Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 190 od 1412 PrviPrvi ... 901401801881891901911922002402906901190 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,891 do 1,900 od 14112
    1. #1891
      Stevy_Linglet avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      26,241
      Teme
      399
      CHB
      600
      Spomenut(a)
      139 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1637
      Like (dobivenih)
      2548
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od aarnelz Vidi poruku
      Ehhe da su sada testovi za gsa kakvi su prije bili, prijave su bile rijetko, a najbolje od svega je bilo kad nikola il hrca uđu ig pa kažu na /o zovite tog i tog ig ili kad ti uđeš pa ti svi šalju sms ee tražio te nikola pa ne znaš jel ban il je gs, nešto od to dvoje je sigurno hahaha

      A sada gs može biti ko hoće, npr bryan, ili onaj masa boss. Ko je lik, ne znam, al za gsa sigurno nije, krši sva pravila, hiljade prijava na njega, na svakoj on psuje, prijeti itd, i lik dobije gsa. Nisam ljubomoran niti išta, sad da mi se ponudi gs ili admin odbio bih, već kažem zbog toga jer to nije fer prema drugim igračima koji su zasigurno zaslužili gs poziciju.
      Nemoj tako, Masa je jos dobar lik, sto je najbitnije, opusten i normalan, to mi je najbolje, plus uvijek zeli pomoci, bolje da je takav a ne da je neki retard koji misli da je baja, opustenost + zajebancija = kljuc uspjeha

    2. Like Masa_Boss se sviđa ovaj post
    3. #1892
      bakuta
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od aarnelz Vidi poruku
      Ehhe da su sada testovi za gsa kakvi su prije bili, prijave su bile rijetko, a najbolje od svega je bilo kad nikola il hrca uđu ig pa kažu na /o zovite tog i tog ig ili kad ti uđeš pa ti svi šalju sms ee tražio te nikola pa ne znaš jel ban il je gs, nešto od to dvoje je sigurno hahaha

      A sada gs može biti ko hoće, npr bryan, ili onaj masa boss. Ko je lik, ne znam, al za gsa sigurno nije, krši sva pravila, hiljade prijava na njega, na svakoj on psuje, prijeti itd, i lik dobije gsa. Nisam ljubomoran niti išta, sad da mi se ponudi gs ili admin odbio bih, već kažem zbog toga jer to nije fer prema drugim igračima koji su zasigurno zaslužili gs poziciju.
      Nemas pojma koliko ja radim za ovu zajednicu tako da ne pricaj o necemu sto ne znas..

    4. Like B.Bently, Masa_Boss, Ralph se sviđa ovaj post
    5. #1893
      aarnelz avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Lokacija
      Klagenfurt, Österreich
      Poruke
      1,318
      Teme
      167
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1470
      Like (dobivenih)
      921
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od krystaL Vidi poruku
      Nemoj tako, Masa je jos dobar lik, sto je najbitnije, opusten i normalan, to mi je najbolje, plus uvijek zeli pomoci, bolje da je takav a ne da je neki retard koji misli da je baja, opustenost + zajebancija = kljuc uspjeha
      Ne čini mi se takav...

      Citiraj Prvotno napisano od Bryan Crack Vidi poruku
      Nemas pojma koliko ja radim za ovu zajednicu tako da ne pricaj o necemu sto ne znas..
      Nemam, i ništa za tebe konkretno nisam rekao, sve što sam napisao se odnosilo na masu. Samo sam te opravdano spomenuo jer sam te više puta uhvatio kako svašta nešto abusaš al dobro neću dalje
      -Wer immer tut, was er schon kann, bleibt immer das, was er schon ist.-

    6. #1894
      bakuta
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od aarnelz Vidi poruku
      Ne čini mi se takav...


      Nemam, i ništa za tebe konkretno nisam rekao, sve što sam napisao se odnosilo na masu. Samo sam te opravdano spomenuo jer sam te više puta uhvatio kako svašta nešto abusaš al dobro neću dalje
      Ja kao GS nisam nista abusao. Nista ozbiljno tipa portanje do teritorija itd itd.. To sto mislis da imam aim slobodno ti mogu cijeli folder poslikati.. Drugo prema svakom igracu sam korektan pogotovo kad sam na duznosti.. Ovako van duznosti to su neke druge stvari..

    7. #1895

      Datum pristupanja
      Aug 2018
      Lokacija
      Erding bei München
      Poruke
      72
      Teme
      3
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      46
      Like (dobivenih)
      42
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od aarnelz Vidi poruku
      Ne čini mi se takav...


      Nemam, i ništa za tebe konkretno nisam rekao, sve što sam napisao se odnosilo na masu. Samo sam te opravdano spomenuo jer sam te više puta uhvatio kako svašta nešto abusaš al dobro neću dalje
      Jako mi je stalo do tvog misljenja

      IL ME VOLIS IL NE VOLIS SKROZ JEDNOSTAVNO....

    8. Like marjo, Hector Rivera se sviđa ovaj post
    9. #1896
      Sahne Moody avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2013
      Poruke
      262
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      169
      Like (dobivenih)
      154
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Bryan Crack Vidi poruku
      Ja kao GS nisam nista abusao. Nista ozbiljno tipa portanje do teritorija itd itd.. To sto mislis da imam aim slobodno ti mogu cijeli folder poslikati.. Drugo prema svakom igracu sam korektan pogotovo kad sam na duznosti.. Ovako van duznosti to su neke druge stvari..
      Ja sam prvi koji misli da ti imas AIM ( sansa 80% )
      "mogu ti cijeli folder poslikati"
      Kao prvo, aim i ostali citevi ne moraju bit u folderu da bi se koristili tako da share screen i ostalo otpada.
      Video i ostali materijali takodje mogu bit zaobidjeni tako sto se stavi Field of View na 15-30 i nece se ni primjetit u videu, dok u ostalom daje veliku prednost.

      Samo zato sto si Admin/gs ili sta vec, ne znaci da si automatski cist

    10. #1897
      Hare avatar
      Poštujte Pravila !
       
      Odlucno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      VG
      Poruke
      18,900
      Teme
      638
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      417 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      2225
      Like (dobivenih)
      4769
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od aarnelz Vidi poruku
      Ehhe da su sada testovi za gsa kakvi su prije bili, prijave su bile rijetko, a najbolje od svega je bilo kad nikola il hrca uđu ig pa kažu na /o zovite tog i tog ig ili kad ti uđeš pa ti svi šalju sms ee tražio te nikola pa ne znaš jel ban il je gs, nešto od to dvoje je sigurno hahaha

      A sada gs može biti ko hoće, npr bryan, ili onaj masa boss. Ko je lik, ne znam, al za gsa sigurno nije, krši sva pravila, hiljade prijava na njega, na svakoj on psuje, prijeti itd, i lik dobije gsa. Nisam ljubomoran niti išta, sad da mi se ponudi gs ili admin odbio bih, već kažem zbog toga jer to nije fer prema drugim igračima koji su zasigurno zaslužili gs poziciju.


      Tipa ovako nešto ? , baš sam tražio i gledao imam preko 5 , 6 stranica samo čestitki je bilo ..





      Poštujte Pravila !

    11. #1898
      bakuta
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Raylight Vidi poruku
      Ja sam prvi koji misli da ti imas AIM ( sansa 80% )
      "mogu ti cijeli folder poslikati"
      Kao prvo, aim i ostali citevi ne moraju bit u folderu da bi se koristili tako da share screen i ostalo otpada.
      Video i ostali materijali takodje mogu bit zaobidjeni tako sto se stavi Field of View na 15-30 i nece se ni primjetit u videu, dok u ostalom daje veliku prednost.

      Samo zato sto si Admin/gs ili sta vec, ne znaci da si automatski cist
      Ok kako god.. To sto sam admin/gs nema nikakve privilegije da me nego ne speca ili banuje za cit, mod sta god.

    12. #1899
      Wattana avatar
      Yakuza
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      13,318
      Teme
      1287
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      246 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      1011
      Like (dobivenih)
      5048
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Shavn_Black Vidi poruku
      Tipa ovako nešto ? , baš sam tražio i gledao imam preko 5 , 6 stranica samo čestitki je bilo ..



      Ma ti si najveci belajsuz ovdje, treba te banati



    13. Like Hare se sviđa ovaj post
    14. #1900
      toMa avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Poruke
      19,036
      Teme
      876
      CHB
      110
      Spomenut(a)
      130 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3021
      Like (dobivenih)
      3362
      Rep
      aarnelz propali ex staffovac

    15. Like aarnelz se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 190 od 1412 PrviPrvi ... 901401801881891901911922002402906901190 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •