Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1304 od 1412 PrviPrvi ... 30480412041254129413021303130413051306131413541404 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 13,031 do 13,040 od 14111
    1. #13031
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alen Beks Vidi poruku
      Vecu glupost u zivotu nisam video... Kako cete znati koji je igrac doveo koliko igraca na server? Niti ce taj clan marketinga znati preko reklama na fb grupama i profilu koliko je igraca doveo niti staff tim na serveru...

      A te "nagrade" ce se dodeljivati kome se budu htele....
      Dobro zasto ti uopste ulazis na ovaj forum ako ces svaki jbni put da napises nesto degratorno bez trunke konteksta ili cinjenica.
      Idi nadji neku drugu zanimaciju a ne da nas mracis svojom negativnom energijom.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    2. Like Hector Rivera se sviđa ovaj post
    3. #13032
      Mili avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      373
      Teme
      24
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      17 min
      Like (kliknutih)
      534
      Like (dobivenih)
      264
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alen Beks Vidi poruku
      Vecu glupost u zivotu nisam video... Kako cete znati koji je igrac doveo koliko igraca na server? Niti ce taj clan marketinga znati preko reklama na fb grupama i profilu koliko je igraca doveo niti staff tim na serveru...

      A te "nagrade" ce se dodeljivati kome se budu htele....
      ajde pusti ljude da rade svoj poso i prestani da budes svakom loncu poklopac
      KRV SVOJU ZA PLAVU BOJU









    4. #13033
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Archer Vidi poruku
      Dobro zasto ti uopste ulazis na ovaj forum ako ces svaki jbni put da napises nesto degratorno bez trunke konteksta ili cinjenica.
      Idi nadji neku drugu zanimaciju a ne da nas mracis svojom negativnom energijom.
      DARKER sto bi rekao ovaj jedan poznanik
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    5. Like Archer, Marc Katty se sviđa ovaj post
    6. #13034
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,115
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alen Beks Vidi poruku
      Vecu glupost u zivotu nisam video... Kako cete znati koji je igrac doveo koliko igraca na server? Niti ce taj clan marketinga znati preko reklama na fb grupama i profilu koliko je igraca doveo niti staff tim na serveru...

      A te "nagrade" ce se dodeljivati kome se budu htele....

      Vjerovatno ce brojati po discord linku, tj svaki clan ce imati svoj discord link te ce slati ljudima. Ako ti ja posaljem link ti se pridruzis, ja dobijem kao 1 bod.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    7. Like Alen Beks se sviđa ovaj post
    8. #13035
      Rivera avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2012
      Lokacija
      Tuzla
      Poruke
      939
      Teme
      73
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      98 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      29 min
      Like (kliknutih)
      167
      Like (dobivenih)
      1780
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alen Beks Vidi poruku
      Vecu glupost u zivotu nisam video... Kako cete znati koji je igrac doveo koliko igraca na server? Niti ce taj clan marketinga znati preko reklama na fb grupama i profilu koliko je igraca doveo niti staff tim na serveru...

      A te "nagrade" ce se dodeljivati kome se budu htele....
      Jos nikoga nisam vidio da je popljuvao SVE sto se objavi, to samo tebi uspijeva samo naprijed.
      Postoji referral sistem( ako nisi upucen i ako si zaostao u 2010 da ti objasnim, vec nekoliko godina sirom svijeta ljudi koriste referral i tako zaradjuju, dokazuju da reklamiraju itd itd. ) pa zamisli moze se napraviti i ovdje.
      To je za IG segment, takodje postoje discord linkovi za to da pratimo preko koga je koliko doslo na discord.
      Druga stvar, stvarno mislis da je 30 eura, test za staff tim i CHB nesto mnogo da bi neko kaljao obraz za to? ( Po tvom komentaru zakljucujem da kazes da cemo lagati i davati to prijateljima ili nikome ).
      Ako je 30 eura tebi puno u 2023 godini , imas ozbiljnih licnih problema i moras da poradis na svom zivotu ASAP.
      Nagrade su simbolicne za ljude koji zele da pomognu zajednici/serveru cisto da dobiju nesto a ima ih mnogo vjeruj mi mnogo vise nego takvih kao ti, ali ni to nije tesko jer ti si jedinstven komad budale.
      Pljujes na sve a na forumu si aktivniji i pratis vise nego sami vlasnici/voditelji zajednice, zasto? Meni nesto kad se ne svidja nisam tu i to je to.

      http://www.i.imgur.com/tSZALjR.png
      Posljednje uređivanje od Rivera : 25-12-23 at 23:25

    9. Like Mili, Hector Rivera se sviđa ovaj post
    10. #13036

      Datum pristupanja
      Mar 2013
      Lokacija
      Area51
      Poruke
      686
      Teme
      89
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      470
      Like (dobivenih)
      384
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Rivera Vidi poruku
      Jos nikoga nisam vidio da je popljuvao SVE sto se objavi, to samo tebi uspijeva samo naprijed.
      Postoji referral sistem( ako nisi upucen i ako si zaostao u 2010 da ti objasnim, vec nekoliko godina sirom svijeta ljudi koriste referral i tako zaradjuju, dokazuju da reklamiraju itd itd. ) pa zamisli moze se napraviti i ovdje.
      To je za IG segment, takodje postoje discord linkovi za to da pratimo preko koga je koliko doslo na discord.
      Druga stvar, stvarno mislis da je 30 eura, test za staff tim i CHB nesto mnogo da bi neko kaljao obraz za to? ( Po tvom komentaru zakljucujem da kazes da cemo lagati i davati to prijateljima ili nikome ).
      Ako je 30 eura tebi puno u 2023 godini , imas ozbiljnih licnih problema i moras da poradis na svom zivotu ASAP.
      Nagrade su simbolicne za ljude koji zele da pomognu zajednici/serveru cisto da dobiju nesto a ima ih mnogo vjeruj mi mnogo vise nego takvih kao ti, ali ni to nije tesko jer ti si jedinstven komad budale.
      Pljujes na sve a na forumu si aktivniji i pratis vise nego sami vlasnici/voditelji zajednice, zasto? Meni nesto kad se ne svidja nisam tu i to je to.

      http://www.i.imgur.com/tSZALjR.png

      Nisam ja komad budale kako ti kazes... Nego postavljam realna pitanja na nivou 28-o godisnjeg coveka... Nisam kid pa da bas sve prodje kod mene... Samo zelim neki vid dokaza o tome sto se prica dragi Riverice .. A to da sam aktivan jesam samo preko praznika... Posle toga me nece biti u ovolikoj meri... Jednostavno sam tip lika koji voli sve da se objasni do tancina... A to se vama ocigledno ne svidja...

      P.S ja nista nisam pljuvao,vec postavljam pitanja na koje mislim da imam pravo... A tvoje/vase jeste da na to odgovorite ako imate pravi argument a ako nemate odgovor ce biti ovako drzak i bezobrazan poput tvog..

      Ugledaj se na Carlos-a covek je puno bolji i normalniji odgovor dao od tebe.. Respect za njega..
      Posljednje uređivanje od Alen Beks : 25-12-23 at 23:41

    11. #13037
      Rivera avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2012
      Lokacija
      Tuzla
      Poruke
      939
      Teme
      73
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      98 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      29 min
      Like (kliknutih)
      167
      Like (dobivenih)
      1780
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alen Beks Vidi poruku
      Nisam ja komad budale kako ti kazes... Nego postavljam realna pitanja na nivou 28-o godisnjeg coveka... Nisam kid pa da bas sve prodje kod mene... Samo zelim neki vid dokaza o tome sto se prica dragi Riverice .. A to da sam aktivan jesam samo preko praznika... Posle toga me nece biti u ovolikoj meri... Jednostavno sam tip lika koji voli sve da se objasni do tancina... A to se vama ocigledno ne svidja...

      P.S ja nista nisam pljuvao,vec postavljam pitanja na koje mislim da imam pravo... A tvoje/vase jeste da na to odgovorite ako imate pravi argument a ako nemate odgovor ce biti ovako drzak i bezobrazan poput tvog..
      Kada imas 28 godina trebao bi znati da se pitanje zavrsava sa ? a ne sa . ne pocinje sa "Vecu glupost u zivotu nisam vidio."
      Isto tako ne pocinje sa " A te "nagrade" ce se dodeljivati kome se budu htele.... "
      Ja ovdje vidim samo jedno pitanje koje se normalno moze postaviti i dobiti odgovor na isto , ali komentari poput tvog zasluzuju ovakav odgovor.
      Nije bitan kakav je odgovor vec da sadrzi argumente koje sam ti i dao , moze biti fin ( kao sto je bilo na svako tvoje glupiranje do sad ) , a moze biti i drzak a da sadrzi sve sto treba da se objasni budali ,da je komad budale.

    12. #13038
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,597
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alen Beks Vidi poruku
      Vecu glupost u zivotu nisam video... Kako cete znati koji je igrac doveo koliko igraca na server? Niti ce taj clan marketinga znati preko reklama na fb grupama i profilu koliko je igraca doveo niti staff tim na serveru...

      A te "nagrade" ce se dodeljivati kome se budu htele....
      Odgovorit cu ti "pitanje" po pitanje. Prilikom registracije postoji opcija da upises ko te doveo na server, ova opcija postoji ko zna koliko i ti kao skripter neki ne znas to? Pa obzirom da je nagrada 30e za najbolje clana neces na osnovu reklama koje postavis dobijat nagradu, lose si procitao post od Ralpha te molim te procitaj opet. Nagrade se nece dijelit kako je kome ćejf, inace zamolio bih te da ovake konstantne hejt komentare zaobiđeš sa ovog foruma jer oni niti su argumentirani niti imaju smisla već čista neka mržnja. Hvala.
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    13. Like Alen Beks, Michael se sviđa ovaj post
    14. #13039

      Datum pristupanja
      Mar 2013
      Lokacija
      Area51
      Poruke
      686
      Teme
      89
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      470
      Like (dobivenih)
      384
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Matthew Vidi poruku
      Odgovorit cu ti "pitanje" po pitanje. Prilikom registracije postoji opcija da upises ko te doveo na server, ova opcija postoji ko zna koliko i ti kao skripter neki ne znas to? Pa obzirom da je nagrada 30e za najbolje clana neces na osnovu reklama koje postavis dobijat nagradu, lose si procitao post od Ralpha te molim te procitaj opet. Nagrade se nece dijelit kako je kome ćejf, inace zamolio bih te da ovake konstantne hejt komentare zaobiđeš sa ovog foruma jer oni niti su argumentirani niti imaju smisla već čista neka mržnja. Hvala.
      Postovani @Matthew; ,

      U pravu si za dialog upisivanja igraca koji te doveo na server to mi isparilo iz glave... Iskreno...

      A da... Nikakva mrznja nije u pitanju veruj mi,jer da bi postojala neka mrznja za to treba imati neki razlog... A ja razlog za to nemam.... To sto ja imam neke nerasciscene racune sa najnovijim vlasnikom ove zajednice (Joca a.k.a Borna) to je licno izmedju nas dvojice i da zbog toga mrzim zajednicu gde sam prvi put zaigrao samp i gde sam sve naucio jednostavno nije razlog....

      Zahvaljujem se na ljubaznom i konkretnom odgovoru!

      Posto ste lepo i normalno objasnili vise nikada od mene nece biti takvih pitanja....

      Pozz
      @Rivera; pogledaj kako se odgovara igracima..

    15. #13040
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Nisam ja komad budale kako ti kazes...
      99% ljudi te ovde smatra budalom.
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    16. Like Hector Rivera, Michael se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1304 od 1412 PrviPrvi ... 30480412041254129413021303130413051306131413541404 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •