Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1155 od 1411 PrviPrvi ... 15565510551105114511531154115511561157116512051255 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 11,541 do 11,550 od 14110
    1. #11541
      John Stipsy avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2015
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      4,619
      Teme
      130
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      44 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      775
      Like (dobivenih)
      438
      Rep
      Ajde mir, ja i @Winchester; smo od malih nogu na sampu prosli sve i svasta dok su neki bili jos u trbuhu ja pogotovo znam kako funkcionira forum ovaj i server bio sam bog bogova 8g tu od moda do admina cak i ownera, tak da se do sad nije ama bas nista promjenilo osima par stvari na serveru forum je vec 8g isti, sta se tice vlasnika od 14g od toga nece biti nista, kao prvo lik si je nabio nesto malo potencijala na yt sta se tice smpa jedva da zna kucu prebaciti iz jedne loakacije na drugu, pawno mu je od 1 do 10 3, a sto se tice vođenja servera nikad to vise nece biti kao sto je bilo dok je bio ibrahim, nate cak najbolji do sad, i joca koji je bio strog nije puno se zaduzivao za server ali je imao svoja pravila, tak da po meni bolje da trazite drugi server nego tu zjapiti mali je pobro mod raz**** ga ima sad preko 150 erora tak da djaba cekate, i ako je vec uzeo ne vidim svrhu zatvaranja servera, igrat se moze normalno samo udje drugi vlasnik, al budale su budale...


    2. Like Michael se sviđa ovaj post
    3. #11542

      11.7.
       
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      14,140
      Teme
      364
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      78 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      23 min
      Like (kliknutih)
      3911
      Like (dobivenih)
      2647
      Rep
      ja jedino sto znam je da si ti kupio tog ownera kojeg spominjes, ili je head bio u pitanju, ne mogu se sjetit sad
      y legenda, ex rp admin

    4. #11543
      John Stipsy avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2015
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      4,619
      Teme
      130
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      44 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      775
      Like (dobivenih)
      438
      Rep
      Kupio sam ga kao i mali ovaj, dio udjela, i nakrjau dok je joca potrošio pare maknuo me, tak ce mozda biti i sa ovime mozda cak nije malom sve ni dao zato je sve zatvoreno


    5. #11544

      Datum pristupanja
      Jul 2021
      Poruke
      21
      Teme
      1
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      6
      Like (dobivenih)
      6
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od John Stipsy Vidi poruku
      Ajde mir, ja i @Winchester; smo od malih nogu na sampu prosli sve i svasta dok su neki bili jos u trbuhu ja pogotovo znam kako funkcionira forum ovaj i server bio sam bog bogova 8g tu od moda do admina cak i ownera, tak da se do sad nije ama bas nista promjenilo osima par stvari na serveru forum je vec 8g isti, sta se tice vlasnika od 14g od toga nece biti nista, kao prvo lik si je nabio nesto malo potencijala na yt sta se tice smpa jedva da zna kucu prebaciti iz jedne loakacije na drugu, pawno mu je od 1 do 10 3, a sto se tice vođenja servera nikad to vise nece biti kao sto je bilo dok je bio ibrahim, nate cak najbolji do sad, i joca koji je bio strog nije puno se zaduzivao za server ali je imao svoja pravila, tak da po meni bolje da trazite drugi server nego tu zjapiti mali je pobro mod raz**** ga ima sad preko 150 erora tak da djaba cekate, i ako je vec uzeo ne vidim svrhu zatvaranja servera, igrat se moze normalno samo udje drugi vlasnik, al budale su budale...
      Svaka ćas,realno tebi i winčesteru,najjaći ste majke mi

    6. Like Kyūketsuki se sviđa ovaj post
    7. #11545
      zlatan avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2015
      Lokacija
      Lokacija:
      Poruke
      3,023
      Teme
      266
      CHB
      60
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      24 min
      Like (kliknutih)
      2490
      Like (dobivenih)
      2283
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od John Stipsy Vidi poruku
      Ajde mir, ja i @Winchester; smo od malih nogu na sampu prosli sve i svasta dok su neki bili jos u trbuhu ja pogotovo znam kako funkcionira forum ovaj i server bio sam bog bogova 8g tu od moda do admina cak i ownera, tak da se do sad nije ama bas nista promjenilo osima par stvari na serveru forum je vec 8g isti, sta se tice vlasnika od 14g od toga nece biti nista, kao prvo lik si je nabio nesto malo potencijala na yt sta se tice smpa jedva da zna kucu prebaciti iz jedne loakacije na drugu, pawno mu je od 1 do 10 3, a sto se tice vođenja servera nikad to vise nece biti kao sto je bilo dok je bio ibrahim, nate cak najbolji do sad, i joca koji je bio strog nije puno se zaduzivao za server ali je imao svoja pravila, tak da po meni bolje da trazite drugi server nego tu zjapiti mali je pobro mod raz**** ga ima sad preko 150 erora tak da djaba cekate, i ako je vec uzeo ne vidim svrhu zatvaranja servera, igrat se moze normalno samo udje drugi vlasnik, al budale su budale...
      Joooj daj Savana, prvo složi rečenicu kako treba da te sav Balkan razumijem pa onda nešto pričaj o svom uspijehu na CHa. Ništa ti nisi doprinjeo zajednici čim te Joca likvidirao. U to budi siguran i većina će se složiti sa mnom. I mislim da je to jedina Jocina pametna odluka što ti je uzeo pare i maknuo te sa ownera iliti ga head admina što nikako nije owner nego samo admin sa više komandi od običnog 1338. Doslovno si tu iznapadao lika bez ikakvog povoda, jel se drogiraš u zadnje vrijeme pa ti fali mrme? Uletio sa ajd mir kao da si i dalje "owner", sačuvaj Bože. Frende moj ima ljudi koju duže od zajednice na zajednici pa se ne javljaju u chatu i pišu ovakve gluposti kao što ti pišeš nit se prozivaju na bilo kakav uspjeh. Svojom rečenicom "
      tak da po meni bolje da trazite drugi server nego tu zjapiti mali je pobro mod raz**** ga ima sad preko 150 erora tak da djaba cekate" doslovno tjeraš i ovo malo igrača što ima na zajednici. Šta tebe boli ***** tko je vlasnik i što je on kupio? Ako si toliko pametan i stručan u pwnu, skriptanju itd itd šta nisi onda napravio dobar mod i bio ti vlasnik? Šta nisi onda napravio dobar HARD RP mod nego si imao bug na bugu, kao i sa DM-om što si radio tj PUBG serverom.
      Posljednje uređivanje od zlatan : 23-07-22 at 16:36

    8. Like did Kikaš, Miro Scofield se sviđa ovaj post
    9. #11546
      Vito Bonnuci avatar
      Slušaj, gledaj, šuti, ako
      želiš živjeti u miru.
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Stuttgart
      Poruke
      815
      Teme
      116
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      974
      Like (dobivenih)
      936
      Rep
      Kupujem vikendicu u SFu!! Do 6.3M sms

    10. Like Emellianenko se sviđa ovaj post
    11. #11547
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,308
      Teme
      670
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      355 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5225
      Like (dobivenih)
      8583
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od zlatan Vidi poruku


      Joooj daj Savana, prvo složi rečenicu kako treba da te sav Balkan razumijem pa onda nešto pričaj o svom uspijehu na CHa. Ništa ti nisi doprinjeo zajednici čim te Joca likvidirao. U to budi siguran i većina će se složiti sa mnom. I mislim da je to jedina Jocina pametna odluka što ti je uzeo pare i maknuo te sa ownera iliti ga head admina što nikako nije owner nego samo admin sa više komandi od običnog 1338. Doslovno si tu iznapadao lika bez ikakvog povoda, jel se drogiraš u zadnje vrijeme pa ti fali mrme? Uletio sa ajd mir kao da si i dalje "owner", sačuvaj Bože. Frende moj ima ljudi koju duže od zajednice na zajednici pa se ne javljaju u chatu i pišu ovakve gluposti kao što ti pišeš nit se prozivaju na bilo kakav uspjeh. Svojom rečenicom "
      tak da po meni bolje da trazite drugi server nego tu zjapiti mali je pobro mod raz**** ga ima sad preko 150 erora tak da djaba cekate" doslovno tjeraš i ovo malo igrača što ima na zajednici. Šta tebe boli ***** tko je vlasnik i što je on kupio? Ako si toliko pametan i stručan u pwnu, skriptanju itd itd šta nisi onda napravio dobar mod i bio ti vlasnik? Šta nisi onda napravio dobar HARD RP mod nego si imao bug na bugu, kao i sa DM-om što si radio tj PUBG serverom.
      Hahahah jos ja razbijam glavu ko je pa sad ovaj dzon stipsi kad ono faktard savana
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    12. Like toMa se sviđa ovaj post
    13. #11548
      Ocelot avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2014
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,351
      Teme
      261
      CHB
      301
      Spomenut(a)
      90 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      36 min
      Like (kliknutih)
      2401
      Like (dobivenih)
      1877
      Rep
      @Franklin Swanson; @Tony Westwood;

      Samirovim loncima niko ne moze bit poklopac jer ih je sve poskido s clia.

    14. Like fenomen se sviđa ovaj post
    15. #11549
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,129
      Teme
      515
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      791
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Phauper Vidi poruku
      Kupujem vikendicu u SFu!! Do 6.3M sms
      Nema vikendice, ajde Brawl Fight na staroj lokaciji, ako smjes?
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    16. #11550
      Emellianenko avatar
      Jedan Pirke je morao biti
      ubiven!
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2015
      Lokacija
      Fallen Tree
      Poruke
      1,634
      Teme
      152
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1045
      Like (dobivenih)
      1278
      Rep
      Mir u sudnici!!

      Sve sam pare spisko na žene i disko.
      CH since. 2008



     

     
  • Stranica 1155 od 1411 PrviPrvi ... 15565510551105114511531154115511561157116512051255 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •