Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 970 od 1412 PrviPrvi ... 47087092096096896997097197298010201070 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 9,691 do 9,700 od 14111
    1. #9691
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,099
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      55 min
      Like (kliknutih)
      4103
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      CH vs Eso (FOTO,VIDEO)
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    2. Like On je Carr, Apollo Quadra se sviđa ovaj post
    3. #9692

      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Poruke
      5,732
      Teme
      87
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      55 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      715
      Like (dobivenih)
      1521
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Šumar Vidi poruku
      CH vs Eso (FOTO,VIDEO)
      Ko napadne yoneta napo je cijeli ch

    4. Like hana, On je Carr, Mauro Vitelli, Raul Hernandez se sviđa ovaj post
    5. #9693

      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      603
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      17 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      482
      Like (dobivenih)
      764
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Esoo Vidi poruku
      Mene nikad nisi rešio nego igrače koji igraju sa mnom jer ja ne gledam kao vi da mi samo igraju najjaci war nego ubacim bilo koga.

      Aha znači sad kazes da je Jon Carr jedan od najjacih cim ga ubacujemo, odluci se vise, jel najjaci ili nije


    6. #9694
      Nerko' avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      2,442
      Teme
      158
      CHB
      175
      Spomenut(a)
      19 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      33 min
      Like (kliknutih)
      1458
      Like (dobivenih)
      1202
      Rep
      Veliki Carr Jon vs Eso sakupljač herbara

    7. Like hana, Mauro Vitelli, On je Carr, Raul Hernandez se sviđa ovaj post
    8. #9695
      Mauro Vitelli avatar
      ƋZG
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,043
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      258 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7280
      Like (dobivenih)
      4566
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Esoo Vidi poruku
      Ne znam uopste ko je dao riječ igracima kao jon carr i par njih da kometarišu o WARu a ne znaju prvo igrat.

      - Ako već zelite to sa istim skinovima jel se moze napraviti u skripti ili negdje da svaka orga prije pokretanja WARa odabere neki odredjeni skin?
      - Armor nepotrebno duplo manje ubijanja ce bit i iskreno bit ce vjv smor igrat.
      @Roby; ako ti skriptas najprije ces vidjet ako moze da se ovo riješi. Barem nas starije igrače ispostujte u ovom smislu, Hvala
      Carr je na FR igro war i bio head dok ste ti i bajro išli u osnovnu školu i na nickovima eso[ba] i bajro[ba] svako drugi dan dobivali banove za speed na eventima i za aim u warovima (postoje još takvi videi na yt, a mislim da ih je pajo donedavno imao na nekom yt kanalu), a ne trebam spominjat u zadnje 2 godine koliko puta si bio na čiter listi, zamisli tebi je Alek uspio pronać aim u kanti za smeće na kompu hahahaha le-ge-nda

      Još da ne spominjem prije 2-3 godine kad ste bili u ENC i protiv nas svaki war koristili aim i tek nakon godinu dana na FR priznali da ste palili pod izgovorom da su i ostali u LCN bili čiteri pa ste i vi morali tako

      Ti koji si war učio igrat pomoću raznoraznih sranja bez ikakvog razloga spominješ njega i pokušavaš ispast mangup tako što ćeš napisat da se on ne treba javljat jer ne zna igrat war? Igrači koji su dugo vremena bili ili su još uvijek dobri war igrači (pajo, lula, stevo, ado hahahaaha itd...) nikad nisu po forumu ili bilo gdje pisali da neko ne zna igrat war jer ne igraju svi isto i nemaju svi isti stil igranja i eto ti sad ogorčen jer te on prijavio na forumu za DM imaš potrebu u gl chatu napisat da se on ne treba javljat jer ne zna igrat war?

      Pogledaj malo stare videe warova sa FRa (od 2014 pa nadalje) i vidjet ćeš jel Carr zna igrat war, a tada kad su mnogi tek učili igrat war on je bio jedan od boljih igrača na midu na FRu

      Iako je ovo igrica, moraš naučit poštovat starije, starije igrače i općenito bilo koga jer nekad bez razloga sereš po ljudima

      Tolko od mene ima li pitanja?

      Citiraj Prvotno napisano od WeAreFallingDown Vidi poruku
      Brate koliko mi se svidja tvoj potpis hahahah
      Jesi spremio kamenje ?
      Ovi put smo se vrhunski pripremili

    9. #9696
      Lemior avatar
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2019
      Lokacija
      Market
      Poruke
      411
      Teme
      29
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      326
      Like (dobivenih)
      367
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Esoo Vidi poruku
      jer ja ne gledam kao vi da mi samo igraju najjaci war nego ubacim bilo koga.
      Covjek pohvali citav LCN vi ga tu pljujete cccc....
      If you don't have the balls to brake late, that's your problem.

    10. Like hana se sviđa ovaj post
    11. #9697
      Storm Shadow avatar
      ?
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      2,368
      Teme
      275
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      1089
      Like (dobivenih)
      968
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tommy Egan Vidi poruku
      Brt ja sam u Psu bio duze nego sto ti samp igras to sto sam se posvadii s ibrahimom je neka druga stvar pa ti je naredio da me skines, s kim si ti jos dobar iz psa osim s bajrico tj na ser jel ima neko da te gotivi
      Hahahaha ja ti na fr igram od 2012 kada je jos DB bio u wilofieldu tamo tako da sto se tice godina igranja slabo ima ko da moze meni reci ja igram duze od tebe.

      Pravio si multiaccove te si skinut sa legende jer je rekao Miro da te se skine.

      Itekako sam dobar sa vecinom igraca.

      Citiraj Prvotno napisano od Dena Izbornyk Vidi poruku
      Carr je na FR igro war i bio head dok ste ti i bajro išli u osnovnu školu i na nickovima eso[ba] i bajro[ba] svako drugi dan dobivali banove za speed na eventima i za aim u warovima (postoje još takvi videi na yt, a mislim da ih je pajo donedavno imao na nekom yt kanalu), a ne trebam spominjat u zadnje 2 godine koliko puta si bio na čiter listi, zamisli tebi je Alek uspio pronać aim u kanti za smeće na kompu hahahaha le-ge-nda

      Još da ne spominjem prije 2-3 godine kad ste bili u ENC i protiv nas svaki war koristili aim i tek nakon godinu dana na FR priznali da ste palili pod izgovorom da su i ostali u LCN bili čiteri pa ste i vi morali tako

      Ti koji si war učio igrat pomoću raznoraznih sranja bez ikakvog razloga spominješ njega i pokušavaš ispast mangup tako što ćeš napisat da se on ne treba javljat jer ne zna igrat war? Igrači koji su dugo vremena bili ili su još uvijek dobri war igrači (pajo, lula, stevo, ado hahahaaha itd...) nikad nisu po forumu ili bilo gdje pisali da neko ne zna igrat war jer ne igraju svi isto i nemaju svi isti stil igranja i eto ti sad ogorčen jer te on prijavio na forumu za DM imaš potrebu u gl chatu napisat da se on ne treba javljat jer ne zna igrat war?

      Pogledaj malo stare videe warova sa FRa (od 2014 pa nadalje) i vidjet ćeš jel Carr zna igrat war, a tada kad su mnogi tek učili igrat war on je bio jedan od boljih igrača na midu na FRu

      Iako je ovo igrica, moraš naučit poštovat starije, starije igrače i općenito bilo koga jer nekad bez razloga sereš po ljudima

      Tolko od mene ima li pitanja?



      Ovi put smo se vrhunski pripremili
      Veoma mali broj igraca koji su poceli sa 7/12 godina poceli igrat samp da nisu koristili neka pomagala u igri pa tako i ja. A sada kada sam tu duze vremena, dokazao sam vam da sam za klasu od vas jaci..

      Igraci koji su kod vas dobri jedino mogu izdvojit Lulu.

      Kakav crni renco i stevo koji su tu dosli prije 2 godine i nisu znali sta je war. Nick Steve Brutal i Renco Wutong ne zna se koji je gore igrao war pa sada poceli odjednom mi znamo...
      Posljednje uređivanje od s h e l b y : 22-02-21 at 15:55
      YG Legend | PS Legend



    12. #9698

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,140
      Teme
      364
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2647
      Rep
      a eso gotivim i tebe i te sto si nabrojao, al brate bio si na tri razlicita nicka na listi citera, dok oni nisu bili, nije da ih branim, nemam ih ni zasto branit ali realno pricaj
      y legenda, ex rp admin

    13. Like On je Carr, Raul Hernandez se sviđa ovaj post
    14. #9699
      Nerko' avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      2,442
      Teme
      158
      CHB
      175
      Spomenut(a)
      19 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      33 min
      Like (kliknutih)
      1458
      Like (dobivenih)
      1202
      Rep
      Mozete vi Esi posaugat on je upravo našao suncokret i ubacio ga u herbar

    15. Like On je Carr, Raul Hernandez, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    16. #9700

      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      603
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      17 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      482
      Like (dobivenih)
      764
      Rep
      BAHAHAHAHAHAHHA da te nema trebalo bi te izmislit i tebe i taj tvoj sicusni mozak. Ugledaj se na bajru, lik igra bolje od tebe dva puta, a nista ne sere ovdje po chatovima, jedino ti, koji mislis da si neko i nesto, klasa iznad cuj to haha, ti si jedino za 5 klasa gluplji, cuj stevo, cuj ja, 15 razlicitih clanova LCNa te dobilo 1v1, u vise navrata, trn si u oku svima ovdje na zajednici, ja ne znam kako ti do sad nisi shvatio da te niko ne voli, nemas kulture, nemas postovanja, haj za mene sto nemas, nego eto ti dene kakvu istinu je napisao o tebi, ti opet lupetas svoje.

      Igrica ti pojela mozak, bas pojela pojela, toliko si zaludjen ovime. Pa evo i ja sad ispadam glup sto ti uopce pisem nesto, al ja ne znam kad ces ti odrast, neko te jednostavno treba stavit na svoje mjesto da shvatis na sta ti gubis vrijeme u svom zivotu i cime se velicas, mene bi bilo stid iskreno, igras igricu pola zivota, ti koji si mladji od 90 posto zajednice ovdje, da govoris ljudima kako su losi, kakvi su oni bili prije, kakvi su sada. Daj se malo zapitaj, promisli prije nego sto bubnes neku glupost, procitaj 2-3 puta sta si napisao i onda razmisli da li ces isto to izbrisat, jer bi mozda to bilo pametnije.

      A to sto sam ja dosao prije 2 godine i sto sam bolji u svakom aspektu ove igrice od tebe samo pokazuje kako ne trebas igrati ovo pola zivota, niti se previse truditi da bi uspio u necemu, naravno ne zelim se hvaliti ni nista, ovo meni nista ne znaci, tebi znaci, zasto bi mene i spominjao da ti ne znacim nesto u zivotu.
      Ubija te ljubomora od igrice, koja je starija od tebe. Uzivaj mi.


     

     
  • Stranica 970 od 1412 PrviPrvi ... 47087092096096896997097197298010201070 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •