Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 43 od 1412 PrviPrvi ... 33414243444553931435431043 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 421 do 430 od 14112
    1. #421
      Luigi Pavarotti avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Lokacija
      Paris
      Poruke
      550
      Teme
      52
      CHB
      25
      Spomenut(a)
      15 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      538
      Like (dobivenih)
      235
      Rep
      Ljudi sto se tice tih brojeva orgi itd itd ...

      Mi smo to bili platili velikim novcem (Pod veliki novac mislim 50 eura a 50eura smatram velikim novcem za samp) i da sad to mi popusimo mislim da bi svako popizdio... Mozda bi bilo bolje da se smanji broj slotova u orgama nezz...Mozda da stave po 8 slotova+2 lidera mislim da bi to bilo super sto se tice toga mozda eventualno server orge itd itd da imaju default kako sada imaju

      Pa bi lideri odlucivali koga bi ubacivali jer 8 slotova nije puno pa bolje imati 8 kvalitetnih clanova nego 8 super cvlanova i 10 ostali noobova
      Posljednje uređivanje od Luigi Pavarotti : 22-06-18 at 21:28
      Zvali ste na jedno piće ja ostao sve do zorea ona me kući čekajoš joj svetla gore

    2. #422
      Rivera avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2012
      Lokacija
      Tuzla
      Poruke
      939
      Teme
      73
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      98 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      29 min
      Like (kliknutih)
      167
      Like (dobivenih)
      1780
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ferrari Vidi poruku
      Ljudi sto se tice tih brojeva orgi itd itd ...

      Mi smo to bili platili velikim novcem (Pod veliki novac mislim 50 eura a 50eura smatram velikim novcem za samp) i da sad to mi popusimo mislim da bi svako popizdio... Mozda bi bilo bolje da se smanji broj slotova u orgama nezz...Mozda da stave po 8 slotova+2 lidera mislim da bi to bilo super sto se tice toga mozda eventualno server orge itd itd da imaju default kako sada imaju

      Pa bi lideri odlucivali koga bi ubacivali jer 8 slotova nije puno pa bolje imati 8 kvalitetnih clanova nego 8 super cvlanova i 10 ostali noobova
      Iskreno mislim da to sto ownerima koji su davno platili svoje org/mafije/bande sada vracaju na drugim modovima drugi vlasnici , je cista dobra volja vlasnika , ti nisi njemu platio nista vec nekom tamo drugom owneru prije svega.
      Naravno sve je to posteno od strane Joce sto vam vraca ali ne moraju ni svi odmah na pocetku globala dobiti svoje bande, rastom igraca ubacuju se nove orge vremenski u zavisnosti ko je zadnji placao i koliko je placao.

    3. #423
      Luigi Pavarotti avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Lokacija
      Paris
      Poruke
      550
      Teme
      52
      CHB
      25
      Spomenut(a)
      15 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      538
      Like (dobivenih)
      235
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Diego Rivera Vidi poruku
      Iskreno mislim da to sto ownerima koji su davno platili svoje org/mafije/bande sada vracaju na drugim modovima drugi vlasnici , je cista dobra volja vlasnika , ti nisi njemu platio nista vec nekom tamo drugom owneru prije svega.
      Naravno sve je to posteno od strane Joce sto vam vraca ali ne moraju ni svi odmah na pocetku globala dobiti svoje bande, rastom igraca ubacuju se nove orge vremenski u zavisnosti ko je zadnji placao i koliko je placao.

      Joci sam platio to haha
      Zvali ste na jedno piće ja ostao sve do zorea ona me kući čekajoš joj svetla gore

    4. #424
      Rivera avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2012
      Lokacija
      Tuzla
      Poruke
      939
      Teme
      73
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      98 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      29 min
      Like (kliknutih)
      167
      Like (dobivenih)
      1780
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ferrari Vidi poruku
      Joci sam platio to haha
      pa eto onda niko nema nista protiv onaj koji je joci platio njihove orge dolaze prve, kroz vrijeme kada igraca bude bilo , vracaju se polako orge koje su davno bile placene ako razumijes sta govorim, jednostavno da se sve orge ubace odjednom ne ide, i taj prijedlog od 8 clanova takodje ne pije vode, svaka "popularnija" orga ima barem 10 legendi i jos dosta clanova koji se medjusobno znaju ili RL ili igrom na CH tako da to vjeruj mi ne bi pilo vode ni sekunde

      BTW: i dalje kazem to je samo moje misljenje svako ima svoje

    5. #425
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,356
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      269 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      1708
      Like (dobivenih)
      4554
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alen_Beks Vidi poruku
      Kako za sad stvari stoje.... Na serveru ce biti samo server orge jer i toga previse ima.... Kad pogledas samo server org i bande bude oko 15....Takodje nema poente da bude hitmani i ek...jer nemaju toliko posla....E sad...Oni koji su platili verovatno ce dobiti SERVER org i bande...Tipa onaj ko je kupio EK dobice hitmane..Ako je neko uzeo tamo neku 10-u bandu dobice npr LCN...Sve ce vam to jos Joca lepo objasniti...

      Ali ja mislim da je ova varijanta najbolja....
      Ne lupetaj
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    6. #426
      Blanco
      Deleted User
      Kako netko moze da kupi hitmane,yakuzu,lcn?? Daj nemojte pricati gluposti....ljudi kad tako sta procitaju smraci im se pred ocima a ne da dobiju volju za igrom

    7. #427
      Luigi Pavarotti avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Lokacija
      Paris
      Poruke
      550
      Teme
      52
      CHB
      25
      Spomenut(a)
      15 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      538
      Like (dobivenih)
      235
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Diego Rivera Vidi poruku
      pa eto onda niko nema nista protiv onaj koji je joci platio njihove orge dolaze prve, kroz vrijeme kada igraca bude bilo , vracaju se polako orge koje su davno bile placene ako razumijes sta govorim, jednostavno da se sve orge ubace odjednom ne ide, i taj prijedlog od 8 clanova takodje ne pije vode, svaka "popularnija" orga ima barem 10 legendi i jos dosta clanova koji se medjusobno znaju ili RL ili igrom na CH tako da to vjeruj mi ne bi pilo vode ni sekunde

      BTW: i dalje kazem to je samo moje misljenje svako ima svoje

      Pa da ali opet kazem i ovo je rjesenje sta sam naveo gore Sixth Sense je imao 30 clanova cini mi se i popunjeni smo bil do 25 slotova...Pa kada prepolovis tih 25 ispada ti ajmo rec 12 da nejdemo u onih 0.5 igraca xD

      Stoga opet vidim da se na taj nacin mogu poopuniti i ostale orge itd itd na srw..

      Ali da razumjem sto pricas
      Posljednje uređivanje od Luigi Pavarotti : 23-06-18 at 10:12
      Zvali ste na jedno piće ja ostao sve do zorea ona me kući čekajoš joj svetla gore

    8. #428
      _3m1r_b0y avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      BiH
      Poruke
      1,084
      Teme
      20
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      82
      Like (dobivenih)
      450
      Rep
      mosa zegz i 5-6 puta gr na serveru

      © 2008-2018

    9. #429
      Joca avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      2,066
      Teme
      214
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      446 post(ova)
      Označen(a)
      22 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      470
      Like (dobivenih)
      5336
      Rep
      ovog Alen Beksa molim vas sta god da napise na forumu nemojte ga shvatit ozbiljno jer decko nije bas cist u glavi cuo sam se sa njime na fb i on meni kaze i pokaze jedan stari mod sa interneta koji uopce nije niti dorađen i pola vas ga je vidjelo vec 456489679879 puta neka kopija od đurinog moda i kaze meni beks

      """pa joca ti si lud stavi ovaj mod na globalac i usput cemo ga sredivat updejtat igraci ce vidjet da se trudimo i skupit ce nas se"" eto sve vam je jasno sta je covjeku u glavi kad predlozi takav umobolni prijedlog stavit neki stari mod onda ga sređivat usput dok igraci igraju pa rađe mi uzeo CH i bacio ga u rijeku Savu nego to napravio..

      zelimo da sto manje organizacija itd bude na serveru iz razloga tog sto bi se vecina tako slozila, zanimljivije i teze je uc u orgu samim time i zabavnije ako bude pobuna otvorit ce se anketa i glasanje..

      sto se tica broja clanova moci cete invite minimalno 30..


      danas otvaram temu u glavnom chatu vidim da neke zanimaju neke stvari sta je bilo sta ce bit po meni smo mi bili uspjeli 150+ stalnih igraca po meni je solidan pocetak ali je skripter MEDO govno malo tad namjerno poceo zabušavat i bugao je

      mod namjerno, da je radio kako spada i mene slušao sad bi bili na 500 igraca vise o tome ce bit danas u glavnom chatu pa neka si procita ako nekog zanima..

    10. #430

      Datum pristupanja
      Mar 2013
      Lokacija
      Area51
      Poruke
      686
      Teme
      89
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      470
      Like (dobivenih)
      384
      Rep
      A ja ipak mislim da je ideja genijalna... haha

     

     
  • Stranica 43 od 1412 PrviPrvi ... 33414243444553931435431043 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •