Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 413 od 1411 PrviPrvi ... 313363403411412413414415423463513913 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 4,121 do 4,130 od 14109
    1. #4121

      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      Hrvatska , Zagreb
      Poruke
      4,388
      Teme
      195
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2824
      Like (dobivenih)
      889
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od sepy003 Vidi poruku
      mos mislit kako je nama koji posteno igramo...
      Mogu 15level sam i imam jednu prijavu na forumu...
      Od 3. Levela u Hitmanu sam...
      Pridržavam se svih pravila i baš razmišljam čemu sve to kad pol igrača na serv dm-a.
      Da ne pričam na teritorijama i dilerima šta rade.
      Prijaviš nekog na report citera ili nekog tko krsi pravila i napišu ti na forum prijavi ili uopće ne odgovore na report.
      Bojim se da je to ono što bih moglo uništiti ovu zajednicu i otjerat igrače.
      Ali tko sam ja da me se pita?
      Neku večer pokušavam oglas dat igrači pojedini pišu oglase svakakve i ne prođu kažnjeno. Sta da dalje pričam?
      Ex : RP Admin 4 & GameSage 3
      Now : Hitman

    2. Like sepy003, Chuck_Harper se sviđa ovaj post
    3. #4122
      Trax avatar
      Datum pristupanja
      May 2011
      Poruke
      276
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      113
      Like (dobivenih)
      155
      Rep
      @Marshmello_Marshall; jel ti vidis za sta se ti teretis i kakvu si glupost napravio. Da ti jednom Joreku il kome vec saljes privatne razgovore TSCa radi igrice? Admin si budi dostojan i normalan jbt imas preceg posla sigurno osim da abusas komande da bi spijunirao protivnicku organizaciju. Nije uredu da tjeraju igrace off i to je vrsta abusa i maltretiranja, ali ocigledno to TSCovcima ne smeta dok se nijedan nije zalio. Tako da nemas ni ti pravo da uzimas stvari u svoje ruke. Sve sto ti/vi mozete je da predlozite neku ideju za teritorije u kojoj odlazenje off nece biti od pomoci.
      A tebi treba spržiti kaznu da ti se puši iz ušiju jer si neodgovoran, neozbiljan i ugrozio si privatnost sad tri puta moram paziti sta pišem na svoj /f chat radi tebe.


      Joey Parker



    4. Like sheeesh, sepy003 se sviđa ovaj post
    5. #4123
      sheeesh avatar
      Žega me lijevo
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      872
      Teme
      88
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      715
      Like (dobivenih)
      580
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Trax Vidi poruku
      @Marshmello_Marshall; jel ti vidis za sta se ti teretis i kakvu si glupost napravio. Da ti jednom Joreku il kome vec saljes privatne razgovore TSCa radi igrice? Admin si budi dostojan i normalan jbt imas preceg posla sigurno osim da abusas komande da bi spijunirao protivnicku organizaciju. Nije uredu da tjeraju igrace off i to je vrsta abusa i maltretiranja, ali ocigledno to TSCovcima ne smeta dok se nijedan nije zalio. Tako da nemas ni ti pravo da uzimas stvari u svoje ruke. Sve sto ti/vi mozete je da predlozite neku ideju za teritorije u kojoj odlazenje off nece biti od pomoci.
      A tebi treba spržiti kaznu da ti se puši iz ušiju jer si neodgovoran, neozbiljan i ugrozio si privatnost sad tri puta moram paziti sta pišem na svoj /f chat radi tebe.
      Boli me *****, pisem ko i do sad

      A da kaznu treba dobit, treba, al vidjecemo sve, ili ce se jednostavno nadlezni oglusiti na ove zalbe


    6. #4124

      Datum pristupanja
      Nov 2011
      Lokacija
      30ZONA
      Poruke
      11,303
      Teme
      282
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      170 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3439
      Like (dobivenih)
      6392
      Rep
      ja ne kužim kako vi uspijete ući uopće u konflikt ovdje moram se probat posvađat s nekim IG da osijetim tu žar
      yakuza since 2.3.2013.

    7. #4125

      Datum pristupanja
      Jun 2010
      Lokacija
      https://t.me/pump_upp
      Poruke
      8,219
      Teme
      282
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      36 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4004
      Like (dobivenih)
      2147
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od kadafi Vidi poruku
      ja ne kužim kako vi uspijete ući uopće u konflikt ovdje moram se probat posvađat s nekim IG da osijetim tu žar
      ne možeš ni kad se dobro izdobijaš

    8. #4126

      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Poruke
      390
      Teme
      142
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      385
      Like (dobivenih)
      491
      Rep
      Nemojte bit levati, logicno je ako smo 3 ig a jedan u jailu da taj iz jaila ide off svojevoljno uz prijedlog. Pa ko ne bi otiso off , ili vam je krivo sto samo tad mozete uzet teritoriju kad je nas dvoje ig ????

      Ugl ja sam licno predlozio rjesenje za odlazak off, a TSC sam, toliko o tom, necete ga u skripti ne morate.

    9. #4127
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,099
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      55 min
      Like (kliknutih)
      4103
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Ali opet i to je abuse a govoris o postenu,znaci nemam nsita protiv nikog na serveru govorim realno.

      Umjesto da primite poraz i popusite par teritorija vi predlazete nagovarate bilo kako bilo da clanovi idu off da se ne moze zauzimat sto je u jednu ruku abuse zar ne ?

      Manite se abusea,ostalog i oladite od Marshmelloa... Ne vi nego svi,ili cete abusat svi ili nece nitko,ali moja klada pada da ce svi.
      Pokazite mi pravilo gdje pise da admin ne smije citati /F chat od organizacija ili Gmod/Smod da ne smije citat tajne boardove od organizacija,evo cekam.. Ukoliko ne nadjete nikakav dokaz/pravilo,pricate onda ocigledno u prazno. Ovdje se igra po napisanim Croherze pravilima,a ne opcenito pravilima zivota.
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    10. #4128

      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Poruke
      390
      Teme
      142
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      385
      Like (dobivenih)
      491
      Rep
      Smije citati chat, ne smije taj CHAT javno prosljedivati nekim clanovima kao sto je Jorek, niko i nista na CH.

      Dalje, nije abuse iz razloga sto niasm ja kriv sto je skripter pogrijsio i dopustio da taj clan moze bit u jailu i da se idalje pika kao trec. To je greska skriptera.

      A ja sam licno reko stavite da uslov bude U ZADNJIH 1h bilo 6+ ONline igraca tad se moze zauzimat. Pa eto nek stave i necemo se vise zajebavat.

    11. #4129
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,099
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      55 min
      Like (kliknutih)
      4103
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Pa da,ali ja nigdje nisam vidio pravilo DA NE SMIJe,mozda nebi trebao ali ako pravilo ne nalaze drugacije ??? Napadate ga bez razloga iskreno,moj pogled na cijelu stvar.

      Znaci cek sad,za ovaj abuse ces krivit skripera sto je tako napravio a za onaj G Abuse ces kriviti GSF lidera i GSF ? Mislim to stvarno onda nije posteno s tvoje (vase) strane ? Zar ne ?
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    12. #4130

      Datum pristupanja
      Nov 2011
      Lokacija
      30ZONA
      Poruke
      11,303
      Teme
      282
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      170 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3439
      Like (dobivenih)
      6392
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od andrakovic Vidi poruku
      Ali opet i to je abuse a govoris o postenu,znaci nemam nsita protiv nikog na serveru govorim realno.

      Umjesto da primite poraz i popusite par teritorija vi predlazete nagovarate bilo kako bilo da clanovi idu off da se ne moze zauzimat sto je u jednu ruku abuse zar ne ?

      Manite se abusea,ostalog i oladite od Marshmelloa... Ne vi nego svi,ili cete abusat svi ili nece nitko,ali moja klada pada da ce svi.
      Pokazite mi pravilo gdje pise da admin ne smije citati /F chat od organizacija ili Gmod/Smod da ne smije citat tajne boardove od organizacija,evo cekam.. Ukoliko ne nadjete nikakav dokaz/pravilo,pricate onda ocigledno u prazno. Ovdje se igra po napisanim Croherze pravilima,a ne opcenito pravilima zivota.
      bio bi grijeh izgubit par teritorija pogotovo u LSu
      yakuza since 2.3.2013.

     

     
  • Stranica 413 od 1411 PrviPrvi ... 313363403411412413414415423463513913 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •