Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 47 od 1412 PrviPrvi ... 37454647484957971475471047 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 461 do 470 od 14112
    1. #461
      Travone Thyne avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2015
      Lokacija
      Costa Rica
      Poruke
      753
      Teme
      25
      CHB
      175
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      886
      Like (dobivenih)
      536
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ferrari Vidi poruku
      Pa dobro to stoji ali trebalo bi osvjezenja malo uvest znas ?Nemam nista protiv tih ljudi ali opet ako je global nek se da prilika nekim ljudima isto a ne jednom te istim stalno jedni te isti su lideri takvih orgi i to mi se bas nesvida jer ono ima pun k ljudi koji bi htjeli uc u TSC GSF Y LCN a nmg jer je sve prepuno legendi i 80% je popunjeno a ovih 2% ljudi su usli sasvim slucajno ili dogovoreno davno prije haha
      Moras pogledat tu situaciju sa druge strane, recimo ovako, ja sam lider GSFa posljednja 2 moda, svaka legenda me pohvalila da dobro vodim GSF. GSF je unikatna banda na serveru i nebi bilo pametno da neki jazavac to vodi. Ista situacija je sa svim ostalim mafijama bandama....
      Isto tako vecina ih lovi legendu pa im je također najbolje da bas oni dobe lidera

    2. Like John Stipsy se sviđa ovaj post
    3. #462
      Fiennes avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Milwaukee, Wisconsin
      Poruke
      1,852
      Teme
      114
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      96 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1175
      Like (dobivenih)
      1153
      Rep
      Tocno sto je trays reko.
      Zast bi neki jazavac vodio recimo Y, koji je bio zadnji put lider MDa 2012.
      Zna se tko vodi svaku mafiju(Y,LCN pogotovo) i zna se uvijek tko su dva lidera.

    4. #463
      bakuta
      Deleted User
      Uz Y i LCN tu su i dugogodisnji lideri TSCa arnel cesar itd itd

    5. #464
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Commander Vidi poruku
      To je bila i car te igre sve do 2014. godine. Morao si da se boris i dokazujes da bi usao u najjace orge, a ne /call i daj invite.
      I ne vidim problem da neka orga ima istog Lidera dugi niz godina ukoliko on korektno obavlja svoj posao (tipa Y Aca , LCN Begic i sl.), problem tu vide samo oni igraci koji nemaju dovoljno kvaliteta da udju u spomenute orge, jer ti Lideri imaju strogi kriterijum prilikom biranja svojih clanova.
      Imali*
      Nemaju lideri prilike da postavljaju visoke kriterije zadnje 4 godine jer je na serveru bilo taman igrača da se popuni Yakuza, 30
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    6. #465
      Izzy Cacciatore avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Crna Gora
      Poruke
      375
      Teme
      25
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      86
      Like (dobivenih)
      188
      Rep
      Ljudi..samo da vas pozdravim, danas mi je pala kroherza na pamet a posljednji put sam je igrao prije 6 godina, bog jedini zna sta se sve promijenilo sad imam 21 godinu, posao i svasta ponesto i vratila me stara vremena i evo skida se gta, lap top u kancelariju i polako da pocnemo da se okupljamo Evo citam vam forum sve se i dalje odrzava , vidim imali ste padova al nema veze bitno je da ima nas sto nam je sve ostalo u krv pa da se vratimo..imate pozdrave svi iz Crne Gore ! ovo mi je ostao neki profil na forum valjda zadnji sto sam bio napravio nesto sam pravio neke gluposti pa sam bio banan, idemo sve ispocetka
      Posljednje uređivanje od Izzy Cacciatore : 29-06-18 at 16:55

    7. #466
      Izzy Cacciatore avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Crna Gora
      Poruke
      375
      Teme
      25
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      86
      Like (dobivenih)
      188
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od [GSF] J'Buck Vidi poruku
      Opet pravite istu gresku kao sa proslog moda kada je Joca izjavio da ce lidere dobiti oni sa najvise lajkova/"hvala", sada isto to ponavljate samo sto ce biti anketa.. Ako vam random likovi dodju na lidere H, Y, LCN, GSF, UR, TSC, da li vi stvarno mislite da ce vam se vratiti stari clanovi/igraci/legende tih orgi da igraju? Ja cu vam odmah reci da nece, tu vec gubite dosta igraca. Takodje tamo neki random lik sa vise lajkova nikad nece voditi bolje ili cak biti priblizno dobar u vodjenju organizacije od proslih lidera/legenda/starijih clanova koji su se vec dokazali ili sta vec.

      Takodje dosta ljudi lazu u svojim prijavama, ne znam za ostale bande ali evo za GSF konkrentno:

      -Prvi sa foruma Juice(MiStEr) je naveo "Bio lider par meseci na Zokijevom modu + od ulaska u org do napredovanja do lidera neki XXX sati." Evo ja sam u GSF konstantno od kraja 2011 i nikad lika nisam video, takodje ga se ne seca niko od legendi sa kojima sam se cuo. U evidenciji pise da je Mickey Juice, ako je to on kao sto pretpostavljam, bio u GSF 12.04.2011. - 15.05.2011.

      -Drugi je Gamberro koji kaze "od 2015. sam u GSF sa nekim kratkim prekidima,sada na ovom proslom modu sam bio neko vrijeme lider MD i to mi je bila malo veca pauza.Sve u svemu sam proveo oko 400-500h u GSF",
      U tajnom boardu ima evidencija gde se moze videti da je on veoma kratko bio u 2015 i sa VELIKOM pauzom se vratio i dogurao do ranka 2 ili mozda 3, ja sam mu lider bio, on da je imao 500h bio bi u najmanju ruku lider.

      Sve u svemu vratite kao sto je do sada bilo, stavite pouzdane lidere, konsultujte se sa legendama i slicno, mnogo ce bolje biti verujte mi, makar kod Server Organizacija, za ove druge sto ubacite mozete kako hocete, poz

      @Geko;

      znas kako, random likovi ce se odmah prepoznati ako dodju na to da dobiju lidera, mi stari igraci svi se nekako razumijemo na neki nacin, lako je provalit lazova i debila, za pocetak nema veze ovo ali vremenom nek ostane otvoreno , al ipak vidim ima vise njih koji su pravi i stari igraci prijavljuuju..staa znamm, to je neko moje misljenje

    8. #467
      [GSF] J'Buck avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,906
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3059
      Like (dobivenih)
      3777
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cassarino Vidi poruku
      znas kako, random likovi ce se odmah prepoznati ako dodju na to da dobiju lidera, mi stari igraci svi se nekako razumijemo na neki nacin, lako je provalit lazova i debila, za pocetak nema veze ovo ali vremenom nek ostane otvoreno , al ipak vidim ima vise njih koji su pravi i stari igraci prijavljuuju..staa znamm, to je neko moje misljenje
      Ne zelim nikog da prozivam da laze i slicno, samo ukazujem kako bi trebalo da bude po mom misljenju

    9. #468

      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      Osijek
      Poruke
      3,681
      Teme
      193
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      31 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      6380
      Like (dobivenih)
      2156
      Rep
      Ja bi se nadovezao na temu "trajni ban" https://croherze.com/forum/showthrea...378-Trajni-Ban

      ako igrač opsuje adminu sve živo i mrtvo,jel može da i admin njemu uzvrati isto pa onda nikom ništa? To bi bilo fora pravilo, ****š mute

    10. #469
      bakuta
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Don Robex Vidi poruku
      Ja bi se nadovezao na temu "trajni ban" https://croherze.com/forum/showthrea...378-Trajni-Ban

      ako igrač opsuje adminu sve živo i mrtvo,jel može da i admin njemu uzvrati isto pa onda nikom ništa? To bi bilo fora pravilo, ****š mute
      Ma najbolje da ****mo svima sve zivo **** ban

    11. #470

      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Poruke
      634
      Teme
      29
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      227
      Like (dobivenih)
      107
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cassarino Vidi poruku
      znas kako, random likovi ce se odmah prepoznati ako dodju na to da dobiju lidera, mi stari igraci svi se nekako razumijemo na neki nacin, lako je provalit lazova i debila, za pocetak nema veze ovo ali vremenom nek ostane otvoreno , al ipak vidim ima vise njih koji su pravi i stari igraci prijavljuuju..staa znamm, to je neko moje misljenje

      Citiram ovaj posto posto ne mogu naci post od "[GSF]J'Buck"


      [-Prvi sa foruma Juice(MiStEr) je naveo "Bio lider par meseci na Zokijevom modu + od ulaska u org do napredovanja do lidera neki XXX sati." Evo ja sam u GSF konstantno od kraja 2011 i nikad lika nisam video, takodje ga se ne seca niko od legendi sa kojima sam se cuo. U evidenciji pise da je Mickey Juice, ako je to on kao sto pretpostavljam, bio u GSF 12.04.2011. - 15.05.2011.]

      2011 i 2012 sa svojim starim nickovima sto na forumu sto na serveru ja sam bio lider GSFa kada je na serveru bilo 10 igraca, ja sam bio lider GSFa kada nam je forum prvi put pao i izgubljeni svi podaci o GSFu i evidenciji sto je na srecu vraceno, a od mene naravno nema verovatno traga u boardu zbog dvojice mulaca koji su me izbrisili sa svega koje necu imenovati niti imam potrebe zamarati se sa tadasnjom decom. Vracam se eto nakon vise godina nazad na CroHerze slucajnim naletkom na FBu neke reklamice rekoh da vidim sta se desava a kako nikada nisam imao neko simpatiziranje prema igrama, sampu naravno vidim da se svasta prica o ostalim ljudima.

      Sve u svemu moja prijava ne ishodi lazima vec nedovoljnom neupucenosti navedenog kolege, a sto se tice samog sistema glasanja za lidera, naravno da nije pravedno za ostale, ali pazi, uvek smo morali slusati sefove .
      Posljednje uređivanje od Juice(MiStEr) : 30-06-18 at 12:33


     

     
  • Stranica 47 od 1412 PrviPrvi ... 37454647484957971475471047 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •