Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 56 od 1411 PrviPrvi ... 6465455565758661061565561056 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 551 do 560 od 14110
    1. #551
      hAm3 avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      71210
      Poruke
      3,042
      Teme
      110
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      49 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1408
      Like (dobivenih)
      1172
      Rep
      Gdje su jutuberi hahahahahah
      Gdje ste nasli te slike i postove da vidim
      × RP × SB LEGEND × ADMIN ×

      × FR × DB LEGEND × 1337 ×

    2. Like Nije dostupno se sviđa ovaj post
    3. #552
      LULA
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od FR hAm3 Vidi poruku
      Gdje su jutuberi hahahahahah
      Gdje ste nasli te slike i postove da vidim
      Hame ti si gospodin

    4. Like Vito Altieri se sviđa ovaj post
    5. #553
      Joca avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      2,066
      Teme
      214
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      446 post(ova)
      Označen(a)
      22 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      470
      Like (dobivenih)
      5336
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Savana Vidi poruku
      o majke ti isusove , ak bu ovakav mod, ja se odo odma ubit..



      cuj ovo .. dimljacar, od kad se pise dimljacar, umjesto dimnjacar..

      oznakena pozicija, daj idi se ubi.. na jednoj strani kaze teleportovani ste, na drugoj teleportirani ste.. i za ostale slike da ne pricam
      Citiraj Prvotno napisano od PFEIFFER Vidi poruku
      teski amaterizam, jasno je ajde da se ne moze vise napravit dobar mod od 0 i sve to.. al pa trebalo se barem promjenit te TDove i slicne stvari koje su na oko vidljive o kojem modu se radi, da se to malo prikrije, a mislim da je taj mod i dost dobar samo ga treba malo edit i bit ce zadovoljni igraci

      ali onda ovi problemi dalje, 10 dana prije globala nema nikakva najava sa opisom moda, il neki video da narod vidi da se to lakse reklamira, kako mislite da ce vam doci neki novi igraci ako napisete CHRP global 5.8. i to je to, neke tu dvije bezveze slike stavite

      onda problem foruma, mrtav vec dugo, pod hitno tu treba nac nekog ko se razumije u forum da sredi

      da nebi mislili da pljujem neciji rad, samo zelim ukazati na probleme koje ionako svi vide i jos nije kasno da se do tog globala sve to promjeni i napravi kako treba, da opet mozemo igrati ko prije, a ne da igramo dva tjedna i da se zatvori...
      samo vi pricajte svoja sranja ovaj savana oprosti al bit cu iskren ti si idiot dao sam ti mod nisi ga znao ni upalit i jos si nam pokvario cijeli game panel i tu nesto seres sram te moze bit ti si sramota od covjeka, a ovaj kralj PDEIFER il kako

      mu vec nick ti si voditelj DM kao pa vidim kako si dobro odradio imas cak 0 igraca pokraj toga si isto idiot kao savana imas vremena tu pametovat a pogledaj si DM sta si uradio pa imali bi vise igraca da ga zatvorimo i stavimo sifru nego kad ti vodis,

      ja i ljudi koji su vodili samnom su drzali 150-250 igraca mjesec dva a da sam imao skriptera koji me slusa sad bi bili na 1000/1000 i to 10 servera a ne 1 rp..

      naravno da ce doc novi tdovi naravno da ce mod bit jos veca bomba ovaj put bez ijednog buga nego sto je bio 13.1.2018 na openu kad je zadrzao 150-250 igraca nista vi ne brinite, nebi nista rekao da je ovo netko drugi napisao ali

      kad sam vidio da to pise ja potpisujem ulaze u prvih top 5 najvecih idiota na ch nisam mogao izdrzat nego da vam napisem iskreno sta ja mislim o vama bas ste niske osobe u glavi savana, beks i ovaj debos pulfier kak mu vec nick, sad

      cu vam napravit poseban beđ za vas CH Idiot ce se zvat da ljudi znaju tko ste kada pisete gluposti ovdje ocekujte ga danas..i apsolutno nemorate odgovarata nista na ovaj post jer necu procitat jer vas drzim za obicne idiote...

    6. #554
      Sahne Moody avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2013
      Poruke
      262
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      169
      Like (dobivenih)
      154
      Rep
      Haha ovaj Pfeifer bas voli da sere o RPu a njegov DM 0/100 24/7 vec nekoliko godina

    7. Like Chimy se sviđa ovaj post
    8. #555

      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      Osijek
      Poruke
      3,681
      Teme
      193
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      31 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      6380
      Like (dobivenih)
      2156
      Rep
      hahahaha šou, joca strikes back, oćemo diss

    9. #556
      Michael
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Savana Vidi poruku
      o majke ti isusove , ak bu ovakav mod, ja se odo odma ubit..



      cuj ovo .. dimljacar, od kad se pise dimljacar, umjesto dimnjacar..

      oznakena pozicija, daj idi se ubi.. na jednoj strani kaze teleportovani ste, na drugoj teleportirani ste.. i za ostale slike da ne pricam
      Seri seri moj galebe beli. Bijeli pisem ja. Kao pro skripter ex rp moda ne znam od kud si se ti nasao zaliti jer i sam znas da je pinkman popravljao textove za kfa jer je slovenac i ti jer si nepismen bio tad. A i u textu sad dok si pisao vidim da si jos uvijek. Uglavnom ekavica je od pre i taj text a moje je sada poslije

    10. #557
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,356
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      268 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      1708
      Like (dobivenih)
      4554
      Rep
      Ljudi natpisi su najmanje bitni
      Samo da ne bude bugova i da bude dosta zanimacije ko jos glefa da l pise teleportan si teleportovan si portan si itd
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    11. #558
      Berger avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Paris, France.
      Poruke
      8,094
      Teme
      147
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      39 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2075
      Like (dobivenih)
      1310
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Michael Vidi poruku
      Seri seri moj galebe beli. Bijeli pisem ja. Kao pro skripter ex rp moda ne znam od kud si se ti nasao zaliti jer i sam znas da je pinkman popravljao textove za kfa jer je slovenac i ti jer si nepismen bio tad. A i u textu sad dok si pisao vidim da si jos uvijek. Uglavnom ekavica je od pre i taj text a moje je sada poslije

      A Mijo, ako cemo Vec iskreno onda oprosti, ali kad si bio skripter kad su trebali updateovi uvijek si nekog molio da napravi taj update umjesto tebe, jer ti nisi znao.
      Kad si ti upleo prste u taj update, izasla bi hrpa bugova.
      Bio sam na TeamSpeaku u jednoj takvoj situaciji, oprosti ako lazem ali mislim da je tako.
      Priznaj onda ljudima, jer vecinu stvari editas i kopiras. <3
      Oprosti, ali mislim da je to istina
      Nadam se da ne lazem, ako lazem, izvini skripteru, oprosti molim te.
      Posljednje uređivanje od Berger : 24-07-18 at 13:53
      ________________________________________________



      Okimoto | Kyle Garcia | Yakuza Since:17.08.2015
      __________________________________________________

    12. Like Matthew, Santiano Auditore, Fossa dei Leoni se sviđa ovaj post
    13. #559
      John Stipsy avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2015
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      4,619
      Teme
      130
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      44 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      775
      Like (dobivenih)
      438
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Berger Vidi poruku
      A Mijo, ako cemo Vec iskreno onda oprosti, ali kad si bio skripter kad su trebali updateovi uvijek si nekog molio da napravi taj update umjesto tebe, jer ti nisi znao.
      Kad si ti upleo prste u taj update, izasla bi hrpa bugova.
      Bio sam na TeamSpeaku u jednoj takvoj situaciji, oprosti ako lazem ali mislim da je tako.
      Priznaj onda ljudima, jer vecinu stvari editas i kopiras. <3
      Oprosti, ali mislim da je to istina
      Nadam se da ne lazem, ako lazem, izvini skripteru, oprosti molim te.
      @Michael


      @BLACK

      I kfaa ste tako jebali kako i mene sad, zato je i otiso, mod ako se radi treba uraditi dimijev edit ili od docka ovo sve je sranje, ja imam zoranov samo je baza u kurcu.

      Ovo je sve istina , nek prica sta oce, ja barem ne radim c/p, dok on ima 4 moda otvorena i samo prebaciva s jednog na drugi malo nadoda i gotovo, i sad ce biti faca da je uradio ovaj mod, a nadodao je 2 posla i promjenio boju slova, je je to ***** od modova,..

      A to da sam ja s**** panel , to je radi tvog plugina, plugini s jednog moda, sf iz drugoog pawno iz treceg, to tako ne ide, takodjer mod koji si mi sad poslo, posla stvari nema, dok michael ima sto put drugu verziju, mada je i to bug na bugu, zato mu treba 20 dana za 2 posla, posto je nekompitabilna skripta, al boli me ***** vise za samp, doci cu na open, i samo cu se smijati, kako cete cekat 30 dana za update ili nesto, opet ce se bugova nakupiti, onda ce opet biti global i tako 20 godina unapred..


    14. #560
      Berger avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Paris, France.
      Poruke
      8,094
      Teme
      147
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      39 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2075
      Like (dobivenih)
      1310
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Savana Vidi poruku
      @Michael


      @BLACK

      I kfaa ste tako jebali kako i mene sad, zato je i otiso, mod ako se radi treba uraditi dimijev edit ili od docka ovo sve je sranje, ja imam zoranov samo je baza u kurcu.

      Ovo je sve istina , nek prica sta oce, ja barem ne radim c/p, dok on ima 4 moda otvorena i samo prebaciva s jednog na drugi malo nadoda i gotovo, i sad ce biti faca da je uradio ovaj mod, a nadodao je 2 posla i promjenio boju slova, je je to ***** od modova,..

      A to da sam ja s**** panel , to je radi tvog plugina, plugini s jednog moda, sf iz drugoog pawno iz treceg, to tako ne ide, takodjer mod koji si mi sad poslo, posla stvari nema, dok michael ima sto put drugu verziju, mada je i to bug na bugu, zato mu treba 20 dana za 2 posla, posto je nekompitabilna skripta, al boli me ***** vise za samp, doci cu na open, i samo cu se smijati, kako cete cekat 30 dana za update ili nesto, opet ce se bugova nakupiti, onda ce opet biti global i tako 20 godina unapred..
      Ja sam poslao nesto Blacku, na njemu su sve odluke.

      Dobrovoljno, a sad kako zeli, nadam se da ce dobro odabrat
      ________________________________________________



      Okimoto | Kyle Garcia | Yakuza Since:17.08.2015
      __________________________________________________

     

     
  • Stranica 56 od 1411 PrviPrvi ... 6465455565758661061565561056 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •