Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 50 od 1412 PrviPrvi ... 404849505152601001505501050 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 491 do 500 od 14111
    1. #491
      zlatan avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Lokacija:
      Poruke
      3,023
      Teme
      266
      CHB
      60
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      2490
      Like (dobivenih)
      2283
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Juice(MiStEr) Vidi poruku
      (Y)

      Eto prijatelju, dobio si nadam se nego imate bug sa tim, bez obzira što sam mu ja poslao 60CHB, i dalje ih ja imam kod sebe

      http://prntscr.com/k2i5v6
      http://prntscr.com/k2i62y

    2. #492

      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Poruke
      634
      Teme
      29
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      227
      Like (dobivenih)
      107
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od ilDiavolo Vidi poruku


      Eto prijatelju, dobio si nadam se nego imate bug sa tim, bez obzira što sam mu ja poslao 60CHB, i dalje ih ja imam kod sebe
      Ma ako stigne stigne, hvala opet


    3. Like zlatan se sviđa ovaj post
    4. #493
      Berger avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Paris, France.
      Poruke
      8,094
      Teme
      147
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      39 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2075
      Like (dobivenih)
      1310
      Rep
      Glupo je da se daju lideri igracima koji su bili lider iste x puta, to sto je global treba biti i global u orgama, prosli mod prosli lideri jer ovako nikad nema promjene u orgama nego stalno su isti igraci i sve je isto, starost orge je da se pamti a ne da bude starost novost, retardirano je ako tako dajete lidere onda dajte i stare levele.... Nema logike, to sto je bio neko u lspd ili y ili lcn ilo gsf ma bio tsc ili bilo sta pa dajete lidere na osnovu toga, pa on vrato sve stare clanove, to je tako retardirano, ako je vec novi mod dajte i nove lidere malo promjene u orge a ne sve isto....Neka sad se zamjene pozicije ili akp upadnu sretno im, nela traze dalje mjesto u orgi, a ne davat starim clanovima, to tako nema logike, i bas je retardirano. Zato se zove GLOBAL, tu su slike i mozak da se pamte dogadjajo, a ne da se prebacuje na novi mod, retardirano.
      ________________________________________________



      Okimoto | Kyle Garcia | Yakuza Since:17.08.2015
      __________________________________________________

    5. Like Dock Brown, Luigi Pavarotti, dawkins, Tiki* se sviđa ovaj post
    6. #494
      Blanco
      Deleted User
      mali ritter bi htio lidera Yakuze pa se sad tu zali

    7. Like Hare, Archer se sviđa ovaj post
    8. #495
      Ahmo. avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2010
      Lokacija
      Tuzla
      Poruke
      6,740
      Teme
      131
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      908
      Like (dobivenih)
      926
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Berger Vidi poruku
      Glupo je da se daju lideri igracima koji su bili lider iste x puta, to sto je global treba biti i global u orgama, prosli mod prosli lideri jer ovako nikad nema promjene u orgama nego stalno su isti igraci i sve je isto, starost orge je da se pamti a ne da bude starost novost, retardirano je ako tako dajete lidere onda dajte i stare levele.... Nema logike, to sto je bio neko u lspd ili y ili lcn ilo gsf ma bio tsc ili bilo sta pa dajete lidere na osnovu toga, pa on vrato sve stare clanove, to je tako retardirano, ako je vec novi mod dajte i nove lidere malo promjene u orge a ne sve isto....Neka sad se zamjene pozicije ili akp upadnu sretno im, nela traze dalje mjesto u orgi, a ne davat starim clanovima, to tako nema logike, i bas je retardirano. Zato se zove GLOBAL, tu su slike i mozak da se pamte dogadjajo, a ne da se prebacuje na novi mod, retardirano.
      U potpunosti se slazem s tobom.
      VOJNIKA SRECE MOSNIK ZABORAVITI NECE R.l.P Selmir Kovacevic 1994-2015!


      CH Member since:
      28.10.2010

    9. Like Luigi Pavarotti se sviđa ovaj post
    10. #496
      Luigi Pavarotti avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Lokacija
      Paris
      Poruke
      550
      Teme
      52
      CHB
      25
      Spomenut(a)
      15 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      538
      Like (dobivenih)
      235
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Berger Vidi poruku
      Glupo je da se daju lideri igracima koji su bili lider iste x puta, to sto je global treba biti i global u orgama, prosli mod prosli lideri jer ovako nikad nema promjene u orgama nego stalno su isti igraci i sve je isto, starost orge je da se pamti a ne da bude starost novost, retardirano je ako tako dajete lidere onda dajte i stare levele.... Nema logike, to sto je bio neko u lspd ili y ili lcn ilo gsf ma bio tsc ili bilo sta pa dajete lidere na osnovu toga, pa on vrato sve stare clanove, to je tako retardirano, ako je vec novi mod dajte i nove lidere malo promjene u orge a ne sve isto....Neka sad se zamjene pozicije ili akp upadnu sretno im, nela traze dalje mjesto u orgi, a ne davat starim clanovima, to tako nema logike, i bas je retardirano. Zato se zove GLOBAL, tu su slike i mozak da se pamte dogadjajo, a ne da se prebacuje na novi mod, retardirano.
      Ova ti je dobra ������
      Zvali ste na jedno piće ja ostao sve do zorea ona me kući čekajoš joj svetla gore

    11. #497
      Vito Altieri avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Verdant Bluffs
      Poruke
      3,675
      Teme
      134
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      1519
      Like (dobivenih)
      3109
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Berger Vidi poruku
      Glupo je da se daju lideri igracima koji su bili lider iste x puta, to sto je global treba biti i global u orgama, prosli mod prosli lideri jer ovako nikad nema promjene u orgama nego stalno su isti igraci i sve je isto, starost orge je da se pamti a ne da bude starost novost, retardirano je ako tako dajete lidere onda dajte i stare levele.... Nema logike, to sto je bio neko u lspd ili y ili lcn ilo gsf ma bio tsc ili bilo sta pa dajete lidere na osnovu toga, pa on vrato sve stare clanove, to je tako retardirano, ako je vec novi mod dajte i nove lidere malo promjene u orge a ne sve isto....Neka sad se zamjene pozicije ili akp upadnu sretno im, nela traze dalje mjesto u orgi, a ne davat starim clanovima, to tako nema logike, i bas je retardirano. Zato se zove GLOBAL, tu su slike i mozak da se pamte dogadjajo, a ne da se prebacuje na novi mod, retardirano.
      Šta pričaš ti da nema logike? Jel tebi neko kriv što mjenjaš organizacije ko čarape pa na kraju svega toga kupiš sebi jednu istu takvu jer više nemaš gdje?
      Stvarno ne razumijem dokle idu više ove ljudske gluposti, proveo sam u organizaciji 8 godina i sad bi ti da ja nju tako olako napustim i tamo nekoj budali prepustim to sve i da pravi zajebanciju od nje. Toliko truda, vremena, zalaganja ne bi napustio da mi nude ne znam ti šta. Imao sam prilike za taj čuveni staff team i uvijek sam odbio zbog LCN u ovom slučaju. Vjerujem i da ostali koji su proveli dugo vremena u server organizacijama misle isto kao i ja, kada bi ukinuli LCN, Y, TSC, GSF pa niko od starih članova ne bi igrao jer su svi tu zbog ekipe u organizaciji. Veliki broj članova ove zajednice veže jedna organizacija na serveru, nemamo mi više 13 godina pa da kupujemo vile na VW i takmičimo ko će više imati imovine i igramo po 7h dnevno. Niko ne traži mod da bude savršen, nego eto da bude solidan, nema bugova i na kraju svega toga korektan staff team. Mogo bi na ovu temu pisati do sutra, ali se nadam da još uvijek ima ljudi koji znaju šta znači provesti tolike godine u organizaciji.
      Posljednje uređivanje od Vito Altieri : 05-07-18 at 23:43
      LA COSA NOSTRA

    12. #498
      Cannabis avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      RajvoSa
      Poruke
      2,915
      Teme
      75
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      75 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      2282
      Like (dobivenih)
      1502
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Berger Vidi poruku
      Glupo je da se daju lideri igracima koji su bili lider iste x puta, to sto je global treba biti i global u orgama, prosli mod prosli lideri jer ovako nikad nema promjene u orgama nego stalno su isti igraci i sve je isto, starost orge je da se pamti a ne da bude starost novost, retardirano je ako tako dajete lidere onda dajte i stare levele.... Nema logike, to sto je bio neko u lspd ili y ili lcn ilo gsf ma bio tsc ili bilo sta pa dajete lidere na osnovu toga, pa on vrato sve stare clanove, to je tako retardirano, ako je vec novi mod dajte i nove lidere malo promjene u orge a ne sve isto....Neka sad se zamjene pozicije ili akp upadnu sretno im, nela traze dalje mjesto u orgi, a ne davat starim clanovima, to tako nema logike, i bas je retardirano. Zato se zove GLOBAL, tu su slike i mozak da se pamte dogadjajo, a ne da se prebacuje na novi mod, retardirano.
      Nemaš ti pojma haveru, i uopšte se ne slažem sa tobom

      ¤
      Pablo Altieri
      ¤
      ¤
      La Cosa Nostra ¤
      ¤ Legend ¤

    13. Like Vito Altieri se sviđa ovaj post
    14. #499
      el Krzna
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Begić Vidi poruku
      Šta pričaš ti da nema logike? Jel tebi neko kriv što mjenjaš organizacije ko čarape pa na kraju svega toga kupiš sebi jednu istu takvu jer više nemaš gdje?
      Stvarno ne razumijem dokle idu više ove ljudske gluposti, proveo sam u organizaciji 7 godina i sad bi ti da ja nju tako olako napustim i tamo nekoj budali prepustim to sve i da pravi zajebanciju od nje. Toliko truda, vremena, zalaganja ne bi napustio da mi nude ne znam ti šta. Imao sam prilike za taj čuveni staff team i uvijek sam odbio zbog LCN u ovom slučaju. Vjerujem i da ostali koji su proveli dugo vremena u server organizacijama misle isto kao i ja, kada bi ukinuli LCN, Y, TSC, GSF pa niko od starih članova ne bi igrao jer su svi tu zbog ekipe u organizaciji. Veliki broj članova ove zajednice veže jedna organizacija na serveru, nemamo mi više 13 godina pa da kupujemo vile na VW i takmičimo ko će više imati imovine i igramo po 7h dnevno. Niko ne traži mod da bude savršen, nego eto da bude solidan, nema bugova i na kraju svega toga korektan staff team. Mogo bi na ovu temu pisati do sutra, ali se nadam da još uvijek ima ljudi koji znaju šta znači provesti tolike godine u organizaciji.
      Sve vam je objasnio Bega. Svi vi koji ste pisali i koji ćete svejedno nastavit pisat postove slične kao ovaj koji je Bega citiro očito niste bili u nekoj organizaciji/bandi dovoljno dugo pa vam je svejedno ko će bit lider LCN, Y, TSC, GSF itd. Prvi ja koji sam u LCN od 2013. na RP ne bi igrao da Bega nije lider, a da igra RP i da lider bude neko ko nikad možda i nije bio u LCN. Pa pojedinci su bacali pare na kupljene organizacije/bande, a ni njih nisu znali vodit kako treba, a tek kako bi vodili LCN ili Yakuzu? Haha nemojte bit smiješni, bolje ne pisat ništa nego pisat gluposti.

    15. #500
      r u t o avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2010
      Lokacija
      Marakana
      Poruke
      3,470
      Teme
      158
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      25 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1389
      Like (dobivenih)
      1754
      Rep
      Sve je to lepo sto je Begic napisao, i u potpunosti se slazem sa njim. Samo jedna mala zamerka, a to je skidanje starih (prvih) legendi u bandama/mafijama.

    16. Like Nije dostupno, Cannabis, Candy se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 50 od 1412 PrviPrvi ... 404849505152601001505501050 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •