Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1299 od 1411 PrviPrvi ... 29979911991249128912971298129913001301130913491399 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 12,981 do 12,990 od 14110
    1. #12981

      Datum pristupanja
      Mar 2013
      Lokacija
      Area51
      Poruke
      686
      Teme
      89
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      470
      Like (dobivenih)
      384
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od flacco Vidi poruku
      Bez uvrede voditeljima koji su preuzeli ovo na svoju ruku, ali mod mi je totalno nezanimljiv i isfuran. Sistem droge iz 2013,
      premalo mapa a nisu ništa posebno. Organizacije i poslovi vidjeni već milion puta, premalo novih sistema. Ukinute stvari sa prošlog moda kao igraonica(u kojoj su igrači imali po 10k kilova), vs turniri i afk sistem na koji su se igrači navikli. Mislim da previše vučete na nostalgiju, a može se napravit puno bolji balans izmedju nostalgije i novih stvari. Prošli mod što se tiče većine stvari puno širi i zanimljiviji kao npr ne tjera igrače da sade drogu po plantazama nego se
      sve to odradi lagano u labu bez pretjeranog cimanja. Isto tako CHC sistem davao šansu igračima da bez donacije zarade VIPove na serverima(a moglo se zaradit preko warova i stuntova). Ekonomija se nije vrtila oko poslova i čekanja koji posao je na happyjob već se moglo zaradit na zanimljiviji način sa teritorijama i robovima(koji su bili jednostavni a igračima zanimljivi). Možda nepopularno mišljenje al eventi kao što je bio PUBG i onaj sa autima što se udara(zab kako se zove) bili lijepo uradjeni i sa vremena na vrijeme sam ulazio da ih odigram. Ovde ne znam šta bi radio nakon registracije. Nadam se da će se ubaciti neke stvari koje nisu vidjene po milion puta i da igrači imaju za šta da igraju jer zbog nostalgije i wara teško(ima fr).

      Ne diraj nostalgiju da sad ne bi poceo kaciti slike sa Zoranovog moda ... xD i pricati o tome kako mi fali ta nostalgija....bolje nemoj

    2. Like Michael se sviđa ovaj post
    3. #12982
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alen Beks Vidi poruku
      Ne diraj nostalgiju da sad ne bi poceo kaciti slike sa Zoranovog moda ... xD i pricati o tome kako mi fali ta nostalgija....bolje nemoj
      Eto uslisila ti se zelja igraces opet na zoranovom modu
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    4. Like Alen Beks se sviđa ovaj post
    5. #12983

      Datum pristupanja
      Mar 2013
      Lokacija
      Area51
      Poruke
      686
      Teme
      89
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      470
      Like (dobivenih)
      384
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Archer Vidi poruku
      Eto uslisila ti se zelja igraces opet na zoranovom modu

      Koliko sam ja skontao po zadnjem postu od Rivere da je Dimijev mod u pitanju (neki edit) sto u svakom slucaju u sebi ima mozda 2% Zoranovog moda...

    6. #12984
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,123
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alen Beks Vidi poruku
      Koliko sam ja skontao po zadnjem postu od Rivere da je Dimijev mod u pitanju (neki edit) sto u svakom slucaju u sebi ima mozda 2% Zoranovog moda...

      Ma nema sanse da ima 2%, maksimum 0.95%.

      Ja jos uvjek mislim da bi onaj tvoj mod sto imas bio najbolji. Evo otvorit cemo fond, clanovi ce donirati kako bi ti mogao otvoriti server.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    7. Like Michael se sviđa ovaj post
    8. #12985

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,140
      Teme
      364
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2647
      Rep
      treba otvorit jos neki server, msm da je ovo trenutno premalo za ovoliki broj igraca na ch, jedva na fr svi stanemo
      y legenda, ex rp admin

    9. Like LaMAR, Pepsi Goran, Mauro Vitelli, Alek Cortez se sviđa ovaj post
    10. #12986

      Datum pristupanja
      Mar 2013
      Lokacija
      Area51
      Poruke
      686
      Teme
      89
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      470
      Like (dobivenih)
      384
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      Ma nema sanse da ima 2%, maksimum 0.95%.

      Ja jos uvjek mislim da bi onaj tvoj mod sto imas bio najbolji. Evo otvorit cemo fond, clanovi ce donirati kako bi ti mogao otvoriti server.

      Auuu druze u kakvom si ti kanalu ti si totalno ne informisan.. Mozda su mene ljudi pogresno razumeli ili sam ja pogresno pricao svih ovih meseci..

      Ali ajde da sad ponovo kazem sta sam pricao svih ovih meseci i na to da stavimo tacku.

      Meni ne treba nikakva "fondacija" ja imam toliko para da bi mogao 3 CroHerze zajednice da kupim da mi to zaista treba,ali mi ne treba jer imam previse obaveza oko svoje porodice i svoje firme... Uletim na forum s vremena na vreme da vidim sta se desava...

      Ja sam davao mod CroHerze zajednici poznati Zoranov mod,jer ja niti imam vremena niti imam ekipu da bi imao svoje nesto,dok ovde vidim ima ljudi koji bi voleli igrati na RP serveru i zalagati se za isti.medjutim puno stvari je uradjeno na tom modu(preurednjeni poslovi,save tuning,ZONE,rent vozila na minute,TD-ovi sa Dimijevog moda,ITD...) ali je to u sustini njegov mod bez i jednog bug-a i lagg-a

      CroHerze jedino moze imati igraca sa tim modom i taj mod jedino na CroHerze moze imati igraca... Da pojednostavim CH zajednica ne ide bez tog moda kao sto taj mod ne ide na drugoj zajednici.... Moze sad CH sa ovim modom imati 300 igraca ali to ce trajati par meseci i imat ce opet 20-ak igraca... Surova realnost


      Mole se moderatori da ne brisu post da bi ljudi znali o cemu se radi a ne da mlate gluposti po forumu.. Hvala na razumevanju

    11. Like Filipovski se sviđa ovaj post
    12. #12987
      h3h3 avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2012
      Lokacija
      071
      Poruke
      362
      Teme
      44
      CHB
      25
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      336
      Like (dobivenih)
      478
      Rep
      Još jednom ću reći, otvorite temu prijedlozi igrača ako išta ozbiljno mislite napraviti.

    13. #12988
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od h3h3 Vidi poruku
      Još jednom ću reći, otvorite temu prijedlozi igrača ako išta ozbiljno mislite napraviti.
      Iz tvojih usta u Bozije usi
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    14. Like Alen Beks se sviđa ovaj post
    15. #12989
      Matthew avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2017
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      23,597
      Teme
      1792
      CHB
      119
      Spomenut(a)
      244 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 22 min
      Like (kliknutih)
      4631
      Like (dobivenih)
      3550
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od h3h3 Vidi poruku
      Još jednom ću reći, otvorite temu prijedlozi igrača ako išta ozbiljno mislite napraviti.
      Pa otvorene su ?
      https://croherze.com/forum/forumdisp...a-za-RP-Server
      🌐 Postani dio našeg Marketing tima i učestvuj u kreiranju priče koja će oblikovati budućnost CroHerze. KLIK🌐
      🎨 Započni svoj kreativni put s nama! Postani član Fan Art tima! KLIK 🚀

    16. #12990

      RP GameSage
       
      Nostalgicno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Đakovo
      Poruke
      395
      Teme
      33
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      30 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      389
      Like (dobivenih)
      210
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alen Beks Vidi poruku
      Auuu druze u kakvom si ti kanalu ti si totalno ne informisan.. Mozda su mene ljudi pogresno razumeli ili sam ja pogresno pricao svih ovih meseci..

      Ali ajde da sad ponovo kazem sta sam pricao svih ovih meseci i na to da stavimo tacku.

      Meni ne treba nikakva "fondacija" ja imam toliko para da bi mogao 3 CroHerze zajednice da kupim da mi to zaista treba,ali mi ne treba jer imam previse obaveza oko svoje porodice i svoje firme... Uletim na forum s vremena na vreme da vidim sta se desava...

      Ja sam davao mod CroHerze zajednici poznati Zoranov mod,jer ja niti imam vremena niti imam ekipu da bi imao svoje nesto,dok ovde vidim ima ljudi koji bi voleli igrati na RP serveru i zalagati se za isti.medjutim puno stvari je uradjeno na tom modu(preurednjeni poslovi,save tuning,ZONE,rent vozila na minute,TD-ovi sa Dimijevog moda,ITD...) ali je to u sustini njegov mod bez i jednog bug-a i lagg-a

      CroHerze jedino moze imati igraca sa tim modom i taj mod jedino na CroHerze moze imati igraca... Da pojednostavim CH zajednica ne ide bez tog moda kao sto taj mod ne ide na drugoj zajednici.... Moze sad CH sa ovim modom imati 300 igraca ali to ce trajati par meseci i imat ce opet 20-ak igraca... Surova realnost


      Mole se moderatori da ne brisu post da bi ljudi znali o cemu se radi a ne da mlate gluposti po forumu.. Hvala na razumevanju
      Nakon toliko godina ti si i dalje uvjeren da mod koji je bio objavljen pa si ti preuzeo da je to bas zoranov mod 3.9.9?
      87.98.244.30:7000 OTVOREN !!

     

     
  • Stranica 1299 od 1411 PrviPrvi ... 29979911991249128912971298129913001301130913491399 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •