Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1038 od 1405 PrviPrvi ... 38538938988102810361037103810391040104810881138 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 10,371 do 10,380 od 14050
    1. #10371
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,379
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2461
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Alek Cortez Vidi poruku
      kako je eso dobio bl war lige
      sta je uradio da vidim da ne radim ja

      Ja mislio ti dobio BL Zajednice


    2. Like Tiki*, On je Carr, AlwayStrive, Matrix se sviđa ovaj post
    3. #10372
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4552
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gary Bond Vidi poruku
      Ja mislio ti dobio BL Zajednice
      Nemoj da se zacudis ako pozutim
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    4. #10373
      Mauro Vitelli avatar
      ƋZG
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,042
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      258 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7279
      Like (dobivenih)
      4566
      Rep
      Prenosim Rencin post, posto je banan na forumu, a mislim da se o citerima treba pisat javno, pogotovo onima koji ne odustaju od citovanja

      Prije svega da napomenem, pricamo o igracu koji je u vise navrata banovan za isti cit, tj WH ( WallHack). Wallhack omogucuje igracu da vidi imena igrača kroz zidove, ne znam koji je tocno distance to, ali bogami je daleko i to je naravno velika prednost nad drugima jer znas sto ocekivati i mozes bez problema preaimat i prefireat igraca.
      Hector Arellano, donedavno imao Citer Badge, Citer Status IG, covjek koji je na citer listi na vise nickova (Arnold Squitieri, Beppe Costa itd...).


      Poslao je video dokaze kako igra war i na kojima naravno se ne vidi da covjek koristi WH. Razlog je sljedeci. Ne koristi obican WH, koristi Ultra WH (WH koji omogucuje prikrivanje Wallhacka dok se snima iskljucivo BANDICAMOM). U svim videima covjek je snima Bandicamom. Na Freeroamu je koristio istu taktiku, igrao sa
      WH i prikrivao ga bandicamom, na svu srecu, admini su ga provjerili i pronasli mu WH tj Ultra WH i odstranjen je sa servera.


      Naravno prilozit cu ovdje dokaze i moje misljenje o situacijama koje su ofirne jer se razumijem u igricu dosta.


      1. war - 2v2 LCN vs ETL - Igrači Andrew Bishbee, Hector Arellano vs Dena Izbornyk, Gennaro Galante


      https://www.youtube.com/watch?v=ktoa...channel=Senz0r


      0:18, Dena ulazi u konektor, Gennaro stoji iza kod spawna. Hector se ni ne poksuava potruditi da pregleda ispod sebe, prema oba ulaza u konekor, skace dolje jer zna gdje su igrači, jos nijednom nije pogledao iza sebe, a ni lijevo da bude siguran da je Dena mozda tamo.
      0:24, Stoji kod slama, napada covjeka jer je vidio da se Dena povlaci, Dena se okrece natrag na njega, Hector to vidi i istog trenutka se vraca iza slama iako se nigdje na snimku ne vidi Denin nick te tu preaima.
      0:50, Vidi covjeka u lijevom spawn konektoru, al ga vidi kroz zid i on refleksno puca jer vidi nick, naravno ne pogadja nista zato sto se lik nalazi iza zida hahahah.


      Jednostavno neda mi se prolazit kroz cijeli video jer se u prvoj minuti vidi 10 dokaza vec, a najglavniji dokaz je taj sto mu se ne vide nickovi u waru HAHAHAHAHA.


      2. war - 2v2 LCN vs ETL - Igrači Andrew Bishbee, Hector Arellano vs Dena Izbornyk, Gennaro Galante


      https://www.youtube.com/watch?v=ACrC...channel=Senz0r


      0:20, cijela ova situacija oko mida, gleda direktno kroz zid i tocnu poziciju zna i kad izadje igrac na vidjelo, tj. kad nije vise iza zida, nisan stoji na mjestu, moze se tocno vidjeti pracenje kroz zid i nikakvo pregledavanje ni lijevo ni desno sto je nekakav zdrav razum kod svih war igrača, pregledavanje.
      4:00, pucanje oko konektora, 2v2, jedan od LCN igrača odlazi unutar konektora i zeli doci iza ledja, Hector je to naravno uvidio kroz zid i bio potpuno spreman sacekat igraca, poceo je trcati odma cim je taj LCN igrat bio blizu izlaza iz konektora prema zutoj strani.


      Neda mi se ni gledat sve ostalo, ovo sam bzvz stisnuo na dio u videu i tu je ofirna situacija, mogu zamislit koliko ih jos imas, zalosno je sto se vidi da covjek pokusava ovo sakrit, al tesko je sakrit ne viđanje igrača kroz zidove. I naravno ovdje se opet ne vide nickovi u Waru, haha sigurno ne igraju sa maskama WAR. To je jednostavno opcija na tom cheatu da se ugase nickove, valjda je glup pa je ostavio to.


      ima i 3. war al to mi se ni neda gledat, ponavljam, covjek je na listi citera na vise nickova, vise puta banovan na FR i na RP za ISTI CHEAT. ULTRA WH. Uzivajte, nadam se da ce se nesto poduzeti povodom ovog klempavca.

    5. #10374
      raven avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2020
      Lokacija
      Republika Bosna i Hercegovina
      Poruke
      255
      Teme
      80
      CHB
      955
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      12 min
      Like (kliknutih)
      66
      Like (dobivenih)
      92
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Dena Izbornyk Vidi poruku
      Prenosim Rencin post, posto je banan na forumu, a mislim da se o citerima treba pisat javno, pogotovo onima koji ne odustaju od citovanja

      Prije svega da napomenem, pricamo o igracu koji je u vise navrata banovan za isti cit, tj WH ( WallHack). Wallhack omogucuje igracu da vidi imena igrača kroz zidove, ne znam koji je tocno distance to, ali bogami je daleko i to je naravno velika prednost nad drugima jer znas sto ocekivati i mozes bez problema preaimat i prefireat igraca.
      Hector Arellano, donedavno imao Citer Badge, Citer Status IG, covjek koji je na citer listi na vise nickova (Arnold Squitieri, Beppe Costa itd...).


      Poslao je video dokaze kako igra war i na kojima naravno se ne vidi da covjek koristi WH. Razlog je sljedeci. Ne koristi obican WH, koristi Ultra WH (WH koji omogucuje prikrivanje Wallhacka dok se snima iskljucivo BANDICAMOM). U svim videima covjek je snima Bandicamom. Na Freeroamu je koristio istu taktiku, igrao sa
      WH i prikrivao ga bandicamom, na svu srecu, admini su ga provjerili i pronasli mu WH tj Ultra WH i odstranjen je sa servera.


      Naravno prilozit cu ovdje dokaze i moje misljenje o situacijama koje su ofirne jer se razumijem u igricu dosta.


      1. war - 2v2 LCN vs ETL - Igrači Andrew Bishbee, Hector Arellano vs Dena Izbornyk, Gennaro Galante


      https://www.youtube.com/watch?v=ktoa...channel=Senz0r


      0:18, Dena ulazi u konektor, Gennaro stoji iza kod spawna. Hector se ni ne poksuava potruditi da pregleda ispod sebe, prema oba ulaza u konekor, skace dolje jer zna gdje su igrači, jos nijednom nije pogledao iza sebe, a ni lijevo da bude siguran da je Dena mozda tamo.
      0:24, Stoji kod slama, napada covjeka jer je vidio da se Dena povlaci, Dena se okrece natrag na njega, Hector to vidi i istog trenutka se vraca iza slama iako se nigdje na snimku ne vidi Denin nick te tu preaima.
      0:50, Vidi covjeka u lijevom spawn konektoru, al ga vidi kroz zid i on refleksno puca jer vidi nick, naravno ne pogadja nista zato sto se lik nalazi iza zida hahahah.


      Jednostavno neda mi se prolazit kroz cijeli video jer se u prvoj minuti vidi 10 dokaza vec, a najglavniji dokaz je taj sto mu se ne vide nickovi u waru HAHAHAHAHA.


      2. war - 2v2 LCN vs ETL - Igrači Andrew Bishbee, Hector Arellano vs Dena Izbornyk, Gennaro Galante


      https://www.youtube.com/watch?v=ACrC...channel=Senz0r


      0:20, cijela ova situacija oko mida, gleda direktno kroz zid i tocnu poziciju zna i kad izadje igrac na vidjelo, tj. kad nije vise iza zida, nisan stoji na mjestu, moze se tocno vidjeti pracenje kroz zid i nikakvo pregledavanje ni lijevo ni desno sto je nekakav zdrav razum kod svih war igrača, pregledavanje.
      4:00, pucanje oko konektora, 2v2, jedan od LCN igrača odlazi unutar konektora i zeli doci iza ledja, Hector je to naravno uvidio kroz zid i bio potpuno spreman sacekat igraca, poceo je trcati odma cim je taj LCN igrat bio blizu izlaza iz konektora prema zutoj strani.


      Neda mi se ni gledat sve ostalo, ovo sam bzvz stisnuo na dio u videu i tu je ofirna situacija, mogu zamislit koliko ih jos imas, zalosno je sto se vidi da covjek pokusava ovo sakrit, al tesko je sakrit ne viđanje igrača kroz zidove. I naravno ovdje se opet ne vide nickovi u Waru, haha sigurno ne igraju sa maskama WAR. To je jednostavno opcija na tom cheatu da se ugase nickove, valjda je glup pa je ostavio to.


      ima i 3. war al to mi se ni neda gledat, ponavljam, covjek je na listi citera na vise nickova, vise puta banovan na FR i na RP za ISTI CHEAT. ULTRA WH. Uzivajte, nadam se da ce se nesto poduzeti povodom ovog klempavca.
      1.Prvo nema meni sta Renco I takvi debili pricat za cheat itd...
      Taj isti renco pravi multi i igra sa cheatom.

      2.Istina je,postoji cheat tj wh Koji kad snimas bandicamom da se ne vidi.
      Ali eto ako ti to sad smeta jer snimam bandicamom daj mi drugi program pa cu snimat,igramo sad u nedelju war ligu pa eto da bude sve kako treba da mi ne cmizdrite opet.

      3.Ja nemam nikakve veze sa navedenim nickovima.
      Vecina zna da imam brata Koji je igrao,vjv su njegovi nickovi.Ko hoce da vjeruje neka vjeruje ko nece neka ne vjeruje.Ja o Tim nickovima nemam ppojma sta je bilo I zbog cega su na listi citera.

      LP.
      "𝕴𝖋 𝖞𝖔𝖚 𝖋𝖔𝖑𝖑𝖔𝖜 𝖆𝖑𝖑 𝖙𝖍𝖊 𝖗𝖚𝖑𝖊𝖘, 𝖞𝖔𝖚'𝖑𝖑 𝖓𝖊𝖛𝖊𝖗 𝖌𝖔 𝖆𝖓𝖞𝖜𝖍𝖊𝖗𝖊."

    6. #10375
      Berserker avatar
      kakvi skandali
       
      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      Sarajevo & Sanski Most
      Poruke
      916
      Teme
      150
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      34 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      1438
      Like (dobivenih)
      871
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Dena Izbornyk Vidi poruku
      Prenosim Rencin post, posto je banan na forumu, a mislim da se o citerima treba pisat javno, pogotovo onima koji ne odustaju od citovanja

      Prije svega da napomenem, pricamo o igracu koji je u vise navrata banovan za isti cit, tj WH ( WallHack). Wallhack omogucuje igracu da vidi imena igrača kroz zidove, ne znam koji je tocno distance to, ali bogami je daleko i to je naravno velika prednost nad drugima jer znas sto ocekivati i mozes bez problema preaimat i prefireat igraca.
      Hector Arellano, donedavno imao Citer Badge, Citer Status IG, covjek koji je na citer listi na vise nickova (Arnold Squitieri, Beppe Costa itd...).


      Poslao je video dokaze kako igra war i na kojima naravno se ne vidi da covjek koristi WH. Razlog je sljedeci. Ne koristi obican WH, koristi Ultra WH (WH koji omogucuje prikrivanje Wallhacka dok se snima iskljucivo BANDICAMOM). U svim videima covjek je snima Bandicamom. Na Freeroamu je koristio istu taktiku, igrao sa
      WH i prikrivao ga bandicamom, na svu srecu, admini su ga provjerili i pronasli mu WH tj Ultra WH i odstranjen je sa servera.


      Naravno prilozit cu ovdje dokaze i moje misljenje o situacijama koje su ofirne jer se razumijem u igricu dosta.


      1. war - 2v2 LCN vs ETL - Igrači Andrew Bishbee, Hector Arellano vs Dena Izbornyk, Gennaro Galante


      https://www.youtube.com/watch?v=ktoa...channel=Senz0r


      0:18, Dena ulazi u konektor, Gennaro stoji iza kod spawna. Hector se ni ne poksuava potruditi da pregleda ispod sebe, prema oba ulaza u konekor, skace dolje jer zna gdje su igrači, jos nijednom nije pogledao iza sebe, a ni lijevo da bude siguran da je Dena mozda tamo.
      0:24, Stoji kod slama, napada covjeka jer je vidio da se Dena povlaci, Dena se okrece natrag na njega, Hector to vidi i istog trenutka se vraca iza slama iako se nigdje na snimku ne vidi Denin nick te tu preaima.
      0:50, Vidi covjeka u lijevom spawn konektoru, al ga vidi kroz zid i on refleksno puca jer vidi nick, naravno ne pogadja nista zato sto se lik nalazi iza zida hahahah.


      Jednostavno neda mi se prolazit kroz cijeli video jer se u prvoj minuti vidi 10 dokaza vec, a najglavniji dokaz je taj sto mu se ne vide nickovi u waru HAHAHAHAHA.


      2. war - 2v2 LCN vs ETL - Igrači Andrew Bishbee, Hector Arellano vs Dena Izbornyk, Gennaro Galante


      https://www.youtube.com/watch?v=ACrC...channel=Senz0r


      0:20, cijela ova situacija oko mida, gleda direktno kroz zid i tocnu poziciju zna i kad izadje igrac na vidjelo, tj. kad nije vise iza zida, nisan stoji na mjestu, moze se tocno vidjeti pracenje kroz zid i nikakvo pregledavanje ni lijevo ni desno sto je nekakav zdrav razum kod svih war igrača, pregledavanje.
      4:00, pucanje oko konektora, 2v2, jedan od LCN igrača odlazi unutar konektora i zeli doci iza ledja, Hector je to naravno uvidio kroz zid i bio potpuno spreman sacekat igraca, poceo je trcati odma cim je taj LCN igrat bio blizu izlaza iz konektora prema zutoj strani.


      Neda mi se ni gledat sve ostalo, ovo sam bzvz stisnuo na dio u videu i tu je ofirna situacija, mogu zamislit koliko ih jos imas, zalosno je sto se vidi da covjek pokusava ovo sakrit, al tesko je sakrit ne viđanje igrača kroz zidove. I naravno ovdje se opet ne vide nickovi u Waru, haha sigurno ne igraju sa maskama WAR. To je jednostavno opcija na tom cheatu da se ugase nickove, valjda je glup pa je ostavio to.


      ima i 3. war al to mi se ni neda gledat, ponavljam, covjek je na listi citera na vise nickova, vise puta banovan na FR i na RP za ISTI CHEAT. ULTRA WH. Uzivajte, nadam se da ce se nesto poduzeti povodom ovog klempavca.
      Snimao je i sa action isto sve bilo ne treba odmah ovako pisati. I neka je banovan kad ovakve gluposti piše.

    7. Like Pepsi Goran, Hajduk1950, Tony Rogers, nowitzki se sviđa ovaj post
    8. #10376
      Jorek Birnison avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,908
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3058
      Like (dobivenih)
      3776
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Berserker Vidi poruku
      Snimao je i sa action isto sve bilo ne treba odmah ovako pisati. I neka je banovan kad ovakve gluposti piše.
      Ti nemaš pravo glasa jer si više puta bio na listi čitera nego što je kum Sejo bio u GSF
      blood makes you related, loyalty makes you family



    9. Like marjo, Po* se sviđa ovaj post
    10. #10377
      Berserker avatar
      kakvi skandali
       
      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      Sarajevo & Sanski Most
      Poruke
      916
      Teme
      150
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      34 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      1438
      Like (dobivenih)
      871
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od [GSF] J'Buck Vidi poruku
      Ti nemaš pravo glasa jer si više puta bio na listi čitera nego što je kum Sejo u GSF
      Ti svakako nemas pravo glasa jer cim zines nesta glupavo kazes

    11. #10378
      raven avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2020
      Lokacija
      Republika Bosna i Hercegovina
      Poruke
      255
      Teme
      80
      CHB
      955
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      12 min
      Like (kliknutih)
      66
      Like (dobivenih)
      92
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od [GSF] J'Buck Vidi poruku
      Ti nemaš pravo glasa jer si više puta bio na listi čitera nego što je kum Sejo bio u GSF

      Tišina ti,bez multi accova ne znate jedan war...Više ja warova odigrao normalno bez cita nego vi bez multi accova i tih sranja loooool
      "𝕴𝖋 𝖞𝖔𝖚 𝖋𝖔𝖑𝖑𝖔𝖜 𝖆𝖑𝖑 𝖙𝖍𝖊 𝖗𝖚𝖑𝖊𝖘, 𝖞𝖔𝖚'𝖑𝖑 𝖓𝖊𝖛𝖊𝖗 𝖌𝖔 𝖆𝖓𝖞𝖜𝖍𝖊𝖗𝖊."

    12. #10379
      Mauro Vitelli avatar
      ƋZG
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,042
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      258 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7279
      Like (dobivenih)
      4566
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od commando Vidi poruku
      1.Prvo nema meni sta Renco I takvi debili pricat za cheat itd...
      Taj isti renco pravi multi i igra sa cheatom.

      2.Istina je,postoji cheat tj wh Koji kad snimas bandicamom da se ne vidi.
      Ali eto ako ti to sad smeta jer snimam bandicamom daj mi drugi program pa cu snimat,igramo sad u nedelju war ligu pa eto da bude sve kako treba da mi ne cmizdrite opet.

      3.Ja nemam nikakve veze sa navedenim nickovima.
      Vecina zna da imam brata Koji je igrao,vjv su njegovi nickovi.Ko hoce da vjeruje neka vjeruje ko nece neka ne vjeruje.Ja o Tim nickovima nemam ppojma sta je bilo I zbog cega su na listi citera.

      LP.
      Ma ne cmizdri ti niko, samo sto si najvise puta na CH banan za citeve i sto je uvijek ista prica sa tobom i kad ti se nesto nadje onda je prica da je to tvoj brat lol

      Cinjenica je da se tebi ne vide nickovi na snimkama kad snimas, a vidis koliko hpa imaju, koliko ih puta trebas pogodit, radis pre fire i ostale stvari

      Ocito je to neki editor ili sta vec, a poznato je da si vise puta koristio WH i dobivo banove za to

    13. Like hana, marjo, arrizabalaga77, getdead, Raul Hernandez se sviđa ovaj post
    14. #10380
      raven avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2020
      Lokacija
      Republika Bosna i Hercegovina
      Poruke
      255
      Teme
      80
      CHB
      955
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      12 min
      Like (kliknutih)
      66
      Like (dobivenih)
      92
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Dena Izbornyk Vidi poruku
      Ma ne cmizdri ti niko, samo sto si najvise puta na CH banan za citeve i sto je uvijek ista prica sa tobom i kad ti se nesto nadje onda je prica da je to tvoj brat lol

      Cinjenica je da se tebi ne vide nickovi na snimkama kad snimas, a vidis koliko hpa imaju, koliko ih puta trebas pogodit, radis pre fire i ostale stvari

      Ocito je to neki editor ili sta vec, a poznato je da si vise puta koristio WH i dobivo banove za to
      Ja nisam za cit ban dobio od davne 2017 godine ja mislim,dok je fr bio u funkciji.
      I to za aim ili spread nisam sig.
      Za wh nisam nikad dobio ban,pricaj ti sta hoces.
      Prvo rp nisam nikad igrao do prije 2 mjeseca.
      Pitaj neke ljude sa zajednice jel imam brata Koji je igrao skupa sa mnom na fr,mozes pitat Josipa,on ce ti reci jel govorim istinu.
      "𝕴𝖋 𝖞𝖔𝖚 𝖋𝖔𝖑𝖑𝖔𝖜 𝖆𝖑𝖑 𝖙𝖍𝖊 𝖗𝖚𝖑𝖊𝖘, 𝖞𝖔𝖚'𝖑𝖑 𝖓𝖊𝖛𝖊𝖗 𝖌𝖔 𝖆𝖓𝖞𝖜𝖍𝖊𝖗𝖊."

     

     
  • Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •