a)
      41 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      951
      Like (dobivenih)
      804
      Rep
      Da se ubacim jos jednom i necu vise nije humano....
      hahahahahahahahaha eso vas je zapalio kao sibicu sve redom
      kobass_ , Rastafari. Frenkie_White Stevo_Djubre
      YD LEGENDA
      LA COCAINA LEGENDA YAKUZA
      owner of group ''stara kajla'' 21/6/2021
      Reoki Izkerova , capoditutticapi , Enrique Contreras , toMa
      CH SINCE 2009

    15. Like Unravel, Storm Shadow, Baba Yaga se sviđa ovaj post
    16. #9719

      .
       
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Aug 2020
      Lokacija
      El corona ili jail
      Poruke
      830
      Teme
      147
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      849
      Like (dobivenih)
      319
      Rep
      Ja brt ne kapiram kako ne kapirate da se eso samo zeza a vi se lozite brt ovo je koncept igrice i trebamo svi da se zezamo i igramo zajedno a ne da ga prozivate za cit jer to stvarno nije lepo

    17. Like Rastafari, Storm Shadow se sviđa ovaj post
    18. #9720
      Maka avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Camp Nou 226 E32
      Poruke
      7,857
      Teme
      120
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      61 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1856
      Like (dobivenih)
      3419
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od n e r k o Vidi poruku
      Jesi i ti to poranio da ideš tražit tratinčicu za svoj herbar
      Ti se ufatio tog herbara cijelo vrijeme **** ti sebe hahaha

      ♕ 27.1.2016 ETL WAR CHAMPIONS ♕

















      __________________________________________________ _________




    19. Like Nerko' se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 972 od 1412 PrviPrvi ... 47287292296297097197297397498210221072 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •