Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 428 od 1412 PrviPrvi ... 328378418426427428429430438478528928 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 4,271 do 4,280 od 14111
    1. #4271
      sheeesh avatar
      Žega me lijevo
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      872
      Teme
      88
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      715
      Like (dobivenih)
      580
      Rep
      Samo pljujete a isad igrate na CH.. Dovoljno govori o CH

    2. #4272
      Trax avatar
      Datum pristupanja
      May 2011
      Poruke
      276
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      113
      Like (dobivenih)
      155
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od psychedelic Vidi poruku
      Samo pljujete a isad igrate na CH.. Dovoljno govori o CH
      Svi mi nekad kritikujemo i "ne volimo" cak i nase roditelje al to ne znaci da bi ih bacio u Dunav... Argument ti je karina kao i ti


      Joey Parker



    3. Like Archer, sheeesh, Roger123, Nije dostupno, Sahne Moody se sviđa ovaj post
    4. #4273
      sheeesh avatar
      Žega me lijevo
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      872
      Teme
      88
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      715
      Like (dobivenih)
      580
      Rep


      Podanici Trumpa i Kim Jong-una na pragu pomirenja? @ScaR;

    5. Like Scar se sviđa ovaj post
    6. #4274

      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Poruke
      116
      Teme
      51
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      35
      Like (dobivenih)
      26
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Trax Vidi poruku
      Svi mi nekad kritikujemo i "ne volimo" cak i nase roditelje al to ne znaci da bi ih bacio u Dunav... Argument ti je karina kao i ti
      Čovjek je sve objasnio. Kritiziramo kako bi se rijesile odredene stvari i kako bi doslo do napretka ove zajednice i servera. Ovi koji sute i na svaku zamjerku igraca staju na stranu admina/staff teama su prvi koji bi dozvolili da server propadne. Vrlo je jasno da i mod i server trebaju promjene, a vi koji samo sutite ili pak hvalite postojece stanje donosite tocno nikakav doprinos rjesavanju problema.

    7. Like Nije dostupno se sviđa ovaj post
    8. #4275
      sheeesh avatar
      Žega me lijevo
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      872
      Teme
      88
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      715
      Like (dobivenih)
      580
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Roger123 Vidi poruku
      Čovjek je sve objasnio. Kritiziramo kako bi se rijesile odredene stvari i kako bi doslo do napretka ove zajednice i servera. Ovi koji sute i na svaku zamjerku igraca staju na stranu admina/staff teama su prvi koji bi dozvolili da server propadne. Vrlo je jasno da i mod i server trebaju promjene, a vi koji samo sutite ili pak hvalite postojece stanje donosite tocno nikakav doprinos rjesavanju problema.
      To ne znači da se ponašaš kao divljak i otvaraš teme gdje hoćeš i kako hoćeš.. Ako hoćeš da pomogneš zajednici i novim igračima, predstaviš zajednicu u najboljem svjetlu, kao što ti hoćeš (tako kažeš, ne radiš), nonda ne trebaš da otvaraš temu i pljuješ po 1337 adminu na mjestu gdje to svako može vidjet? Šta će mislit ovi što tek dođu? Hajde ne pametuj a ne znaš dvije kako treba sastavit i samo se praviš pametan.

      Da, slažem se i ja da treba promjena, i sam to govorim, ali na fin način, taj tvoj pristup neće ništa napraviti, vjeruj, nit će nas gdje odvest..

    9. #4276

      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Poruke
      116
      Teme
      51
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      35
      Like (dobivenih)
      26
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od psychedelic Vidi poruku
      To ne znači da se ponašaš kao divljak i otvaraš teme gdje hoćeš i kako hoćeš.. Ako hoćeš da pomogneš zajednici i novim igračima, predstaviš zajednicu u najboljem svjetlu, kao što ti hoćeš (tako kažeš, ne radiš), nonda ne trebaš da otvaraš temu i pljuješ po 1337 adminu na mjestu gdje to svako može vidjet? Šta će mislit ovi što tek dođu? Hajde ne pametuj a ne znaš dvije kako treba sastavit i samo se praviš pametan.

      Da, slažem se i ja da treba promjena, i sam to govorim, ali na fin način, taj tvoj pristup neće ništa napraviti, vjeruj, nit će nas gdje odvest..
      Bit i je u promjenama, da se vidi ono sto je lose i da se pokusa promijeniti. Ti me tu nazivas divljakom jer sam otvorio temu na krivom mjestu? koja ironija covjece...Posto je Tapia napisao da cekamo odgovor nadleznog mislio sam da ce mi stvarno odgovorit. A vidim da je lakse bilo premjestit temu i zatvorit ju umjesto dat kratak odgovor " Ne mozes se zalit na 1337, pisi Joci u inbox " cime bi se rjesila stvar. Ovi što dođu neka misle svojom glavom, dok ti prikazujes CH u najboljem svjetlu, ja cu se truditi prikazati CH u realnom svjetlu.

    10. #4277
      sheeesh avatar
      Žega me lijevo
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      872
      Teme
      88
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      715
      Like (dobivenih)
      580
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Roger123 Vidi poruku
      Bit i je u promjenama, da se vidi ono sto je lose i da se pokusa promijeniti. Ti me tu nazivas divljakom jer sam otvorio temu na krivom mjestu? koja ironija covjece...Posto je Tapia napisao da cekamo odgovor nadleznog mislio sam da ce mi stvarno odgovorit. A vidim da je lakse bilo premjestit temu i zatvorit ju umjesto dat kratak odgovor " Ne mozes se zalit na 1337, pisi Joci u inbox " cime bi se rjesila stvar. Ovi što dođu neka misle svojom glavom, dok ti prikazujes CH u najboljem svjetlu, ja cu se truditi prikazati CH u realnom svjetlu.
      Zasto ti nisi onda mislio svojom glavom pa kad si vidio nema teme za zalbe za admine 1337 pa gore, zasto nisi shvatio da se ne mozes zalit na njih na nacin na koji se mozes zaliti na admine nizih rankova?

    11. #4278
      Victor Corleone avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Lokacija
      Niđe
      Poruke
      1,609
      Teme
      104
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1350
      Like (dobivenih)
      641
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Roger123 Vidi poruku
      Bit i je u promjenama, da se vidi ono sto je lose i da se pokusa promijeniti. Ti me tu nazivas divljakom jer sam otvorio temu na krivom mjestu? koja ironija covjece...Posto je Tapia napisao da cekamo odgovor nadleznog mislio sam da ce mi stvarno odgovorit. A vidim da je lakse bilo premjestit temu i zatvorit ju umjesto dat kratak odgovor " Ne mozes se zalit na 1337, pisi Joci u inbox " cime bi se rjesila stvar. Ovi što dođu neka misle svojom glavom, dok ti prikazujes CH u najboljem svjetlu, ja cu se truditi prikazati CH u realnom svjetlu.
      I ti stvarno misliš da zbog te jedne greške koju je napravio / nije napravio trebaju otvoriti temu za njeg? Daj bolan budi normalan, čovjek je 1337 jer je zaslužio tu poziciju i nema potrebe da ga sad blatiš time što ti nije ugodio kako ti nisi htio, šuti i uživaj u igri dok možeš..

      Hitman Agency Leader: 19.02.2019 - 24.04.2019




    12. Like Beny_Corleone se sviđa ovaj post
    13. #4279

      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Poruke
      116
      Teme
      51
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      35
      Like (dobivenih)
      26
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od psychedelic Vidi poruku
      Zasto ti nisi onda mislio svojom glavom pa kad si vidio nema teme za zalbe za admine 1337 pa gore, zasto nisi shvatio da se ne mozes zalit na njih na nacin na koji se mozes zaliti na admine nizih rankova?
      Zato da bi si ti imao sta za misliti. Tebe vise pogada to sto sam krvio postao temu na forumu nego problem koji se nalazi unutar same teme. Velis da treba predstavljati zajednicu u najboljem svjetlu, a napao si me upravo zbog najbanalnije stvari. Ne uvidas svoju dvolicnost, nije cilj da se mi borimo međusobno ili pak protiv staffa, vec da se zajedno borimo protiv pokvarenih dijelova zajednice ( kojih u ovom trenutku ima dosta )

      Citiraj Prvotno napisano od Victor Corleone Vidi poruku
      I ti stvarno misliš da zbog te jedne greške koju je napravio / nije napravio trebaju otvoriti temu za njeg? Daj bolan budi normalan, čovjek je 1337 jer je zaslužio tu poziciju i nema potrebe da ga sad blatiš time što ti nije ugodio kako ti nisi htio, šuti i uživaj u igri dok možeš..
      Dal ti mislis da je admin 1337 stvarno nepogresiv? Nisam ja nista govorio da nije zasluzio poziciju, al hajde ohladite. Tko god smatra da je sve uredu s tim da ti policija nabije wl (registracija) na temelju registracija kojih NEMA moze mirno prestat s SA:MPom. To je jedan u tisucu slucaja za koje smatram da sam sigurno u pravu.
      Posljednje uređivanje od Roger123 : 16-02-19 at 13:11

    14. #4280

      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      96
      Teme
      20
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      54
      Like (dobivenih)
      75
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Roger123 Vidi poruku
      Zato da bi si ti imao sta za misliti. Tebe vise pogada to sto sam krvio postao temu na forumu nego problem koji se nalazi unutar same teme. Velis da treba predstavljati zajednicu u najboljem svjetlu, a napao si me upravo zbog najbanalnije stvari. Ne uvidas svoju dvolicnost, nije cilj da se mi borimo međusobno ili pak protiv staffa, vec da se zajedno borimo protiv pokvarenih dijelova zajednice ( kojih u ovom trenutku ima dosta )



      Dal ti mislis da je admin 1337 stvarno nepogresiv? Nisam ja nista govorio da nije zasluzio poziciju, al hajde ohladite. Tko god smatra da je sve uredu s tim da ti policija nabije wl (registracija) na temelju registracija kojih NEMA moze mirno prestat s SA:MPom. To je jedan u tisucu slucaja za koje smatram da sam sigurno u pravu.
      ovo nije rl daj od**** vise

     

     
  • Stranica 428 od 1412 PrviPrvi ... 328378418426427428429430438478528928 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •