Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 343 od 1411 PrviPrvi ... 2432933333413423433443453533934438431343 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 3,421 do 3,430 od 14110
    1. #3421
      el Krzna
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Schizo Vidi poruku
      Kad mene DMaju , nikom ništa , prijavim i pratite i kao "nisu ništa uradili" danas me lik ubija 2 puta kaže jedan od admina pratim, i posle kaže ništa, šta treba još jednom da me ubiju da skontaš da je DM ? Ja DMam i bacite me 5h aree . Mene skontate odma' jer sam previše ofirno koristio aim i jer me bolio ***** dal ćete me uhvatiti ili nećete, po tome možete vidjeti da li sam se iznervirao ili ne, a prvi put ga sad upalio u ****nom dmzu. Za sve koje sam ja prijavio da 'imaju' kad smo igrali ****nih warova nikom ništa, svi prolaze. Portaju me, ja priznam odmah jer neću da okolišam i sve kažem kako i jeste i ne dam TW jer sam priznao kako sam rekao, izbace me iz y zbog toga i baci me u areu 18h . Ma važi care, baš ću ti igrati na ovom serveru. Eto toliko od SAMPa, dostao sam ga igrao 10ak dana nakon dugo vremena. Ćao CH
      Kako su te mogli kaznit zbog aima? Ma sram ih bilo kakvi su to ljudi koji te kažnjavaju zbog toga što si imao samo jedan cheat :O

      Sad se igrači trebaju skupit i tražit TW od tog admina koji je tebi tražio i obrisat mu SAMP preko TWa

      #držisebrt

    2. Like Bred, Tiki*, pyrozeN se sviđa ovaj post
    3. #3422
      Rivera avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2012
      Lokacija
      Tuzla
      Poruke
      939
      Teme
      73
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      98 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      29 min
      Like (kliknutih)
      167
      Like (dobivenih)
      1780
      Rep
      PROCITAJTE I INSTALIRAJTE SEBI OVO RIJESIT CE SVE VASE CRASH LAG ITD PROBLEME!!!

      KLIK

    4. Like espA, Inferno, Kristijan Behin, Chuck_Harper se sviđa ovaj post
    5. #3423
      Rivera avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2012
      Lokacija
      Tuzla
      Poruke
      939
      Teme
      73
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      98 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      29 min
      Like (kliknutih)
      167
      Like (dobivenih)
      1780
      Rep
      unlock spam on

    6. #3424
      Inferno avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2016
      Lokacija
      BiH, Sarajevo
      Poruke
      149
      Teme
      30
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      185
      Like (dobivenih)
      70
      Rep
      Kad ce biti update ?

      HZSA


    7. #3425
      Joca_Williams avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Smederevo, Srbija
      Poruke
      1,541
      Teme
      20
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      953
      Like (dobivenih)
      665
      Rep
      Je l’ može tut kako da obrišem ovaj crasher, fixer u pokušaju, jer mi pada skripta stalno, a da ne brišem igricu!?

    8. #3426

      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Poruke
      2,145
      Teme
      88
      CHB
      25
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      253
      Like (dobivenih)
      856
      Rep
      Imam jedno interesantno pitanje za vodece ljude ove zajednice. CHRP broji 150-200 aktivnih igraca. Da li vi smatrate da je 16 orgi/mafija previse? Kako da bude interesantno i igrivo ako ste npr u EK i kad se logirate ono bude 3 clana online od kojih su 2 afk. Nekad kad smo bili djeca bio je isti broj igraca a nivo igre je bio puno visi. Da poblize objasnim moje pitanje, da li vi mislite kada bi ukinuli privatne bande povecali potraznju za default orgama i mafijama? Da li je meni/vama kao igracu zanimljivije kada vasa orga broji 20 ili 5 clanova? Shvacam da smo nekad bili djeca pa je svima nama koji smo igrali samp bio wow ali mislim da intezitet igre uveliko ovisi o prethodno navedenom. Ovaj mod je po mom misljenju zaista dobar, nudi dosta novih i zanimljivih stvari te se za svakog moze pronaci nesto nije fokus samo na waru. Takodjer mod je onakav kakav je vecina zagovarala, nije strogi RP a CH ne broji igrace koje bi po meni trebala uzevši u obzir ono sto danas nudi. Zajednica kao i svaka snosi troskove odrzavanja, nadogradnje i sl. Prihod se ne mora ostvarivati putem prodaje mapanih kuca, bandi i slicno. Prilozite racunicu troskova koje snosi ova zajednica pa da igraci koji zele, mogu ili pak dijele negativne komentare na racun zajednice mogu izvrsiti donaciju za razvoj iste. Kao zakljucak za gore napisano zelim apelirati na to da sa trenutnim brojem igraca zajednica nije u mogucnosti razviti intenzitet igre kada je od 16 orgi 2 puno, par njih napola (bez aktivnih igraca) ili pak nemaju ni svega 10 clanova. Mislim da bi se mogla napraviti anketa vezano za ovaj tekst pa prepoznajte u kojem grmu lezi zec. Nisam htio zasebno argumentirati sve od orgi mafija njezinih funkcija vec vam samo poblize predociti problem koji se veze za ovu zajednicu vec duze vrijeme!
      Rest in peace🕯️Domagoj Kolak

    9. #3427
      Victor Corleone avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Lokacija
      Niđe
      Poruke
      1,609
      Teme
      104
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1350
      Like (dobivenih)
      641
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od El.Patron Vidi poruku
      Imam jedno interesantno pitanje za vodece ljude ove zajednice. CHRP broji 150-200 aktivnih igraca. Da li vi smatrate da je 16 orgi/mafija previse? Kako da bude interesantno i igrivo ako ste npr u EK i kad se logirate ono bude 3 clana online od kojih su 2 afk. Nekad kad smo bili djeca bio je isti broj igraca a nivo igre je bio puno visi. Da poblize objasnim moje pitanje, da li vi mislite kada bi ukinuli privatne bande povecali potraznju za default orgama i mafijama? Da li je meni/vama kao igracu zanimljivije kada vasa orga broji 20 ili 5 clanova? Shvacam da smo nekad bili djeca pa je svima nama koji smo igrali samp bio wow ali mislim da intezitet igre uveliko ovisi o prethodno navedenom. Ovaj mod je po mom misljenju zaista dobar, nudi dosta novih i zanimljivih stvari te se za svakog moze pronaci nesto nije fokus samo na waru. Takodjer mod je onakav kakav je vecina zagovarala, nije strogi RP a CH ne broji igrace koje bi po meni trebala uzevši u obzir ono sto danas nudi. Zajednica kao i svaka snosi troskove odrzavanja, nadogradnje i sl. Prihod se ne mora ostvarivati putem prodaje mapanih kuca, bandi i slicno. Prilozite racunicu troskova koje snosi ova zajednica pa da igraci koji zele, mogu ili pak dijele negativne komentare na racun zajednice mogu izvrsiti donaciju za razvoj iste. Kao zakljucak za gore napisano zelim apelirati na to da sa trenutnim brojem igraca zajednica nije u mogucnosti razviti intenzitet igre kada je od 16 orgi 2 puno, par njih napola (bez aktivnih igraca) ili pak nemaju ni svega 10 clanova. Mislim da bi se mogla napraviti anketa vezano za ovaj tekst pa prepoznajte u kojem grmu lezi zec. Nisam htio zasebno argumentirati sve od orgi mafija njezinih funkcija vec vam samo poblize predociti problem koji se veze za ovu zajednicu vec duze vrijeme!

      Možda igrači imaju svoje preferirane orge / bande i tjt, što bi neki lik otišao npr u EK ako mu je raja u Hitmanima (dajem samo primjer, može i obrnuto), ili što bi lik otišao u LCN ako ima TSC, Y itd itd, znači isto je sranje samo drugo pakovanje, ljudi imaju svoje preferirane bande / orge i tjt, to je neko moje mišljenje..

      Hitman Agency Leader: 19.02.2019 - 24.04.2019




    10. #3428
      el Krzna
      Deleted User
      Potreban moderator u ovom podforumu - https://croherze.com/forum/forumdisp...-Forumske-igre

      Tko želi neka mi se javi na PM.

    11. #3429

      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Poruke
      2,145
      Teme
      88
      CHB
      25
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      253
      Like (dobivenih)
      856
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Victor Corleone Vidi poruku
      Možda igrači imaju svoje preferirane orge / bande i tjt, što bi neki lik otišao npr u EK ako mu je raja u Hitmanima (dajem samo primjer, može i obrnuto), ili što bi lik otišao u LCN ako ima TSC, Y itd itd, znači isto je sranje samo drugo pakovanje, ljudi imaju svoje preferirane bande / orge i tjt, to je neko moje mišljenje..
      Taj igrač će isto sa svojom rajom otići u hitmane ako ti hitmani broje 30 slotova npr i biti će mjesta za svakoga. Ukoliko ne bude, igrati će, čekati priliku da udje u organizaciju, ovako moze birati i svako malo prelaziti iz jedne u drugu i upravo radi toga se uveliko gubi intenzitet igre.. Nedovoljan broj igrača a izbor ogroman. Primjerice, war igrači žele FR više nego RP, peglaju se da nadju war, zoves 10 orgi i niko nece war zato sto nemaju clanova. Kad bi svaka default orga bila full teritorije bi dobile na znacaju (iako bi ih ja modelirao na nacin da se npr tjedno dobiva placa ovisno o kolicini koju posjedujete i novac sluzi za svrhe mafije), warovi i sve ostalo sto postoji ili bi se moglo uvesti. Kako raste broj igraca dolazi i potrebna za inovacijama, trenutno to je problem puno više nego riješenje.
      Rest in peace🕯️Domagoj Kolak

    12. #3430
      Sahne Moody avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2013
      Poruke
      262
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      169
      Like (dobivenih)
      154
      Rep
      Procito sam negdje za Unlockovanje FPSa radi manjeg laga.
      Koristenjem veceg FPSa od 101 daje igracima vecu prednost u odnosu na ostale igrace i mislim da bi to trebalo bit zabranjeno, jer veci FPS od 101 zahtjeva upotrebu modova i ne dolazi sa GTA defaultom.
      Npr, daje eventima bolje start i vecu sansu za vrijeme, da ima CP tajming na serveru mogli bi vidjeti razliku.

    13. Like Alex Martinez se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 343 od 1411 PrviPrvi ... 2432933333413423433443453533934438431343 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •