Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1260 od 1411 PrviPrvi ... 26076011601210125012581259126012611262127013101360 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 12,591 do 12,600 od 14110
    1. #12591
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,116
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Phauper Vidi poruku
      Pa daj ajde da se dogovorimo svako po 200 300e i onda ez

      A jbt ne radimo svi u Njemackoj
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    2. #12592
      Pablo Wiliam avatar
      life is one and short, don't
      procrastinate, but do what you
      planned
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      May 2019
      Lokacija
      Hercegovina
      Poruke
      1,373
      Teme
      120
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      8 min
      Like (kliknutih)
      929
      Like (dobivenih)
      341
      Rep
      Ja mislim da je vedrox zaboravio da je uopce kupio croherze.Kupio samo da ga vise ne mogu ubijat na ch i maltretirat
      Ex PD LIDER,RP ADMIN 2,EX PD NAREDNIK

    3. #12593
      Leonelo Corleone avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Zagorje
      Poruke
      344
      Teme
      74
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      126
      Like (dobivenih)
      129
      Rep
      I da se ponovno otvori CH nebi bilo to to mozda tjedan dva bi bilo igraca poslje bi ponovno sve propalo, nikad ch nece biti sto je bio prije je bila igra jako zanimljiva ono moro si naucit pravila i ****no se potrudit da udes u neku losiju ogru bandu,a da ne govorim da udes u neku bolju i ono zbilja si se morao potrudit da dobijes veci rang i bilo je zanimljivo uvijek si moro nes radit ,a sada di god da dodes ako zelis uc u org bandu niko te bas ne pita pravila ako te pita to neka osnova i kad te ubaci onda za dan dva si vec dobio veci rang sto je glupo.Znam kad sam poceo igrat na ch prvi puta ono nema posla koji nisam radio da bi kupio neki losiji auto bas si se moro potrudit da dodes do neceg,a dns okrenes pare samo tako kupis kucu odmah dobar auto motor sve sto je opt glupo. kad sve to pokupovas ono glupo je ili kad ti netko kupi kucu i auto nije to to.Ako kaznis igraca na pol sata zatvora vec te pocinje vrijedat ide drugdje igrat ono uzas ja sam znao po par dana bit u arei za dm ajde bilo uvijek zanimljivo tamo uvijek se netko naso al prije je to bilo sve drugacije nego danas ,bio je neki normalan mod bez nekih sranja danas pun k modova nekih gluposti katastrofa cjelu mapu bi izmapali i onda samo laguje i padaju skripte uzas.Po meni najbolje zauvijek zatvorit CH i tjt jedino forum ostavit.Ovdje sam poceo igrat i ovdje prestajem to mi je jedini server koji mi je bio najjaci od svi znaci svi se mogu sakrit
      || Leonelo Corleone || lvl 31|| Lider Street Gangsters || CH Donator ||


    4. #12594
      Mili avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      373
      Teme
      24
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      17 min
      Like (kliknutih)
      534
      Like (dobivenih)
      264
      Rep
      Trazim firmu za rad
      KRV SVOJU ZA PLAVU BOJU









    5. #12595
      Pablo Wiliam avatar
      life is one and short, don't
      procrastinate, but do what you
      planned
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      May 2019
      Lokacija
      Hercegovina
      Poruke
      1,373
      Teme
      120
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      8 min
      Like (kliknutih)
      929
      Like (dobivenih)
      341
      Rep
      Igraonica otvorena dodji te da se igramo
      Ex PD LIDER,RP ADMIN 2,EX PD NAREDNIK

    6. #12596
      ZelenoLegalno avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Bistrik
      Poruke
      2,393
      Teme
      187
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      796
      Like (dobivenih)
      601
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Leonelo Corleone Vidi poruku
      I da se ponovno otvori CH nebi bilo to to mozda tjedan dva bi bilo igraca poslje bi ponovno sve propalo, nikad ch nece biti sto je bio prije je bila igra jako zanimljiva ono moro si naucit pravila i ****no se potrudit da udes u neku losiju ogru bandu,a da ne govorim da udes u neku bolju i ono zbilja si se morao potrudit da dobijes veci rang i bilo je zanimljivo uvijek si moro nes radit ,a sada di god da dodes ako zelis uc u org bandu niko te bas ne pita pravila ako te pita to neka osnova i kad te ubaci onda za dan dva si vec dobio veci rang sto je glupo.Znam kad sam poceo igrat na ch prvi puta ono nema posla koji nisam radio da bi kupio neki losiji auto bas si se moro potrudit da dodes do neceg,a dns okrenes pare samo tako kupis kucu odmah dobar auto motor sve sto je opt glupo. kad sve to pokupovas ono glupo je ili kad ti netko kupi kucu i auto nije to to.Ako kaznis igraca na pol sata zatvora vec te pocinje vrijedat ide drugdje igrat ono uzas ja sam znao po par dana bit u arei za dm ajde bilo uvijek zanimljivo tamo uvijek se netko naso al prije je to bilo sve drugacije nego danas ,bio je neki normalan mod bez nekih sranja danas pun k modova nekih gluposti katastrofa cjelu mapu bi izmapali i onda samo laguje i padaju skripte uzas.Po meni najbolje zauvijek zatvorit CH i tjt jedino forum ostavit.Ovdje sam poceo igrat i ovdje prestajem to mi je jedini server koji mi je bio najjaci od svi znaci svi se mogu sakrit


      Ne mozes porediti nasu generaciju i kad smo mi bili "djeca" i furali ovu igricu, i ne mozes porediti sada kada ove nove generacije imaju apsolutno sve na dohvat ruke i idu linijom manjeg otopra. Mislis da bi iko ikad od njih odradio Areu za DM na GS-a od Boga pitaj koliko sati haha. Jednostavno ovo moze ostati kao forum dobar podsjednik kako je nekad bilo ali otvarati opet SAMP server msm da nema smisla. Bolje se okrenite nekim drugim igricama koje su u trendu a neka CH ostane kao gaming zajednica.

    7. Like Leonelo Corleone se sviđa ovaj post
    8. #12597
      Riky Tan avatar
      Ponosno
       
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Poruke
      3,231
      Teme
      180
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      10 min
      Like (kliknutih)
      988
      Like (dobivenih)
      697
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od ZelenoLegalno Vidi poruku
      Ne mozes porediti nasu generaciju i kad smo mi bili "djeca" i furali ovu igricu, i ne mozes porediti sada kada ove nove generacije imaju apsolutno sve na dohvat ruke i idu linijom manjeg otopra. Mislis da bi iko ikad od njih odradio Areu za DM na GS-a od Boga pitaj koliko sati haha. Jednostavno ovo moze ostati kao forum dobar podsjednik kako je nekad bilo ali otvarati opet SAMP server msm da nema smisla. Bolje se okrenite nekim drugim igricama koje su u trendu a neka CH ostane kao gaming zajednica.
      hahaha potpisujem, upravo ja i RL pajdo bi krenuli veceri u 22h dmat malo i vec u 22 15 smo u arei 3/4 sata i tako iz dana u dan hahaa
      HAJDUK ŽIVI VJEČNO

    9. Like Leonelo Corleone se sviđa ovaj post
    10. #12598
      Asente avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Aug 2008
      Lokacija
      Hamburg Germany
      Poruke
      4,610
      Teme
      292
      CHB
      30
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      10 min
      Like (kliknutih)
      1958
      Like (dobivenih)
      1883
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od ZelenoLegalno Vidi poruku
      Ne mozes porediti nasu generaciju i kad smo mi bili "djeca" i furali ovu igricu, i ne mozes porediti sada kada ove nove generacije imaju apsolutno sve na dohvat ruke i idu linijom manjeg otopra. Mislis da bi iko ikad od njih odradio Areu za DM na GS-a od Boga pitaj koliko sati haha. Jednostavno ovo moze ostati kao forum dobar podsjednik kako je nekad bilo ali otvarati opet SAMP server msm da nema smisla. Bolje se okrenite nekim drugim igricama koje su u trendu a neka CH ostane kao gaming zajednica.
      Ili kad se trebalo farmati matsi za ganove sa helicem na otok onaj,to je bio gust raditi

    11. Like Amel Hamilton, Picman se sviđa ovaj post
    12. #12599
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,652
      Teme
      304
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      21 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1885
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od ZelenoLegalno Vidi poruku
      Ne mozes porediti nasu generaciju i kad smo mi bili "djeca" i furali ovu igricu, i ne mozes porediti sada kada ove nove generacije imaju apsolutno sve na dohvat ruke i idu linijom manjeg otopra. Mislis da bi iko ikad od njih odradio Areu za DM na GS-a od Boga pitaj koliko sati haha. Jednostavno ovo moze ostati kao forum dobar podsjednik kako je nekad bilo ali otvarati opet SAMP server msm da nema smisla. Bolje se okrenite nekim drugim igricama koje su u trendu a neka CH ostane kao gaming zajednica.
      To si upravu, druga su vremena.

      A za ovo sto sam boldirao, apsolutno se slazem, ali nema zelje od strane vrha. Pokusao sam ih ubjedit, govorio i pricao o tome da CH postane Gaming Forum, a ne samo Forum nekog tamo samp servera, ali dzabe... Mozda se sjecas Gamers.ba, zasto nesto tako ne pokusati ovdje? Nazalost ovi na vrhu nemaju takvu viziju. A vrijedi pokusati.
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    13. Like Legionnaire se sviđa ovaj post
    14. #12600
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,116
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Pa druze otvaro si samp servere vise puta i nikad ti nije uspjelo, i ti mislis da ces uspjeti sa necim drugim (ako uopste ima nesto drugo). Nije problem u igracima i izboru igrice, nego ste vi nesposobni vodit ovcu na ispasu a kamoli jednu zajednicu. Jednostavno prodaj zajednicu nekom ko ima volje i znanje.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    15. Like Pablo Wiliam, Asente, Apache se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1260 od 1411 PrviPrvi ... 26076011601210125012581259126012611262127013101360 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •