Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 66 od 1404 PrviPrvi ... 16566465666768761161665661066 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 651 do 660 od 14032
    1. #651
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4551
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Chilly Vidi poruku
      Slabo mozda od 80% posto njih doci ce ti 20% .. danas ti se izdrzavaju serv samo pomocu ytubera, a ch mozda moze imat igraca ako se mi ovi preostali okupimo
      Eo nas bajro ima 1400 folovera on je buducnost ch

      Bajro lepotaneeeee
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    2. #652
      Esad Plavi
      Deleted User
      Pa ljudine ja i Bajro cemo vas podic hehe ajmo svi subb na EsukA i Baja Trust ❤

    3. Like Nije dostupno se sviđa ovaj post
    4. #653
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,609
      Teme
      1789
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      242 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 21 min
      Like (kliknutih)
      4630
      Like (dobivenih)
      3537
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alek_Cortez Vidi poruku
      Eo nas bajro ima 1400 folovera on je buducnost ch

      Bajro lepotaneeeee
      Ajde nas bajro zadaj se i ne snimaj molim te neke prenkove na serveru , prepast ce se i ovo ljudi sto je ostalo
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    5. #654

      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Poruke
      165
      Teme
      0
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      187
      Like (dobivenih)
      451
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alek_Cortez Vidi poruku
      Poenta je da novi igraci nece doci zbog istorije drustva itd
      Nece ni doci zbog moda koji jos uopce nije ni testiran, nazalost jos jednom ste dokazali da ste vise nego neozbiljno pristupili ovom 15. projektu novog CHRP servera, koji ce ponovo biti samo losa kopija vec nekog ranijeg moda.

      Previse se furate na neku ozbiljnost, izigravate (ti prvi) po forumu TDKa zbog kojeg je dobar dio ljudi vec i napustilo CH. Malo stanite na loptu, za****te pravila.. ti kao SMOD dodes rec nekome u temu
      (tema oprostaja ako se ne varam) - moderatori obrisite to, po cemu si ti bolji od tog moderatora? Imas tu permisiju da odradis istu stvar, odradi ju i za**** rangiranje.

      CH je zaostao u 2011., staff team se fura na Nikolu (RED) i Zorana, uvodite rigorozne zabrane za sve zivo kao u vrijeme kad je CH bio jedina ozbiljna zajednica na ovim prostorima
      (istu stvar je radio TDK, jos gore od ovog al priblizavate se tome). Odite na druge zajednice koje su tu danas, koje redovito imaju tonu igraca, pogledajte kakva je tamo situacija. Ovdje nisi smio za vrijeme najveceg nogometnog natjecanja pruzit podrsku svojoj reprezentaciji jer ste se vi nafurali na neki nacionalizam. Kog boli kita ovdje za nacionalizam vise? Pa kad je bilo 2000 ljudi, imo si 2-3 debila koji su bas bili nacionalisti i njih su svi redovito prezirali, a mi svi ostali se sprdamo, pogotovo na FR, iz nacionalizma.

      Svi koji ste usli u staffove, svi koji se motate po nekim pozicijama trebali bi imati isti cilj - pomoci da se CroHerze vrati/odrzi, kurcenje s pozicijom i pozivanjem nekog da odraduje nesto kaj si ti mogao sam puno brze i puno lakse je samo dokaz da ocito taj cilj nije primaran vec da je ipak u pitanju lijecenje kompleksa ili samo obicno kurcenje s bojom. Iako sam tebe Alek uzeo kao primjer, nisi ti jedini problem da se razumijemo - ne kazem ni generalno da si problem, ali neke stvari koje radis jesu.

      Nekolicina nas je predugo ovdje da ne vidi kako ponavljate iste greske kao i neki voditelji ranije, a ne zelite naucit na njima. Pitajte ljude za savjete, pogotovo ove starije koji imaju tonu iskustva, pitajte da pomognu, zamolite, pljunite na ego ako vam je toliko bitno da se ovo odrzi. Al vi bi se jebali, a da vam ne ude.. tako ce na kraju i zavrsit ova avantura.

      Al eto, srecom kod nas voditelji uvijek znaju najbolje - zato ih i mjenjamo svako malo..

    6. #655
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4551
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Nece ni doci zbog moda koji jos uopce nije ni testiran, nazalost jos jednom ste dokazali da ste vise nego neozbiljno pristupili ovom 15. projektu novog CHRP servera, koji ce ponovo biti samo losa kopija vec nekog ranijeg moda.

      Previse se furate na neku ozbiljnost, izigravate (ti prvi) po forumu TDKa zbog kojeg je dobar dio ljudi vec i napustilo CH. Malo stanite na loptu, za****te pravila.. ti kao SMOD dodes rec nekome u temu
      (tema oprostaja ako se ne varam) - moderatori obrisite to, po cemu si ti bolji od tog moderatora? Imas tu permisiju da odradis istu stvar, odradi ju i za**** rangiranje.

      CH je zaostao u 2011., staff team se fura na Nikolu (RED) i Zorana, uvodite rigorozne zabrane za sve zivo kao u vrijeme kad je CH bio jedina ozbiljna zajednica na ovim prostorima
      (istu stvar je radio TDK, jos gore od ovog al priblizavate se tome). Odite na druge zajednice koje su tu danas, koje redovito imaju tonu igraca, pogledajte kakva je tamo situacija. Ovdje nisi smio za vrijeme najveceg nogometnog natjecanja pruzit podrsku svojoj reprezentaciji jer ste se vi nafurali na neki nacionalizam. Kog boli kita ovdje za nacionalizam vise? Pa kad je bilo 2000 ljudi, imo si 2-3 debila koji su bas bili nacionalisti i njih su svi redovito prezirali, a mi svi ostali se sprdamo, pogotovo na FR, iz nacionalizma.

      Svi koji ste usli u staffove, svi koji se motate po nekim pozicijama trebali bi imati isti cilj - pomoci da se CroHerze vrati/odrzi, kurcenje s pozicijom i pozivanjem nekog da odraduje nesto kaj si ti mogao sam puno brze i puno lakse je samo dokaz da ocito taj cilj nije primaran vec da je ipak u pitanju lijecenje kompleksa ili samo obicno kurcenje s bojom. Iako sam tebe Alek uzeo kao primjer, nisi ti jedini problem da se razumijemo - ne kazem ni generalno da si problem, ali neke stvari koje radis jesu.

      Nekolicina nas je predugo ovdje da ne vidi kako ponavljate iste greske kao i neki voditelji ranije, a ne zelite naucit na njima. Pitajte ljude za savjete, pogotovo ove starije koji imaju tonu iskustva, pitajte da pomognu, zamolite, pljunite na ego ako vam je toliko bitno da se ovo odrzi. Al vi bi se jebali, a da vam ne ude.. tako ce na kraju i zavrsit ova avantura.

      Al eto, srecom kod nas voditelji uvijek znaju najbolje - zato ih i mjenjamo svako malo..
      Ako ja obrisem i tu temu u tom oprostaju koja je funkcija moda?
      Zaduzen je za to nek odradi taj jedan zadatak , niti sam ja tu mislio da glumim neki autoriter ili sta vec

      Sto se tice nacionalizma - hteo ti to da priznas ili ne bilo je problema u nogomet chetu , zato sro ljudi uvek uplicu politiku u sve
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    7. #656
      Fiennes avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Milwaukee, Wisconsin
      Poruke
      1,852
      Teme
      114
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      96 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1175
      Like (dobivenih)
      1153
      Rep
      Skriptat cu ja za 200e nije frka sam sto ne znam, mozda je to mali problem.

    8. Like soldato, Nije dostupno se sviđa ovaj post
    9. #657
      Jorek Birnison avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,907
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3056
      Like (dobivenih)
      3775
      Rep
      Iskreno ne znam zasto modovi i voditelji tolerisu ovo i zasto dopustate da se svi prave pametni i pljuju po vama

      Obrisi post, banuj ih ili sta vec, nece CH propasti zbog par likova koji su tu godinama a sve sto rade je da seru po vama jer sebi daju za pravo zato sto su tu "dugo", mene je smorilo da citam to, ne znam kako vas nije, postoje predlozi za RP mod i neka tu kazu sta misle da moze pomoci i mrs u *****
      Posljednje uređivanje od Jorek Birnison : 29-07-18 at 16:19
      blood makes you related, loyalty makes you family



    10. Like Dock Brown, Joca se sviđa ovaj post
    11. #658

      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Poruke
      2,145
      Teme
      88
      CHB
      25
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      253
      Like (dobivenih)
      856
      Rep
      Vise manje se sve svodi na war. Platite dobar host koji igraci zasluzuju a ne punit djepove donacijama. Ako kazete skupo, prikazite javno ovdje svima koji je to trosak.

      RP nikad nece opstat, kroz povijest ch nikad nije i nece biti takav server. Ubijes covjeka na kolodvoru dobijes 3h aree, kucas 8 komandi da bi usao i izasao iz banke, pa kome to treba?

      Mod uopce nije toliko bitan koliko vodstvo servera koje je dovelo ovu zajednicu tu gdje se sada nalazi. Velik broj igraca koji vam dodje na open su upravo igraci koju ovdje igraju vec godinama i koje zanima war, eventi i orga. Ostalo je nebitno
      Posljednje uređivanje od Zan : 29-07-18 at 16:21
      Rest in peace🕯️Domagoj Kolak

    12. Like Legend* se sviđa ovaj post
    13. #659
      Sahne Moody avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2013
      Poruke
      260
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      169
      Like (dobivenih)
      153
      Rep
      Perthodni mod na CH je bio dobar imo je 150-200 igraca i sve je bilo solidno dok se nije pojavio onaj bug sa autima i slicna sranja, sad ne znam ko je to s**** i kako se pojavilo.Mijo ce napravit stabilan mod ali ne vjerujem da kontinuirano radit na ispravkama sitnih bugova koji imaju veliki znacaj, pogotov kad se nagomilaju.Potrebno je da se nadje jos neki skripter koji bi mogo radit na modu.
      Takodje nema potreba od strane vlasnika da iznose svoje izgovore zasto nesto nije radilo, stari igraci CH su dovoljno dugo tu, tako da nisu glupi da ne mogu prepoznat laz.

    14. #660
      Fiennes avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Milwaukee, Wisconsin
      Poruke
      1,852
      Teme
      114
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      96 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1175
      Like (dobivenih)
      1153
      Rep
      Problem proslog moda i neuspjeh istog je taj sto se igraci nisu pitali za prijedloge, nego su se ubacivale retardirane stvari.

     

     
  • Stranica 66 od 1404 PrviPrvi ... 16566465666768761161665661066 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •