Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 392 od 1411 PrviPrvi ... 2923423823903913923933944024424928921392 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 3,911 do 3,920 od 14109
    1. #3911

      Datum pristupanja
      Aug 2018
      Poruke
      31
      Teme
      0
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      5
      Like (dobivenih)
      11
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od royal Vidi poruku
      Dodje mi lspdovac i mene uhiti bez razloga, šaljem report, nitko ništa. I onda ja moram prekršiti pravilo ( LTA ) jer admin nije meni došao.

      Zašto?
      Bratori ajde da ti uzmes uze i da se objesis vidis da zivot nije za tebe biti ce svima bolje i tebi i nama ucini to odi sa ovog svijeta sa jos malo dostojanstva.

    2. #3912
      Inferno avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2016
      Lokacija
      BiH, Sarajevo
      Poruke
      149
      Teme
      30
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      185
      Like (dobivenih)
      70
      Rep
      Ma ti momak nisi dobar sta pises

      HZSA


    3. #3913
      Luigi Pavarotti avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Lokacija
      Paris
      Poruke
      550
      Teme
      52
      CHB
      350
      Spomenut(a)
      15 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      538
      Like (dobivenih)
      235
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od nutella Vidi poruku
      Bahatost našeg dragog nazovi skriptera Diega Rivera i suspendovanog Head Admina Aleka Corteza je prevazišla sve granice i sve mere.

      Krivo mi samo što nisam snimio situaciju,da svi vide o kakvoj se bagri radi,ali dobro,sledeći put...

      Radi se o situaciji,gde sam sa svojim drugom na skroz RP način naleteo na Aleka Corteza koji je član Vagosa i ubio ga,a sa njim se vozio Diego Rivera i nije bio na duty i kad im je vozilo zapaljeno Rivera prvo abusa komande fix,a onda me stavlja 3h u prison bez ikakvog razloga,jer sam na RP način ubio Aleka Corteza.KO JE DIEGO RIVERA da meni priča o pravilima,kad ih on prvi ne poštuje i abusa admin komande.Mene ne zanima dal si ti skripter,Head,Vlasnik na ovom serveru,ima da budu pravila ista za sve,ako ne ja sam vam sto puta reko da mi obrišete sve i proterate me i neću da igram,a ja da vam radim neke glupave aree,gde nisam zaslužio i da trpim vaše iživljavanje iz dana u dan ne pada mi na pamet.Ti ako misliš da ću ja da ti ćutim za**** si se debelo.

      Slika gde nas Alek naziva debilima i traži da nas Rivera reši,a čisto sumnjam da je kažnjen za to,ko si ti da mene zoveš debilom.Ubijen si jer si član Vagosa i to nije nikakav DM,a i da je DM trebao sam da dobijem 30 minuta,kako je i propisano u pravilima,a ne 3h.

      Neka svi vide i neka znaju o kakvim se NE ljudima radi.

      Namerno me zajebavate,svaki drugi dan mi brišete forum postove pravite se blesavi,ajde sve prećutim i okrenem na sprdnju,ali vaš BEZOBRAZLUK više ne zna za granice

      Eto kaze se istina ja pricam istinu o Aleku i bam joca me stavi na BlackListu timova na ch ili sta vec a stavio me 5 h u areu iz razloga:

      Pitamo me stari clan Sixth Sensa gdje su lideri.Ja sam mu odgovorio otvaraju server.NISAM SPOMENO JEDNO SLOVO TOG SERVERA....A alek me hladno 5 sati u areu strpa i onda logicno popizdio sam...Neam dlake na jeziku i na report sam mu reko sta ga ide i joca mi stavi tu listu kao al ajde nea veze haha
      Zvali ste na jedno piće ja ostao sve do zorea ona me kući čekajoš joj svetla gore

    4. #3914
      Baba Yaga avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Tokyo
      Poruke
      4,357
      Teme
      272
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      289 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2654
      Like (dobivenih)
      5195
      Rep
      Ajde nemojte da serete vise o coveku. Lik je najvise radio ovde i najvise se zalagao od svih hedaova/voditelja koji su tu bili.
      Svirate kurcu i pravite se pametni, mudrujete nesto, a pored Nikole/Zorana i takvih, slicnih mentolcina niste smeli ni da prodjete. Da im kazete nesto, daju vam ban.

      I zato ne serite vise, nego unormalite se malo. Kakav bre RP razlog jer je druga orga?
      Nemojte da pominjete izraz "RP", jer vecina vas sto serete najvise, nema predstavu sta je RP.

      Dizete evente, glumite majmune po serveru. Pa nekad je Nikola proteravao sa zajednice onog ko ga killa dok je IG, a vi se sad *****te, dizete evente i glumite majmune neke.
      "Svetite" se vi nesto. Koji ste bre ***** vi tu? I opet vas ljudi trpe i ne daju vam ni blizu kazne koje zasluzujete.

      Koji vam se head do sad potrudio iole kao Alek? Lik konstantno orga neke evente/WAR turnire i lige, koje drze i stare igrace, a ujedno i nove na srvu.
      Kad ste do sad imali skoro neki sistem protiv citera? Boleo ih ***** sve redom, pa vam ubacili WAR sa bombama i motornom testerom.

      I sad, ne znam zasto i iz kog razloga, nema tih provera preko TWa, kao sto je bilo na pocetku. Zasto? Taman ste poceli da cistite te majmune koji cituju i unormalili igru, a sad 70 posto tih citera opet koristi cit.

      Kakve dozvole u tajnim boardovima i sranja za proveru? Pa koji ce vam ***** takvi igraci?

      Vratite coveka na poziciju, kad se iole nesto trudio i pokusavao ovde.

      A sto se igraca tice, to treba uvesti 24h aree za bilo kakvo sranje. Jer kod nas na balkanu sto si bolji prema ljudima, to te vise jebu.
      "Nikada ne mešaj moj karakter sa mojim stavom!
      Moj karakter je ono što sam ja. A moj stav zavisi od onoga što si ti."


    5. #3915

      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      96
      Teme
      20
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      54
      Like (dobivenih)
      75
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Baba Yaga Vidi poruku
      Ajde nemojte da serete vise o coveku. Lik je najvise radio ovde i najvise se zalagao od svih hedaova/voditelja koji su tu bili.
      Svirate kurcu i pravite se pametni, mudrujete nesto, a pored Nikole/Zorana i takvih, slicnih mentolcina niste smeli ni da prodjete. Da im kazete nesto, daju vam ban.

      I zato ne serite vise, nego unormalite se malo. Kakav bre RP razlog jer je druga orga?
      Nemojte da pominjete izraz "RP", jer vecina vas sto serete najvise, nema predstavu sta je RP.

      Dizete evente, glumite majmune po serveru. Pa nekad je Nikola proteravao sa zajednice onog ko ga killa dok je IG, a vi se sad *****te, dizete evente i glumite majmune neke.
      "Svetite" se vi nesto. Koji ste bre ***** vi tu? I opet vas ljudi trpe i ne daju vam ni blizu kazne koje zasluzujete.

      Koji vam se head do sad potrudio iole kao Alek? Lik konstantno orga neke evente/WAR turnire i lige, koje drze i stare igrace, a ujedno i nove na srvu.
      Kad ste do sad imali skoro neki sistem protiv citera? Boleo ih ***** sve redom, pa vam ubacili WAR sa bombama i motornom testerom.

      I sad, ne znam zasto i iz kog razloga, nema tih provera preko TWa, kao sto je bilo na pocetku. Zasto? Taman ste poceli da cistite te majmune koji cituju i unormalili igru, a sad 70 posto tih citera opet koristi cit.

      Kakve dozvole u tajnim boardovima i sranja za proveru? Pa koji ce vam ***** takvi igraci?

      Vratite coveka na poziciju, kad se iole nesto trudio i pokusavao ovde.

      A sto se igraca tice, to treba uvesti 24h aree za bilo kakvo sranje. Jer kod nas na balkanu sto si bolji prema ljudima, to te vise jebu.
      +
      .........

    6. #3916
      Luigi Pavarotti avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Lokacija
      Paris
      Poruke
      550
      Teme
      52
      CHB
      350
      Spomenut(a)
      15 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      538
      Like (dobivenih)
      235
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Baba Yaga Vidi poruku
      Ajde nemojte da serete vise o coveku. Lik je najvise radio ovde i najvise se zalagao od svih hedaova/voditelja koji su tu bili.
      Svirate kurcu i pravite se pametni, mudrujete nesto, a pored Nikole/Zorana i takvih, slicnih mentolcina niste smeli ni da prodjete. Da im kazete nesto, daju vam ban.

      I zato ne serite vise, nego unormalite se malo. Kakav bre RP razlog jer je druga orga?
      Nemojte da pominjete izraz "RP", jer vecina vas sto serete najvise, nema predstavu sta je RP.

      Dizete evente, glumite majmune po serveru. Pa nekad je Nikola proteravao sa zajednice onog ko ga killa dok je IG, a vi se sad *****te, dizete evente i glumite majmune neke.
      "Svetite" se vi nesto. Koji ste bre ***** vi tu? I opet vas ljudi trpe i ne daju vam ni blizu kazne koje zasluzujete.

      Koji vam se head do sad potrudio iole kao Alek? Lik konstantno orga neke evente/WAR turnire i lige, koje drze i stare igrace, a ujedno i nove na srvu.
      Kad ste do sad imali skoro neki sistem protiv citera? Boleo ih ***** sve redom, pa vam ubacili WAR sa bombama i motornom testerom.

      I sad, ne znam zasto i iz kog razloga, nema tih provera preko TWa, kao sto je bilo na pocetku. Zasto? Taman ste poceli da cistite te majmune koji cituju i unormalili igru, a sad 70 posto tih citera opet koristi cit.

      Kakve dozvole u tajnim boardovima i sranja za proveru? Pa koji ce vam ***** takvi igraci?

      Vratite coveka na poziciju, kad se iole nesto trudio i pokusavao ovde.

      A sto se igraca tice, to treba uvesti 24h aree za bilo kakvo sranje. Jer kod nas na balkanu sto si bolji prema ljudima, to te vise jebu.
      Ne**** ljep nego uporan
      Zvali ste na jedno piće ja ostao sve do zorea ona me kući čekajoš joj svetla gore

    7. #3917
      Joca avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      2,066
      Teme
      214
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      446 post(ova)
      Označen(a)
      22 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      470
      Like (dobivenih)
      5336
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Baba Yaga Vidi poruku
      Ajde nemojte da serete vise o coveku. Lik je najvise radio ovde i najvise se zalagao od svih hedaova/voditelja koji su tu bili.
      Svirate kurcu i pravite se pametni, mudrujete nesto, a pored Nikole/Zorana i takvih, slicnih mentolcina niste smeli ni da prodjete. Da im kazete nesto, daju vam ban.

      I zato ne serite vise, nego unormalite se malo. Kakav bre RP razlog jer je druga orga?
      Nemojte da pominjete izraz "RP", jer vecina vas sto serete najvise, nema predstavu sta je RP.

      Dizete evente, glumite majmune po serveru. Pa nekad je Nikola proteravao sa zajednice onog ko ga killa dok je IG, a vi se sad *****te, dizete evente i glumite majmune neke.
      "Svetite" se vi nesto. Koji ste bre ***** vi tu? I opet vas ljudi trpe i ne daju vam ni blizu kazne koje zasluzujete.

      Koji vam se head do sad potrudio iole kao Alek? Lik konstantno orga neke evente/WAR turnire i lige, koje drze i stare igrace, a ujedno i nove na srvu.
      Kad ste do sad imali skoro neki sistem protiv citera? Boleo ih ***** sve redom, pa vam ubacili WAR sa bombama i motornom testerom.

      I sad, ne znam zasto i iz kog razloga, nema tih provera preko TWa, kao sto je bilo na pocetku. Zasto? Taman ste poceli da cistite te majmune koji cituju i unormalili igru, a sad 70 posto tih citera opet koristi cit.

      Kakve dozvole u tajnim boardovima i sranja za proveru? Pa koji ce vam ***** takvi igraci?

      Vratite coveka na poziciju, kad se iole nesto trudio i pokusavao ovde.

      A sto se igraca tice, to treba uvesti 24h aree za bilo kakvo sranje. Jer kod nas na balkanu sto si bolji prema ljudima, to te vise jebu.
      https://croherze.com/forum/showthread.php?297634-Citeri

    8. #3918
      Esad Plavi
      Deleted User
      Vi ne shvatate da ljudi AIM sakriju. KADA IGRAC PRIJAVI NA REPORT NEKOGA ZA AIM ODMA SE TREBA TAJ IGRAC DA PRATI DO KRAJA WARA I SNIMA PA POSLE DA SE PREGLEDA SNIMAK AKO NE BUDE PREVISE OCIGLEDNO ONDA SE UZIMA TW A DA MU PRATI NEMA SE STA PRICATI BAN.

    9. Like Rick_Scare, Beny_Corleone se sviđa ovaj post
    10. #3919

      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      AREA 51
      Poruke
      38
      Teme
      9
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      168
      Like (dobivenih)
      53
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Esad Plavi Vidi poruku
      Vi ne shvatate da ljudi AIM sakriju. KADA IGRAC PRIJAVI NA REPORT NEKOGA ZA AIM ODMA SE TREBA TAJ IGRAC DA PRATI DO KRAJA WARA I SNIMA PA POSLE DA SE PREGLEDA SNIMAK AKO NE BUDE PREVISE OCIGLEDNO ONDA SE UZIMA TW A DA MU PRATI NEMA SE STA PRICATI BAN.
      Pa upravo to ,danas govorim da prate lika po imenu "Bryan Crack" znaci niko nista ne odgovara a napisao sam om 10 reportova

    11. Like Nije dostupno se sviđa ovaj post
    12. #3920

      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      AREA 51
      Poruke
      38
      Teme
      9
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      168
      Like (dobivenih)
      53
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Esad Plavi Vidi poruku
      Ma brate kazu STAFF dobar hahaha niko ne radi svoj posao samo rade sto njima donosi dobro
      Ma čast izuzetcima,ima stvarno Admina i Gsova koji zele pomoci u svakom trenutku,a ima i onih smradova koji odvarno odgovore svaki put,i ne kontam cemu taj status citer kad ce covjek obrisat cit i za par dana skinut opet i eto problema.To lijepo daš ban na 20dana pa kad se vrati nece nikad aima,i sl sranja upalit.

    13. Like Nije dostupno se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 392 od 1411 PrviPrvi ... 2923423823903913923933944024424928921392 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •