Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 400 od 1411 PrviPrvi ... 3003503903983994004014024104505009001400 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 3,991 do 4,000 od 14109
    1. #3991
      marjo avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Poruke
      5,877
      Teme
      382
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2653
      Like (dobivenih)
      2053
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tyrrell Wright Vidi poruku
      Nisi u pravu...
      Nije da se hvalim ali imam mašinu od kompa, solidan internet, i isto mi se dešava, mogu svi iz GSFa potvrditi i svi koji su samnom na TSu uvijek. Često mi pada skripta i kasne poruke, a pogotovo kada udjem u war, prije wara sve bude normalno, kad udjem u war nakon par minuta me izbaci sa servera.
      Na svim ostalim igrama, pubg, lol, csgo, apex, fh3 itd mi je ping sasvim normalan i nemam sličnih problema.
      Upravo sam to i ja napisao, ali ovaj se ocito javlja gdje nije mjesto.

    2. Like Fossa dei Leoni se sviđa ovaj post
    3. #3992

      Datum pristupanja
      Aug 2018
      Poruke
      31
      Teme
      0
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      5
      Like (dobivenih)
      11
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tyrrell Wright Vidi poruku
      Nisi u pravu...
      Nije da se hvalim ali imam mašinu od kompa, solidan internet, i isto mi se dešava, mogu svi iz GSFa potvrditi i svi koji su samnom na TSu uvijek. Često mi pada skripta i kasne poruke, a pogotovo kada udjem u war, prije wara sve bude normalno, kad udjem u war nakon par minuta me izbaci sa servera.
      Na svim ostalim igrama, pubg, lol, csgo, apex, fh3 itd mi je ping sasvim normalan i nemam sličnih problema.
      Prijatelju moj igram tu od otvorenja i apsolutno mi se nikad ali nikad to nije desilo ili imas smece od komba ili imas smece od interneta pa nije valja 150+ ljudi glupo a vas 3 do 10 tutleka sto vam lagga server vi ste u pravu a ostalih 150 ljudi su u krivu dajte malo razmislite sta pricate.

      Mogu se kladit da zivite ili na brdu ili na selu ili u sumi ili u nekom propalom gradu gdje je internet dobar kao sto je bio prije 100 godina.

      Ako imas dobar komp onda ti je Internet smece sigurno zivis negdje u sumi ili pokraj sume u brdima sa ovcama pa nemojte mene pravit glupim ako kazem da mi nikad nije tako laggalo onda mi nije nikad tako laggalo jedino kad sam u gostima i koristim tuđi Internet mi se zna desit mini lagg vjerojatno jer imam takav Internet da mogu obezbedit cijelo vase selo u kojem ste se rodili.

      Zapitajte se i prvo izadite iz tog sela i odite negdje gdje ima pravi internet isprobajte ga i onda se vratite ovdje i recite dali vam je laggalo ili nije.
      Posljednje uređivanje od Sudac : 10-02-19 at 05:34

    4. #3993
      PfeiffeR avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      10,543
      Teme
      294
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      17 min
      Like (kliknutih)
      505
      Like (dobivenih)
      2788
      Rep
      hoce neko mjenjat CHB na forumu za pare na RP? nek se javi na PM jeftino cu dat

    5. #3994
      sheeesh avatar
      Žega me lijevo
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Poruke
      872
      Teme
      88
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      715
      Like (dobivenih)
      580
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Piksi Vidi poruku
      Prijatelju moj igram tu od otvorenja i apsolutno mi se nikad ali nikad to nije desilo ili imas smece od komba ili imas smece od interneta pa nije valja 150+ ljudi glupo a vas 3 do 10 tutleka sto vam lagga server vi ste u pravu a ostalih 150 ljudi su u krivu dajte malo razmislite sta pricate.

      Mogu se kladit da zivite ili na brdu ili na selu ili u sumi ili u nekom propalom gradu gdje je internet dobar kao sto je bio prije 100 godina.

      Ako imas dobar komp onda ti je Internet smece sigurno zivis negdje u sumi ili pokraj sume u brdima sa ovcama pa nemojte mene pravit glupim ako kazem da mi nikad nije tako laggalo onda mi nije nikad tako laggalo jedino kad sam u gostima i koristim tuđi Internet mi se zna desit mini lagg vjerojatno jer imam takav Internet da mogu obezbedit cijelo vase selo u kojem ste se rodili.

      Zapitajte se i prvo izadite iz tog sela i odite negdje gdje ima pravi internet isprobajte ga i onda se vratite ovdje i recite dali vam je laggalo ili nije.
      Toliko pametuješ druže a rječicu "li" pišeš sastavljeno sa "da".. Fascinantno je koliko mržnje iz nekog čovjeka može isijavati, fascinantno


    6. Like aarnelz, marjo se sviđa ovaj post
    7. #3995

      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      1,439
      Teme
      176
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1030
      Like (dobivenih)
      661
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od PFEIFFER Vidi poruku
      hoce neko mjenjat CHB na forumu za pare na RP? nek se javi na PM jeftino cu dat
      Kolika je novcana vrijednost CH boda

    8. #3996

      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      96
      Teme
      20
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      54
      Like (dobivenih)
      75
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kristijan_Behin Vidi poruku
      Kolika je novcana vrijednost CH boda
      To ovisi od igraca do igraca
      Jedino sta ti mogu reci je, citiracu Taleta: "Vrijednost CHB+ je nekoliko desetina veca od CHB".

    9. #3997
      marjo avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Poruke
      5,877
      Teme
      382
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2653
      Like (dobivenih)
      2053
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Piksi Vidi poruku
      Prijatelju moj igram tu od otvorenja i apsolutno mi se nikad ali nikad to nije desilo ili imas smece od komba ili imas smece od interneta pa nije valja 150+ ljudi glupo a vas 3 do 10 tutleka sto vam lagga server vi ste u pravu a ostalih 150 ljudi su u krivu dajte malo razmislite sta pricate.

      Mogu se kladit da zivite ili na brdu ili na selu ili u sumi ili u nekom propalom gradu gdje je internet dobar kao sto je bio prije 100 godina.

      Ako imas dobar komp onda ti je Internet smece sigurno zivis negdje u sumi ili pokraj sume u brdima sa ovcama pa nemojte mene pravit glupim ako kazem da mi nikad nije tako laggalo onda mi nije nikad tako laggalo jedino kad sam u gostima i koristim tuđi Internet mi se zna desit mini lagg vjerojatno jer imam takav Internet da mogu obezbedit cijelo vase selo u kojem ste se rodili.

      Zapitajte se i prvo izadite iz tog sela i odite negdje gdje ima pravi internet isprobajte ga i onda se vratite ovdje i recite dali vam je laggalo ili nije.
      Ne zivim ni na brdu, ni na selu, ni u sumi ( ma da ne razumijem kako si mislio u šumi, al dobro ), a takodjer u nikakvom propalom gradu.

      I šta se tebi imamo pravdati, šta si se uopce javljao na naše postove, mi lijepo, a ti počneš odma tu srat, ne vidim uopce razloga da se ti javljas jer ovo nije uopce do nas i ti tu ne mozes nista popraviti, mozes jedino da ignoriraš naše postove i ne javljaš se, jer su tvoji komentari nepotrebni opet...

      I prvo što sam skuzio to da si došao ovdje samo da provociraš i da jedeš govna. Kako znam? Znam jer si komentirao naše postove sa svojim glupim komentarom, pardon, komentarima, i to što si napisao uopce nema nikakve logike jer uopce nisi ni procitao naš post šta smo napisali, kada pročitaš post, onda imaš pravo komentara.


      pardon, nemaš zašto komentirati jer si neodgojen.

      edit: i ako smo lijepo napisali da su nam ostale igre odlicne i bez ikakvih problema igramo ( cod, pubg, fortnite, dayz, rainbox six siege, itd itd ... ), šta onda imaš pametovat?

      ---

      I oce netko odgovorit od ovih sa vrha na naše postove ili ćete ignorirati, takodjer i kad sam vec otvorio davno onu temu za forum kako laga kako ucitava dosta dugo, isto su neki srali da ja to lazem ovo ono, kad sam snimio video, odjednom su se svi poceli javljati u temu kao i tako meni isto, ovo ono, sad dodjem u oftopic i nikad mi otvorit temu.

      Posljednje uređivanje od marjo : 10-02-19 at 13:49

    10. Like aarnelz, Barry (Bond), Chuck_Harper se sviđa ovaj post
    11. #3998
      Adnan Young avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Cazin
      Poruke
      2,437
      Teme
      183
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      386
      Like (dobivenih)
      533
      Rep
      Obavezno povecati kazne za DM ako hocete da igra bude ista ugodnija.. 30 minuta pa to je smjesno, odafka to sa jednom rundom u WCu..
      CH player since 2009.
      CH GameSage.

      LSPD since 2010.

      LSPD Legend

    12. Like Sahne Moody se sviđa ovaj post
    13. #3999

      Datum pristupanja
      Nov 2011
      Lokacija
      30ZONA
      Poruke
      11,303
      Teme
      282
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      170 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3439
      Like (dobivenih)
      6392
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od [GSF] J'Buck Vidi poruku
      Je l moguce da nema nijedan admin IG? Ocigledno na serveru igra stoka koja pokusava i ovo unistiti zaletanjem aviona, DManjem itd
      zbog takvih kako što si ti ne ulaze ig
      Posljednje uređivanje od kadafi : 10-02-19 at 15:37
      yakuza since 2.3.2013.

    14. #4000
      MasterLeon avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Cazin
      Poruke
      637
      Teme
      40
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      108
      Like (dobivenih)
      283
      Rep
      Dobro vece imal kakvog napredka
      Leon Cruz 41 Assasins'

      Optimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit.





     

     
  • Stranica 400 od 1411 PrviPrvi ... 3003503903983994004014024104505009001400 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •