Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1346 od 1411 PrviPrvi ... 3468461246129613361344134513461347134813561396 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 13,451 do 13,460 od 14110
    1. #13451
      Francesco Carozza avatar
      Fiume sempre sara' sotto la
      mia pelle
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2019
      Lokacija
      Bribir
      Poruke
      1,271
      Teme
      122
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      570
      Like (dobivenih)
      348
      Rep
      CNN nema lidere, MD je potpuno promašen i nema nikakav sistem zarade, čak ni plastične operacije za promjenu skina. Taxi je pregazilo vrijeme, ali bitno da nema SWATa, valjda najaktivnije organizacije na prošlom modu

      Ovaj sistem oglasa za CNN je isto katastrofa jer novinari mijenjaju kontekst oglasa, a često kad ih nema IG ne možeš uopće ni dat oglas jer slotovi budu popunjeni. Bolničarima ste uskratili i ono malo posla jer kad umreš od pada stvoriš se u interijeru bolnice sa slomljenim nogama i ideš na razgovor sa NPC doktorom umjesto da čekaš intervenciju pravog igrača.

      Realnost je da trebate Taxi i MD trebate reorganizirat u poslove a ne u organizacije jer uopće ne znam ni ko bi htio bit u tim organizacijama ako u ostalim ima mjesta. Ako vatrogasci mogu bit posao onda može i ovo dvoje.
      Posljednje uređivanje od Francesco Carozza : 30-01-24 at 14:46
      NAJDRAŽA RIJEKO TVOJA SMO SJENA,
      JER NAM BEZ TEBE ŽIVOTA NEMA!










    2. Like Gary Bond, Asente se sviđa ovaj post
    3. #13452
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,380
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2463
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Francesco Carozza Vidi poruku
      CNN nema lidere, MD je potpuno promašen i nema nikakav sistem zarade, čak ni plastične operacije za promjenu skina. Taxi je pregazilo vrijeme, ali bitno da nema SWATa, valjda najaktivnije organizacije na prošlom modu

      Ovaj sistem oglasa za CNN je isto katastrofa jer novinari mijenjaju kontekst oglasa, a često kad ih nema IG ne možeš uopće ni dat oglas jer slotovi budu popunjeni. Bolničarima ste uskratili i ono malo posla jer kad umreš od pada stvoriš se u interijeru bolnice sa slomljenim nogama i ideš na razgovor sa NPC doktorom umjesto da čekaš intervenciju pravog igrača.

      Realnost je da trebate Taxi i MD trebate reorganizirat u poslove a ne u organizacije jer uopće ne znam ni ko bi htio bit u tim organizacijama ako u ostalim ima mjesta. Ako vatrogasci mogu bit posao onda može i ovo dvoje.
      Problem je sto ne zele dati plaće tim jadnim taxistima, bolnicarima i novinarima da se slucajno ne bi ugrozila ekonomija servera koji se evo locka na tjedan dana, tjedan dana nakon otvaranja.

      Ne daju slotove drugom orgama koje su pune nego traze da se popune sve orge, a nek mi netko objasni sta ce itko u taxiju/md/cnn? Jedino sto ih moze drzati je placa ali ni to nemaju jer nedaj Boze ekonomija da se ugrozi. Ekonomija na SAMP-u u 2024. Godini.


    4. Like Francesco Carozza se sviđa ovaj post
    5. #13453
      Rivera avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2012
      Lokacija
      Tuzla
      Poruke
      939
      Teme
      73
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      98 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      29 min
      Like (kliknutih)
      167
      Like (dobivenih)
      1780
      Rep
      Receno je svima da ce biti podjeljene place u tim orgama, Ralph ce danas sastaviti listu i bit ce setovane pare...

    6. #13454
      Tom Snake avatar
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Los Santos
      Poruke
      1,219
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      138
      Like (dobivenih)
      130
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gary Bond Vidi poruku
      Problem je sto ne zele dati plaće tim jadnim taxistima, bolnicarima i novinarima da se slucajno ne bi ugrozila ekonomija servera koji se evo locka na tjedan dana, tjedan dana nakon otvaranja.

      Ne daju slotove drugom orgama koje su pune nego traze da se popune sve orge, a nek mi netko objasni sta ce itko u taxiju/md/cnn? Jedino sto ih moze drzati je placa ali ni to nemaju jer nedaj Boze ekonomija da se ugrozi. Ekonomija na SAMP-u u 2024. Godini.
      Baš sve dobro rečeno, ne znam zašto od sampa radit znanstvenu fantastiku, od ekonomije gdje treba 2 godine radit za nešto, do tih ograničenja, jbt pa kome se to ne svidja otići će dalje kao što je več i napravilo stotinjak ljudi... Samo mi koji smo na CHu 10+ godina igramo radi nostalgije i to je to, pogrešan način razmisljanja nazalost za samp u 2024 totalno...


    7. Like Gary Bond se sviđa ovaj post
    8. #13455
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,380
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2463
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Tom Snake Vidi poruku
      Baš sve dobro rečeno, ne znam zašto od sampa radit znanstvenu fantastiku, od ekonomije gdje treba 2 godine radit za nešto, do tih ograničenja, jbt pa kome se to ne svidja otići će dalje kao što je več i napravilo stotinjak ljudi... Samo mi koji smo na CHu 10+ godina igramo radi nostalgije i to je to, pogrešan način razmisljanja nazalost za samp u 2024 totalno...
      A mi koji igramo radi nostalgije necemo sigurno raditi 2 mj da bi kupili infernus, nrg ili vilu na VW Radim kolko mi treba da se mogu zajebavat i tjt


    9. Like Tom Snake se sviđa ovaj post
    10. #13456
      Tom Snake avatar
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Los Santos
      Poruke
      1,219
      Teme
      38
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      138
      Like (dobivenih)
      130
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gary Bond Vidi poruku
      A mi koji igramo radi nostalgije necemo sigurno raditi 2 mj da bi kupili infernus, nrg ili vilu na VW Radim kolko mi treba da se mogu zajebavat i tjt
      2 mjeseca jedino ako si svaki dan bar 5 sati i to striktno radis posao, sto vjerujem da mi stari igraci koji vise nemamo 15-16 godina nego skoro 30 nemamo bas mogucnosti, a novim igracima se tek nece dati kad vide da moraju kao lvl 1 radit 10 sati na 5k... a bome ni sa vecim levelima nije toliko lakše zaradit..

      Jbg decki se trude sto je vidljivo, sa updejtovima i svime ali mislim da svakako moraju imat u glavi da je 2024 godina i takve banalne stvari tjeraju igrače...


    11. #13457
      arrizabalaga77 avatar
      Datum pristupanja
      May 2012
      Poruke
      1,702
      Teme
      221
      CHB
      70
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      2473
      Like (dobivenih)
      641
      Rep
      Od otvaranja moda nijednom niste orgali:

      Survivor Event
      Hotel Strave
      Prezivljavanje na avionu, ko zadnji ostane

      Mislim da nije sve samo do hosta, lagga, domene ili cega vec


    12. #13458
      toMa avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Poruke
      19,036
      Teme
      876
      CHB
      110
      Spomenut(a)
      130 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3021
      Like (dobivenih)
      3362
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gary Bond Vidi poruku
      Problem je sto ne zele dati plaće tim jadnim taxistima, bolnicarima i novinarima da se slucajno ne bi ugrozila ekonomija servera koji se evo locka na tjedan dana, tjedan dana nakon otvaranja.

      Ne daju slotove drugom orgama koje su pune nego traze da se popune sve orge, a nek mi netko objasni sta ce itko u taxiju/md/cnn? Jedino sto ih moze drzati je placa ali ni to nemaju jer nedaj Boze ekonomija da se ugrozi. Ekonomija na SAMP-u u 2024. Godini.
      U CNN onaj ko prvi prepiše oglas dobije nevjerojatnih 25$ što ja smatram odličnom motivacijom za ulazak

    13. Like marjo se sviđa ovaj post
    14. #13459

      Datum pristupanja
      Jan 2024
      Poruke
      6
      Teme
      1
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      3
      Like (dobivenih)
      0
      Rep
      Povecajte place i vidjet cete koliko ce njih igrati

    15. #13460
      Ibrahim avatar
      Reko MARAŠ ne može !!
       
      Datum pristupanja
      May 2019
      Poruke
      10,438
      Teme
      122
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      33 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      198
      Like (dobivenih)
      817
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od toMa Vidi poruku
      U CNN onaj ko prvi prepiše oglas dobije nevjerojatnih 25$ što ja smatram odličnom motivacijom za ulazak
      A isto tako navece kad krenu oglasi, piskaras sat vremena a zaradis 400 $ stvarno je odlicno

      A ak radis poso i ne otkucas oglas onda dobijes prijavu i onda te admin pegla sto ne kucas oglase

     

     
  • Stranica 1346 od 1411 PrviPrvi ... 3468461246129613361344134513461347134813561396 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •