Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1375 od 1411 PrviPrvi ... 375875127513251365137313741375137613771385 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 13,741 do 13,750 od 14109
    1. #13741
      Francesco Carozza avatar
      Fiume sempre sara' sotto la
      mia pelle
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2019
      Lokacija
      Bribir
      Poruke
      1,270
      Teme
      122
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      570
      Like (dobivenih)
      348
      Rep
      Ako se pitate zašto cijela zajednica ima primjedbe na Staff:

      1. Čovjek me IC vrijeđa i ja ga zavežem - https://prnt.sc/5dJFz7OWk69t

      2. Head me slapa iz čista mira, pa me nakon tog i killa i mutira nakon šta mu ukažem na grešku- https://prnt.sc/R_BuNH54k-1d

      3. Igrač s prve slike nastavlja sa provokacijama i samo dokazuje svoju krivicu - https://prnt.sc/-TiEFtNmiFyK

      4. Vraćam se nazad i na najnormalniji mogući način hapsim lika budući da sam MUTIRAN - https://prnt.sc/xuS4HuD6htg1

      5. Dobijam areu jer nisam uncuffo lika kojeg sam trebo jos prije 10 minuta uhapsit, a mutiran ne mogu nista odgovorit - https://prnt.sc/_AH7zBBgTdYX


      Ne očekujem niti ispriku, niti čak konstataciju da sam bio u pravu, samo da shvatite da je ovo jedna apsolutno nebitna igra izvan okvira CroHerze servera i da smo svi mi budale koji tu zgubidanimo i onda nas još vi remetite u tome s debilnim pravilima i ovom bolesnom diktaturom.

      Ti @Ralph; ako imaš imalo obraza nećeš samo obrisat post i banat me nego ćeš lijepo odgovorit, a možeš me i banat slobodno nakon tog, ne bi mi bio smak svijeta, dapače.

      Lp
      NAJDRAŽA RIJEKO TVOJA SMO SJENA,
      JER NAM BEZ TEBE ŽIVOTA NEMA!










    2. #13742
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,113
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Jedna mnogo dobra pjesma, uzivajte.

      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    3. #13743
      Francesco Carozza avatar
      Fiume sempre sara' sotto la
      mia pelle
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2019
      Lokacija
      Bribir
      Poruke
      1,270
      Teme
      122
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      570
      Like (dobivenih)
      348
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      Jedna mnogo dobra pjesma, uzivajte.

      Jedan vrlo poučan i primjenjiv tekst na objavu iznad. Zahtijeva elementarno poznavanje engleskog jezika.

      Not funny I didn't laugh. Your joke is so bad I would have preferred the joke went over my head and you gave up re-telling me the joke. To be honest this is a horrid attempt at trying to get a laugh out of me. Not a chuckle, not a hehe, not even a subtle burst of air out of my esophagus. Science says before you laugh your brain preps your face muscles but I didn't even feel the slightest twitch. 0/10 this joke is so bad I cannot believe anyone legally allowed you to be creative at all. The amount of brain power you must have put into that joke has the potential to power every house on Earth. Get a personality and learn how to make jokes, read a book. I'm not saying this to be funny I genuinely mean it on how this is just bottom barrel embarrassment at comedy. You've single handedly killed humor and every comedic act on the planet. I'm so disappointed that society has failed as a whole in being able to teach you how to be funny. Honestly if I put in all my power and time to try and make your joke funny it would require Einstein himself to build a device to strap me into so I can be connected to the energy of a billion stars to do it, and even then all that joke would get from people is a subtle scuff. You're lucky I still have the slightest of empathy for you after telling that joke otherwise I would have committed every war crime in the book just to prevent you from attempting any humor ever again. We should put that joke in text books so future generations can be wary of becoming such an absolute comedic failure. Im disappointed, hurt, and outright offended that my precious time has been wasted in my brain understanding that joke. In the time that took I was planning on helping kids who have been orphaned, but because of that you've waisted my time explaining the obscene integrity of your terrible attempt at comedy. Now those kids are suffering without meals and there's nobody to blame but you. I hope you're happy with what you have done and I truly hope you can move on and learn from this piss poor attempt
      NAJDRAŽA RIJEKO TVOJA SMO SJENA,
      JER NAM BEZ TEBE ŽIVOTA NEMA!










    4. Like Berserker se sviđa ovaj post
    5. #13744
      Vito Bonnuci avatar
      Slušaj, gledaj, šuti, ako
      želiš živjeti u miru.
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Stuttgart
      Poruke
      815
      Teme
      116
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      974
      Like (dobivenih)
      936
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Francesco Carozza Vidi poruku
      Jedan vrlo poučan i primjenjiv tekst na objavu iznad. Zahtijeva elementarno poznavanje engleskog jezika.

      Not funny I didn't laugh. Your joke is so bad I would have preferred the joke went over my head and you gave up re-telling me the joke. To be honest this is a horrid attempt at trying to get a laugh out of me. Not a chuckle, not a hehe, not even a subtle burst of air out of my esophagus. Science says before you laugh your brain preps your face muscles but I didn't even feel the slightest twitch. 0/10 this joke is so bad I cannot believe anyone legally allowed you to be creative at all. The amount of brain power you must have put into that joke has the potential to power every house on Earth. Get a personality and learn how to make jokes, read a book. I'm not saying this to be funny I genuinely mean it on how this is just bottom barrel embarrassment at comedy. You've single handedly killed humor and every comedic act on the planet. I'm so disappointed that society has failed as a whole in being able to teach you how to be funny. Honestly if I put in all my power and time to try and make your joke funny it would require Einstein himself to build a device to strap me into so I can be connected to the energy of a billion stars to do it, and even then all that joke would get from people is a subtle scuff. You're lucky I still have the slightest of empathy for you after telling that joke otherwise I would have committed every war crime in the book just to prevent you from attempting any humor ever again. We should put that joke in text books so future generations can be wary of becoming such an absolute comedic failure. Im disappointed, hurt, and outright offended that my precious time has been wasted in my brain understanding that joke. In the time that took I was planning on helping kids who have been orphaned, but because of that you've waisted my time explaining the obscene integrity of your terrible attempt at comedy. Now those kids are suffering without meals and there's nobody to blame but you. I hope you're happy with what you have done and I truly hope you can move on and learn from this piss poor attempt
      Eeee zivote procita ja sve ovo..

    6. Like Francesco Carozza se sviđa ovaj post
    7. #13745
      Nerko' avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      2,442
      Teme
      158
      CHB
      175
      Spomenut(a)
      19 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      33 min
      Like (kliknutih)
      1458
      Like (dobivenih)
      1202
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Vito Bonnuci Vidi poruku
      Eeee zivote procita ja sve ovo..
      Odustao sam nakon 2 rečenice... Al čuj Jašara sunce ti poljubim!
      leave me here

    8. #13746
      Berserker avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      Sarajevo & Sanski Most
      Poruke
      922
      Teme
      150
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      34 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      1441
      Like (dobivenih)
      875
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Francesco Carozza Vidi poruku
      Ako se pitate zašto cijela zajednica ima primjedbe na Staff:

      1. Čovjek me IC vrijeđa i ja ga zavežem - https://prnt.sc/5dJFz7OWk69t

      2. Head me slapa iz čista mira, pa me nakon tog i killa i mutira nakon šta mu ukažem na grešku- https://prnt.sc/R_BuNH54k-1d

      3. Igrač s prve slike nastavlja sa provokacijama i samo dokazuje svoju krivicu - https://prnt.sc/-TiEFtNmiFyK

      4. Vraćam se nazad i na najnormalniji mogući način hapsim lika budući da sam MUTIRAN - https://prnt.sc/xuS4HuD6htg1

      5. Dobijam areu jer nisam uncuffo lika kojeg sam trebo jos prije 10 minuta uhapsit, a mutiran ne mogu nista odgovorit - https://prnt.sc/_AH7zBBgTdYX


      Ne očekujem niti ispriku, niti čak konstataciju da sam bio u pravu, samo da shvatite da je ovo jedna apsolutno nebitna igra izvan okvira CroHerze servera i da smo svi mi budale koji tu zgubidanimo i onda nas još vi remetite u tome s debilnim pravilima i ovom bolesnom diktaturom.

      Ti @Ralph; ako imaš imalo obraza nećeš samo obrisat post i banat me nego ćeš lijepo odgovorit, a možeš me i banat slobodno nakon tog, ne bi mi bio smak svijeta, dapače.

      Lp
      Bespotrebno miješanje u situaciju gdje nije upućen šta se desilo. Sjećam se prije kad god te neko nonRP hapsi i požališ se na /report, odgovore ti sa "slikaj i prijavi". Što je i logično, šta sad lik treba povjerovat tebi što ti smatraš da nešto nije RP, a hvala Bogu na srw igraju najiskreniji ljudi pa niko neće slagat što je uhapšen. Tako meni neki dan GS nije dao da uhapsim lika jer mu se požalio na /pomoc da nije RP.
      Admini, gsovi, ne miješajte se gdje vam nije mjesto i kad niste upućeni u situaciju. Svi imamo f8 i mogućnost snimanja gameplaya jednostavno, ako nešto nije RP, nek se naknadno prijavi i počinilac kazni.

    9. #13747
      Izzy Cacciatore avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Crna Gora
      Poruke
      375
      Teme
      25
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      86
      Like (dobivenih)
      188
      Rep
      Ne radi se to tako dobri pošteni federalci..nego prešutiš pa ga čekaš i mjesec dana ako treba pa ga uhvatiš nedje u krivinu, zatvorite ga i to što vas ima pendrecima sve po glavi, pa u zatvor ga odvedete zavezanih očiju pa ga vežete tamo za rešetke i ostavite ga dobrih 21312313 minuta xaxxaxaaxxaxaxa DRŽI SE IVANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE



    10. Like marjo se sviđa ovaj post
    11. #13748
      Scar avatar
      .
       
      Zgrozeno
       
      Datum pristupanja
      Dec 2015
      Lokacija
      Mostar
      Poruke
      881
      Teme
      31
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      53 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      874
      Like (dobivenih)
      976
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Izzy Cacciatore Vidi poruku
      Ne radi se to tako dobri pošteni federalci..nego prešutiš pa ga čekaš i mjesec dana ako treba pa ga uhvatiš nedje u krivinu, zatvorite ga i to što vas ima pendrecima sve po glavi, pa u zatvor ga odvedete zavezanih očiju pa ga vežete tamo za rešetke i ostavite ga dobrih 21312313 minuta xaxxaxaaxxaxaxa DRŽI SE IVANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

      Rano si poceo sa konzumiranjem opijata

    12. Like Izzy Cacciatore se sviđa ovaj post
    13. #13749

      Datum pristupanja
      Jan 2024
      Poruke
      38
      Teme
      5
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      26
      Like (dobivenih)
      15
      Rep
      Nije bolest sve sto boli davno su to rekli stari ljudi…

    14. Like Izzy Cacciatore se sviđa ovaj post
    15. #13750

      Datum pristupanja
      Feb 2024
      Poruke
      26
      Teme
      2
      CHB
      115
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      19
      Like (dobivenih)
      6
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harrison Vidi poruku
      Nije bolest sve sto boli davno su to rekli stari ljudi…
      Kad se osoba osjeca ugrozena, najgore je dici ruke od sebe ne zamolit za pomoc!

     

     
  • Stranica 1375 od 1411 PrviPrvi ... 375875127513251365137313741375137613771385 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •