Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 416 od 1411 PrviPrvi ... 316366406414415416417418426466516916 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 4,151 do 4,160 od 14109
    1. #4151
      Joca avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      2,066
      Teme
      214
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      446 post(ova)
      Označen(a)
      22 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      470
      Like (dobivenih)
      5336
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Diego Rivera Vidi poruku
      Naravno ova poruka ce biti obrisana jer se ovdje istina ne da iznositi to je cinjenica odavno vec ali eto moje je da kazem sta imam.

      Drago mi je da se debil neki javio da nesto kaze a koji se u supak uvlacio
      Joca ko joca je ok lik samo mnogo iskompleksiran u dijelu zajednice, covjek koji da nije kocio u nekim stvarima vec bi vi sad dosli do 200 250 igraca
      Covjeku kojem sam radio preko pola godine skriptu za DZ a hvala nije rekao uradi ovako nesto, fuj.
      Stojim i stojat cu iza toga da je uz mene ova zajednica stala na noge naravno i ytera koji su tu al ****s ytera ako ti skripter ne radi ok posao i ako nije sa igracima kako treba sto mogu potvrditi skoro svi na zajednici koji su sta trebali sto je bilo u mojoj mogucnosti uradjeno je(nazalost veliki broj stvari nije bila u mojoj mogucnosti radi iskompleksirane osobe).
      3 mjeseca rada kao obican admin , bez skripte vec preko teamviewera od 9 10 nvce do 6-7 u jutro, odlazak 2 puta jer jedino sto su znali iskoristavat dobrotu bez da nekog nagrade.
      Nakon prvog mog odlaska daje mi se skripta da radim kod sebe.
      Od mene se ocekivalo da sve uradim a nista nisam imao(panel baza) , gdje imate najveci problem trenutno tj u bazi sto se nista ne moze uraditi jer joca to koci.
      Da nakon svega toga dodje kao debil popljuje lika koji mu je toliko vremena i truda dao, cisto fuj , a radi cega , radi donacije koja NIJE MOGLA BITI NEJMU UPLACENA momak nije imao nacina te posto je iz tuzle licno meni donio te pare koje su na racunu i koje bi bile naravno uplacene gdje treba njemu ili hostu bilo sta.,ali naravno sto bi mogao bilo ko uzeti novac koji ne moze biti joci uplacen pa i covjek koji je tu pola godine ostavljao svoje vrijeme i trud, ma ne ajmo ga popljuvat skriviti sve na njega, a to sto mu se update posalje kao sada a treba mu 7 dana da ubaci jer ja nmg ubaciti na host ili npr sto ljudi njemu koji doniraju cekaju po mjesec dana na to , neka ispadnu fer i kazu svi koji je takoo ha ya, i javljaju se meni da ja to rjesavam jer joca ne moze od svog silnog posla uci ig i setati covjeku jednom komandom kucu vipa ect bilo sta treba sve se sa 1 cmd zavrsava, i onda se on pita zasto mi zajednica ne ide zasto pada, nije razlog u meni vec u tebi lafe moj m , Popisam se na 10 eura to nije ni 20 eura vec 10, to se potrosi na kafi



      Sad samo ocekujem da se isti ovaj JOCA javi preko forum nicka Piksi i pocne pljuvat po meni da bi izgledalo da to neko drugi radi a ne on kao sto se ne javlja preko svog nicka u glavnom chatu kada je neka svadja vec preko tog piksi misli da je pametan. Dobrota ali iskompleksiranost.
      Nisi ti nista skriptao nego smo skriptali ja i igraci svaka tockica svaka boja u modu svaka minuta svaki timer svaki detaljcic bilo sta u modu su meni igraci rekli onda sam ja tebi to naredio da skriptas kod mene da te ja gledam sta radis ti si samo slusao sta ti se govorilo tako da ne pricaj gluposti ti si ovdje bio nitko i nista obican radnik zasto to kazem jer ti nisi sposoban kao TS3 lideri ili MT voditelji da vodis nesto a da ti se sve ne mora nacrtat bio si obican radnik koji je sam zelio da radi nitko te nije tjerao i ne lazi sram te moze biti koliko si danas lazi izgovorio kakav mrtvi piksi to je bila zajebancija sto sam mu like post ako na to mislis tko zna koji ***** ti pricas samo znam da si sposoban besramno lagati.



      Nakon sto si poceo radit sam bez da te ja provjeravam prvo sto si napravio ubacio si sebi komandu da mene ne pitas za kreiranje imovine i prodao kucu i neke pare za sicu a sada ti sretno sa tih 20e profitirao si strasno ovo ti je zadnje sta si cuo od mene aposlutno nista ne moras odgovarat na ovaj post ja sam ti rekao svoje sta ce bit u onom postu u GS boardu.
      Posljednje uređivanje od Joca : 13-02-19 at 19:40

    2. #4152

      Datum pristupanja
      Jun 2010
      Lokacija
      https://t.me/pump_upp
      Poruke
      8,219
      Teme
      282
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      36 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4004
      Like (dobivenih)
      2147
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Orange Vidi poruku
      Nisi ti nista skriptao nego smo skriptali ja i igraci svaka tockica svaka boja u modu svaka minuta svaki timer svaki detaljcic bilo sta u modu su meni igraci rekli onda sam ja tebi to naredio da skriptas kod mene da te ja gledam sta radis ti si samo slusao sta ti se govorilo tako da ne pricaj gluposti ti si ovdje bio nitko i nista obican radnik koji je sam zelio da radi nitko te nije tjerao i ne lazi sram te moze biti koliko si danas lazi izgovorio kakav mrtvi piksi to je bila zajebancija sto sam mu like post ako na to mislis tko zna koji ***** ti pricas samo znam da si sposoban besramno lagati.



      Nakon sto si poceo radit sam bez da te ja provjeravam prvo sto si napravio ubacio si sebi komandu da mene ne pitas za kreiranje imovine i prodao kucu i neke pare za sicu a sada ti sretno sa tih 20e profitirao si strasno ovo ti je zadnje sta si cuo od mene aposlutno nista ne moras odgovarat na ovaj post ja sam ti rekao svoje sta ce bit u onom postu u GS boardu.
      Šta je to pogrešna investicija? Kad gajiš duhan, a žena puši kod komšije

    3. Like Joca, Shinobu Tsukasa, Beny_Corleone se sviđa ovaj post
    4. #4153

      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Poruke
      390
      Teme
      142
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      385
      Like (dobivenih)
      491
      Rep
      jel se to skripta preko teamviewera sviju ti ?

      edit : I usput ne skrecite paznju sa nase svade o teritorijama, na vase skriptanje itd.
      Posljednje uređivanje od sepy003 : 13-02-19 at 19:57

    5. Like Cavar se sviđa ovaj post
    6. #4154

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      100
      Teme
      5
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      107
      Like (dobivenih)
      324
      Rep
      Kad ce Global ?

    7. Like Chuck_Harper, Cavar se sviđa ovaj post
    8. #4155

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Ilok
      Poruke
      262
      Teme
      6
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      14
      Like (dobivenih)
      11
      Rep
      Da nije žalosno, bilo bi smiješno.
      John Gotti | | Ex Y |


      ..i cini mi se paranormalno kada imam para normalno..

    9. #4156
      Kiky Walker avatar
      Datum pristupanja
      Jul 2012
      Lokacija
      Zabok
      Poruke
      47
      Teme
      21
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2
      Like (dobivenih)
      15
      Rep
      Zalosno je ovo sve al istinito..

    10. #4157
      Inferno avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2016
      Lokacija
      BiH, Sarajevo
      Poruke
      149
      Teme
      30
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      185
      Like (dobivenih)
      70
      Rep
      Ma Alek glavni nek prica ko sta hoce

      HZSA


    11. Like Rick_Scare, Beny_Corleone se sviđa ovaj post
    12. #4158
      Kiky Walker avatar
      Datum pristupanja
      Jul 2012
      Lokacija
      Zabok
      Poruke
      47
      Teme
      21
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2
      Like (dobivenih)
      15
      Rep
      Svi nesto sereju po aleku al alek zna svoj posao i ja to postujem

    13. Like Rick_Scare se sviđa ovaj post
    14. #4159

      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      96
      Teme
      20
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      54
      Like (dobivenih)
      75
      Rep
      Pusenje kurca 20 eura ko hoce ?

    15. Like Rick_Scare se sviđa ovaj post
    16. #4160

      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      1,439
      Teme
      176
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1030
      Like (dobivenih)
      661
      Rep
      Ne znam cemu si stvarate misljenja o aleku ili bilo kojem adminu totalno me boli *****, nit ja imam posla s njim, ni on samnom, mislim na posla pod to da mi se zamjeri ili da se ja njemu zamjerim na neki nacin preko foruma ili IG nebitno... Isto kao sto me boli ***** za jocu znam da je OK lik izaso mi par puta u susret kad sam ga nes trebo IG i to je to, gleda se ko kako radi svoj poso, psuj budi potentan, bahat boli me ***** tvoja osobnost ja ne sudim nikome, samo gledam kako radis svoj poso

      Kad se nekog upozna stvara se misljenje ,a ovo je vec neznam.....

     

     
  • Stranica 416 od 1411 PrviPrvi ... 316366406414415416417418426466516916 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •