Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1398 od 1412 PrviPrvi ... 398898129813481388139613971398139914001408 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 13,971 do 13,980 od 14111
    1. #13971
      Vito Bonnuci avatar
      Slušaj, gledaj, šuti, ako
      želiš živjeti u miru.
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Stuttgart
      Poruke
      815
      Teme
      116
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      974
      Like (dobivenih)
      936
      Rep
      Vidim da.... radi vas 15 "jakih" iz lcna i gsfa da se cijeli server globala ne möze jer niste dostojni toga kao sto se vidi iz odgovora...
      Ja ne znam sta mi vama toliko smetamo hahaha zna se da ocete global jer vam je muka gledat nase firme pa ste se sada uzdrkali...
      Svakako sta god bude mi smo opet najjaci, ali ako dode do globala znam samo da ce i ovih 25 starih igraca iza 2012 sta su prestali igrat jednostavno otic... ako ima mrznje izmedu tsca gsfa i lcna to bi se trebalo pod hitno rijesit i nastavit normalno ko ljudi ****niii....
      Ovo podkuhavanje podjebavanje i trzanje tsca jer vam je krivo nije nikome potrebno tako samo unistavamo klimu za nove igrace i jebbeno nemogu shavtit da se to ne moze rijesit....
      Momci iz gsfa lcna kome sta smeta dobrodosli ste na diskord da pricamo i da sve medusobne svade jednom zauvijek zakopamo radi dobrobiti buducnosti servera i da za ubuduce izbacimo svi iz bontona podjebavanje trzanje neko glupo jer to ne vodi nikud samo ce neko nekome kuci na vrata doc bezveze radi igrice a ja ovakav polusakat sa ledima zo netrebam

    2. #13972
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Vito Bonnuci Vidi poruku
      Vidim da.... radi vas 15 "jakih" iz lcna i gsfa da se cijeli server globala ne möze jer niste dostojni toga kao sto se vidi iz odgovora...
      Ja ne znam sta mi vama toliko smetamo hahaha zna se da ocete global jer vam je muka gledat nase firme pa ste se sada uzdrkali...
      Svakako sta god bude mi smo opet najjaci, ali ako dode do globala znam samo da ce i ovih 25 starih igraca iza 2012 sta su prestali igrat jednostavno otic... ako ima mrznje izmedu tsca gsfa i lcna to bi se trebalo pod hitno rijesit i nastavit normalno ko ljudi ****niii....
      Ovo podkuhavanje podjebavanje i trzanje tsca jer vam je krivo nije nikome potrebno tako samo unistavamo klimu za nove igrace i jebbeno nemogu shavtit da se to ne moze rijesit....
      Momci iz gsfa lcna kome sta smeta dobrodosli ste na diskord da pricamo i da sve medusobne svade jednom zauvijek zakopamo radi dobrobiti buducnosti servera i da za ubuduce izbacimo svi iz bontona podjebavanje trzanje neko glupo jer to ne vodi nikud samo ce neko nekome kuci na vrata doc bezveze radi igrice a ja ovakav polusakat sa ledima zo netrebam
      Ja ne znam ko je u celoj prici igde pomenuo taj tvoj tsc
      **** nam se zivo za vase firme to mogu da sigurnoscu da ti potvrdim.
      Ovo sto ljudi pokusavaju da kazu je da ce global doneti vise dobrog nego loseg a vi gospodo draga ste se pobunili kao da ce vam oci izvaditi. Na kraju krajeva i ne morate da igrate, jos bolje za sve jer se svaki put kad god je neko sranje na serveru tsc je upleten u to.

      I daj uozbilji se vise sa tim rl pretnjama, smesan si kao i svako ko je do sad pomenuo isto, padate na nivo Kraljevica i Tonce koji su se svadjali ciji je tata jaci u offtopic chatu pa su sad predmet ismevanja citave zajednice.

      Aj uzdravlje.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    3. Like Marco Brutale, Tonća se sviđa ovaj post
    4. #13973
      Scar avatar
      .
       
      Zgrozeno
       
      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      Mostar
      Poruke
      881
      Teme
      31
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      53 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      874
      Like (dobivenih)
      976
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Vito Bonnuci Vidi poruku
      Vidim da.... radi vas 15 "jakih" iz lcna i gsfa da se cijeli server globala ne möze jer niste dostojni toga kao sto se vidi iz odgovora...
      Ja ne znam sta mi vama toliko smetamo hahaha zna se da ocete global jer vam je muka gledat nase firme pa ste se sada uzdrkali...
      Svakako sta god bude mi smo opet najjaci, ali ako dode do globala znam samo da ce i ovih 25 starih igraca iza 2012 sta su prestali igrat jednostavno otic... ako ima mrznje izmedu tsca gsfa i lcna to bi se trebalo pod hitno rijesit i nastavit normalno ko ljudi ****niii....
      Ovo podkuhavanje podjebavanje i trzanje tsca jer vam je krivo nije nikome potrebno tako samo unistavamo klimu za nove igrace i jebbeno nemogu shavtit da se to ne moze rijesit....
      Momci iz gsfa lcna kome sta smeta dobrodosli ste na diskord da pricamo i da sve medusobne svade jednom zauvijek zakopamo radi dobrobiti buducnosti servera i da za ubuduce izbacimo svi iz bontona podjebavanje trzanje neko glupo jer to ne vodi nikud samo ce neko nekome kuci na vrata doc bezveze radi igrice a ja ovakav polusakat sa ledima zo netrebam
      Mrsko mi je uopce citat poslije rijeci "uzdrkali". Vjeruj mi na rijec kad ti kazem da trenutno u GSF svakog zivog boli patka za te sve firme sto vi imate, a vjeruj mi i sto mi imamo i svak ostali. Zdrav razum je to da se krene od pocetka, ne sad, nego poslije nekad. Radje 2godine radit na modu, nego 2 mjeseca. Upali mozak malo

    5. #13974
      flacco avatar
      .
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      San Fijero / توزلا
      Poruke
      248
      Teme
      14
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      78
      Like (dobivenih)
      57
      Rep
      Ima i puno drugih opcija da se ovo sredi opet se forsira global pa global. Ako se sad uradi globalac sa starim Dimijevim modom ko da se nije ništa ni uradilo. Neko bi ovo i igrao kad bi bilo voditelja da isprati situaciju. Ne mogu pokrenut rob i da hoću jer da sve poklopi treba mi 4 dana čekanja. TT manje više isto udju 2 admina ig nema ovih nema u org ig 3 lika nema nas i tako ukrug. Zar nije vam logično da sredite prvo neke stvari na serveru koje koče isti pa onda dalje kako bude. Šta opet da otvorite server bez voditelja i slabom organizacijom u staffu kao da će bit bolje išta. Ne mogu rokat tt jer mi dnevno treba 6sati čekanja da je pokrenem i vi se okrećete nekom globalu umjesto da probate izmjenit pravila. Kasnije ako ne ide ne ide zatvaraj i tjt. Ako ste već odustali pod pritiskom nije samo do moda već i do vođenja.

    6. Like Tex Willer se sviđa ovaj post
    7. #13975

      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Poruke
      122
      Teme
      26
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      40
      Like (dobivenih)
      30
      Rep
      Vidim prica se o globalu... Imal sanse da se ubaci Zoranov mod? hahah
      Ex Alen_Statntic level |37| & Alen_Forneti level |52|!! Now Aki_Stantic level|8|

      Respekt sledecima zbog kojih sam se vratio na CH:
      Bruno Fornetti
      xDavor Stanticx​Mark SalxAlen Bukic

    8. #13976
      Tommy Kiryakov avatar
      HITMAN AGENCY LEGEND
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2015
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      993
      Teme
      45
      CHB
      280
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1260
      Like (dobivenih)
      638
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Vito Bonnuci Vidi poruku
      Nikakav global ako bude global moraju setat tscu sve sta smo imali, mi pokupovali izgrindali sve to zelimo nazad u novom modu sve ostalo je neozbiljno, nije moj problem sto su tako ekonomiju napravili vi bi sada restart jer vam je krivo sto vam necemo nijednu firmu prodat....
      Nemoze svaki mode kako vi ocete. Ukoliko dode do globala igrat ce se opet i isto ce bit nakon mjesec dana cete srat za sve....
      Sto se mene tice pravite global al nece to nista na bolje izac.
      Sistem ako ne pase treba se polako novi sistemi ubacivat preko prijedloga a ovo global nemozete trazit jer nema logike nikako...
      Al radite kako ocete poslje novog globala imat cete samo - 30 igraca koji igraju na ovom modu pa nek vam igra poslje globala 4 lcn clana i 5 gsfa
      Ma treba global ali uz vracanje statsa. Ako je ko grajndao to ste vi i mi ali na ovom modu vise nema potencijala za napredak i ima bas puno bugova koji se evo ne rijesavaju. A sto se firma tice kakve svrhe imaju na 20 igraca.
      Posljednje uređivanje od Tommy Kiryakov : 11-03-24 at 12:55

    9. #13977
      Salvatore Catalano avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Poruke
      1,111
      Teme
      65
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      109
      Like (dobivenih)
      276
      Rep
      ma vratite mod iz 2012, ubacite mu teritorije, ono ganjanje paketa droge, i ostale stvari sa novijih modova, da sve to spakujete treba vam mesec dana lagano

      dobijate "moderan" mod, a opet ima dusu za stare igrace, svi srecni svi zadovoljni, poz

    10. Like coksa99 se sviđa ovaj post
    11. #13978
      Izzy Cacciatore avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Crna Gora
      Poruke
      375
      Teme
      25
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      86
      Like (dobivenih)
      188
      Rep
      vi niste normalni



    12. Like marjo, Damco se sviđa ovaj post
    13. #13979

      Datum pristupanja
      Feb 2024
      Poruke
      24
      Teme
      0
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      4
      Like (dobivenih)
      15
      Rep
      Uredit dobro dimiev mod, dat da ga testaju 20tak igraca, napravit ekonomiju bolju od 0 i platit youtubeta i najvaznije poslje dobrog moda je ozbiljnije organizirat staff team

    14. #13980
      nowitzki avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Apr 2012
      Lokacija
      Oktoih
      Poruke
      3,824
      Teme
      236
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      12 min
      Like (kliknutih)
      1738
      Like (dobivenih)
      1063
      Rep
      Ima li iko u gsfu da ima trunke obraza i da kaze onako kako jeste? Sad vas kao boli *****c za imovinu, nego vam je bitno kao druzenje. A svi dobro znamo kad bi situacija bila obrnuta i da je gsf rintao za imovinu i nolajfao danima i danima da bi postigli nesto i da im se to sve dovodi u pitanje, pa forum bi puka od botovanja i spamanja filozofa iz pomenute orge. Rijesenje nije poceti sve ispocetka i ubiti volju ljudima koji su ulozili toliko vremena i truda da sve to postignu. Sad veli jedan da ne bi trebalo da igraci posjeduju gunshopove, firme, nez ni ja sta jos, vec to treba u vlasnistvu drzave bit, no samo da igraci mogu posjedovati prodavnice i jos ponesto. Dje si bio na pocetku to da kazes, junace, nego sad si nasao kad je sve u vlasnistvu TSC. Svi dobro znamo da CH ne bi bio CH bez TSCa i bez gsfa, tako da nije rijesenje sjebati jedne da bi se drugi osjecali ljepse.
      @Rivera; od tebe zavisi buducnost CHa i svi ocekujemo pametan potez.
      ex RP admin 338 ex DM admin 337 ex FR GS ex legenda LCN



    15. Like Arnel King se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1398 od 1412 PrviPrvi ... 398898129813481388139613971398139914001408 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •