Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 474 od 1411 PrviPrvi ... 374424464472473474475476484524574974 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 4,731 do 4,740 od 14110
    1. #4731

      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Poruke
      390
      Teme
      142
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      385
      Like (dobivenih)
      491
      Rep
      Ne znam iskreno ni ko me citira po nick forumu, iskreno i **** mi se, nemam se ja sta s djecom raspravljat ko ima aim. samo ofirni ste jer
      i najbolji igrac ima los dan, potrebno je da se zagrije itd itd.
      Svaki vs samnom okrsaj dap ogada 5/5 igraci kao Malcolm (i sa ostalim) a nisam bot u vs (nisam ni pro) je ofirno ko ista.

      Ne zanima me ni sta ces odgovoriti ni sto pokusavas ispast smijesan, meni nisi ispao smijesan. Za sva ta sranja mi je samo mrsko stavljat i prijavljivat jer ne vrijedi. npr za DM vrijedi kazna od 1h, za onako vece abuse draze mi je ne postavit prijavu nego da vas admini kazne kako ne treba.

      Dalje pricas o adminima koji se mjenjaju svakih 7 dana i opet pokusavas ispast pametan, a nisi, ne vidis realnu sliku o staffu. Oni koji su razmisljali vise nisu admini. CH broj igraca pao za 130 u par dana. Smijesno je sto ne vidis radi cega su igraci otisli

      Samo radi vas citera, i staffa koji lose radi posao (oni dobri su odjebani)

      Igram radi zabave, svakako vas ****mo, briga me za svaciji komentar od vas, prestanite me citirat i necu ni odgovarat nista, meni je dovoljno misljenej mene i kolega, nit volim razmisljat o sastavima pa vi serete o gramatici ispadate pametni opet Boze moj, samo mi je mrsko gubit vrijeme po 2h da sklapam pismene ko vi nego brate pucaj sto ti je u glavi.

      Protjeraj citere!

    2. Like Beny_Corleone se sviđa ovaj post
    3. #4732
      [GSF] J'Buck avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,906
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3059
      Like (dobivenih)
      3777
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od sepy003 Vidi poruku
      jorek,kralj
      Zar nisi rekao da ides sa ch brt
      blood makes you related, loyalty makes you family



    4. #4733
      zlatan avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Lokacija:
      Poruke
      3,023
      Teme
      266
      CHB
      60
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      2490
      Like (dobivenih)
      2283
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od sepy003 Vidi poruku
      Ne znam iskreno ni ko me citira po nick forumu, iskreno i **** mi se, nemam se ja sta s djecom raspravljat ko ima aim. samo ofirni ste jer
      i najbolji igrac ima los dan, potrebno je da se zagrije itd itd.
      Svaki vs samnom okrsaj dap ogada 5/5 igraci kao Malcolm (i sa ostalim) a nisam bot u vs (nisam ni pro) je ofirno ko ista.

      Ne zanima me ni sta ces odgovoriti ni sto pokusavas ispast smijesan, meni nisi ispao smijesan. Za sva ta sranja mi je samo mrsko stavljat i prijavljivat jer ne vrijedi. npr za DM vrijedi kazna od 1h, za onako vece abuse draze mi je ne postavit prijavu nego da vas admini kazne kako ne treba.

      Dalje pricas o adminima koji se mjenjaju svakih 7 dana i opet pokusavas ispast pametan, a nisi, ne vidis realnu sliku o staffu. Oni koji su razmisljali vise nisu admini. CH broj igraca pao za 130 u par dana. Smijesno je sto ne vidis radi cega su igraci otisli

      Samo radi vas citera, i staffa koji lose radi posao (oni dobri su odjebani)

      Igram radi zabave, svakako vas ****mo, briga me za svaciji komentar od vas, prestanite me citirat i necu ni odgovarat nista, meni je dovoljno misljenej mene i kolega, nit volim razmisljat o sastavima pa vi serete o gramatici ispadate pametni opet Boze moj, samo mi je mrsko gubit vrijeme po 2h da sklapam pismene ko vi nego brate pucaj sto ti je u glavi.

      Protjeraj citere!
      S kim se boriš ti? Gubiš već u prvoj rundi

    5. Like Djordje Mrcina, WildPantz se sviđa ovaj post
    6. #4734

      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Poruke
      390
      Teme
      142
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      385
      Like (dobivenih)
      491
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od [GSF] J'Buck Vidi poruku
      Zar nisi rekao da ides sa ch brt
      Nisam ni znao da me ispunjava toliko kad vas skaramo u svim mogucim pogledima CH moda. Pa sam odlucio ipak ostati sa TSC do kraja.

    7. Like Rick_Scare se sviđa ovaj post
    8. #4735
      zlatan avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Lokacija:
      Poruke
      3,023
      Teme
      266
      CHB
      60
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      2490
      Like (dobivenih)
      2283
      Rep
      Polako brate, opusti se, samo ti nama ostani, ne žuri se. Bilo bi šteta kad bi otišao, nema više teme OPROŠTAJI pa ti ne bi mogao napisati, sretno dalje u RLu, naleti nekad

    9. #4736
      martinus avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      5,826
      Teme
      484
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      660
      Like (dobivenih)
      957
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od [GSF] J'Buck Vidi poruku
      Zar nisi rekao da ides sa ch brt
      Gramatika je izmišljena debilu
      | GSF Legend | Kendrick Washington | Ex. RP Admin lvl 3 |

      GSF since 8.7.2011
      Snove čuvaj samo za Nju.

    10. Like Archer, [GSF] J'Buck se sviđa ovaj post
    11. #4737
      Hare avatar
      Poštujte Pravila !
       
      Odlucno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      VG
      Poruke
      18,900
      Teme
      638
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      417 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      2225
      Like (dobivenih)
      4769
      Rep


      Poštujte Pravila !

    12. #4738

      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      93
      Teme
      23
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      71
      Like (dobivenih)
      63
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od sepy003 Vidi poruku
      Ne znam iskreno ni ko me citira po nick forumu, iskreno i **** mi se, nemam se ja sta s djecom raspravljat ko ima aim. samo ofirni ste jer
      i najbolji igrac ima los dan, potrebno je da se zagrije itd itd.
      Svaki vs samnom okrsaj dap ogada 5/5 igraci kao Malcolm (i sa ostalim) a nisam bot u vs (nisam ni pro) je ofirno ko ista.

      Ne zanima me ni sta ces odgovoriti ni sto pokusavas ispast smijesan, meni nisi ispao smijesan. Za sva ta sranja mi je samo mrsko stavljat i prijavljivat jer ne vrijedi. npr za DM vrijedi kazna od 1h, za onako vece abuse draze mi je ne postavit prijavu nego da vas admini kazne kako ne treba.

      Dalje pricas o adminima koji se mjenjaju svakih 7 dana i opet pokusavas ispast pametan, a nisi, ne vidis realnu sliku o staffu. Oni koji su razmisljali vise nisu admini. CH broj igraca pao za 130 u par dana. Smijesno je sto ne vidis radi cega su igraci otisli

      Samo radi vas citera, i staffa koji lose radi posao (oni dobri su odjebani)

      Igram radi zabave, svakako vas ****mo, briga me za svaciji komentar od vas, prestanite me citirat i necu ni odgovarat nista, meni je dovoljno misljenej mene i kolega, nit volim razmisljat o sastavima pa vi serete o gramatici ispadate pametni opet Boze moj, samo mi je mrsko gubit vrijeme po 2h da sklapam pismene ko vi nego brate pucaj sto ti je u glavi.

      Protjeraj citere!
      Svaka tebi čast ako si ti stigao napisati, sve ovo, za samo 2h.. Svaka čast momak...
      Neke stvari tokom čitanja ovog, bajnog i maštovitog teksta, nisu mi bile baš najjasnije, ali nema veze.

    13. #4739

      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Poruke
      6,791
      Teme
      131
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      17 post(ova)
      Označen(a)
      11 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      795
      Like (dobivenih)
      974
      Rep
      Kada ce taj update momci

    14. #4740
      Ivan Sanchez avatar
      Ne igram više ...
       
      Datum pristupanja
      Jul 2012
      Poruke
      145
      Teme
      10
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      190
      Like (dobivenih)
      184
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Lil'John Vidi poruku
      Youtube je broj 1 svakako, a igrači koji dođu sa njim, igrat će ako i on bude aktivan vrlo jednostavno
      To je apsolutno točno. Ali vidim da ne razumiješ poantu mog posta i onoga što sam nazvao vatrogasnim rješenjem. Dakle, youtuberi po meni nisu ono na što bi se trebalo prvenstveno oslanjati i sad očekivati da će zajednica procvasti. Kao što sam rekao, treba voditi brigu i o starijim članovima te ih ne bi trebalo nikako zapostavljati. Uvijek bi se trebale uvoditi neke novine kako bi zadržali stare članove, jer upravo zbog njih ova zajednica opstaje ovoliko dugo. Problem youtubera je taj što ih se mora platiti za svoj dolazak na server (dakle čisto promoviranje), što će reći da ti youtuberi nisu svojom voljom tu, niti zbog toga što im se igra samp, niti zbog toga što žele povećati broj igrača na određenom serveru, nego prvenstveno radi osobne zarade. To si mogao primijetiti i kad je dotični youtuber snimao prvi put ovdje nakon zadnjeg globala. Koliko je ljudi došlo, a koliko je ljudi ostalo nakon mjesec dana od njegovo prestanka snimanja klipova na serveru? U vrh glave ako se broj povećao za 5 igrača. Btw. nisam ja rekao da ne treba nove igrače mamiti na server, ali isto tako treba biti svjestan da će ti isti novi igrači otići sa servera čim dotični prestane sa snimanjem. Zato sam rekao da je to vatrogasno rješenje. Znaš što to znači? Pa da je to samo privremeno rješenje. S druge strane zajednica iz dana u dan gubi one igrače koji su tu bili radi društva i općenito cijele CH zajednice, a ne radi nekog kvazi influencera aka youtubera. A njima se ne posvećuje dovoljno pozornosti. I što će se dogoditi kada ode taj youtuber? Kad opet padne broj igrača? Vrtit ćemo se u krug?

     

     
  • Stranica 474 od 1411 PrviPrvi ... 374424464472473474475476484524574974 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •