Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1154 od 1404 PrviPrvi ... 15465410541104114411521153115411551156116412041254 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 11,531 do 11,540 od 14034
    1. #11531
      hugo' avatar
      Sī liè kè luó hèzī
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Apr 2020
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      1,068
      Teme
      218
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      407
      Like (dobivenih)
      206
      Rep
      Cemu hejt?


    2. #11532

      Croherze Since 2007-2022
       
      Zadovoljno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2021
      Lokacija
      Ŕožaje
      Poruke
      142
      Teme
      26
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      16
      Like (dobivenih)
      7
      Rep
      Jel ziv ovaj chat

    3. #11533
      Arthur Bishop avatar
      Snazno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      Pula, Croatia
      Poruke
      359
      Teme
      88
      CHB
      395
      Spomenut(a)
      10 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      11 min
      Like (kliknutih)
      191
      Like (dobivenih)
      94
      Rep
      Više nego ziv
      ┍————————————┑
      CH since 2016
      Biggest respect:
      MisanthropeX
      ┗————————————┛


    4. #11534
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      Imas 28 godina, provodis vrijeme na igricama i forumu za igricu. Pametujes "djeci". Zamisli kolko si samo jadan da nemas nista pametnije u zivotu radit nego si meni nasao da pametujes, bolje si nadji neku zanimaciju nadji si zenu i osnuj porodicu, uradi nesto produktivno u tom tvom jadnom zivotu.
      Ja vidim samo nesigurnog klinca u tebi koji pokusava ispoljiti svoje osjecaje i tenzije na forumu gdje ga u puno slucajeva nitko nije nista pitao te daje svoje misljenje gdje zapravo nije vezan te sam postaje poklopac svakom loncu.. (Ironija a?) Koliko sam uspio vidjet po temama da uvijek pokusavas kontrirati nekoga da bi sam sebi ispao bitan u vecini slucaja ispadnes upravo suprotno..
      Ne mozes podnjeti kritiku i "negativno" misljenje koje ti netko uputi vec se odmah pokusas izvlaciti i preokretati temu na "neciji" zivot u ovom pitanju moj.... Sve sto sam ti napisao da se ne trebas pisati svoje misljenje ako nije potrebno i da si u najmanju ruku dosta neodgojen ali to je opet tema sama za sebe... Uglavnom da imam 28 godina i provodim vrijeme na forumu, kad odlucim osnovat obitelj, pokusao bih te posvojiti jer ti je ocigledno bitna "ocinska figura" u zivotu da te nauci svemu... Uglavnom manje tik toka i Andrew Tate-a, drzi se cega znas LSV legendo.. Uzivaj dalje

    5. Like zlatan, Archer, Arthur Bishop se sviđa ovaj post
    6. #11535
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Winchester Vidi poruku
      Ja vidim samo nesigurnog klinca u tebi koji pokusava ispoljiti svoje osjecaje i tenzije na forumu gdje ga u puno slucajeva nitko nije nista pitao te daje svoje misljenje gdje zapravo nije vezan te sam postaje poklopac svakom loncu.. (Ironija a?) Koliko sam uspio vidjet po temama da uvijek pokusavas kontrirati nekoga da bi sam sebi ispao bitan u vecini slucaja ispadnes upravo suprotno..
      Ne mozes podnjeti kritiku i "negativno" misljenje koje ti netko uputi vec se odmah pokusas izvlaciti i preokretati temu na "neciji" zivot u ovom pitanju moj.... Sve sto sam ti napisao da se ne trebas pisati svoje misljenje ako nije potrebno i da si u najmanju ruku dosta neodgojen ali to je opet tema sama za sebe... Uglavnom da imam 28 godina i provodim vrijeme na forumu, kad odlucim osnovat obitelj, pokusao bih te posvojiti jer ti je ocigledno bitna "ocinska figura" u zivotu da te nauci svemu... Uglavnom manje tik toka i Andrew Tate-a, drzi se cega znas LSV legendo.. Uzivaj dalje
      E pokupio sam mikrofon koji si bacio.
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    7. Like Hrvoje Andrakovic se sviđa ovaj post
    8. #11536
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Archer Vidi poruku
      E pokupio sam mikrofon koji si bacio.
      Hvala, trebat ce mi za ovih 7 postova pa da mogu otic zaokruzen hahaha

    9. #11537
      el loren' avatar
      tiiiiiii siiii moj
      greeeeeeeeeeeeeh
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Nov 2020
      Lokacija
      kući
      Poruke
      685
      Teme
      134
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      16 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      330
      Like (dobivenih)
      241
      Rep

    10. #11538
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      6,975
      Teme
      512
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      786
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Winchester Vidi poruku
      Ja vidim samo nesigurnog klinca u tebi koji pokusava ispoljiti svoje osjecaje i tenzije na forumu gdje ga u puno slucajeva nitko nije nista pitao te daje svoje misljenje gdje zapravo nije vezan te sam postaje poklopac svakom loncu.. (Ironija a?) Koliko sam uspio vidjet po temama da uvijek pokusavas kontrirati nekoga da bi sam sebi ispao bitan u vecini slucaja ispadnes upravo suprotno..
      Ne mozes podnjeti kritiku i "negativno" misljenje koje ti netko uputi vec se odmah pokusas izvlaciti i preokretati temu na "neciji" zivot u ovom pitanju moj.... Sve sto sam ti napisao da se ne trebas pisati svoje misljenje ako nije potrebno i da si u najmanju ruku dosta neodgojen ali to je opet tema sama za sebe... Uglavnom da imam 28 godina i provodim vrijeme na forumu, kad odlucim osnovat obitelj, pokusao bih te posvojiti jer ti je ocigledno bitna "ocinska figura" u zivotu da te nauci svemu... Uglavnom manje tik toka i Andrew Tate-a, drzi se cega znas LSV legendo.. Uzivaj dalje

      Koje pravilo sam prekrsio time sto sam u svakom loncu poklopac? Koje pravilo mi zabranjuje da citiram nekoga?

      Vidis sta je meni fora bilo kad si ti meni govorio ono za lonce i poklopce jest da si bukvalno ti uletio bez ikakvog razloga u razgovor mene i Archera i rekao da ne odgovaram tamo gdje me se ne tice. A taj razgovor se bao tice tebe da mi se obracas zar ne? Imas i PM pa mi mozes poslat.

      A fora kolko Archer mjenja svoje ponasanje samo da ne ispadne glup. Prije mjesec i po mi napise da je citirao Boleta i da me se ne tice ono o cemu pisu. Okej ja to isto uradim njemu sad. Ali opet ispadnem ja "glup"?? Iz kojeg razloga zato sto sam napisao isto sto i on.

      To me podsjeca na situaciju kad me prijatelj udario iz sale pa mu kazem malo jace od komarca, on ce ti meni eto kolko si glup i imas glupe fore. Tri dana poslje kad sam ja njega udario. On ce meni da sam malo jaci od kisele vode. I ja sad sjednem i razmisljam zasto je moja fora glupa a njegova nije. I onda skontam, on ne zna da primi salu na svoj racun ali voli da se sali na tudji racun. Isto tako Archer.

      Vec treci put to ponavljam ne zanima me misljenje osoba kojima ni ne znam prava imena. Znam vas samo preko izmisljenog imena. Mozda smo se sreli u RL i pricali cak, mozda si stvorio dobro misljenje o meni a da i ne znas da sam to ja. Ovde pricam gluposti. Zasto? Pa gdje cu drugo ako ne ovde. Sve ovo sto si ti meni napisao mi niko nikad nije rekao. Zapravo mi govore da sam pristojan, kulturan i dobro odgojen. Zasto? Pa zato sto brinem za svoj pravi zivot.

      Ako ti meni zabranjujes da ja imam pravo na svoje misljenje i slobodu govora. I da mi zabranjujes da pisem kad ja to hocu. Onda nesto nije u redu kod tebe. Ne znam da li su te roditelji odgojili da postujes druge, da i drugi imaju ista prava kao i ti.

      A dobro shvacam ja vas, vi ste stariji vi ste pametniji vi sve znate, mi djeca smo glupi mi smo mladi sta mi znamo zar ne?

      Reci mi jedan dobar razlog zasto bi ja trebao prestati citirati svakoga i kad treba i kad ne treba.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    11. #11539
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      To me podsjeca na situaciju kad me prijatelj udario iz sale pa mu kazem malo jace od komarca, on ce ti meni eto kolko si glup i imas glupe fore.
      aha znaci tuku te u skoli zato si ljut na sve
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    12. Like Hrvoje Andrakovic, hana, Mili se sviđa ovaj post
    13. #11540
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      6,975
      Teme
      512
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      786
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Archer Vidi poruku
      aha znaci tuku te u skoli zato si ljut na sve
      Nisam to rekao... nemoj izmisljati stvari.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


     

     
  • Stranica 1154 od 1404 PrviPrvi ... 15465410541104114411521153115411551156116412041254 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •