Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 152 od 1411 PrviPrvi ... 521021421501511521531541622022526521152 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,511 do 1,520 od 14110
    1. #1511
      Joca avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      2,066
      Teme
      214
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      446 post(ova)
      Označen(a)
      22 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      470
      Like (dobivenih)
      5336
      Rep
      Krenuli su se ubacivati prihvaćeni prijedlozi igraca. /update



      Plan je sljedeci radimo brzo na modu dok ne bude i sam bog htio sici sa neba i igrati na njemu cim to uradimo platiti cemo youtubere ako treba petoricu njih odjednom da reklamiraju da napune 10.000/1000 a ne 1000/1000. Ne zatvara se pa taman i da ostane 1 igrac na serveru.

      Znaci plan je konstantno i brzo updejtanje moda dok mod ne dovedemo do savršenstva jer mu netreba jos puno da bi to postigli nakon toga samo youtuberi da dovedu novu generaciju igraca na našu zajednicu i to bi bilo to ukratkom.

    2. #1512

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Poruke
      11,080
      Teme
      401
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      116 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1662
      Like (dobivenih)
      3332
      Rep



      Jedna sa večerašnjeg VS turnira. #CroherzeUp
      Posljednje uređivanje od Bred : 06-10-18 at 22:33

    3. #1513
      Fiennes avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Milwaukee, Wisconsin
      Poruke
      1,852
      Teme
      114
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      96 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1175
      Like (dobivenih)
      1153
      Rep
      Jedem puno bureka pa me boli žuć, eto što sam eto što sam eto što sam vruć.

    4. #1514
      Kum avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Herceg-Bosna
      Poruke
      2,236
      Teme
      151
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      51 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1415
      Like (dobivenih)
      1443
      Rep
      Ja ne znam za koji ***** sluzi ovaj parking servis to pod hitno obrisat ...Kupio sam auto u petak navecer,parkiro ga u bazu i otiso off ..Sad sam uso tek IG nisam nikako ulazio ,auto mi u parking servisu otrali ga i moram platit 10.000 da ga uzmem ..Pa koji ***** otrali mi auto iz baze i uzeli ga ...Nabijem vas na ***** LSPS,kad to vidim gubim volju za igranjem ovo je prvi put a tako ce svaki dan radit abusat sto posto



    5. #1515
      Tegla avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Feb 2014
      Poruke
      2,222
      Teme
      27
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      639
      Like (dobivenih)
      415
      Rep
      Sad ga lomi ruzo
      Tegla-Vicente Vasquez-CT Owner
      CH since 2013



    6. Like Michael Blazevic se sviđa ovaj post
    7. #1516

      Datum pristupanja
      Aug 2018
      Poruke
      61
      Teme
      1
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      40
      Like (dobivenih)
      59
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kum Vidi poruku
      Ja ne znam za koji ***** sluzi ovaj parking servis to pod hitno obrisat ...Kupio sam auto u petak navecer,parkiro ga u bazu i otiso off ..Sad sam uso tek IG nisam nikako ulazio ,auto mi u parking servisu otrali ga i moram platit 10.000 da ga uzmem ..Pa koji ***** otrali mi auto iz baze i uzeli ga ...Nabijem vas na ***** LSPS,kad to vidim gubim volju za igranjem ovo je prvi put a tako ce svaki dan radit abusat sto posto
      Konacno nesto pametno haha LSPS dobije pare svaki put kad parkira auto u bazu, kako igrac tako i org sef.Cilj je da se stov vise auta parkira kako bi bilo dosta para.Sto je najgore vise ih ne mozes ni prepoznat, stave maske i parkiraju vozila redom.
      Jos jedan prijedlog: Izbacite teritorije, sasvim je beskorisno, nema igraca koji ne koristi WH, a o ostalim da ne pricam.........

    8. #1517
      Ivan Kedy avatar
      Mia San Mia
       
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Sendling-Westpark, München
      Poruke
      1,557
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      969
      Like (dobivenih)
      572
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kum Vidi poruku
      Ja ne znam za koji ***** sluzi ovaj parking servis to pod hitno obrisat ...Kupio sam auto u petak navecer,parkiro ga u bazu i otiso off ..Sad sam uso tek IG nisam nikako ulazio ,auto mi u parking servisu otrali ga i moram platit 10.000 da ga uzmem ..Pa koji ***** otrali mi auto iz baze i uzeli ga ...Nabijem vas na ***** LSPS,kad to vidim gubim volju za igranjem ovo je prvi put a tako ce svaki dan radit abusat sto posto
      Ovo bi trebali lideri istoimene orge da kontroliraju.Problem je što se abusa.Npr. ne možeš pokupiti auto koji je uredno parkiran jer ti ne radi cmd, međutim ukoliko ga malo trkneš sa strane ili na cestu cmd proradi i možeš komotno na taj način odvesti bilo čiji auto, bio on propisno ili nepropisno parkiran.Orga sama po sebi ima svrhu, pred bankom se parkiraju kao budale, na sred ceste, međutim treba pod hitno iznaći neko riješenje protiv abusanja.Riješenje može biti mini sistem parkiranja.Kako bi to funkcioniralo ? Kod svih važnijih lokacija postoje parking mjesta, a ako i ne postoje kreirati ih (banka, kolodvor, burg, poslovi itd).Kada dođete do neke lokacije, upišete /parkiraj na slobodnom parking mjestu i onda mirno npr ušećete u banku, a znate da vam nitko vozilo neće odvesti.Ista stvar pred kućom, vozilo koje je već parkirano (spawn parking) treba onemogućiti da ga se odveze.S druge strane, ako svoje vozilo ostavite negdje gdje nema označenih parking mjesta (divlje ostavljanje) npr na pločniku, na nekom travnjaku, na sred ceste (gdje nemate opciju /parkiraj) samim time riskirate da vaše vozilo bude odveženo.Vozilo može, a i ne mora biti odveženo zavisi kakve ste sreće, nešto slično kao i u RL.Platiš parking, miran si, ne platiš li riskiraš, možeš dobiti ili izgubiti, ovisno kakve si sreće taj dan.Eto ne znam što drugo napraviti osim toga ili nečega sličnog tomu....
      Posljednje uređivanje od Ivan Kedy : 07-10-18 at 11:00

    9. #1518
      Fiennes avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Milwaukee, Wisconsin
      Poruke
      1,852
      Teme
      114
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      96 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1175
      Like (dobivenih)
      1153
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ivan Kedy Vidi poruku
      Ovo bi trebali lideri istoimene orge da kontroliraju.Problem je što se abusa.Npr. ne možeš pokupiti auto koji je uredno parkiran jer ti ne radi cmd, međutim ukoliko ga malo trkneš sa strane ili na cestu cmd proradi i možeš komotno na taj način odvesti bilo čiji auto, bio on propisno ili nepropisno parkiran.Orga sama po sebi ima svrhu, pred bankom se parkiraju kao budale, na sred ceste, međutim treba pod hitno iznaći neko riješenje protiv abusanja.Riješenje može biti mini sistem parkiranja.Kako bi to funkcioniralo ? Kod svih važnijih lokacija postoje parking mjesta, a ako i ne postoje kreirati ih (banka, kolodvor, burg, poslovi itd).Kada dođete do neke lokacije, upišete /parkiraj na slobodnom parking mjestu i onda mirno npr ušećete u banku, a znate da vam nitko vozilo neće odvesti.Ista stvar pred kućom, vozilo koje je već parkirano (spawn parking) treba onemogućiti da ga se odveze.S druge strane, ako svoje vozilo ostavite negdje gdje nema označenih parking mjesta (divlje ostavljanje) npr na pločniku, na nekom travnjaku, na sred ceste (gdje nemate opciju /parkiraj) samim time riskirate da vaše vozilo bude odveženo.Eto ne znam što drugo napraviti osim toga ili nečega sličnog tomu....
      Ja ga parkiram u sred baze, covjek ga izvuce van.

    10. #1519
      Ivan Kedy avatar
      Mia San Mia
       
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Sendling-Westpark, München
      Poruke
      1,557
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      969
      Like (dobivenih)
      572
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Logic Vidi poruku
      Ja ga parkiram u sred baze, covjek ga izvuce van.
      Kad sam spomenuo onemogućiti odvoz (spawn parking vozila) pritom sam mislio i na parking unutar organizacijskih baza, jer nema smisla da odvlače bilo kakvo auto iz nečije baze.To je kao da u RL pauk služba dođe u dvorište nečije firme.Pauk služba služi samo za javne površine.

    11. Like Bernard Nardi se sviđa ovaj post
    12. #1520

      Datum pristupanja
      May 2015
      Lokacija
      Tuzla BiH
      Poruke
      93
      Teme
      25
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      66
      Like (dobivenih)
      35
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ivan Kedy Vidi poruku
      Kad sam spomenuo onemogućiti odvoz (spawn parking vozila) pritom sam mislio i na parking unutar organizacijskih baza, jer nema smisla da odvlače bilo kakvo auto iz nečije baze.To je kao da u RL pauk služba dođe u dvorište nečije firme.Pauk služba služi samo za javne površine.

      Eh to su radili moji clanovi dok sam jos bio lider te organizacije, i meni su jucer auto ispred SOA uzeli uredno parkinran i maknut sa ceste

    13. Like Ivan Kedy se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 152 od 1411 PrviPrvi ... 521021421501511521531541622022526521152 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •