Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 250 od 1411 PrviPrvi ... 1502002402482492502512522603003507501250 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 2,491 do 2,500 od 14110
    1. #2491
      Kuper avatar
      Freed from desire nananana
       
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      3,339
      Teme
      169
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      45 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1364
      Like (dobivenih)
      799
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Reigns Vidi poruku
      Ako nisi znao, i mi vozimo sjemena za drug lab.. lol

      A ovaj royal što kaže da želim da se ukinu hitmani, wtf?
      U hitmanima sam skoro 350h od početka i još mi nisu dosadili, zašto bih želio da ukinu?

      A Kedy, nez šta da ti kažem na to, svi nesto govorite protiv hitmana a moguće je da vam je svima krivo što smo sa LCN uzeli sve teritorije pa čak i sve od TSCa
      brat,nije u tom problem sto ste vi uzeli.Nego je problem kako.Vi nakon sto vas ubijemo imate bolnicu pa portable i odma teritorija.Mi ako nemamo gunova,ili gunshop di je jedan digl 6k(vi za manje dobijete ful set.),ili do baze napravit gun sto dodatno uzima vremena,a jos je vrijeme zauzimanja stavljeno na 7 minuta,tako da vi imate 3-4 povrataka na teritoriju,mi jedva da imamo 2 puta ako i toliko.

      PRODAJEM CHB

    2. #2492
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,099
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      55 min
      Like (kliknutih)
      4103
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Ja ne kontam jel ti zapravo ne zelis skontat neke stvari ili jednostavno ne mozes skontat neke stvari,ja sam to figurativno govorio za 3 mete po payu.. Sa mojim postom sam htio reci samo da vas maknu iz tog zauzimanja.

      Ne razumijem zasto bi nama skripter ukidao ista kad smo zapravo MI ti radi kojih je to i napravljeno,ganjali ste mete doslovce pet modova za redom onda ste se bunili sto ne igrate Warove i to ste dobili,onda vam je dopusteno zauzimanje,pa vam je dopusten drug lab i ostale pizdarije,sta jos vam fali tazer da mozete ubiti covjeka dok se ne mice da se ne morate potrudit malo, /portafuel da slucajno ne ostanete bez goriva jer hitamni ne trebaju tankat vozila na benzi imaju beskonacno goriva.. Previse ste uzviseni na ovom modu i tome treba stati na kraj,ako ti se zauzimaju teritorije i radi droga imas toliko bandi i mafija da si mozes izbirat gdje zelis ici..
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    3. #2493
      Victor Corleone avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Lokacija
      Niđe
      Poruke
      1,609
      Teme
      104
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1350
      Like (dobivenih)
      641
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kuper Vidi poruku
      brat,nije u tom problem sto ste vi uzeli.Nego je problem kako.Vi nakon sto vas ubijemo imate bolnicu pa portable i odma teritorija.Mi ako nemamo gunova,ili gunshop di je jedan digl 6k(vi za manje dobijete ful set.),ili do baze napravit gun sto dodatno uzima vremena,a jos je vrijeme zauzimanja stavljeno na 7 minuta,tako da vi imate 3-4 povrataka na teritoriju,mi jedva da imamo 2 puta ako i toliko.

      Citiraj Prvotno napisano od andrakovic Vidi poruku
      Ja ne kontam jel ti zapravo ne zelis skontat neke stvari ili jednostavno ne mozes skontat neke stvari,ja sam to figurativno govorio za 3 mete po payu.. Sa mojim postom sam htio reci samo da vas maknu iz tog zauzimanja.

      Ne razumijem zasto bi nama skripter ukidao ista kad smo zapravo MI ti radi kojih je to i napravljeno,ganjali ste mete doslovce pet modova za redom onda ste se bunili sto ne igrate Warove i to ste dobili,onda vam je dopusteno zauzimanje,pa vam je dopusten drug lab i ostale pizdarije,sta jos vam fali tazer da mozete ubiti covjeka dok se ne mice da se ne morate potrudit malo, /portafuel da slucajno ne ostanete bez goriva jer hitamni ne trebaju tankat vozila na benzi imaju beskonacno goriva.. Previse ste uzviseni na ovom modu i tome treba stati na kraj,ako ti se zauzimaju teritorije i radi droga imas toliko bandi i mafija da si mozes izbirat gdje zelis ici..


      Mi još uvijek ne možemo stavljati gunove u inv (jedino ako nisu sad ubacili to na ovom update-u) a rekli su da hoće, jer svaki put kad poginemo KRH ode 2-3k iz dzepa za nesto što ćemo opet izgubit sljedećih 10-15min.
      Što se tog tiče za gun shopove, nek stave manje cijene i tjt, to neće škodit nikome 'sem eto možda vlasniku gs-a ako ima takvih.

      Što se tiče teritorija neću nikakve komentare davati, ali ako već hoćete to ukinuti onda fino nek Diego il neko napravi sistem koji će svakih 30-45 min stavljati contract na cijeli srv tako da imamo posla i da se vi još žalite kako će i TO biti OP
      Posljednje uređivanje od Victor Corleone : 18-11-18 at 12:28

      Hitman Agency Leader: 19.02.2019 - 24.04.2019




    4. #2494
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,380
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2463
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od royal Vidi poruku
      Pa za hitmane uopce nije to da idu zauzimati teritorije, ljudi zele da se to makne, a ti zelis da ukinu hitmane.

      Ok Slažem se i ja da to nije za hitmane, ALI

      Zašto se i mi ne bi mogli zabavljati kao svi vi, jer realno, teritorije su sad svima jedina zanimacija na serveru uz War, da nema toga ne bi imali za šta igrati.
      Hitmanova zadaća jest da ubija mete, ali meti nema
      Još su sada dignuli contract na 4k i sad pogotovo nitko neće contractat

      Bunili ste se svi što imamo oružje za skoro džabe pa su Alek i Rivera rekli dignut cijene portabla i UBACITI DA MOZEMO /inv što naravno nisu ali nek su cijene dignuli
      Napravite onda da H ne moze teritorije ali da kao na proslom modu mozemo savez i onda njima pomagati oko zauzimanja/branjenja.


    5. #2495
      Victor Corleone avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Lokacija
      Niđe
      Poruke
      1,609
      Teme
      104
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1350
      Like (dobivenih)
      641
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od GarY BonD Vidi poruku
      Ok Slažem se i ja da to nije za hitmane, ALI

      Zašto se i mi ne bi mogli zabavljati kao svi vi, jer realno, teritorije su sad svima jedina zanimacija na serveru uz War, da nema toga ne bi imali za šta igrati.
      Hitmanova zadaća jest da ubija mete, ali meti nema
      Još su sada dignuli contract na 4k i sad pogotovo nitko neće contractat

      Bunili ste se svi što imamo oružje za skoro džabe pa su Alek i Rivera rekli dignut cijene portabla i UBACITI DA MOZEMO /inv što naravno nisu ali nek su cijene dignuli
      Napravite onda da H ne moze teritorije ali da kao na proslom modu mozemo savez i onda njima pomagati oko zauzimanja/branjenja.
      TO i + još da napravite sistem za contracte koji sam gore naveo, jer ovako kad pitamo admine NEKAD se nadje neki admin koji izađe u susret pa eto stavi 3-4 contracta čisto da imamo zabave malo
      Sad otkako je ubačen update za contract da je 4k možda sam dva ili tri contracta vidio u ova zadnja 3-4 dana

      Hitman Agency Leader: 19.02.2019 - 24.04.2019




    6. #2496
      Glen avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Srbija, Niš
      Poruke
      1,612
      Teme
      67
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1469
      Like (dobivenih)
      1011
      Rep
      Da kažem ja par reči..

      Teritorije možemo uzimati zato što je plaćena organizacija (ELITE KILLERS) dobila tu mogućnost preko doniranja te je fer bilo da se to i nama da. Dokle god ELITE KILLERS ima tu opciju - i hitmani ce je imati.

      Slažem se da nije baš RP da hitmani rade teritorije ali moramo se složiti da posao hitmana više nema smisla jer budu 2-3 mete po paydayu (od kojih su dve u intu i afkaju).

      Tužno je što se raspravljamo oko u igrice.. ali moram skrenuti pažnju ovima što pričaju "NIJE RP DA HITMANI UZIMAJU TERITORIJE" i da ih pitam - kada ste zadnji put RPali duže od 20 minuta pa da pričate o RP stvarima?

      Hvala i dovidjenja.
      Posljednje uređivanje od Glen : 18-11-18 at 12:42

    7. #2497
      Trax avatar
      Datum pristupanja
      May 2011
      Poruke
      276
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      113
      Like (dobivenih)
      155
      Rep
      Pokazat će vrijeme kakve su gluposti ove teritorije, i koliko abusate, DMate, pa i RK radite. Borite za teritoriju pod opsadom jos 10 ulica okolo, sto ukljucuje i banku, burg, kolodvor, ne može vas Bog izbjeć. Ne da se ljudima prijaviti mizerni DM od 30, 60 minuta i ostali abuse, niko jos server ne shvata ozbiljno kao ni vi kazne koje kršite.

      Da ne ometate ljude koje to ne interesuje, u neki drugi Virtuel World vas staviti i kada jednom udjes poslje smrti ne mozes ponovo al dobro neka samo laganini


      Joey Parker



    8. #2498
      Victor Corleone avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Lokacija
      Niđe
      Poruke
      1,609
      Teme
      104
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1350
      Like (dobivenih)
      641
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Choi_Chacchoni Vidi poruku
      Da kažem ja par reči..

      Teritorije možemo uzimati zato što je plaćena organizacija (ELITE KILLERS) dobila tu mogućnost preko doniranja te je fer bilo da se to i nama da. Dokle god ELITE KILLERS ima tu opciju - i hitmani ce je imati.

      Slažem se da nije baš RP da hitmani rade teritorije ali moramo se složiti da posao hitmana više nema smisla jer budu 2-3 mete po paydayu (od kojih su dve u intu i afkaju).

      Tužno je što se raspravljamo oko u igrice.. ali moram skrenuti pažnju ovima što pričaju "NIJE RP DA HITMANI UZIMAJU TERITORIJE" i da ih pitam - kada ste zadnji put RPali duže od 20 minuta pa da pričate o RP stvarima?

      Hvala i dovidjenja.
      Svaka riječ i rečenica je na mjestu. Prije kad su afkale mete u intu mogao si barem reći adminima da ih kickaju, i bilo je uvijek posla jer je bilo sigurno preko 100 igraća
      Kako vi mislite da radimo mete kad u prosjeku bude 60 igrača i pola od tog je afk u intu, i zovneš ih pitaš na RP način da sklopite neki dogovor kaže bjež bolan afkam i /h

      Hitman Agency Leader: 19.02.2019 - 24.04.2019




    9. #2499
      Ultra avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Bistrik (Sarajevo)
      Poruke
      1,253
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      467
      Like (dobivenih)
      293
      Rep
      Cezo hos da te prolijem bindo
      Strahinja RasetaRP Velja Nevolja Global Moderator

      Ex. Rendy Conell Šaka Huligana

    10. #2500
      Ricardo Ricci avatar
      TSC institucija
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Sep 2008
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,934
      Teme
      319
      CHB
      64
      Spomenut(a)
      238 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      4617
      Like (dobivenih)
      2721
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Young Caesar Vidi poruku
      ja sam bio tsc 3 godine
      Tvoje 3 godine, k'o Cezina 3 dana.
      Mjesto da persiraš momka, ti ovako ccc.
      Posljednje uređivanje od Ricardo Ricci : 18-11-18 at 13:24
      | Ricardo Ricci | Ex. RP & DM GameSage | Terror Squad Crew legend |


      | Ricci | Ex. GMOD | Ex. PM Voditelj | Ex. HipHop Master, FA voditelj ,Promoter team |

    11. Like Amel Hamilton se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 250 od 1411 PrviPrvi ... 1502002402482492502512522603003507501250 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •