Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1348 od 1411 PrviPrvi ... 3488481248129813381346134713481349135013581398 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 13,471 do 13,480 od 14109
    1. #13471
      Shakespeare avatar
      .
       
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Otok
      Poruke
      6,366
      Teme
      256
      CHB
      50
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      32 min
      Like (kliknutih)
      2933
      Like (dobivenih)
      1902
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mauro Vitelli Vidi poruku
      Gdje mogu vidjet popis admina i gsova? Pošto IG od navedenih sam vidio na djelu samo Tonya, Breda i Vittoria

      Imate moju punu podršku za sve da se razumijemo, al nemojte većinu kritika i prijedloga shvaćat kao hejt, jer sam siguran da 99% svi koji pišu to sve misle iz najbolje namjere i nadaju se da će se njihovi prijedlozi razmotrit makar, a i usvojit ako su stvarno korisni

      Shvatite da server neće opstat samo zbog nas igrača ili samo zbog vas voditelja ili samo zbog staffa ili općenito zbog pojedinaca, nego zbog svih nas zajedno, a ne da svako svoje goni i svako svoju priču ima
      https://croherze.com/forum/forumdisp...48-Server-Team

      Evo tu mozes vidjet popis.
      Super Moderator | ex. RP GameSages | ex. RP Administrator | ex. FR Head Administrator | ex. DM GameSages

    2. #13472
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,380
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2463
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cesare Genovese Vidi poruku
      Digi za head admina, al da se uvede pravilo da head admin nesmje bit u bandama/mafijama
      Pa Digi i jeste head samo mu fali dosta komandi


    3. Like Travone Thyne, Mili se sviđa ovaj post
    4. #13473

      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      603
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      17 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      482
      Like (dobivenih)
      764
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cyrus Vidi poruku
      Iskreno sam se iznenadio kada sam vidio popis. Mislio sam da ima samo po dva admina i GSa.

      Al vidim da je tu Mario Jackson, voditelj svega i svačega, samo što on to ne zna, i njemu slični. Zanima me koje kriterije za admin team zadovoljavaju on i još par ljudi koje nisam jednom vidio u igri.

      Razumijem da imate problema sa hostom, mašinom, firewallom ili kojom već drugom pizdarijom, ali nije to jedini problem zbog kojeg proizlazi ovako umanjen broj igrača, također je i nezainteresiranost određenih staffovaca. S obzirom na probleme i update koji će kasniti, trenutno nema nekih zanimacija na serveru osim wara(rijetko) i eventa za koje pišem da se orgaju na /pomoc 10 puta u sat vremena dok ne odgovore Digi, Bred ili Hamdija pa puste. Ostali kad vide taj zahtjev imaju spremljeni bind 'Za pola sata'. Druže kakvih pola sata, za tih ekstra 300$ neće propasti ekonomija, ako i je problem ukinite nagrade za to u potpunosti, jer eventi su i razlog zašto pojedini ljudi i igraju uopće. Većina je tu zbog pojedinih stvari, war, eventi, društvo.. Na ovoliki broj staffovaca svakom igraču može i trebalo bi biti udovoljeno. Ne može se sve svaliti na troje ljudi.

      Svaka čast na volji skriptera i stvarno je pohvalno što su brzi i ažurni oko svakog problema, vrlo pozitivna promjena u usporedbi sa starim modom kad je bio. Po meni je velika greška da se zatvara server do subote, jer teško da će i ovaj mali broj igrača koji je dosad ostao, ostati do kraja, jer nitko ne garantira da će to u subotu raditi kako treba, a ako će i raditi, već je prekasno.

      Znam da je prioritet da svi igraju bez problema, ali isto tako u fokusu treba biti što veći broj igrača koji će dočekati da se ti problemi riješe. Ne bacam nikakav hejt na način na koji je mod koncipiran ni na način kako je server vođen, ali mislim da se nije skroz dobro promislilo o svemu prije otvaranja. I sve što sam dosad napisao se ne odnosi samo na zadnjih par dana dok traje ovaj problem sa lagom, nego od opena.

      Nadam se da će se do subote sve riješiti i broj igrača stabilizirati, Lp.


    5. #13474
      Vito Bonnuci avatar
      Slušaj, gledaj, šuti, ako
      želiš živjeti u miru.
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Stuttgart
      Poruke
      815
      Teme
      116
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      974
      Like (dobivenih)
      936
      Rep
      De boli me mozak od tolikog citanjaaaa, otvaraj server pati mi postar !!
      @sabo @rivera posaljite mi neko paypal na private.

    6. #13475
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Geroi Vidi poruku
      Iskreno sam se iznenadio kada sam vidio popis. Mislio sam da ima samo po dva admina i GSa.

      Al vidim da je tu Mario Jackson, voditelj svega i svačega, samo što on to ne zna, i njemu slični. Zanima me koje kriterije za admin team zadovoljavaju on i još par ljudi koje nisam jednom vidio u igri.

      Razumijem da imate problema sa hostom, mašinom, firewallom ili kojom već drugom pizdarijom, ali nije to jedini problem zbog kojeg proizlazi ovako umanjen broj igrača, također je i nezainteresiranost određenih staffovaca. S obzirom na probleme i update koji će kasniti, trenutno nema nekih zanimacija na serveru osim wara(rijetko) i eventa za koje pišem da se orgaju na /pomoc 10 puta u sat vremena dok ne odgovore Digi, Bred ili Hamdija pa puste. Ostali kad vide taj zahtjev imaju spremljeni bind 'Za pola sata'. Druže kakvih pola sata, za tih ekstra 300$ neće propasti ekonomija, ako i je problem ukinite nagrade za to u potpunosti, jer eventi su i razlog zašto pojedini ljudi i igraju uopće. Većina je tu zbog pojedinih stvari, war, eventi, društvo.. Na ovoliki broj staffovaca svakom igraču može i trebalo bi biti udovoljeno. Ne može se sve svaliti na troje ljudi.

      Svaka čast na volji skriptera i stvarno je pohvalno što su brzi i ažurni oko svakog problema, vrlo pozitivna promjena u usporedbi sa starim modom kad je bio. Po meni je velika greška da se zatvara server do subote, jer teško da će i ovaj mali broj igrača koji je dosad ostao, ostati do kraja, jer nitko ne garantira da će to u subotu raditi kako treba, a ako će i raditi, već je prekasno.

      Znam da je prioritet da svi igraju bez problema, ali isto tako u fokusu treba biti što veći broj igrača koji će dočekati da se ti problemi riješe. Ne bacam nikakav hejt na način na koji je mod koncipiran ni na način kako je server vođen, ali mislim da se nije skroz dobro promislilo o svemu prije otvaranja. I sve što sam dosad napisao se ne odnosi samo na zadnjih par dana dok traje ovaj problem sa lagom, nego od opena.

      Nadam se da će se do subote sve riješiti i broj igrača stabilizirati, Lp.
      TL;DR - skidajte sve admine i gsove osim Digija, Antona i Hamdije jer su beskorisni (zao mi je sto moram da koristim ovakve reci) i dajte nekome ko ce biti aktivan

      +dodajte endgame content a ne samo endless grind za pare koji ce ubrzo biti zavrsen jer je svega jos nekoliko firmi ostalo na buy.

      Do sledeceg vidjenja
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    7. #13476
      arrizabalaga77 avatar
      Datum pristupanja
      May 2012
      Poruke
      1,702
      Teme
      221
      CHB
      70
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      2473
      Like (dobivenih)
      641
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Vito Bonnuci Vidi poruku
      De boli me mozak od tolikog citanjaaaa, otvaraj server pati mi postar !!
      @sabo @rivera posaljite mi neko paypal na private.
      Daj i meni paypal na pm, kad je bal nek je maskenbal


    8. #13477
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,380
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2463
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Archer Vidi poruku
      +dodajte endgame content a ne samo endless grind za pare koji ce ubrzo biti zavrsen jer je svega jos nekoliko firmi ostalo na buy.
      Moze prevod hvala


    9. Like arrizabalaga77 se sviđa ovaj post
    10. #13478
      Nerko' avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      2,442
      Teme
      158
      CHB
      175
      Spomenut(a)
      19 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      33 min
      Like (kliknutih)
      1458
      Like (dobivenih)
      1202
      Rep
      Ukoliko nekoga zanima IT, odnosno Cloud, čekirajte - KLIK
      leave me here

    11. #13479
      Shakespeare avatar
      .
       
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Otok
      Poruke
      6,366
      Teme
      256
      CHB
      50
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      32 min
      Like (kliknutih)
      2933
      Like (dobivenih)
      1902
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Geroi Vidi poruku
      Iskreno sam se iznenadio kada sam vidio popis. Mislio sam da ima samo po dva admina i GSa.

      Al vidim da je tu Mario Jackson, voditelj svega i svačega, samo što on to ne zna, i njemu slični. Zanima me koje kriterije za admin team zadovoljavaju on i još par ljudi koje nisam jednom vidio u igri.

      Razumijem da imate problema sa hostom, mašinom, firewallom ili kojom već drugom pizdarijom, ali nije to jedini problem zbog kojeg proizlazi ovako umanjen broj igrača, također je i nezainteresiranost određenih staffovaca. S obzirom na probleme i update koji će kasniti, trenutno nema nekih zanimacija na serveru osim wara(rijetko) i eventa za koje pišem da se orgaju na /pomoc 10 puta u sat vremena dok ne odgovore Digi, Bred ili Hamdija pa puste. Ostali kad vide taj zahtjev imaju spremljeni bind 'Za pola sata'. Druže kakvih pola sata, za tih ekstra 300$ neće propasti ekonomija, ako i je problem ukinite nagrade za to u potpunosti, jer eventi su i razlog zašto pojedini ljudi i igraju uopće. Većina je tu zbog pojedinih stvari, war, eventi, društvo.. Na ovoliki broj staffovaca svakom igraču može i trebalo bi biti udovoljeno. Ne može se sve svaliti na troje ljudi.

      Svaka čast na volji skriptera i stvarno je pohvalno što su brzi i ažurni oko svakog problema, vrlo pozitivna promjena u usporedbi sa starim modom kad je bio. Po meni je velika greška da se zatvara server do subote, jer teško da će i ovaj mali broj igrača koji je dosad ostao, ostati do kraja, jer nitko ne garantira da će to u subotu raditi kako treba, a ako će i raditi, već je prekasno.

      Znam da je prioritet da svi igraju bez problema, ali isto tako u fokusu treba biti što veći broj igrača koji će dočekati da se ti problemi riješe. Ne bacam nikakav hejt na način na koji je mod koncipiran ni na način kako je server vođen, ali mislim da se nije skroz dobro promislilo o svemu prije otvaranja. I sve što sam dosad napisao se ne odnosi samo na zadnjih par dana dok traje ovaj problem sa lagom, nego od opena.

      Nadam se da će se do subote sve riješiti i broj igrača stabilizirati, Lp.
      Nemam veze s RolePlay serverom, pitali ste gdje se moze naci popis ja sam vam ukazao na to. Imate dva kvalitetna scriptera kojima se trebate obratiti , ne pljuvati ljude staff je biran po njihovim kriterijima , nemam pojma kakvi su niti išta tu sam da pomognem oko foruma i to je to. Ljep pozdrav dečki.
      Ps. Društveni kutak i ostali pdfovi čekaju na vaš post.
      Super Moderator | ex. RP GameSages | ex. RP Administrator | ex. FR Head Administrator | ex. DM GameSages

    12. #13480
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gary Bond Vidi poruku
      Moze prevod hvala
      Jel vas to ne uce engleski u SB hahaahah
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

     

     
  • Stranica 1348 od 1411 PrviPrvi ... 3488481248129813381346134713481349135013581398 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •