Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1297 od 1412 PrviPrvi ... 29779711971247128712951296129712981299130713471397 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 12,961 do 12,970 od 14111
    1. #12961
      Tegla avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Feb 2014
      Poruke
      2,222
      Teme
      27
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      639
      Like (dobivenih)
      415
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      Nesto danas nabrzaka, cisto da vidim kolko znam da editujem.



      Bit ce puno bolje samo da se zagrijem.
      Kralju veze ti nemas,bolje izbrisi ovo
      Tegla-Vicente Vasquez-CT Owner
      CH since 2013



    2. Like LaMAR se sviđa ovaj post
    3. #12962
      Francesco Carozza avatar
      Fiume sempre sara' sotto la
      mia pelle
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2019
      Lokacija
      Bribir
      Poruke
      1,271
      Teme
      122
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      570
      Like (dobivenih)
      348
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      Nesto danas nabrzaka, cisto da vidim kolko znam da editujem.



      Bit ce puno bolje samo da se zagrijem.
      Izvanredno umijeće stuntova. Kad bi morao ovo usporedit sa nečim jednako impresivnim u pravom životu, to bi bilo u najmanju ruku penjanje na Mt Everest. Isto tako odličan izbor muzike, baš u skladu s vremenom.
      NAJDRAŽA RIJEKO TVOJA SMO SJENA,
      JER NAM BEZ TEBE ŽIVOTA NEMA!










    4. #12963
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,115
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Francesco Carozza Vidi poruku
      Izvanredno umijeće stuntova. Kad bi morao ovo usporedit sa nečim jednako impresivnim u pravom životu, to bi bilo u najmanju ruku penjanje na Mt Everest. Isto tako odličan izbor muzike, baš u skladu s vremenom.
      Hvala na podrsci, mnogo mi znaci jer sam se mnogo potrudio.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    5. #12964
      Luka Resetar avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Varazdin
      Poruke
      15,752
      Teme
      297
      CHB
      480
      Spomenut(a)
      20 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1363
      Like (dobivenih)
      876
      Rep
      sve u svemu super , jedva cekam , dajte mi samo recite kad se ocekuje open radio sam pa sam se morao iskljuciti na pola razgovora


    6. #12965
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,115
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Luka Resetar Vidi poruku
      sve u svemu super , jedva cekam , dajte mi samo recite kad se ocekuje open radio sam pa sam se morao iskljuciti na pola razgovora
      Subota, 20.1.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    7. #12966
      flacco avatar
      .
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      San Fijero / توزلا
      Poruke
      248
      Teme
      14
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      78
      Like (dobivenih)
      57
      Rep
      Bez uvrede voditeljima koji su preuzeli ovo na svoju ruku, ali mod mi je totalno nezanimljiv i isfuran. Sistem droge iz 2013,
      premalo mapa a nisu ništa posebno. Organizacije i poslovi vidjeni već milion puta, premalo novih sistema. Ukinute stvari sa prošlog moda kao igraonica(u kojoj su igrači imali po 10k kilova), vs turniri i afk sistem na koji su se igrači navikli. Mislim da previše vučete na nostalgiju, a može se napravit puno bolji balans izmedju nostalgije i novih stvari. Prošli mod što se tiče većine stvari puno širi i zanimljiviji kao npr ne tjera igrače da sade drogu po plantazama nego se
      sve to odradi lagano u labu bez pretjeranog cimanja. Isto tako CHC sistem davao šansu igračima da bez donacije zarade VIPove na serverima(a moglo se zaradit preko warova i stuntova). Ekonomija se nije vrtila oko poslova i čekanja koji posao je na happyjob već se moglo zaradit na zanimljiviji način sa teritorijama i robovima(koji su bili jednostavni a igračima zanimljivi). Možda nepopularno mišljenje al eventi kao što je bio PUBG i onaj sa autima što se udara(zab kako se zove) bili lijepo uradjeni i sa vremena na vrijeme sam ulazio da ih odigram. Ovde ne znam šta bi radio nakon registracije. Nadam se da će se ubaciti neke stvari koje nisu vidjene po milion puta i da igrači imaju za šta da igraju jer zbog nostalgije i wara teško(ima fr).

    8. Like Pepsi Goran, Kripi, Gary Bond, h3h3, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    9. #12967
      Luka Resetar avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Varazdin
      Poruke
      15,752
      Teme
      297
      CHB
      480
      Spomenut(a)
      20 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1363
      Like (dobivenih)
      876
      Rep
      Većina nas i dolazi zbog nostalgije , ali ima dosta toga novog koliko sam uspio cuti.


    10. #12968
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,356
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      268 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1708
      Like (dobivenih)
      4554
      Rep
      Ako se ide samo na nostaligiju bice broj igraca kao na fru
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    11. Like Svotry, Pepsi Goran, Nikolai Grozny, h3h3 se sviđa ovaj post
    12. #12969
      bedenix avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Hrvatsko Zagorje
      Poruke
      1,451
      Teme
      110
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      8 min
      Like (kliknutih)
      328
      Like (dobivenih)
      273
      Rep
      nadam se da to sto ste imali discord razgovor sa nekoliko igraca nece promijeniti to da objavljujete sisteme i novosti nama ostalima na forumu. @Rivera; @SaboT;


      "Audentis fortuna iuvat"

    13. Like Luka Resetar se sviđa ovaj post
    14. #12970
      Rivera avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2012
      Lokacija
      Tuzla
      Poruke
      939
      Teme
      73
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      98 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      29 min
      Like (kliknutih)
      167
      Like (dobivenih)
      1780
      Rep
      Nazalost vidim da mnogi ili nisu bili od starta ili nisu ostali do kraja sinoc na razgovoru te se iznose poluinformacije.
      Kao sto je receno mod kroz koji smo prosli u toku razgovora je u razvoju i dalje te ima jos da se radi sto ce biti usavrseno do samog opena.
      Spominju se poslovi na serveru kroz koje nismo nikako ni prolazili pa mi nije jasno cemu iznosenje pogresnih informacija kada nije odradjen niti jedan posao u samom live-u sinoc.( Razlog jeste taj sto trenutno u ovom momentu sta se radi jeste rework svakog posla da bude unikatan i zanimljiv na svoj nacin.)
      Sam nacin AFK sistema smo takodje diskutovali te smo dosli do zakljucka da treba da se napravi nesto sto ce igracima olaksati dolazak do lvl3( iako i na trenutni nacin gdje dok ste AFK broji sate samo 15 minuta te nakon toga ne broji) treba svega 16 sati igre do lvl 3 ali smo ipak odlucili da cemo olaksati dolazak do lvl3( potrebnog da se udje u organizaciju/bandu/mafiju).
      Dosta stvari(%90) koje @facco spominje gore kako su uklonjeni jesu iz baznog moda koji koristi 99% balkanskih servera( popularna Dimijeva platforma na kojoj je radio RP zadnji put) a mi ne idemo ka tome nego ce sve biti od 0.
      Sistem roba postoji te je cak i napredniji i zanimljiviji nego sto je bio samo udji u banku i kucaj /pljackabanke( kompletan heist sistem sa 3 uloge, diskutovano i pokazano sinoc na razgovoru.).
      Organizacije/mafije/bande koje ce biti na openu jesu standardne CH organizacije/bande/mafije mislim da tu toplu vodu ne treba izmisljati i da je to vec uredjen sistem.
      Kroz sam sistem funkcionisanja organizacija koje su imale manje uloge( Taxi, CNN, Bolnica, UR ) diskutovano je i receno da ce imati dodatne misije.
      Eventi poput PUBG, car crasha te ostali OOC eventi takodje nisu bile predmet diskusije a iznose se informacije kako ne postoje??? ( Naravno da OOC eventi postoje i da ce admini moci da organizuju u bilo kojem momentu).

      Pa da stavimo tacku na sam sastanak od sinoc za sve koji nisu bili tu do kraja ili od pocetka.
      Dobili smo sasvim dobar feedback za NAJBITNIJE stvari vezane za samu igru i radimo na tome.(Feedback sa chata i razgovora sinoc)
      Nema potrebe da se iznose dezinformacije kroz koje nismo prolazili sinoc ne pomazete ni nama a ni sebi tako.
      Korisna je svaka kritika i pohvala ali u vidu toga da se komentarise i daje na feedback ono sto smo pokazali/ispricali a ne za ono sto nismo da se nagadja sta ce biti i kako ce biti.

      Jos dosta segmenata igre ce biti predmet diskusije i naravno prijedlozi igraca ce biti otvoreni te cete i tako moci pomoci samom serveru, sam mod treba da se razvija kroz igru takodje te kada bude sami open i korz mjesec dva mod na kojem se igra ce se doradjivati onako kako igra bude tekla i onako kako sama zajednica stvori tu samu igru.
      Nemojte zaboraviti da najveci tvorci samog nacina igre na serveru jeste vi(zajednica) i da cemo se u tom smijeru i razvijati.
      Posljednje uređivanje od Rivera : 18-12-23 at 17:24

     

     
  • Stranica 1297 od 1412 PrviPrvi ... 29779711971247128712951296129712981299130713471397 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •