Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 164 od 1404 PrviPrvi ... 641141541621631641651661742142646641164 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,631 do 1,640 od 14032
    1. #1631
      ViKING avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2012
      Lokacija
      Crna Gora,Podgorica
      Poruke
      1,314
      Teme
      107
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      822
      Like (dobivenih)
      441
      Rep
      Sta je sa serverom,nece da me poveze,da li je do mene ili je svima tamo ?
      Zlatno doba CH - Marko Unimog level 45 - 6x lider - KGB-S.W.A.T i RM Legend

      SOA legend

    2. #1632
      marjo avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Poruke
      5,892
      Teme
      384
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2653
      Like (dobivenih)
      2053
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od aarnelz Vidi poruku
      Kakav debilizam sam sad vidio, ne vjerujem. Seljačine iz LCNa mi došle pred bazu i dmaju jedno sat vremena ne daju nikome da se vrati do baze, odeš relog izađeš iz inta i odmah si mrtav.

      U međuvremenu pišem reportove, askq itd na koje niko ne odgovara, i na kraju kaže GS "to je banda na bandu, snađi se IC"

      Ako je to vama u redu onda sigurno nećete ostati na ovom broju igrača već će i ovo malo što ima otići.
      Prvi ja i mojih 10 članova koji su bili tada IG i koji su bili konstantno ubijani od strane maloumnika smo došli u situaciju da razmislimo da li ćemo nastavit igrati i pustiti da nas ubijaju ili da idemo /q i nikad se više ne vratimo.
      Sta si ti radio na proslom modu... tak da suti hehe

    3. Like Travone Thyne se sviđa ovaj post
    4. #1633

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      71000
      Poruke
      10,424
      Teme
      556
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      110 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4241
      Like (dobivenih)
      5105
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od alfo Vidi poruku
      Bas, malopre guram Burrito iz baze do ****ne benzinske, odjednom se stvore doticni LCN zabari i krenu da me rokaju, @Cezo87; svedok.
      Mislim da bi bilo dosta proseravanja po serveru, i da pocnu malo rigoroznije kazne za DM, pa da vidimo ko ce da se pravi pametan.

      Pa dok god ti je kazna za DM 30min are tako će i bit, ako ne i gore.

      Vratit DM 120min are, konstantni DM 180min are, DM na javnom mjestu 240min are.

      Uzastopni DM nakon većeg broja kazni i opomena, 48h are

      Pa da vidiš kako će prestat DMat i jest govna

    5. #1634
      Salvatore Catalano avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Poruke
      1,122
      Teme
      67
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      109
      Like (dobivenih)
      275
      Rep
      mnogo bezveznih mapa, pretrpano je i bespotrebno laga

    6. #1635

      Datum pristupanja
      May 2011
      Poruke
      10
      Teme
      5
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2
      Like (dobivenih)
      2
      Rep
      Nadam se da će biti uvaženi i sljedeći prijedlozi koji su se već spominjali, da se maknu reakcije, da se riješi problem afk-a, smanji broj nepotrebnih obavjesti na chatu, smanji broj evenata (sta gsovi imaju kvotu neku?), ukloni ono parking sranje, poprave checkpointi za određene poslove, preradi posao mehanicara itd. Po svemu ovo je freeroam server, u 30 sati na serveru jedino od roleplaya san imao sa leaderom bande za ulazak. DM-a se žestoko (pravila meka a admini još mekši). Ovo ništa ne zahtjeva neko veliko skriptanje, mali edit pravila i brisanje po gamemodu učinili bi igru puno ljepšom.

    7. #1636
      Izzy Cacciatore avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Crna Gora
      Poruke
      375
      Teme
      25
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      86
      Like (dobivenih)
      188
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Diego Rivera Vidi poruku
      Ti meni koji sam drzao svoje servere kazes nemam pojma? Izvini ali za sebe smatram da itekako imam pojma i znam sta pricam, zlatno doba CH je 2012 2013 kad sam i ja poceo igrati i bio tu i znam kako je bilo itekako, toga nema vise i kao sto svi govorite kad se predlozi nesto staro da se ubaci, nastavi dalje ostavi proslost iza ostavi i ti ovdje, afk 5 minuta a 500/500 je proslost, iz iskustva bas radi toga sto sam GS i prije bio Aadmin , i jer sam drzao svoje servere ZNAM da niko novi nece uci na 20 30 igraca, dok na vec 70 80 hoce, afk su vecinom ljudi koji trenutno nemaju sta raditi na srv ili oni koji nisu u mogucnosti biti za racunarom, dakle sta ti smetaju bili off ili afk? Na off ga gubis nema ga nikako na srv i gubis prikaz online igraca, a kad je afk takodje nemas interakcije sa njim ali na broju igraca dobijas i vece sanse da ti dodju novi igraci, bio off ili afk tb kao stalnom igracu na serveru je svejedno jer taj igrac za tb nije tu . If u know what i mean. GS i Admini vide kad se neko novi registruje na server, bilo je dana kad je 30 40 igraca igralo i niko ziv novi nije dosao, dok dnevno kad je 70 /60 /80 dodje barem 5 novih registrovanih...

      I to da GS mora govorit dobro je ovo dobro je ono, nije istina barem ja a i drugi gsovi imaju pravo do njih je , da kazu sta je lose sta je dobro i ja prema dosta stvari imam kriticki stav i nisam govorio da su dobre , vrati slobodno glavni chat unazad 10 stranica gledaj


      U 90% slučajeva, novih igrača, muka im je da igraju do lvl 3-5, jer jedino tu mogu nešto radit, da udju u org, to je svakom igraču jedini cilj da bude nedje da mu nije dosadno da radi nesto, i ja sam za to da se afk ne ukida, a to što neki afkaju koji imaju veći lvl ili su u nekoj org i kada trebaju tu da su oni su afk, moze da se oprosti pola sata najvise al preko toga to lider treba da riješi. Isto tako sad nema potrebe da se uvodi afk auto kick , jer nema 500 igrača, ovi što pričaju su više afk nego bilo ko neko drugi

    8. #1637

      Datum pristupanja
      May 2011
      Poruke
      10
      Teme
      5
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2
      Like (dobivenih)
      2
      Rep
      Onda to treba riješit na drugačiji način, afk je najgore riješenje. Ispuniti sadržaj do LVL3, npr osobna i vozacki nisu losa stvar ali može se još toga dodat npr da svaki igrač nabavi biciklu ko prvo vozilo ali ga gurnuti u tom smjeru. Uostalom ne afk-aju samo novi igrači, upisem /clanovi od 9 ljudi koji su spojeni 3 ih igra. Ti su već i u organizaciji i prosli su pocetni dio igre, koji ***** onda imaju afk bit.

    9. #1638
      LULA
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od LaDominic Vidi poruku
      I dalje čekamo war farmu ....
      Nema druge brate uzet cemo c4 i dignit je u zrak

    10. Like Vito Altieri, Dominic Black se sviđa ovaj post
    11. #1639

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      71000
      Poruke
      10,424
      Teme
      556
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      110 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4241
      Like (dobivenih)
      5105
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od DCLXVI Vidi poruku
      Onda to treba riješit na drugačiji način, afk je najgore riješenje. Ispuniti sadržaj do LVL3, npr osobna i vozacki nisu losa stvar ali može se još toga dodat npr da svaki igrač nabavi biciklu ko prvo vozilo ali ga gurnuti u tom smjeru. Uostalom ne afk-aju samo novi igrači, upisem /clanovi od 9 ljudi koji su spojeni 3 ih igra. Ti su već i u organizaciji i prosli su pocetni dio igre, koji ***** onda imaju afk bit.

      Treba dodati još neke poslove (deminer, drvosječa, naftna platforma, mehaničar tj. LSPS prebaciti u posao...)

      Za orge/maf bande napraviti black market za vozila, dakle diler vozila gdje ili imaju mogućnost kupiti vozila novcem za orgu kao i do sada iz sefa ili u zamjenu da ide određena količina matsa/oružja/droge. Tako bi igrači bili aktivniji što bi proizvodili drogu oružje i sl pizdarije i bilo bi manje afkera.

    12. Like Candy se sviđa ovaj post
    13. #1640

      Datum pristupanja
      Aug 2018
      Poruke
      61
      Teme
      1
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      40
      Like (dobivenih)
      59
      Rep
      Moze neko da mi objasni zasto je ova zajednica postala Pay to Win ??

    14. Like Fiennes se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 164 od 1404 PrviPrvi ... 641141541621631641651661742142646641164 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •